Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiecie co dac mu większy motor kto mu dał karte motorowerowa heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie miał też kasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Z TĄ REANIMACJĄ TO NIEPRAWDA,GŁUPOTY WYPISUJA TYLKO NIEWIEM DLACZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA DLA PRZESTROGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredny napisał:
biedaczek - a takie ładne polo było
Ludzie skoro nie macie nic mądrego do napisanie, to po co piszecie?! Szkoda Wam samochodu, a nie chłopaka?! tak samo po co teraz obwiniać rodziców? skoro kara już ich spotkała, w postaci tej tragedii! Dosyc dobrze znam tego chłopaka, wiem jak jeżdził skterem. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ludzie skoro nie macie nic mądrego do napisanie, to po co piszecie?! Szkoda Wam samochodu, a nie chłopaka?! tak samo po co teraz obwiniać rodziców? skoro kara już ich spotkała, w postaci tej tragedii! Dosyc dobrze znam tego chłopaka, wiem jak jeżdził skterem. . .
Widac nie za dobrze go znales, tylko kretyn skuterem cokolwiek wyprzedza, krolowie drog... smiac mi sie z tego chce Rodzice to bezmozgi i tyle. 14 latek (wiadomo chlopcy dojzewaja pozniej czyli moze umyslowo mial 10 lat) na skuterze wyprzedzajacy autobus przeciez to sie musialo zle skonczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły przez Łany??? A dlaczego nie przez Szczecin? Szkoda chłopaka, szkoda rodziców, szkoda niewinnego kierowcy wv, ale nie róbcie z niego męczennika, bo jest winny. Piracił nie od wczoraj i wiedzą o tym wzyscy w okolicy. Samochodem rodziców też. Może policja powinna częściej zaglądać na wiejskie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ludzie skoro nie macie nic mądrego do napisanie, to po co piszecie?! Szkoda Wam samochodu, a nie chłopaka?! tak samo po co teraz obwiniać rodziców? skoro kara już ich spotkała, w postaci tej tragedii! Dosyc dobrze znam tego chłopaka, wiem jak jeżdził skterem. . .
W tej wypowiedzi nie widzę ani jednego słowa, które mówi, że ten chłopak dobrze jeżdził tym skuterem! Faktycznie 14-latkowi trudno jest sobie wyobrażić jakie może stwarzać niebezpieczeństwo dla siebie i innych. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście poj**ani !! jak możecie żałować samochodu? chłopak walczy o zycie a wy samochodu żałujecie? leczcie sie ludzie! nie znam chłopaka. ale wiem, że nie chciał tego wypadku.! jest fanem motoryzacji, lubi skutery.! każdy, każdy nawet najlepszy kierowca może popełnic błąd, może spowodować wypadeek! ale ból jest większy gdy jest to dziecko! nie wiadomo czy przeżyje, czy będzie chodził - to jest ważne. a nie rzecz taka jak samochód. samochód można wymienić lub naprawić a życia nie da się przywrócić i zdrowia. (( żal jest mi go.. taki młody a tyle wycierpi - a co muszą czuć jego bliscy? jeszcze gdy to czytaja? ( przykrość i ból ogromny ((( czytając to mi się chce płakać i jest mi przykro - a nie znam Go, to co dopiero czują jego bliscy? nie macie współczucia za grosz! totalna znieczulica ! jak tak w ogole można? naprawde macie totalnie nie mądrze w głowach. on ma nauczke racja więcej nie popełni tego błędu, pewnie już nigdy nie wsiądzie na skuter. a to jest [z tego co słyszałam] jego pasja. mam nadzieje, że się z tego wyliże i przeżyje i będzie chodził. życze mu tego z całego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wpisu emanuje samo dobro,ciepło,współczucie i zrozumienie.O mądrości... autora nie wypada dyskutować. Niewiarygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
jesteście poj**ani !! jak możecie żałować samochodu? chłopak walczy o zycie a wy samochodu żałujecie? leczcie sie ludzie! nie znam chłopaka. ale wiem, że nie chciał tego wypadku.! jest fanem motoryzacji, lubi skutery.! każdy, każdy nawet najlepszy kierowca może popełnic błąd, może spowodować wypadeek! ale ból jest większy gdy jest to dziecko! nie wiadomo czy przeżyje, czy będzie chodził - to jest ważne. a nie rzecz taka jak samochód. samochód można wymienić lub naprawić a życia nie da się przywrócić i zdrowia. (( żal jest mi go.. taki młody a tyle wycierpi - a co muszą czuć jego bliscy? jeszcze gdy to czytaja? ( przykrość i ból ogromny ((( czytając to mi się chce płakać i jest mi przykro - a nie znam Go, to co dopiero czują jego bliscy? nie macie współczucia za grosz! totalna znieczulica ! jak tak w ogole można? naprawde macie totalnie nie mądrze w głowach. on ma nauczke racja więcej nie popełni tego błędu, pewnie już nigdy nie wsiądzie na skuter. a to jest [z tego co słyszałam] jego pasja. mam nadzieje, że się z tego wyliże i przeżyje i będzie chodził. życze mu tego z całego serca
wzruszające.płakać się chce.ręcę mi się trzęsą,nie mogę więcej pisaaa..ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może już na dzisiaj wystarczy.Dokończysz jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zall mi was..!! kur.wa co wy pierdo.licie..!! wiem że dobrze jezdzil na skuterze bo go znałem... i to byla jego pasja. A wy mówicie że szkoda samochodu.? Pier.dolic samochód.. najwazniejsze jest zdrowie.!! A nawet najlepszemu kierowcy sie to zdaża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też go znam, wiadomo że to co się stało to tragedia dla rodziny, ale wiem jak jeździł i jestem skłonna twierdzić że to była jego wina. tym bardziej że to nie była jego pierwsza taka akcja-wcześniej miał takie "przygody", tylko nie kończyły sie one aż tak tragicznie. Nie nauczyły go wcześniejsze doświadczenia to teraz jest w takim stanie jakim jest:( oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego chłopaka i jest mi go szkoda, życie sobie zmarnował w takim wieku... Co prawda to już nie jeden jego wypadek ale trochę współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Dudi* napisał:
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.
starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XXXX~ napisał:
starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...
I przede wszystkim w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz czekamy jeszcze na te samochodziki dla 14-latków i wtedy zobaczymy co będzie się działo na drogach. MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...