Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www
Ostatnio edytowany 9 września 2010 r. o 23:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Tylko ta "śmieszna" Waszym zdaniem gwiazda, doprowadziła do tego, że tysiące osób rejestruje, aby oddać szpik. Czy Wasze Kochane Radio z Torunia w ogóle, coś na ten temat powiedziało? Czy księża coś na ten temat powiedzieli na kazaniu kiedykolwiek ? Nie. Nie podoba mi się jej twórczość, ale bez przesady, czepiacie się po prostu. Taki jest jej styl. A jeżeli ktoś szedł na jej koncert, to przecież doskonale wiedział "z czym to się je", a nie, że matki przyszły z dziecmi i były zaskoczone. A na temat PIS-u i jej szanownych członków i zwolenników, to szkoda cokolwiek mówic. PORASZKA i WSTYD
Jaki szpik, czyżby dla jej kochanka, tego szalonego satanisty. I macie odpowiedź, piekło nawet na ziemi popiera swoich zwolenników, oczywiście do czasu. Wiedzą coś o tym egzorcyści. I chyba się na polskim wagarowało szanowny forumowiczu, poraszka pisze się tak: porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadupie, zadupie,zadupie,zadupie,zadupie, zadupie zadupie, zadupie,zadupie,zadupie,zadupie, zadupie wszadupie, zadupie,zadupie,zadupie,zadupie, zadupie iocha, wiocha, wsiocha wiocha, wsiocha wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny PIS uważa widok seksownie ubranej Dody za niesmaczny, do tego sam przyznał że zupełnie na niego nie zadziałał najseksowniejsze 4 litery naszej RP- nie uważacie tego za dziwne? Chociaż większość znanych mi hmmm członków PISu ma podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki szpik, czyżby dla jej kochanka, tego szalonego satanisty. I macie odpowiedź, piekło nawet na ziemi popiera swoich zwolenników, oczywiście do czasu. Wiedzą coś o tym egzorcyści. I chyba się na polskim wagarowało szanowny forumowiczu, poraszka pisze się tak: porażka.
Te, chrześcijańskie miłosierdzie, siedź cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dodo, dla motłochu nie warto się poświęcać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
ha!ha!ha! Każdy wie jaki styl i sposób bycia reprezentuje Doda - jej repertuar był też znany! Nic zaskakującego na koncercie nie było... Trzeba było pomyśleć w chwili wyboru między właśnie Dodą, a innymi artystami, a nie protestować po fakcie:D
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki szpik, czyżby dla jej kochanka, tego szalonego satanisty. I macie odpowiedź, piekło nawet na ziemi popiera swoich zwolenników, oczywiście do czasu. Wiedzą coś o tym egzorcyści. I chyba się na polskim wagarowało szanowny forumowiczu, poraszka pisze się tak: porażka.
przepraszam za PORASZKA kazdemu sie zdarza, wracając do tematu. A co by sie stało jakby ktos z Twojej rodziny, lub Ty potrzebował tego szpiku, a oddali go całe tłumy SZATANISTÓW i od takiego akurat bys dostał, hihiihihihih ale by była jazdaaaaa. A tak wogóle to co te mamusie robiły tak pozno z małymi dziecmi na koncercie. Brawo Doda, zdrowia Nergal !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się włodarzom Kraśnika - to nie wiedzieli wcześniej, co śpiewa, jak się ubiera i zachowuje Rabczewska? A teraz jakis problem... przecież pokazała to co zwykle - prawie gołą dupę. Mnie to nie dziwi. A że dzieci? A co to Rabczewską obchodzi...?! Kiedyś do programu TV dla dzieci przyszła ubrana jak ku*** z Amsterdamu... Sami ją promujecie zapraszając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki szpik, czyżby dla jej kochanka, tego szalonego satanisty. I macie odpowiedź, piekło nawet na ziemi popiera swoich zwolenników, oczywiście do czasu. Wiedzą coś o tym egzorcyści. I chyba się na polskim wagarowało szanowny forumowiczu, poraszka pisze się tak: porażka.
To też jest człowiek! Tak samo jak inni potrzebuje pomocy! Żałosna wypowiedź...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym koncercie z 4letnią córką i z moją mamą.Znałam piosenki Dody i mnie one nie gorszą a moja córcia z płaczem wychodziła bo było już późno a ona chciała dalej oglądać.Najbardziej podobał jej się koń ze świecącymi skrzydłami i wszystkie wybuchy.Przekonałam ją do pójścia do domu dopiero tym jak powiedziałam,że pani skończy śpiewać i do nas przyjedzie ,do dziś pyta kiedy "Ta ładna Doda przyjedzie". Wniosek mam tylko jeden panowie radni nic nie zgarnęli z tego występu do swojej kieszeni i dlatego się wściekają bo jak zobaczyli ile ludzi przyszło, a wstęp wolny to do dziś nie mogą spać po nocach -tyle kasy im uciekło. A gorszy to zachowanie co niektórych posłów PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz uspokajal Członka .....hm, dlaczego tego członka uspokajał , tak mu się wyrywał do Dody? Do niej przyke, chyba jakiś dewiant i głosno sie o tym mówi:))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!! ile zakłamania..Panie Włodarczyk, niech się Pan opamieta i nie osmiesza :-(, brak słów.......ludzie,gdzie MY zyjemy ????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie Kobieta ma rację ja tez byłam na koncercie i mam takie samo zdanie jak Ty
Gość! napisał:
Byłam na tym koncercie z 4letnią córką i z moją mamą.Znałam piosenki Dody i mnie one nie gorszą a moja córcia z płaczem wychodziła bo było już późno a ona chciała dalej oglądać.Najbardziej podobał jej się koń ze świecącymi skrzydłami i wszystkie wybuchy.Przekonałam ją do pójścia do domu dopiero tym jak powiedziałam,że pani skończy śpiewać i do nas przyjedzie ,do dziś pyta kiedy "Ta ładna Doda przyjedzie". Wniosek mam tylko jeden panowie radni nic nie zgarnęli z tego występu do swojej kieszeni i dlatego się wściekają bo jak zobaczyli ile ludzi przyszło, a wstęp wolny to do dziś nie mogą spać po nocach -tyle kasy im uciekło. A gorszy to zachowanie co niektórych posłów PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie ich a szczególnie tego od scen z piekła rodem Tracza Ani stylistyki ani gramatyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100910/KRASNIK/565487543
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tadeusz uspokajal Członka .....hm, dlaczego tego członka uspokajał , tak mu się wyrywał do Dody? Do niej przyke, chyba jakiś dewiant i głosno sie o tym mówi:))))))
Uspokajał? Przecież nie działa na niego d** Dody w skąpych skórzanych cholernie seksownych gaciach- sam to powiedział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem(ale moge sie mylic, prosze krasniczan o sprawdzenie), pan Marian Tracz mial na swojej dzialce, przed domem, dosyc duza figurke Matki Boskiej, stojaca w ogrodku:) To wiele mowi o tym jak zarliwy z niego katolik i jak wyraznie demonstruje swoja wiare;)stad pewnie te teksty o piekle:D abstrahujac: Doda, jej kiczowate teksty, stroje a la dziwka i dzieci sluchajace tych durnych piosenek - to faktycznie glupio wyglada. Nie chodzi mi juz o obraze moralnosci tylko fajnie by bylo jakby ludzie sluchali rzeczy DOBRYCH jak np Lao Che, a nie takiego kiczu i disco-polo jak Doda. to ze ludzie na nia głosowali swiadczy o tym ze kompletnie nie maja gustu. Szkoda ze miasto nie zaproslilo jakiegos dobrego zespolu tylko Dode, Shazze XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie to na co zasługujecie! Jaki pan taki kram! Ha ha ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie sklada ze pierwszego dnia bylo Lao Che, a drugiego Doda.... malkontenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...