Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zarzuca posłowi Wojciechowi Wilkowi złamanie prawa

Utworzony przez mieszkaniec, 14 lipca 2011 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Gdyby w tym kraju od lat nie była poruszana kwestia zasiadania parlamentarzystów w zarządach, to mozna byłoby i uwierzyc w jakiś nieswiadome działanie posła Wilka. A przeciez jako takę orientacje co dzieje sie w swiecie polityki posiada. Poza tym stanowi tym przykład parlamentarzysty, który ustala przepisy prawa dla obywateli, oczekując od nich ich znajomości i ponoszenia konsekwencji za niestosowanie sie do nich, a sam sie nie zapoznał, co jemu samemu mozna, a no nie mozna.Ale za to, ze imunitetem poselskim moga się zasłaniać, to tego nie udało sie przeoczyc zadnemu posłowi. Co do działalności na rzecz lokalnej społecznosci, która go wybrała, to bycie posłem i to za bardzo ładne pieniądze zobowiązuje go także do działania na jej rzecz, takze to nie jest żadnym bezinteresownym działaniem. A takie wykorzystywanie swojej pozycji staje sie okazją do zrobienia z siebie osoby jeszcze bardziej ważnej, bardziej docenionej, od której więcej zalezy, majac wpływ na wiecej spraw. Jest pokazywanie jakim to jest sie niezastąpionym i jakim zaufaniem obdarzanym. I jak dla mnie doszło do złamania prawa, ale cała sprawa, ze względu na niewielką szkodliwosć nie jest warta takiego szumu. A do samego stwirdzenia faktu, ze niezgodnie z prawem prezesował Stali CBA nie trzeba było zatrudniac. tylko chyba chciano podnieśc range sprawie.I w sumie samo wydarzenie opiera sie na politycznej rywalizacji pomiędzy dwoma obozami. A zwykli wyborcy ją olewają, tak jak zrobią to z wyborami, w których mają wciąż taką samą paradę kłamców, a póżniej ich arogancję.I tylko pozostanie wam poleciec do urn i zagłosowac na swoją fałszywą propagandę zgodną ze swoimi interesami,bo bez tego nie było by bardzo komu głosowac. Co do pani Blidy, to gdyby babsztyl nie byl bez winy, to nie popełniał by samobójstwa. I może niech każdy przestepca popełnia samobójstwo, a my będziemy się bawić w oskarzanie wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób naruszając jego wolnosć, poprzez rewizję, przesłuchanie, aresztowanie doprowadzili do tej samobójczej śmierci. I jak by co niezależnosć panstwa nie pociąga za sobą konsekwencji kryzysu w innym panstwie az na taka skalę. A to co dzieje sie w Greecji, to wyszło życie na kredyt ponad stan i wspólna waluta, do której Tuski sie rwały, że mało sie nie postrały i dopiero efekty kryzysu powstrzymały ich przed tym sraniem.
Ostatnio edytowany 15 lipca 2011 r. o 11:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co do działalności na rzecz lokalnej społecznosci, która go wybrała, to bycie posłem i to za bardzo ładne pieniądze zobowiązuje go także do działania na jej rzecz, takze to nie jest żadnym bezinteresownym działaniem." Za te same pieniądze zasiada w Sejmie poseł Stawiarski. I co? a no właśnie i nic. Nic nie zrobił, żeby zasłużyć na te pieniądze. Wręcz przeciwnie. Ja się np. nie zgadzam, żeby za moje podatki siedział na Wiejskiej taki nierób, bo Kraśnik z posłowania Stawiarskiego nie ma nic. Może tylko ewentualnie jego rodzina, która zbija majątek na aptekach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celina napisał:
"Co do działalności na rzecz lokalnej społecznosci, która go wybrała, to bycie posłem i to za bardzo ładne pieniądze zobowiązuje go także do działania na jej rzecz, takze to nie jest żadnym bezinteresownym działaniem." Za te same pieniądze zasiada w Sejmie poseł Stawiarski. I co? a no właśnie i nic. Nic nie zrobił, żeby zasłużyć na te pieniądze. Wręcz przeciwnie. Ja się np. nie zgadzam, żeby za moje podatki siedział na Wiejskiej taki nierób, bo Kraśnik z posłowania Stawiarskiego nie ma nic. Może tylko ewentualnie jego rodzina, która zbija majątek na aptekach.
S. nic nie zrobił. Sam się przyznał na łamach Kuriera. A co do Wilka to w latach 2005 - 2010 nie mogli tego sprawdzić, jawne było, że Wilk jest prezesem. Zamiast Centralne Biuro Antykorupcyjne powinno być Centralne Biuro Archiwizacyjne. Obecny prezes skoro taką czuł odpowiedzialność za losy Stali i dostrzegał przekręty to dlaczego nie powiadomił prokuratury? Zresztą poseł S. również wiedział i nie zareagował. Dopiero przed wyborami daje się czadu. A co z zaniżanymi w deklaracjach wartościami nieruchomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawa napisał:
Aaa co ma do tego poseł Stawiarski???. Może on też nasłał CBA na Palikota!!!. Nie zauważasz tumanie faktu walki frakcji Schetyny i Grabarczyka ze sobą w łonie lokalnej PO. To są efekty tych wojenek. Poseł Wilk za bardzo uzależniony był od Czu. który trzymał sztamę z Palikotem. Teraz Wilk zbiera owoce tego romansu.
Tyle, że jakbyś śledził(a) scene polityczną byś zauważył(a), że Wilk raczej trzymał ze Schetyną nie Palikotem. Drugi pan poseł jeździ krok w krok, szczególnie ostatnio, za Prezesem PIS, czyżby szukał poparcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
Tyle, że jakbyś śledził(a) scene polityczną byś zauważył(a), że Wilk raczej trzymał ze Schetyną nie Palikotem. Drugi pan poseł jeździ krok w krok, szczególnie ostatnio, za Prezesem PIS, czyżby szukał poparcia?
W Lubelskim PO rządzi stajnia Grabarczyka i z tej stajenki szukaj donosiciela do CBA któremu nie wsmak jest by posłem był ktoś spoza Lublina i chce przeskoczyć na jego miejsce na liście wyborczej. Popacz co wyprawia Mucha i "Bukieciara" Wilk jak zausznik Czu. "wziął na garba" wiele jego sprawek. Partyjni kumple sprytnie to teraz wykorzystują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
To jak najszybciej łodarczyk powinien tę bandę niekompetentych urzędasów zatrudnionych przez Czu. pognać z UM. "Kraśniczanko" swoimi postami potwierdzasz jaka banda nieudaczników wcześniej rządziła miastem. A teraz Włodarczyk z trudem radzi sobie z ich szkodliwym działaniem.
O tak, jak pan taki kram tyle że ci niekompetentni urzędnicy za poprzedniego pracowali i to całkiem nieźle (sam Włodarczyk ich na sesji rady miasta chwalił )a teraz siedzą i w nosie dłubią... Pytanie dlaczego? Może boją się robić cokolwiek aby nikt się ich nie czepiał, może wiedzą, że obecni włodarze nie mają o niczym pojęcia więc jak się nie będą wychylać to będą mieli spokój, a może to przyzwolenie i przykład z góry idzie? Jeżeli tak, to kogo by uzdrowiciel nie zatrudnił to urzędu nie uzdrowi bo "ordynator" tego przybytku jest niekompetentny, a przyboczni tylko "sprawami" poprzedników się zajmują kładąc całkowitą lagę na urząd i mieszkańców Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
W Lubelskim PO rządzi stajnia Grabarczyka i z tej stajenki szukaj donosiciela do CBA któremu nie wsmak jest by posłem był ktoś spoza Lublina i chce przeskoczyć na jego miejsce na liście wyborczej. Popacz co wyprawia Mucha i "Bukieciara" Wilk jak zausznik Czu. "wziął na garba" wiele jego sprawek. Partyjni kumple sprytnie to teraz wykorzystują.
"Stajnia Grabarczyka" to przede wszystkim kwietna posłanka, poseł Żmijan, zapewne dzięki niemu pani posłanka ma 1 w Lublinie, z kolei dr Mucha szuka poparcia u Schetyny i Tuska. Jeżeli Cię dobrze zrozumiałem to uważasz, że Wilk padł ofiarą manipulacji między tymi dwoma żrącymi się frakcjami w lubelskiej PO? W takim wypadku co z posłem Karpińskim? Jego też wykończą, bo spoza Lublina? Myślę, że czkawką skandalik odbije się przede wszystkim tutaj. Jakoś nie widzę, by kuli już przedwyborcze żelazo na naszym terenie. Z kolei jest to niezły materiał na kampanię negatywną, której świetny przykład mieliśmy w wyborach samorządowych. Gazetki AntyCzu zapewniły mi ciepłą zimę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celina napisał:
"Co do działalności na rzecz lokalnej społecznosci, która go wybrała, to bycie posłem i to za bardzo ładne pieniądze zobowiązuje go także do działania na jej rzecz, takze to nie jest żadnym bezinteresownym działaniem." Za te same pieniądze zasiada w Sejmie poseł Stawiarski. I co? a no właśnie i nic. Nic nie zrobił, żeby zasłużyć na te pieniądze. Wręcz przeciwnie. Ja się np. nie zgadzam, żeby za moje podatki siedział na Wiejskiej taki nierób, bo Kraśnik z posłowania Stawiarskiego nie ma nic. Może tylko ewentualnie jego rodzina, która zbija majątek na aptekach.
Moze małabys racje, gdyby pieniądze jako posłowie brali tylko za działanosc na rzecz lokalnej społecznosci. A ze Stawiarski nie zrobił tego co Wilk szybciej wynika to z tego, że nie to, ze nie chciał, ale że nie mógł. Majac dojscia, mając znajomości, mając powiązania z ludzmi, w których kompetencji mieszczą się takie sprawy zawsze jest sie w stanie załatwić wiecej i lepiej. Swoj człowiek zawsze jest inaczej traktowany niż obcy, a tym bardziej wróg. Gdy zasługi jednego, w przypadku gdy mu pomogą osiagnać jakis efekt starań wpływają na ogólny sukces całego ugrupowania. Ale mozna powiedziec, ze to dzięki Stawiarskiemu wypływały wszelkie brudy poprzedniej ekipy. Inaczej społeczenstwo naszego miasta żyło by w przekonaniu o niewątpliwej uczciwości i dobroci byłego włodarza. A niestety milczenie posła Wilka i trzymanie sztamy z Czubinskim było przyzwoleniem na wszelkiego tego typu działania i ich kryciem. I jak sie nie zgadzasz , zeby Stawiarski był posłem, to moze napisz podanie do kancelarii sejmu, a byc może na ktorymś z posiedzen przegłosuja wyrzucenie go z ław sejmowych, za to, że nic nie zrobił dla Krasnika. Bo samo takie Twoje nie chcenie zamyka sie tylko w nie oddaniu na niego swojego głosu, a i tak może sie nie spełnic, gdyz inni nie muszą podzielac Twoich chciejstw. Ale przeciez i tak wybór jednego wcale nie musi wykluczac wyboru drugiego.
Ostatnio edytowany 15 lipca 2011 r. o 23:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....[, Gazetki AntyCzu zapewniły mi ciepłą zimę [/quote] A mnie gazetka Lubię Kraśnik przez parę lat zmniejszała opłaty na ogrzewanie. Dobrze się stało że nastąpiła zmiana burmistrza w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...[,uzdrowiciel nie zatrudnił to urzędu nie uzdrowi bo "ordynator" tego przybytku jest niekompetentny, a przyboczni tylko "sprawami" poprzedników się zajmują kładąc całkowitą lagę na urząd i mieszkańców Kraśnika. [/quote] A może dasz przykłady "pracy dla Kraśnika" poprzednika Włodarczyka w ciągu 6 pierwszych miesięcy jak objął jako nauczyciel historii stołek burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może dasz przykłady "pracy dla Kraśnika" poprzednika Włodarczyka w ciągu 6 pierwszych miesięcy jak objął jako nauczyciel historii stołek burmistrza.
Za bardzo odległe czasy, a zarazem jakze inne od tych obecnych. A niestety przy obecnej władzy czuje sie jakbysmy zawrócili do tamtej epoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów wraca idea: "...tamten to był taki to ten może być taki sam lub gorszy..." przestańmy wreszcie cały czas usprawiedliwiać Włodarczyka błędami czy postępowaniem Czubińskiego. Jeżeli tamten kradł, ten nic nie robi i jest kompletnie niekompetentny to następny burmistrz za 3,5 roku może kraść i nic nie robić! Postępowanie poprzedników będzie usprawiedliwiać jego postawę? 14 lat Czubińskiego to szmat czasu i różne umocowanie dla instytucji burmistrza (wcześniej był inaczej wybierany, miał inne prerogatywy i dodatkowo funkcjonował zarząd gminy). Może nie porównujmy Włodarczyka do Czubińskiego sprzed 14 alt a do obecnych burmistrzów miast podobnych do Kraśnika. Zobaczmy jak oni zarządzają i czego mogą mieszkańcy po nich się spodziewać. Sprawdźmy jak wypada na tym tle Włodarczyk - dla mnie osobiście żenująco beznadziejnie i tyle. Oczywiście to moje zdanie, do którego mam pewne prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Sprawdźmy jak wypada na tym tle Włodarczyk - dla mnie osobiście żenująco beznadziejnie i tyle. Oczywiście to moje zdanie, do którego mam pewne prawo
Ja bym nie czepiał się uzdrowicielskiej jednostki - raczej przeraża mnie tło ludzkie wokół onego. Mali ludzie, którzy dostali teraz wiatru w żagle. Przez lata będąc na aucie nauczyli się kopać po kostkach i kopać dziury w całym, węszyć - instynkt przetrwania. Czy potrafią zrobić coś pozytywnego, bezinteresownie dla ogółu? Niby czasy inne, ale mechanizm ten sam - marny nauczyciel zostaje dyrektorem...(z nielicznymi wyjątkami) Aż strach się bać, trza się śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie jak tu się śmiać, jak inni z nas się śmieją kogo wybraliśmy. Płakać nam wypada. Co z tego miasta zostanie jeszcze przecież 3,5 r. Właściwie to nic nie zrobi pozytywnego, skrzywić może tylko ludzi. Ale takiego co zastraszał już mieliśmy. Jak skończył na razie w lesie. Mam nadzieję, że ten nieudolny układ skończy przed końcem kadencji. Radni rozliczajcie tgo burmistrza nieroba, bo ludzie na was patrzą i czegoś od was oczekują. siedzą tylko i Lapy w górę jak burmistz chce, włączcie myślenie i posłuchajcie głosu społeczeństwa. Olewa Was nie odpowiada na pytania, nie ma jakiejś metody żeby to ukrucić. Zróbcie coś wreszcie, bo was też rozliczymy. Trochę odwagi. To nie komuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zróbcie coś wreszcie, bo was też rozliczymy. Trochę odwagi. To nie komuna.
Kiedyś dojdziesz do tego ,że to jeszcze jest komuna tylko w innej formie. Radni to interesowni ludzie czerpiący zyski i satysfakcję ze swojej władzy. Tam nie ma samodzielnych decyzji. Inicjatywy są tylko w obronie lub dla interesów własnej grupy. Jeśli chodzi o obecnego burmistrza to w porównaniu z poprzednikiem jest aniołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Kiedyś dojdziesz do tego ,że to jeszcze jest komuna tylko w innej formie. Radni to interesowni ludzie czerpiący zyski i satysfakcję ze swojej władzy. Tam nie ma samodzielnych decyzji. Inicjatywy są tylko w obronie lub dla interesów własnej grupy. Jeśli chodzi o obecnego burmistrza to w porównaniu z poprzednikiem jest aniołkiem
Może i aniołkiem ale z ogonkiem i różkami takim "upadłym aniołkiem" On dopiero się rozkręca. Biorąc pod uwagę jego otoczenie, misję i stosowane metody szybko może okazać się, że z oligarchii popadliśmy realny socjalizm czarnych towarzyszy (nikt nic nie będzie robił ale wszyscy po równo dostaną profity a odpowiedzialność rozłoży się na niedookreślony ogół rządzących). Obecne działania mają za zadanie uwiarygodnić potrzebę istnienia Włodarczyka na tym stanowisku. Przy jego bardzo słabym charakterze, sterowalności i wierze w zauszników szybko umoczy i popłynie. Z jednej strony szkoda chłopa bo te stanowisko zniszczy go(już właściwe zniszczyło)moralnie i psychicznie, a owoce tego nieudanego wyboru przez 3,5 kolejnych lat będą zjadać ludzie z jego otoczenia, którzy go wykorzystają do cna. Jeszcze dodatkowo dochodzą problemy z alkoholem, który w tym towarzystwie leje się w sporych ilościach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.rp.pl/artykul/688363.html łoj, rozdmuchali sprawę, chyba to przypadłość posłów niezależnie od przynależności partyjnej. Ale czy za pracę o charakterze społecznym się karze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego taka sensacja, rozdanie chleba biednym to tez bylo zlamanie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik mocno zaangażował się w sprawy Kraśnika. Szkoda tylko że nie obiektywnie. Jeden poseł pracował społecznie na rzecz lokalnego klubu i teraz za to zdaniem Dziennika beknie. A inny woził dupę za społeczne pieniądze na mecze z wyższej półki i włos mu z głowy nie spadnie (bynajmniej nie dlatego że jest łysy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Jeden poseł pracował społecznie na rzecz lokalnego klubu i teraz za to zdaniem Dziennika beknie.
On działa „społecznie” za prawie 30 000zł miesięcznie. Aby ta praca społeczna mogła mieć swój ciąg dalszy, należy przekonać takich ludzi jak ty .Aby przekonać takich ludzi jak ty ,należy na lokalnym rynku trochę po pajacować , co jak wszyscy widzimy udaje się w 100%. Pan poseł Wilk trafił na naiwny grunt ,który spulchnia przed wyborami aby lepiej rosło. Poseł Wilk został oddelegowany do prezesowania Stalą ze względu na swój immunitet. Mam nadzieje ,że nie ujdzie mu to płazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...