Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 grudnia 2009 r.
10:47
Edytuj ten wpis

14-latek jechał skuterem do szkoły. Miał wypadek, teraz walczy o życie

Autor: Zdjęcie autora fp mok
0 43 A A

Kierujący skuterem 14-latek w drodze do szkoły wyprzedzał na zakręcie autobus i zderzył się czołowo z volkswagenem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło wczoraj w pobliżu miejscowości Łany gm. Gościeradów, ale policja o zdarzeniu poinformowała dzisiaj.

14-latek podczas wyprzedzania autobusu wjechał w nadjeżdżającego z przeciwnej strony volkswagena polo. Potężne uderzenie rozerwało jednoślad na dwie części.

- Młody motorowerzysta doznał w skutek uderzenia bardzo ciężkich obrażeń. Akcja reanimacyjna prowadzona na miejscu zdarzenia przez ratowników Pogotowia Ratunkowego trwała prawie godzinę - mówi Janusz Majewski Rzecznik Prasowy Komendy powiatowej Policji w Kraśniku.

Poszkodowany został przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie ze złamaniami nóg, nosa i obrażeniami wewnętrznymi.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zdenerwowana / 13 grudnia 2011 o 18:17
0
[size="6"][font="Comic Sans MS"][/font][/size]posłuchajcie mnie deb***e!!
w wieku 13 lat można zdać na karte motorowerową więc nie mówcie że chciał być dorosły!!
każdemu sie może zdarzyć pomylka!@!!!1
Avatar
wiesio / 18 grudnia 2009 o 22:49
0
lkr_ona22 napisał:
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać rozwiń
Avatar
zajcewik / 18 grudnia 2009 o 15:10
0
Do jazdy trzeba mieć wyobraźnię i mózg, nie dziwie się chiał wyprzedzić na zakręcie. Ojciec mu nigdy nie mówił że nie wymija się na zakręcie pod górkę itp. ? '
Avatar
xxx / 18 grudnia 2009 o 12:26
0
no to teraz czekamy jeszcze na te samochodziki dla 14-latków i wtedy zobaczymy co będzie się działo na drogach. MASAKRA
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 18:37
0
~XXXX~ napisał:
[size=3]

starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


I przede wszystkim w głowie.
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:17
0
[size=3]
*Dudi* napisał:
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size] rozwiń
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:11
0
[font="Impact"][size=3]Znam tego chłopaka i jest mi go szkoda, życie sobie zmarnował w takim wieku... Co prawda to już nie jeden jego wypadek ale trochę współczucia... [/size][/font]
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:56
0
ja też go znam, wiadomo że to co się stało to tragedia dla rodziny, ale wiem jak jeździł i jestem skłonna twierdzić że to była jego wina. tym bardziej że to nie była jego pierwsza taka akcja-wcześniej miał takie "przygody", tylko nie kończyły sie one aż tak tragicznie. Nie nauczyły go wcześniejsze doświadczenia to teraz jest w takim stanie jakim jest:( oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Mr~san / 14 grudnia 2009 o 16:58
0
zall mi was..!!
kur.wa co wy pierdo.licie..!!
wiem że dobrze jezdzil na skuterze bo go znałem... i to byla jego pasja.
A wy mówicie że szkoda samochodu.?
Pier.dolic samochód.. najwazniejsze jest zdrowie.!!
A nawet najlepszemu kierowcy sie to zdaża...
Avatar
lkr_ona22 / 13 grudnia 2009 o 23:48
0
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!... rozwiń
Avatar
zdenerwowana / 13 grudnia 2011 o 18:17
0
[size="6"][font="Comic Sans MS"][/font][/size]posłuchajcie mnie deb***e!!
w wieku 13 lat można zdać na karte motorowerową więc nie mówcie że chciał być dorosły!!
każdemu sie może zdarzyć pomylka!@!!!1
Avatar
wiesio / 18 grudnia 2009 o 22:49
0
lkr_ona22 napisał:
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać rozwiń
Avatar
zajcewik / 18 grudnia 2009 o 15:10
0
Do jazdy trzeba mieć wyobraźnię i mózg, nie dziwie się chiał wyprzedzić na zakręcie. Ojciec mu nigdy nie mówił że nie wymija się na zakręcie pod górkę itp. ? '
Avatar
xxx / 18 grudnia 2009 o 12:26
0
no to teraz czekamy jeszcze na te samochodziki dla 14-latków i wtedy zobaczymy co będzie się działo na drogach. MASAKRA
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 18:37
0
~XXXX~ napisał:
[size=3]

starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


I przede wszystkim w głowie.
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:17
0
[size=3]
*Dudi* napisał:
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size] rozwiń
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:11
0
[font="Impact"][size=3]Znam tego chłopaka i jest mi go szkoda, życie sobie zmarnował w takim wieku... Co prawda to już nie jeden jego wypadek ale trochę współczucia... [/size][/font]
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:56
0
ja też go znam, wiadomo że to co się stało to tragedia dla rodziny, ale wiem jak jeździł i jestem skłonna twierdzić że to była jego wina. tym bardziej że to nie była jego pierwsza taka akcja-wcześniej miał takie "przygody", tylko nie kończyły sie one aż tak tragicznie. Nie nauczyły go wcześniejsze doświadczenia to teraz jest w takim stanie jakim jest:( oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Mr~san / 14 grudnia 2009 o 16:58
0
zall mi was..!!
kur.wa co wy pierdo.licie..!!
wiem że dobrze jezdzil na skuterze bo go znałem... i to byla jego pasja.
A wy mówicie że szkoda samochodu.?
Pier.dolic samochód.. najwazniejsze jest zdrowie.!!
A nawet najlepszemu kierowcy sie to zdaża...
Avatar
lkr_ona22 / 13 grudnia 2009 o 23:48
0
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 3

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 0 3

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 2 11

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 7 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 20 8

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 31 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!