Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjście ze szkoły na dymka surowo zabronione

Utworzony przez ada, 16 kwietnia 2013 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Mamusia pisze za pełnoletniego synka. Wstyd - tylko pogratulować dorosłości. Z drugiej strony, wyjdzie taki stanie sie wypadek i mamuska przyleci ze szkoły wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice uczniów Zespołu Szkół Budowlanych skarżą się, że ich pełnoletnie dzieci nie mogą na przerwach wychodzić ze szkoły. – Walczymy z nałogiem tytoniowym
U mnie w Liceum też tak było, ale i tak się wychodziło. Trzeba było kombinować... a to przez stołówkę a to przez okno.. a to przez jakieś boczne wejścia.. albo dobrze zagadać do woźnej. To potem jak zobaczymy, że ludzie przez okna wychodzą to wykręcili klamki aby nie wychodzili, to ja też sobie wykręciłem klamkę z jednej z sal i dalej mogłem wychodzić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niemacie w szkole dziecka policjanta .tym dzieciom wiecej wolno to i wy wszyscy na tym skorzystacie.tak jest w lublinie w gimnazjum nr.7.corka z rodziny policyjnej pomawia ,oczernia kolezanki z klasy.szuka zaczepki ,a pozniej skarzy do mamusi ,ze wszyscy wkolo sa zli ,a ona jedna dobra.mamusia zamiast zajac sie tym ,ze corka nagminnie opuszcza lekcje,stopnie tez niekoniecznie dobre to woli wszystkich wkolo straszyc .moze powinni jej przelozeni przyjrzec sie tej pani ,moze niedaje sobie rady z wychowaniem wlasnego dziecka i szuka winnych wkolo. to tymbardziej jako,osoba spolecznego zaufania niebardzo nadaje sie do tego stanowiska.kiedys jak dziecko policjanta popadalo w jakies problemy to rodzic byl zwalniany z pracy.moze dobrze by bylo wrocic to tych metod.i wreszcie skonczylyby sie swiete krowy ,bo niestety w wielu szkolach sa problemy z dziecmi z rodzin policyjnych ,dlatego ,ze im sie wydaje ,ze im jest wiecej wolno niz, innym uczniom.inne dzieci zaczynaja sie bac chodzic do szkoly.chciaz do tej pory niemialy ztym problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są pełoletni to karać ich mandatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...