Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weszła do łazienki gruba, a wyszła chuda

Utworzony przez grrrr, 13 września 2011 r. o 15:13 Powrót do artykułu
nienawidze takich osób. ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiście pasjonująca historia, ale może by się jednak we Włodawi i tym zajeto: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110831/KRAJSWIAT/538982093
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj!Normalny człowiek nie zawraca głowy policjantom mało istotnymi sprawami.Przecież z kolei ta kobieta nie utopiłaby nowo narodzonych kociąt.Ludzie są zdolni do różnych rzeczy, ale nie do tego by zabijać bezbronne zwierzęta(nie w celach konsumpcyjnych-świnie,krowy i chyba barany).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przeszukiwać? Puścić kotkę wolno a ona zaraz poleci do małych, jeśli żyją. Po raz kolejny kłania się edukacja nt. konieczności sterylizacji psów i kotóe niehodowlanych. Tyle tylko, ze ciemni, durni ludzie wolą pomordowac kocięta i szczenięta niż wydać parę złotych na zabieg. Potem oczywiscie latają co niedziela do koścoła, jak by nigdy nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderczyni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oto mamy Pawlika Morozowa nowej ery. Tylko czekać jak zostanie patronem nowej organizacji młodzieżowej, która zapewne będzie się nazywać "Straż Ochrony Zwierząt" albo podobnie. Gratulacje, mamy kolejny totalitaryzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CRX podziwiam to że żyjesz w jakimś przepięknym świecie i nie dociera do ciebie okrucieństwo ludzi.Mogła je spuścić w toalecie,ludzie robią zwierzętom dużo gorsze rzeczy.Czy do szukania kociaków w łazience trzeba aż policji:)? Ktoś pisał wypuścić kotkę sama do nich pójdzie,ma święta racje,dobra kotka nie zostawi kociąt nawet na chwilkę tuz po porodzie...myślę że jednak właścicielka się ich pozbyła.Ja znam realia i wiem że to bardzo prawdopodobny scenariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego o zaginięciu kociąt to się pisze, a nawet słówkiem się nie wspomina o częstych w ostatnich tygodniach włamaniach we Włodawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż ochrony zwierząt powinna przedewszystkim wyłapywać internetowych debli i antydeb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grrrr napisał:
nienawidze takich osób. ciemnogród
Ja nie rozumiem takich ludzi, przecież można tego uniknąć, po co marnować niepotrzebnie istnienie, mam rodzinę na wsi i jestem przerażona brakiem empatii u ludzi jakby nie wiedzieli że istota czuje, okropne
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 22:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...