Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samorządowcy z powiatu chełmskiego chcą pomóc bezrobotnym

Utworzony przez ~mariolka~, 2 lutego 2010 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Porąbało tych wszystkich wójtów chyba! Kiełbasę przedwyborczą zaczynają rozrzucać czy co?! Wielka łaska ;zatrudnimy stażystów i oddelegujemy do PUP; - a stażystom to kto niby płaci stypendium, Wójt? Stażysta ma rejestrować i przyznawać świadczenia ; chyba tylko w urzędach gmin stażyści mają taką władzę. Skoro Panowie Wójtowie chcą faktycznie pomóc to niech się zrzucą na 1-2 etaty dla Starosty, który zatrudni bezrobotnych dla PUP i po temacie. PS. w urzędach gmin nigdy nie było załatwiania przez bezrobotnych formalności takich jak rejestracja. Było podpisywanie listy i tyle. Teraz w ogóle PUP z tego zszedł. Po raz kolejny Pani ;redaktor; popisała się swoimi kompetencjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Wybory sie zbliżaja i mydlą ludziom oczy.Młodzi chcą pracować ! Wójtowie dajcie pracę a nie stażystów. Koniec świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają po przeczytaniu wypowiedzi starosty "Pomysły oderwane od rzeczywistości......."są to konkretne pomysły które przy małym wysiłku można zrealizować a bezrobotni mieli by łatwiej. Do nas też jak przychodzą to się skarżą,że biurokracja w PUP, ale jak taka jest wypowiedz starosty to raczej nie ma szansy na poprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kto wypisuje takie krzykliwe komentarze, chyba kadra ze starostwa. Dla mnie jest upokorzeniem czekać w kolejce od 4 rano, nie mam pracy to wcale nie znaczy że nie mam honoru. Uważam że dobrym pomysłem jest zwiększenie liczby rejestrujących i dla wielu z nas, którzy czekają w kolejkach nie ma to znaczenia czy jest to starzysta czy pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kiedyś w przerwie czekania w kolejce "po numerek" poszedłem do starostwa zapytać o pracę, nikt specjalnie nie chciał ze mną gadać i odesłano mnie do ... gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!!! Pani Redaktor. Wreszcie ktoś ruszył temat tabu... jak traktuje się bezrobotnych i co robi starostwo, aby im pomóc .... myślę, że to właśnie starostwo potrzebuje pomysłów i pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodałbym jeszcze możliwość rejestracji p/internet, skoro można kupować, placić rachunki to czemu miałbym nie zarejestrować się w PUPie p/internet ... no tak tylko, że tu trzeba chcieć myśleć, a to chyba towar deficytowy w starostwie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spotykamy się przecież z wójtami, np. podczas konwentów, więc będzie okazja". Panie starosto kiedy ten konwent, nie ma co czekać na okazję Ludzie czekają w kolejkach na decyzję. A jak mawiał mój sierżant na kompanii "lepszy ch..owy rozkaz niż brak rozkazu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie starosto był Pan u nas na Dożynkach, dyskutował Pan z godzinę ze sceny, do dziś nie wiem o co Panu chodziło, i czytam że chce pan o pilnych sprawach też dyskutować może by coś zrobić zamiast dyskutować , zorganizować zapytać innych ... itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuć wybory, wójtowie rozpoczeli lansik, czyżby bali się przegranej w gminach i prą na powiat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby w powiecie był taki porządek jak w mojej gminie (nie piszę w jakiej bo powiecie, ze wójta wychwalam) to nie byłoby takiego bałaganu urzędniczego jak jest w starostwie i nikt by złego słowa nie powiedział, a dobrze że przed wyborami niech ludzie widzą i wiedzą jak rządzi PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czuć wybory, wójtowie rozpoczeli lansik, czyżby bali się przegranej w gminach i prą na powiat?
nasz wójt z kolei nie ma szans, ostatni numerek + całokształt dyskwalifikują go!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan starosta zbyt długo siedzi na urzędzie i nie widzi potrzeb "zwykłych" ludzi? Czas na wietrzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mariolka~ napisał:
Porąbało tych wszystkich wójtów chyba! Kiełbasę przedwyborczą zaczynają rozrzucać czy co?! Wielka łaska ;zatrudnimy stażystów i oddelegujemy do PUP; - a stażystom to kto niby płaci stypendium, Wójt? Stażysta ma rejestrować i przyznawać świadczenia ; chyba tylko w urzędach gmin stażyści mają taką władzę. Skoro Panowie Wójtowie chcą faktycznie pomóc to niech się zrzucą na 1-2 etaty dla Starosty, który zatrudni bezrobotnych dla PUP i po temacie. PS. w urzędach gmin nigdy nie było załatwiania przez bezrobotnych formalności takich jak rejestracja. Było podpisywanie listy i tyle. Teraz w ogóle PUP z tego zszedł. Po raz kolejny Pani ;redaktor; popisała się swoimi kompetencjami.
Jesteś pewnie pracowniekiem staroswa , przede wszystkim bezrobocie to zadanie starosty poprzez urząd pracy. Gmina czy wójt mają inne zadania i jeżeli ktoś chce pomóc w prostej czynności by zarejestrować w godny sposób bezrobotnego to czemu robisz mu wrzuty. weż się za pracę i szukaj pracy tym ludziom bo to zadanie powiatu i podziękuj tym którzy chcą pomóc852F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skandal! Wybory sie zbliżaja i mydlą ludziom oczy.Młodzi chcą pracować ! Wójtowie dajcie pracę a nie stażystów. Koniec świata!
Mówisz to oczywiście do pracownikow starostwa, że nie ch wreszcie wezmą się za pracę, znajdą pracę bezrobotnym, ale oni nawet nie radzą sobie z zarejestrowaniem bezrobotnych, dobrze im w cieple walczyć trzeba jedynie o utrzymanie układu w starostwie dlatego ty i tobie podobni mówicie , a gościem nie jesteś tylko domowniekiem starostwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czuć wybory, wójtowie rozpoczeli lansik, czyżby bali się przegranej w gminach i prą na powiat?
jaki ty jesteś gość pracowniku starostwa weż się za pracę skończ z wmawianiem że inni jak ty żyją wyborami, pracuj. Współczuj ludziom co pracy nie mają nie oszukuj ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nasz wójt z kolei nie ma szans, ostatni numerek + całokształt dyskwalifikują go!
Dobrze, ze mówisz na temat , podobnie jak starosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czuć wybory, wójtowie rozpoczeli lansik, czyżby bali się przegranej w gminach i prą na powiat?
Gościu dyskutujesz ze sobą widzę , weż się zapracę w starostwie zajmij może rejestracją bezrobotnych, znalezieniem im pracy i nie będziesz musiał myśleć ciągle o wyborach bo tylko o tym mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...