Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roman Z., chirurg z Chełma nie uniknie sądu

Utworzony przez Nie takie Polskie chciałem, 19 listopada 2013 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Nie dziwi nic.W Lublinie lekarz ,który nie miał prawa wykonywania zawodu przyjmował w ;Sanitasie;,a poza tym nie takie ;rzeczy się widziało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś myśli,że tym panom dzieje się krzywda to bardzo się myli.Większość grup zawodowych wykonująca zawód na własny rachunek została" sfiskalizowana" kasami fiskalnymi,nie dotyczy to jednak pozostałych grup w tym lekarzy.Zaliczam ich do grupy zarabiającej na ludzkim nieszczęściu,chorobie lub śmierci.Pacjent lub petent  traktowani są przez publiczne instytucje(szpitale ,sądy) tak jak zwykle to w naszym kraju jest utarte zwyczajowo,czyli zostaje nam skorzystać z prywatnego gabinetu  lub kancelarii a to wszystko związane jest z finansami i to nie małymi.Pozostaje nam albo płakać i płacić albo patrzeć na powolną śmierć,kalectwo lub nieszczęście.Z tym panem miałem styczność po poważnym wypadku komunikacyjnym jako jeden z pacjentów i nie mam miłych wrażeń.Bardziej wola walki o wyzdrowienie po wypadku oraz silny organizm sprawiły,że żyję i jestem zdrowy.Patrząc z perspektywy czasu jak mógł pomagać pacjentom skoro sam sobie nie może pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...