Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 grudnia 2009 r.
10:47
Edytuj ten wpis

14-latek jechał skuterem do szkoły. Miał wypadek, teraz walczy o życie

Autor: Zdjęcie autora fp mok
0 43 A A

Kierujący skuterem 14-latek w drodze do szkoły wyprzedzał na zakręcie autobus i zderzył się czołowo z volkswagenem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło wczoraj w pobliżu miejscowości Łany gm. Gościeradów, ale policja o zdarzeniu poinformowała dzisiaj.

14-latek podczas wyprzedzania autobusu wjechał w nadjeżdżającego z przeciwnej strony volkswagena polo. Potężne uderzenie rozerwało jednoślad na dwie części.

- Młody motorowerzysta doznał w skutek uderzenia bardzo ciężkich obrażeń. Akcja reanimacyjna prowadzona na miejscu zdarzenia przez ratowników Pogotowia Ratunkowego trwała prawie godzinę - mówi Janusz Majewski Rzecznik Prasowy Komendy powiatowej Policji w Kraśniku.

Poszkodowany został przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie ze złamaniami nóg, nosa i obrażeniami wewnętrznymi.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zdenerwowana / 13 grudnia 2011 o 18:17
0
[size="6"][font="Comic Sans MS"][/font][/size]posłuchajcie mnie deb***e!!
w wieku 13 lat można zdać na karte motorowerową więc nie mówcie że chciał być dorosły!!
każdemu sie może zdarzyć pomylka!@!!!1
Avatar
wiesio / 18 grudnia 2009 o 22:49
0
lkr_ona22 napisał:
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać rozwiń
Avatar
zajcewik / 18 grudnia 2009 o 15:10
0
Do jazdy trzeba mieć wyobraźnię i mózg, nie dziwie się chiał wyprzedzić na zakręcie. Ojciec mu nigdy nie mówił że nie wymija się na zakręcie pod górkę itp. ? '
Avatar
xxx / 18 grudnia 2009 o 12:26
0
no to teraz czekamy jeszcze na te samochodziki dla 14-latków i wtedy zobaczymy co będzie się działo na drogach. MASAKRA
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 18:37
0
~XXXX~ napisał:
[size=3]

starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


I przede wszystkim w głowie.
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:17
0
[size=3]
*Dudi* napisał:
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size] rozwiń
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:11
0
[font="Impact"][size=3]Znam tego chłopaka i jest mi go szkoda, życie sobie zmarnował w takim wieku... Co prawda to już nie jeden jego wypadek ale trochę współczucia... [/size][/font]
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:56
0
ja też go znam, wiadomo że to co się stało to tragedia dla rodziny, ale wiem jak jeździł i jestem skłonna twierdzić że to była jego wina. tym bardziej że to nie była jego pierwsza taka akcja-wcześniej miał takie "przygody", tylko nie kończyły sie one aż tak tragicznie. Nie nauczyły go wcześniejsze doświadczenia to teraz jest w takim stanie jakim jest:( oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Mr~san / 14 grudnia 2009 o 16:58
0
zall mi was..!!
kur.wa co wy pierdo.licie..!!
wiem że dobrze jezdzil na skuterze bo go znałem... i to byla jego pasja.
A wy mówicie że szkoda samochodu.?
Pier.dolic samochód.. najwazniejsze jest zdrowie.!!
A nawet najlepszemu kierowcy sie to zdaża...
Avatar
lkr_ona22 / 13 grudnia 2009 o 23:48
0
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!... rozwiń
Avatar
zdenerwowana / 13 grudnia 2011 o 18:17
0
[size="6"][font="Comic Sans MS"][/font][/size]posłuchajcie mnie deb***e!!
w wieku 13 lat można zdać na karte motorowerową więc nie mówcie że chciał być dorosły!!
każdemu sie może zdarzyć pomylka!@!!!1
Avatar
wiesio / 18 grudnia 2009 o 22:49
0
lkr_ona22 napisał:
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać


zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać rozwiń
Avatar
zajcewik / 18 grudnia 2009 o 15:10
0
Do jazdy trzeba mieć wyobraźnię i mózg, nie dziwie się chiał wyprzedzić na zakręcie. Ojciec mu nigdy nie mówił że nie wymija się na zakręcie pod górkę itp. ? '
Avatar
xxx / 18 grudnia 2009 o 12:26
0
no to teraz czekamy jeszcze na te samochodziki dla 14-latków i wtedy zobaczymy co będzie się działo na drogach. MASAKRA
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 18:37
0
~XXXX~ napisał:
[size=3]

starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


I przede wszystkim w głowie.
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:17
0
[size=3]
*Dudi* napisał:
Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi, "znajomych" że to dziecko dobrze jeździło skuterem. To czemu wyprzedzał na zakręcie? Nawet takim podrasowanym gówienkiem tudzież porządnym motorem (zapominając że nie wolno) strach robić takich manewrów, bo w razie stłuczki wiadomo kto ucierpi najbardziej. Sama jeżdżę osobówką, nie mam nic przeciwko jednośladom ale tylko takim które są prowadzone jednak przez starszych kierowców. Nie chce nikogo obrazić, ale większość małolatów na skuterach nie ma pojęcia o przepisach. Jadąc za takim trzeba mieć oczy dookoła głowy, ostatnio w środku Lublina chłopaczek na skuterze przejechał sobie zadowolony na 2 po kolei czerwonych zapewne szczęśliwy, że nie musiał stać na światłach nie zważając na to, że co poniektóre samochody hamowały z piskiem na jego widok. Niestety szanowni małoletni koledzy na swoich skuterkach stwarzacie zagrożenie głównie sami dla siebie.


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size]


starszy nie znaczy lepszy... do tego trzeba mieć głowę...[/size] rozwiń
Avatar
~XXXX~ / 15 grudnia 2009 o 18:11
0
[font="Impact"][size=3]Znam tego chłopaka i jest mi go szkoda, życie sobie zmarnował w takim wieku... Co prawda to już nie jeden jego wypadek ale trochę współczucia... [/size][/font]
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:56
0
ja też go znam, wiadomo że to co się stało to tragedia dla rodziny, ale wiem jak jeździł i jestem skłonna twierdzić że to była jego wina. tym bardziej że to nie była jego pierwsza taka akcja-wcześniej miał takie "przygody", tylko nie kończyły sie one aż tak tragicznie. Nie nauczyły go wcześniejsze doświadczenia to teraz jest w takim stanie jakim jest:( oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Mr~san / 14 grudnia 2009 o 16:58
0
zall mi was..!!
kur.wa co wy pierdo.licie..!!
wiem że dobrze jezdzil na skuterze bo go znałem... i to byla jego pasja.
A wy mówicie że szkoda samochodu.?
Pier.dolic samochód.. najwazniejsze jest zdrowie.!!
A nawet najlepszemu kierowcy sie to zdaża...
Avatar
lkr_ona22 / 13 grudnia 2009 o 23:48
0
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 4 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 10 33

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 5

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 3

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 38 44

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 5 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 13

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 1

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 16

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 95 73