Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 września 2010 r.
17:17
Edytuj ten wpis

Doda w Kraśniku: Radni pokłócili się o majtki i piosenkę o pupie (zdjęcia)

0 60 A A

O uda i pośladki z tekstu piosenki oraz skórzane majtki Dody spierali się dzisiaj radni z Kraśnika. Gwiazda swoim koncertem uświetniła dni miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Doda wystąpiła na scenie amfiteatru 22 sierpnia podczas Dni Kraśnika. Według magistratu koncertu artystki mogło wysłuchać ok. 10 tys. osób. Występ gwiazdy wzbudził jednak wątpliwości radnych.
Burzliwa dyskusja na dzisiejszej sesji wybuchła po tym, jak radny Mirosław Włodarczyk (PiS) zacytował słowa piosenki, którą miała śpiewać artystka.

– Gdy tylko ruszę tyłkiem, lecisz niczym pies… Moje uda rozchylone, moje piersi tak cię podniecają!... – czytał radny Włodarczyk. I z mocą podkreślił: To jest repertuar, który pani Doda śpiewała na publicznej imprezie! To kompromitujące, że ktoś dopuszcza taką muzykę!

Włodarczykowi wtórował jego partyjny kolega. – Ten tekst, ta sceneria… A na widowni między innymi matki z dziećmi! To mnie przeraziło – nie ukrywał Marian Tracz. – To tragedia, sceny z piekła rodem. To profanacja wiary katolickiej!

Atmosferę próbował ostudzić przewodniczący Rady Miasta. – Ja nie lubię takiego stylu, jaki reprezentuje Doda i pojechałem sobie do domu. Kto chciał, ten słuchał. Kto nie chciał, poszedł spać – uspokajał Tadeusz Członka.

Na próżno, bo uwaga radnych przeniosła się na strój piosenkarki. – Ja nie muszę patrzeć przez dwie godziny na skórzane majtki Dody – oburzał się radny Włodarczyk. Ubiór artystki jednak nie wszystkim przeszkadzał.
– Skórzane majtki na mnie nie wpłynęły – zapewnił niespodziewanie radny Tracz.

Według przewodniczącego Tadeusza Członki, nie ma powodu, by to wydarzenie wyolbrzymiać. – Nie dramatyzujmy z tego powodu, że ściągnęliśmy artystkę, a ona zaśpiewała "przyświńtuszony” tekst – nawoływał.
Nie uciął jednak dyskusji. – Dla takiej artystki, jak Doda, nie powinno być miejsca w Kraśniku – postulował radny Tracz, a przewodniczący Członka zauważył, że takie stanowisko miasta tylko zwiększyłoby popularność piosenkarki.

– Jeśli podjęlibyśmy uchwałę w jej sprawie, bo zaśpiewała piosenkę o rozwartych udach, to myślę, że na jej koncerty przyszłoby dużo więcej ludzi – ocenił przewodniczący rady.

Dyskusji przysłuchiwała się m.in. zastępca burmistrza, Agnieszka Orzeł-Depta. – Nie komentuję tego – ucięła i odesłała nas do rzecznika prasowego.
Zbigniew Nita, który pełni funkcję rzecznika i jednocześnie jest dyrektorem miejskiego Centrum Kultury i Promocji (które organizowało koncert) jest zdziwiony opiniami radnych. – Dodę wybrali w ubiegłym roku mieszkańcy miasta w sondzie SMS-owej – wyjaśnia Nita. – Jeśli radni poczuli się obrażeni, to po co przychodzili na koncert? Mogli wyjść.

Przedstawiciele artystki uważają, że repertuar Dody nie mógł nikogo urazić. – Nikt nigdy nie zakazał żadnych piosenek Dody. Nie rozumiem kompletnie tych bzdur – skomentował dywagacje radnych Jarosław Burdek, menadżer artystki.

Magistrat ma jeszcze odpowiedzieć radnym, ile kosztował koncert i czy ktoś z miasta ustalał z gwiazdą jej repertuar.

Doda - Diamond bitch


Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Antypis / 24 lipca 2011 o 21:20
0
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Avatar
Dodziak / 23 lipca 2011 o 20:21
0
Haha polewka. [url="http://podepnij.pl/tag/doda"]Doda[/url] jest the best.
Avatar
chłop ze wsi / 23 września 2010 o 20:00
0
[quote name='oburzony' date='16 wrzesień 2010 - 09:01 ' timestamp='1284620493' post='348033']
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
[/quote]
Czynnośc zwana dmuchnięciem z udziałem Dody w żadnym razie nie byłaby zboczeniem
Avatar
chłop ze wsi / 23 września 2010 o 19:58
0
Traczu się nie dziwię ale mirona miałem za mądrzejszego
Avatar
C-stringi / 23 września 2010 o 11:13
0
C-mikro stringi ? najbardziej kontrowersyjny typ stringów, który zakładany jest wyłącznie przez najodważniejsze i najbardziej wytrzymałe przedstawicielki płci żeńskiej. Jest to także jedyny rodzaj mikrostringów, którego nie możemy sobie wyobrazić bez przeczytania opisu lub zobaczenia takich stringów na własne oczy. Jak bowiem wyobrazicie sobie stringi w kształcie litery C?

[img]http://obieliznie.pl/img/article/stringi/c-stringi/c-stringi-1.jpg[/img]
[url=http://obieliznie.pl/mikro-stringi-c-stringi-v-stringi.html]C-stringi[/url]
Avatar
oburzony / 16 września 2010 o 09:01
0
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
Avatar
Konrad / 15 września 2010 o 12:52
0
Media z uporem usiłują wmówić ludziom , że to artystyczna gwiazda , a dla mnie to po prostu czarna dziura ,która
pochłania wszystko co dobre , a emituje odrażające , czarne brudy . Zawsze znajdzie się grupa ludzi gustujących
w prymitywnych i wulgarnych formach "kultury" i tego nikt nie zmieni . Gorzej gdy władze miasta wydają na coś takiego
grube pieniądze /podobno 80 tys.zł./, jakby kasa miejska była przepełniona .
Avatar
max / 14 września 2010 o 19:01
0
[quote name='-ja-' date='10 wrzesień 2010 - 01:04 ' timestamp='1284073471' post='344584']
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
[/quote]
Radni nie zapraszali Dody .To decyzja Mao-Czu i to jest najśmieszniejsze, że burmistrz zajmuje się takimi bzdetami zamiast np podstrefą ekonomiczną i rozwojem gospodarczym.Ale Mao -Czu wie ,że lud kraśnicki potrzebuje igrzysk , zabawy a wtedy nie liczy się kosztów .Lud chce Dodę ma Dodę .lud chce goliznę ma goliznę, bo tak wynika z sondażu
[quote name='-ja-' date='10 wrzesień 2010 - 01:04 ' timestamp='1284073471' post='344584']
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
[/quote]
Radni nie zapraszali Dody .To decyzja Mao-Czu i to jest najśmieszniejsze, że burmistrz zajmuje się takimi bzdetami zamiast np podstrefą ekonomiczną i rozwojem gos... rozwiń
Avatar
Max / 14 września 2010 o 18:32
0
[quote name='Tomasz' date='09 wrzesień 2010 - 20:09 ' timestamp='1284055753' post='344435']
TERAZ WIDZIMY ZA CO RADNI BIORĄ WYNAGRODZENIA!!!! NAJPIERW MIERNOTY MYŚLCIE A PÓŹNIEJ ZAPRASZAJCIE I PŁAĆCIE ZA WYSTĘPY Z PUBLICZNYCH PIENIĄDZY!!!!
[/quote]
Po co te wyzwiska- (miernoty)itp.Przecież gdybyś znał kompetencje Rady i postawę radnych popierających Mao-Czu to wiedziałbyś ,że w Kraśniku o zaproszeniu tego czy innego artysty decyduje burmistrz.Podobnie jest ze wszystkimi sprawami-decyduje większość co nie znaczy jak wiadomo ,że ma rację.pozdrawiam.
[quote name='Tomasz' date='09 wrzesień 2010 - 20:09 ' timestamp='1284055753' post='344435']
TERAZ WIDZIMY ZA CO RADNI BIORĄ WYNAGRODZENIA!!!! NAJPIERW MIERNOTY MYŚLCIE A PÓŹNIEJ ZAPRASZAJCIE I PŁAĆCIE ZA WYSTĘPY Z PUBLICZNYCH PIENIĄDZY!!!!
[/quote]
Po co te wyzwiska- (miernoty)itp.Przecież gdybyś znał kompetencje Rady i postawę radnych popierających Mao-Czu to wiedziałbyś ,że w Kraśniku o zaproszeniu tego czy innego artysty decyduje burmistrz.Podobnie jest ... rozwiń
Avatar
gosc / 11 września 2010 o 18:05
0
[quote name='wwww' date='11 wrzesień 2010 - 11:26 ' timestamp='1284197188' post='345171']
no to poraszka I WSTYD powiedział co wiedział ( a chociaż oddałeś ten szpik )

hihi
hihi
hihi
[/quote]

Nie oddałem, chociaż bardzo żałuję, ale dlatego, że jestem po zabiegu chirurgicznym i na razie nie mogę. Ale za to do tej pory regularnie oddaje krew a Ty?
Avatar
Antypis / 24 lipca 2011 o 21:20
0
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Avatar
Dodziak / 23 lipca 2011 o 20:21
0
Haha polewka. [url="http://podepnij.pl/tag/doda"]Doda[/url] jest the best.
Avatar
chłop ze wsi / 23 września 2010 o 20:00
0
[quote name='oburzony' date='16 wrzesień 2010 - 09:01 ' timestamp='1284620493' post='348033']
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
[/quote]
Czynnośc zwana dmuchnięciem z udziałem Dody w żadnym razie nie byłaby zboczeniem
Avatar
chłop ze wsi / 23 września 2010 o 19:58
0
Traczu się nie dziwię ale mirona miałem za mądrzejszego
Avatar
C-stringi / 23 września 2010 o 11:13
0
C-mikro stringi ? najbardziej kontrowersyjny typ stringów, który zakładany jest wyłącznie przez najodważniejsze i najbardziej wytrzymałe przedstawicielki płci żeńskiej. Jest to także jedyny rodzaj mikrostringów, którego nie możemy sobie wyobrazić bez przeczytania opisu lub zobaczenia takich stringów na własne oczy. Jak bowiem wyobrazicie sobie stringi w kształcie litery C?

[img]http://obieliznie.pl/img/article/stringi/c-stringi/c-stringi-1.jpg[/img]
[url=http://obieliznie.pl/mikro-stringi-c-stringi-v-stringi.html]C-stringi[/url]
Avatar
oburzony / 16 września 2010 o 09:01
0
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
Avatar
Konrad / 15 września 2010 o 12:52
0
Media z uporem usiłują wmówić ludziom , że to artystyczna gwiazda , a dla mnie to po prostu czarna dziura ,która
pochłania wszystko co dobre , a emituje odrażające , czarne brudy . Zawsze znajdzie się grupa ludzi gustujących
w prymitywnych i wulgarnych formach "kultury" i tego nikt nie zmieni . Gorzej gdy władze miasta wydają na coś takiego
grube pieniądze /podobno 80 tys.zł./, jakby kasa miejska była przepełniona .
Avatar
max / 14 września 2010 o 19:01
0
[quote name='-ja-' date='10 wrzesień 2010 - 01:04 ' timestamp='1284073471' post='344584']
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
[/quote]
Radni nie zapraszali Dody .To decyzja Mao-Czu i to jest najśmieszniejsze, że burmistrz zajmuje się takimi bzdetami zamiast np podstrefą ekonomiczną i rozwojem gospodarczym.Ale Mao -Czu wie ,że lud kraśnicki potrzebuje igrzysk , zabawy a wtedy nie liczy się kosztów .Lud chce Dodę ma Dodę .lud chce goliznę ma goliznę, bo tak wynika z sondażu
[quote name='-ja-' date='10 wrzesień 2010 - 01:04 ' timestamp='1284073471' post='344584']
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
[/quote]
Radni nie zapraszali Dody .To decyzja Mao-Czu i to jest najśmieszniejsze, że burmistrz zajmuje się takimi bzdetami zamiast np podstrefą ekonomiczną i rozwojem gos... rozwiń
Avatar
Max / 14 września 2010 o 18:32
0
[quote name='Tomasz' date='09 wrzesień 2010 - 20:09 ' timestamp='1284055753' post='344435']
TERAZ WIDZIMY ZA CO RADNI BIORĄ WYNAGRODZENIA!!!! NAJPIERW MIERNOTY MYŚLCIE A PÓŹNIEJ ZAPRASZAJCIE I PŁAĆCIE ZA WYSTĘPY Z PUBLICZNYCH PIENIĄDZY!!!!
[/quote]
Po co te wyzwiska- (miernoty)itp.Przecież gdybyś znał kompetencje Rady i postawę radnych popierających Mao-Czu to wiedziałbyś ,że w Kraśniku o zaproszeniu tego czy innego artysty decyduje burmistrz.Podobnie jest ze wszystkimi sprawami-decyduje większość co nie znaczy jak wiadomo ,że ma rację.pozdrawiam.
[quote name='Tomasz' date='09 wrzesień 2010 - 20:09 ' timestamp='1284055753' post='344435']
TERAZ WIDZIMY ZA CO RADNI BIORĄ WYNAGRODZENIA!!!! NAJPIERW MIERNOTY MYŚLCIE A PÓŹNIEJ ZAPRASZAJCIE I PŁAĆCIE ZA WYSTĘPY Z PUBLICZNYCH PIENIĄDZY!!!!
[/quote]
Po co te wyzwiska- (miernoty)itp.Przecież gdybyś znał kompetencje Rady i postawę radnych popierających Mao-Czu to wiedziałbyś ,że w Kraśniku o zaproszeniu tego czy innego artysty decyduje burmistrz.Podobnie jest ... rozwiń
Avatar
gosc / 11 września 2010 o 18:05
0
[quote name='wwww' date='11 wrzesień 2010 - 11:26 ' timestamp='1284197188' post='345171']
no to poraszka I WSTYD powiedział co wiedział ( a chociaż oddałeś ten szpik )

hihi
hihi
hihi
[/quote]

Nie oddałem, chociaż bardzo żałuję, ale dlatego, że jestem po zabiegu chirurgicznym i na razie nie mogę. Ale za to do tej pory regularnie oddaje krew a Ty?
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 10 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!