Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś w tym mieście za te przekręty w końcu beknie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurand napisał:
Po pierwsze sam jesteś ryba. A dzieci i ryby głosu nie mają. Za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie, a przyszły Burmistrz jeszcze nic nie zrobił i nie wiadomo czy coś zrobi.
natomiast stary zrobił bardzo dużo - długu i dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arnold napisał:
W związku z powyższym nie będą odśnieżone drogi, nie będzie czysto w mieście, nie będzie nic... Ale ten kto pisał o tej górze lodowej to ma wiedzę, na poziomie szkoły podstawowej.
i nastanie CIEMNOŚĆ WHA WHA WHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
natomiast stary zrobił bardzo dużo - długu i dzieci
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
natomiast stary zrobił bardzo dużo - długu i dzieci
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dziś czub dał Nicie wymówienie z CKiP i w "podziękowaniu" za pracę 6-cio miesięczną gratyfikację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno dziś czub dał Nicie wymówienie z CKiP i w "podziękowaniu" za pracę 6-cio miesięczną gratyfikację.
Może niech jeszcze każdemu, który go poparł (gdy chodził po domach), wyśle kwiatek róży, bombonierkę i kartkę z życzeniami noworocznymi. Oczywiście wszystko na koszt podatnika, bo jakby można było inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie powyższe opinie. Jak zawsze w każdej plotce jest odrobina prawdy. Poprzedni burmistrz miał nieco wygórowaną płacę. Ale czy nowy od razu musi mieć podobnie? 9.000,00 czy 11.000,00 są to jednak kwoty bliższej górnej półki zarobków samorządowych. Nie mieszkam w Kraśniku i to nie moja sprawa jakie uposażenie miasto da nowemu burmistrzowi. Praktyka jednak wygląda tak, że można dać na początek uposażenie mniejsze (wg. mnie powinno być mniejsze od uposażenia STAROSTY) a zawsze w późniejszym czasie można je podwyższyć. Czyżby lewica od razu się sprzedała i poszła w układy forując minimalną stawkę aż na poziomie 9.000,00 ? Po jakimś czasie niech nowy burmistrz zarabia tyle co jego poprzednik, ale niech najpierw wykaże się w działaniu. A opcja, która go popierała w wyborach powinna poprzeć ten pogląd myślenia, bo w innym razie ktoś mógłby pomyśleć, że zależało jej głownie na kasie. Ale chyba tak nie jest .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIRKO napisał:
A CO CI PRZESZKADZAJĄ PODWYZKI DLA URZEDNIKÓW! JAK SIE ZARABIA PO 1200 ZŁ TO PODWYZKA SIE NIE NALEŻY, JAKOS JAK NAUCZYCIELE DOSTAJA PODWYZKI, NAGRODY TO NIC SIE O TYM NIE MÓWI! DZIWNE, CO! ALE JAK KTOS CHARUJE PO 8 GODZ NIE JAK LEWUSY NAUCZYCIELE 18 TYG. TO CHYBA SIE NALEZY GODNE WYNAGRODZENIE! ZASTANOW SIE CO PISZESZ!
Zgadzam sie ztym co napisano powyzej i wcale nie jestem przeciwko nowemu burmistrzowi ani przeciwko staremu, po prostu podchodze do tego bez emocji. Ale prawda jest taka ze nauczyciele w tym roku mieli dwie (niemałe) podwyżki, a w styczniu szykują sie następne, a urzędnik zwykły szarak od czarnej roboty wierzcie mi wcale kokosów nie zarabia. zaczyna od 1400 brutto, powaznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam sie ztym co napisano powyzej i wcale nie jestem przeciwko nowemu burmistrzowi ani przeciwko staremu, po prostu podchodze do tego bez emocji. Ale prawda jest taka ze nauczyciele w tym roku mieli dwie (niemałe) podwyżki, a w styczniu szykują sie następne, a urzędnik zwykły szarak od czarnej roboty wierzcie mi wcale kokosów nie zarabia. zaczyna od 1400 brutto, powaznie!
Ok ! A dochodzą do tego premie kwartalne i 13-pensja czy nie ? Pytam na poważnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam sie ztym co napisano powyzej i wcale nie jestem przeciwko nowemu burmistrzowi ani przeciwko staremu, po prostu podchodze do tego bez emocji. Ale prawda jest taka ze nauczyciele w tym roku mieli dwie (niemałe) podwyżki, a w styczniu szykują sie następne, a urzędnik zwykły szarak od czarnej roboty wierzcie mi wcale kokosów nie zarabia. zaczyna od 1400 brutto, powaznie!
A mnie zastanawia, dlaczego w tym kraju jak zabraknie argumentów to czepiają się wszyscy nauczycieli?! Ot taki dyżurny temat do obszczekania. Bo mają 18 godzin tygodniowo, prawda? Ale jak komuś zazdrość to niech się przekwalifikuje zamiast na swoje narzekać. Szczególnie, że w dzisiejszych dniach chodząc na ulicach słychać i widać jak bardzo prawdziwym stało się przekleństwo "obyś cudze dzieci uczył".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno dziś czub dał Nicie wymówienie z CKiP i w "podziękowaniu" za pracę 6-cio miesięczną gratyfikację.
A jaką gratyfikację dostał/dostanie Michalczyk za "Żeby Polska była Polską"?E.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasandra napisał:
A mnie zastanawia, dlaczego w tym kraju jak zabraknie argumentów to czepiają się wszyscy nauczycieli?! Ot taki dyżurny temat do obszczekania. Bo mają 18 godzin tygodniowo, prawda? Ale jak komuś zazdrość to niech się przekwalifikuje zamiast na swoje narzekać. Szczególnie, że w dzisiejszych dniach chodząc na ulicach słychać i widać jak bardzo prawdziwym stało się przekleństwo "obyś cudze dzieci uczył".
Czepiamy sie nauczycieli, ponieważ jest to najbardziej uprzywilejowany zawód, wolne święta, wakacje, ferie, dwa razy w roku podwyżki ( a mało nie zarabiacie) płatne nadliczbowe, jeżeli pracujecie więcej niż 18h/ tygodniowo, 13-tki, nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wakacyjne. pomijając świadczenia na święta. Dlatego sie czepiam bo wiele osób w Kraśniku skończyło studia i tez chcą pracować. Inni też chcę mieć podwyżki i świadczenia a nie tylko nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bary napisał:
Ok ! A dochodzą do tego premie kwartalne i 13-pensja czy nie ? Pytam na poważnie !
13-tka owszem jest jak wszędzie w każdej jednostce budżetowej, ale nie premie kwartalne, odpowiadam poważnie, urzędnicy na normalnych stanowiskach wcale dużo nie zarabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Również mój prywatny gabinet lekarski zostanie wyrejestrowany" - a to pan doktor kiedykolwiek przyjmował w tym gabinecie? On jest zamkniety od zawsze jak pamietam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do barego napisał:
13-tka owszem jest jak wszędzie w każdej jednostce budżetowej, ale nie premie kwartalne, odpowiadam poważnie, urzędnicy na normalnych stanowiskach wcale dużo nie zarabiają
Ok - tyle chciałem wiedzieć. Nie twierdzę, że na "normalnych" stanowiskach urzędniczych się dużo zarabia. Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Orzeł-Depta, była,śmieszna v-ce burmistrz!!! Co myslisz,ze jak ci Czub załatwil posadke kierownika to wszystko załatwione?!!! Osobiscie bede u nowego Burmistrza i opowiem jak chciałaś kasy za szybsze przyznanie mieszkania z UM ( na pewno rozpozna twoj nagrany głos a i czas przyjdzie na prokuraturę, nie te w Kraśniku rzecz jasna ).Paszoł WON z UM skorumpowana s....o!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trąbabomba napisał:
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
Nastepna alimenciara sie odezwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...