Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 lipca 2009 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Włodawa: Młodzi mężczyźni skatowali bezbronne zwierzę

Autor: Zdjęcie autora Monika Mojsym
0 31 A A

Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem. - Siedzieliśmy na tarasie razem z dziećmi, niedaleko biegała Fiona - opowiada pani Barbara z Szuminki pod Włodawą, właścicielka psa rasy York. - Nagle ten chłopak zbliżył się do płotu, stanął na nim i rzucił wielkim kamieniem w naszą psinę. Byliśmy w szoku. Pomyślałam tylko: dobrze że żadnego z dzieci nie było obok, bo mogliby zrobić im jeszcze większą krzywdę.

Młodzi mężczyźni w podobny sposób potraktowali jeszcze inne zwierzęta. Jeden z mieszkańców miejscowości widział na drodze konającego, bezpańskiego psa obrzuconego kamieniami.

Właściciele szybko przewieźli suczkę do przychodni weterynaryjnej we Włodawie. - Od początku nie dawałem temu psu żadnych szans - przyznaje Jan Topolski, weterynarz. - Był nieprzytomny, wręcz w stanie krytycznym. Jedyne co mogłem zaproponować rodzinie, to skierować zwierzę do specjalistów w Lublinie.

Kolejni weterynarze również nie mogli pomóc zwierzęciu. - Mąż wrócił z nią dopiero o trzeciej w nocy. Prześwietlenie wykazało, że ma pękniętą czaszkę i uszkodzony kręgosłup. Taki pies to drobinka, waży zaledwie 2,5 kilograma. Kamień, którym została uderzona nasza Fiona spowodował bardzo poważne obrażenia. Weterynarz powiedział, że to będzie cud, jeśli przeżyje - mówi pani Barbara.

Suczka mimo doznanych ran walczy o życie. - Teraz dajemy jej silne leki uśmierzające ból. Dzieci nie odstępują jej na krok. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni. Nie potrafię zrozumieć, jak można postąpić tak okrutnie wobec bezbronnego zwierzęcia.

Policja wczoraj rano poinformowała, że nie miała problemów z ustaleniem sprawców. - Wszyscy pochodzą z okolic Szuminki. Są pełnoletni - mówił Roman Juszczyński z włodawskiej policji. - Wiadomo też, który z mężczyzn zranił yorka. Jego czyn to przestępstwo. Grozi mu za to rok więzienia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty.

Gdy po południu skontaktowaliśmy się z włodawską komendą jeszcze raz, aby uzyskać inicjały zwyrodnialców Roman Juszczyński miał już do zakomunikowania zupełnie inną wersję. Stwierdził, że… inicjałów nie poda, a policja dysponuje tylko zeznaniami świadków.

- Rok więzienia za takie bestialstwo to zdecydowanie za mało - mówi Zdzisław Małysz, komendant lubelskiego oddziału Straży dla Zwierząt. - Zwyrodnialcy muszą ponieść zasłużoną karę. Na pewno skontaktujemy się z policją i złożymy wniosek do prokuratury. Chcemy też wystąpić jako oskarżyciele posiłkowi w tej sprawie.

Małysz mówi, że podobnego zdarzenia, na szczęście, jeszcze w tym roku nie było. - Ale jeżeli ktoś wie o dręczonych zwierzętach, powinien zareagować. Wystarczy zawiadomić policję - mówi komendant.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 kwietnia 2013 o 07:13
0
[quote name='człowiek' timestamp='1367010662' post='763365']
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
[/quote]JUDE ????
Avatar
człowiek / 26 kwietnia 2013 o 23:11
0
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
Avatar
~gość~ / 5 lipca 2009 o 13:52
0
Takich policjantów, jak Roman Juszczyński, powinno się wywalać z policji na zbity pysk, bo przez takich ,jak on cierpią inni policjanci... Policja jest od tego ,żeby łapać sprawców, i przyczyniać się do ich ukarania, a nie ich bronić ... Chyba, że jestem w błędzie.... Tych łobuzów, powinna spotkać odpowiednio wysoka kara, której powinni się domagać właściciele poszkodowanego psiaka i Opieka nad Zwierzętami. Jak czytamy w artykule , nie był to jedyny pies , który przez nich ucierpiał. Należy wreszcie powiedzieć- DOŚĆ BESTIALSTWU !!!!!!
Avatar
bennet / 5 lipca 2009 o 10:46
0
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej zwierząt jest traktowanych , jak nie potrzebna RZECZ).Skąd się bierze tylu PUSTAKÓW na tym świecie? Powinien ich spotkać taki sam los , jak krzywdzone przez nich bezbronne istoty....
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej ... rozwiń
Avatar
Nick / 5 lipca 2009 o 01:37
0
arietta napisał:
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości rozwiń
Avatar
arietta / 5 lipca 2009 o 00:59
0
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wyso... rozwiń
Avatar
~Ona~ / 4 lipca 2009 o 17:33
0
Zna ktoś tych cymbałów????????? Kurcze oni pewnie są głupsi od krów, które paszą na własnym podwórku. Dlaczego kiedyś nie rozdawali prezerwatyw? Może by mniej takich śmierdzieli było!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ola / 4 lipca 2009 o 17:29
0
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!!!!!!!!!!!!
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!... rozwiń
Avatar
Genzo / 4 lipca 2009 o 16:45
0
Takich skur....nów to tylko rozstrzelac na miejscu!!! Szkoda na nich sądu czy policji!! Też kocham zwierzęta i mam małego pieska pekińczyka!! Nie wyobrażam sobie jak można zrobic cos takiego!!! Co to się dzieje na tym świecie!!
Avatar
~Asia~ / 4 lipca 2009 o 15:55
0
najpierw czepiają się skur....le bezbronnych zwierząt, a gdy im się i to znudzi, czepiają się ludzi. Ktoś kto tak traktuje zwierzeta bez wachania, traktuje tak też ludzi, co za różnica. zwykły cham ze wsi, chociaż mieszkając na wsi powinien być przyzwyczajony do zwierząt. CO za rodzice wychowali takie bachory? pewnie sami znecali sie nad zwierzetami w domu idzieciaki teraz ich nasladują. tylko patrzeć jak taki skatuje człowieka. kara więzienia na sku***....nów
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 kwietnia 2013 o 07:13
0
[quote name='człowiek' timestamp='1367010662' post='763365']
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
[/quote]JUDE ????
Avatar
człowiek / 26 kwietnia 2013 o 23:11
0
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
Avatar
~gość~ / 5 lipca 2009 o 13:52
0
Takich policjantów, jak Roman Juszczyński, powinno się wywalać z policji na zbity pysk, bo przez takich ,jak on cierpią inni policjanci... Policja jest od tego ,żeby łapać sprawców, i przyczyniać się do ich ukarania, a nie ich bronić ... Chyba, że jestem w błędzie.... Tych łobuzów, powinna spotkać odpowiednio wysoka kara, której powinni się domagać właściciele poszkodowanego psiaka i Opieka nad Zwierzętami. Jak czytamy w artykule , nie był to jedyny pies , który przez nich ucierpiał. Należy wreszcie powiedzieć- DOŚĆ BESTIALSTWU !!!!!!
Avatar
bennet / 5 lipca 2009 o 10:46
0
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej zwierząt jest traktowanych , jak nie potrzebna RZECZ).Skąd się bierze tylu PUSTAKÓW na tym świecie? Powinien ich spotkać taki sam los , jak krzywdzone przez nich bezbronne istoty....
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej ... rozwiń
Avatar
Nick / 5 lipca 2009 o 01:37
0
arietta napisał:
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości rozwiń
Avatar
arietta / 5 lipca 2009 o 00:59
0
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wyso... rozwiń
Avatar
~Ona~ / 4 lipca 2009 o 17:33
0
Zna ktoś tych cymbałów????????? Kurcze oni pewnie są głupsi od krów, które paszą na własnym podwórku. Dlaczego kiedyś nie rozdawali prezerwatyw? Może by mniej takich śmierdzieli było!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ola / 4 lipca 2009 o 17:29
0
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!!!!!!!!!!!!
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!... rozwiń
Avatar
Genzo / 4 lipca 2009 o 16:45
0
Takich skur....nów to tylko rozstrzelac na miejscu!!! Szkoda na nich sądu czy policji!! Też kocham zwierzęta i mam małego pieska pekińczyka!! Nie wyobrażam sobie jak można zrobic cos takiego!!! Co to się dzieje na tym świecie!!
Avatar
~Asia~ / 4 lipca 2009 o 15:55
0
najpierw czepiają się skur....le bezbronnych zwierząt, a gdy im się i to znudzi, czepiają się ludzi. Ktoś kto tak traktuje zwierzeta bez wachania, traktuje tak też ludzi, co za różnica. zwykły cham ze wsi, chociaż mieszkając na wsi powinien być przyzwyczajony do zwierząt. CO za rodzice wychowali takie bachory? pewnie sami znecali sie nad zwierzetami w domu idzieciaki teraz ich nasladują. tylko patrzeć jak taki skatuje człowieka. kara więzienia na sku***....nów
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 2 2

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 149 6

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 43 2

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 9 11

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 5 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 218 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 4

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 7

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 10

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 14 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!