Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
deb***e, proponuje zrobić im to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kręgosłupy poprzetrącać takim i w lesie zostawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakamieniować ich!!!! bandyci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli tylko rok,to za kazdego pieska,niech scierwo gninije w pirdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej 10 lat!!! Gdybym to widział na własne oczy to pewnie oni byli by w gorszym stanie niż te biedne psiaki ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybić do palika za szyję na 35 stopniowym upale bez picia i walić po łbie czym popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO KÓRWY ZWYRODNIAŁE. DO PIACHU ZE ŚCIERWEM. ZERO TOLERANCJI DLA ŚCIERWA!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi? że młodzi zwyrodnialcy...., że zakatowali zwierzę... że nie mają litości... Już dzisiaj jest to tak powszechne, że nie budzi we mnie zgrozy, raczej straszny smutek i w pewnym sensie zrezygnowanie. Takie chyba jest pokolenie. Zero litości, zero tolerancji,.. Skąd to się bierze? Nie wyobrażam sobie i napewno wiem, że moje dzieci nigdy a to przenigdy nie zrobiłby krzywdy żadnemu zwierzątkowi. A to dlaczego? Bo uczyłam, że dla każdej żyjącej istoty powinno mieć się szacunek. Bo całe życie kochaliśmy swoje zwierzaki, które obarzaliśmy miłością. Więc sądzę, ze wartości wynosi się z domu. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi adresy tych "mężczyzn" a zabiję ich jeszcze dzisiaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aresztuje się ludzi... Wściekłe zwierzęta się usypia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MŁODZI MĘŻCZYŹNI"????????????? to zwykłe posrane gnoje.Obce mi są tego typu określenia ale odpowiedniejszych nie znalazłem-PRZEPRASZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWCÓW INICJAŁÓW NAWET NIE PODALI A OFIARĘ TO IMIĘ I NAWET ZDJĘCIE OPUBLIKOWALI. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do włascicieli zranionego psa: nie odpuszczajcie tym bydlakom. Załózcie sprawę do policji: jesteście zwykłymi tchórzami i fi***ami. Co okazało się że to koledzy wasi? a moze którys to kuzynek? do Sądu: I CO TERAZ? KOLEJNA SPRAWA BĘDZIE UMORZONA Z POWODU NISKIEJ SZKODLIWOŚCI? NIE SPRAWA MA NISKĄ SZKODLIWOŚĆ ALE WY RZENUJĄCA SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZEROWĄ SKUTECZNOŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Mag' date='3.07.2009, 21:46:58' post='147079'] Dlaczego mnie to nie dziwi? że młodzi zwyrodnialcy...., że zakatowali zwierzę... że nie mają litości... Już dzisiaj jest to tak powszechne, że nie budzi we mnie zgrozy, raczej straszny smutek i w pewnym sensie zrezygnowanie. Takie chyba jest pokolenie. Zero litości, zero tolerancji,.. Skąd to się bierze? Nie wyobrażam sobie i napewno wiem, że moje dzieci nigdy a to przenigdy nie zrobiłby krzywdy żadnemu zwierzątkowi. A to dlaczego? Bo uczyłam, że dla każdej żyjącej istoty powinno mieć się szacunek. Bo całe życie kochaliśmy swoje zwierzaki, które obarzaliśmy miłością. Więc sądzę, ze wartości wynosi się z domu. Takie jest moje zdanie. [/TAK! miłosc do zwierzat wynosi sie zdomu rodzinnego.. A tacy zwyrodnialcy nie mają wzorców ,bo u Nich w domu napewno mamusia z tatusiem nie lubieli jakich kolwiek zwierząt .. Ale to sa już dorosli ludzie i sami powinni wiedziec ze ból,jaki sie zadaje to jest cierpienie.. I takich gnojków ,trzeba izolowac od społeczeństwa i dawać wysokie wyroki. To są niebezpieczni ludzie .. Krzywde zrobią kazdemu.. karać,karac jeszcze raz karać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni to samo zrobić tym deb***om co oni zrobili z tymi psami!!!!! ukamieniować ich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc moze owi mlodziency sa potomkami czlonkow UPA -co by wcale nie dziwilo poniewaz w tamtych okolicach jest ich jeszcze duzo!!!!!!!!!!!A co do tamtejszej Policji to poprostu brak slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw znęcają się nad zwierzętami a za chwilę będą mordować ludzi.Rok więzienia to parodia.Takich zdemoralizowanych deb***i powinno się izolować na długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALEJ ZA MAŁE KARY DLA TAKICH SKU****!!!! DAC IM 5 ZLOTYCH I 5 LAT WIEZIENIA, NA WIECEJ NAWET NIE LICZE ,TAKIE MAMY PANSTWO. NIEKTORYM DALEJ WYDAJE SIE ZE ZWIERZETA NIE CZUJA.A CHCA POPRAWIC SAMOOCENE WYZYWAJAC SIE NA SLABSZYCH. BIC TAKICH TAK SAMO, NIE WAZNE CZY TO ZWIERZE CZY CZLOWIEK. MAM NADZIEJE ZE KTORYS Z SASIADOW TEZ IM WPIER**!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlascieciele!!!!!!!!!!! nie odpuscie im teo zaluzcie im spreawe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za DE...., Skur...... !!!!!!!!!! Dajcie mi od nich adres to zabije gnojow !!!!! Ja kocham zwierzeta i bym nie pozwolila skrzywdzic ich.......!!!!!!!!!!!! ;( To sa KUR.. !!!!!!!!!!!!!! 10 lat wiezienia ...... to za malo , 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...