Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Maj nowym starostą kraśnickim?

Utworzony przez miuvf, 14 sierpnia 2013 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Mądrego to aż miło posłuchać
Ani Wojtak, a tym bardziej Maj nie przepracowaliby dłużej niż kilka miesięcy jako szefowie prywatnej duzej firmy, czy spółki. Czyli tam gdzie na bieżąco i obiektywnie (namacalnie ;) ) oceniane są efekty pracy, zdolności menedżerskie itd. Stanowiska z nadania politycznego po prostu się piastuje i wydaje publiczne pieniądze według utartych schematów, przepisów... każdy w miarę inteligentny człowiek bez problemu z tym sobie poradzi w takim stopniu, aby nie bulwersować większości mieszkańców/wyborców. Dlatego panuje taki ścisk i przepychanka na te stołki z politycznego nadania.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, pewnie czyta Pan to forum i proszę się nie przejmować ani negatywnymi wpisami ani pozytywnymi, żadne z nich nie są szczere. PIS i ludzie Włodarczyka plują bo mają to w naturze, młodzi z PSL są zwykłymi pochlebcami. Przeżyłem plucie na mój temat na forum i wiem, że najlepiej w ogóle go nie czytać, a jeśli tak się nie da to proszę nie wierzyć żadnej ze stron, najlepiej jakby w swoim otoczeniu miał Pan ludzi nie bojących się wypowiadać krytykę. Niech Pan szanuje takich ludzi bo Ci co się będą Pana bać źle Panu będą doradzać. Niech nie zabraknie Panu mądrości rządzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMS o poniższej treści rozsyła się od dziś do członków z FML i PSL: Witam, w zwiazku z ukazaniem sie na dzienniku wschodnim artykulu dotyczacego zmiany starosty, prosze o aktywny udział w dyskusji na forum pod artykulem, bo pojawiaja sie tam same niepochlebne opinie. Kazdy niech cos napisze pozytywnego od siebie. Z gory dziekuje K....... W......" Żenada
   
Panie Andrzeju, pewnie czyta Pan to forum i proszę się nie przejmować ani negatywnymi wpisami ani pozytywnymi, żadne z nich nie są szczere. PIS i ludzie Włodarczyka plują bo mają to w naturze, młodzi z PSL są zwykłymi pochlebcami. Przeżyłem plucie na mój temat na forum i wiem, że najlepiej w ogóle go nie czytać, a jeśli tak się nie da to proszę nie wierzyć żadnej ze stron, najlepiej jakby w swoim otoczeniu miał Pan ludzi nie bojących się wypowiadać krytykę. Niech Pan szanuje takich ludzi bo Ci co się będą Pana bać źle Panu będą doradzać. Niech nie zabraknie Panu mądrości rządzenia.
  Muszą czytać i pisać, taki jest prikaz z góry  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY mAIK ODDAŁ JUŻ LEGITYMACJĘ SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam kibicuję Andrzejowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY mAIK ODDAŁ JUŻ LEGITYMACJĘ SLD
Musiał ją komuch zjeść na oczach wszystkich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju Nie słuchaj tych wstrętnych zazdrośników. Najważniejsze by skupić się na pracy i mam nadzieję że uda Ci się wypracować wiele dobrego dla powiatu. Ludzie mają to do siebie że jak są zazdrośni to bełkoczą od rzeczy.   Kibicuje Ci mocno i trzymam kciuki Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan andrzej już pracował w starostwie w krasniku był kierownikiem wydziału budownictwa i ochrony srodowiska. to dla niego specjalnie utworzono to stanowisko. niczym specjalnie się nie wyróznil w tej pracy bo tez na zadnej z tych dziedzin sie nie znał ale cóz pozyjemy zobaczymy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan andrzej już pracował w starostwie w krasniku był kierownikiem wydziału budownictwa i ochrony srodowiska. to dla niego specjalnie utworzono to stanowisko. niczym specjalnie się nie wyróznil w tej pracy bo tez na zadnej z tych dziedzin sie nie znał ale cóz pozyjemy zobaczymy
  Kolesie go wepchnęli to będzie piastował stanowisko i na pewno niczym się nikomu nie narazi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie go wepchnęli to będzie piastował stanowisko i na pewno niczym się nikomu nie narazi.  
To nie jest takie proste i oczywiste,trzeba kolesiom teraz w du pę włazić i odpalać im działkę co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra : http://www.tnijse.pl/leewandowski_vs_ronaldo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tadeuszu czas na emeryturę, tylko niech Pan nie zapomni o zaległym urlopie bo znowu pracownicy będą musieli pójść na bezpłatne uropy żeby Panu zapłacić za zaległy. Starostwo jest przecież takie biedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tadeuszu czs na emeryturę niech się Pan nie martwi zastąpią Pana godnie. Niech Pan nie zapomni o wykorzystaniu zaległego urlopu bo pracownicy starostwa znowu będą musieli pójść na "dobrowolne" bezpłatne urlopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakieś korzystne zmiany z Starostwie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakieś korzystne zmiany z Starostwie.
  Korzystne zmiany w starostwie to byłyby dopiero wtedy, gdy urząd ten i jemu podległe przestałyby być przechowalnią dla osób powiązanych z PSL, SLD i PO, a zaczętoby zatrudniać osoby rzeczywiście kompetentne. Teraz to głównie swego rodzaju przytuliska dla tzw swoich czyli byłych radnych i ich rodzin, działaczy partyjnych i ich rodzin. Nie twierdzę, że tylko tacy tam pracują, ale stanowią oni znaczącą większość. Dlatego ja po tej zmianie, która ma nastąpić nie oczekuję zmian na lepsze, bo jestem realistą, a kto w zmiany wierzy to niedługo się rozczaruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakieś korzystne zmiany z Starostwie.
gówniarstwo do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej nie masz ani honoru ani czci zostaniesz na zawsze  tylko karierowiczem-powiedz wszystkim jak do tego doszło, jak organizowaleś nagonki na Wojtaka raez z kosem, janczarkiem wożniakiem i stachula- nocne wieczorne spotkania ,opluwanie Wojtaka ,waleniem pięścia w stol. Opowiedz to wszystkim, chetnie posłuchamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kłótnia w chłopskiej partii ostatecznie obnaża jej prawdziwe oblicze. Tak trzymać - nic i nikt was tak nie skompromituje, jak wy sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam rozumiem te zmiany i dziwię się dlaczego wywołują taki ferment w PSL-u? Wiadomo, że stanowisko starosty jest, niestety, stanowiskiem politycznym. Starosta to taki odpowiednik premiera tylko w ,,mikroskopijnym wydaniu''. Skoro Pan Maj jest szefem PSL-u w powiacie kraśnickim, a fotel starosty należy się PSL-owi to powinien go piastować właśnie szef partii w danym terenie. To wydaje się chyba logiczne? Dlatego na miejscu Pana Wojtaka sam podałbym się do dymisji po tym jak przegrał wybory na szefa partii. Dobry polityk, z wysoką kulturą polityczną tak powinien postąpić. Analizując tą sytuację można się zastanowić komu bardziej zależało na stanowisku czy p. Wojtakowi czy p. Majowi? Biorąc pod uwagę kwestie finansowe i obecne zatrudnienie p. Maja to nie będzie to zmiana, która wpłynie na zwiększenie się zasobności jego portfela. Pan Wojtak też nie dużo straci bo pewnie zostanie w Zarządzie Powiatu. Stanowisko starosty nie jest stanowiskiem urzędniczym. Nie ma procedury konkursowej i o tym, kto zostaje starostą decydują radni powiatu, czyli de facto przedstawiciele partii. Nie jestem związany z PSL-em, ale nie podoba mi się, że dochodzi do wzajemnego opluwania się wśród ludzi, światopglądowo podobnych. Panowie dajcie sobie trochę na wstrzymanie i pozwólcie na demokratryczne zmiany w Waszym Powiecie. Wszystkiego Dobrego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam rozumiem te zmiany i dziwię się dlaczego wywołują taki ferment w PSL-u? Wiadomo, że stanowisko starosty jest, niestety, stanowiskiem politycznym. Starosta to taki odpowiednik premiera tylko w ,,mikroskopijnym wydaniu''. Skoro Pan Maj jest szefem PSL-u w powiacie kraśnickim, a fotel starosty należy się PSL-owi to powinien go piastować właśnie szef partii w danym terenie. To wydaje się chyba logiczne? Dlatego na miejscu Pana Wojtaka sam podałbym się do dymisji po tym jak przegrał wybory na szefa partii. Dobry polityk, z wysoką kulturą polityczną tak powinien postąpić. Analizując tą sytuację można się zastanowić komu bardziej zależało na stanowisku czy p. Wojtakowi czy p. Majowi? Biorąc pod uwagę kwestie finansowe i obecne zatrudnienie p. Maja to nie będzie to zmiana, która wpłynie na zwiększenie się zasobności jego portfela. Pan Wojtak też nie dużo straci bo pewnie zostanie w Zarządzie Powiatu. Stanowisko starosty nie jest stanowiskiem urzędniczym. Nie ma procedury konkursowej i o tym, kto zostaje starostą decydują radni powiatu, czyli de facto przedstawiciele partii. Nie jestem związany z PSL-em, ale nie podoba mi się, że dochodzi do wzajemnego opluwania się wśród ludzi, światopglądowo podobnych. Panowie dajcie sobie trochę na wstrzymanie i pozwólcie na demokratryczne zmiany w Waszym Powiecie. Wszystkiego Dobrego!!!
Znasz jakiegokolwiek polityka z wysoka kulturą osobistą? tylko samo bydło walczące bez pardonu o dostęp do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...