Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zarzuca posłowi Wojciechowi Wilkowi złamanie prawa

Utworzony przez mieszkaniec, 14 lipca 2011 r. o 13:44 Powrót do artykułu
gość napisał:
Lepiej dla miasta i dla ludzi będzie jak ta niedojda odejdzie, Mnie nie każe nikt pisać. Nie jestem partyjny ale myśle, że z tym gównem w mieście trza coś zrobić ludzie zróbta coś
Jedynym rozsądnym wyjściem jest chyba czekanie do kolejnych wyborów, a i tak nie ma pewności czy po nich sie nie ostanie. Jakiekolwiek referendum odpada. Szkoda pieniedzy.Widząc jaka drogą doszli do władzy, czy i w tym przypadku taki sam scenariusz sie nie powtórzy, miasto pójdzie w jeszcze większe straty i to dla samych politycznych rozgrywek. Mamy wielu ludzi, którzy łykają wszelką propagandę, do nich dochodzą Ci, którzy oddanie głosu wiażą z konkretnymi korzysciami dla siebie. Ale nawet jaby co, to tez nie wiadomo czy po tym rzeczywiście przyjdzie cos lepszego.Politycy przy korytch odznaczają się pewnymi wspólmi cechami, takze ta lepszosc może okazac sie tylko lepsza dla ludzi z ich kręgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Lepiej dla miasta i dla ludzi będzie jak ta niedojda odejdzie, Mnie nie każe nikt pisać. Nie jestem partyjny ale myśle, że z tym gównem w mieście trza coś zrobić ludzie zróbta coś
Nie wiedziałem że w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogą pisać na forach internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Może i masz rację, ale wypisywanie tego gdziekolwiek to jakiś schiz! Idź do medyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...