Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do jazdy trzeba mieć wyobraźnię i mózg, nie dziwie się chiał wyprzedzić na zakręcie. Ojciec mu nigdy nie mówił że nie wymija się na zakręcie pod górkę itp. ? '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr_ona22 napisał:
Szkoda Volksvagena Polo-czlowieku co ty wogole dajesz??zal ci samochodu?? ciekawe co bys gadal gdyby to twojemu dziecku sie przytrafilo albo tobie !!!l zal mi takich lamusów jak ty !!!dostal bys pare dziwek na wjazd i inna by byla z toba gadka - chyba dawno wpierdo....lllll nie dostales .Znam tego chlopaka i jego rodzine i wkurw..... mnie to ze pier***i....szzz od rzeczy farmazoniarzu....Lepiej nie wypowiadaj sie w ten sposob ---zdejmij maske spuść wodę skąd to znasz pokaz swą prawdziwą twarz jak ją masz!!!!!!!! Nie bądz kozak przez neta bo możesz się przeliczyc!....saluto
zacznij do myślenia używać głowy a nie d*&y - a wszystko zrozumiesz i nie będziesz głupot pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchajcie mnie deb***e!! w wieku 13 lat można zdać na karte motorowerową więc nie mówcie że chciał być dorosły!! każdemu sie może zdarzyć pomylka!@!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...