Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 grudnia 2010 r.
21:05
Edytuj ten wpis

Ile będzie zarabiał nowy burmistrz Kraśnika? Mniej od Czubińskiego

0 47 A A

12 tys. 480 zł brutto – tyle zarabiał były burmistrz Kraśnika, Piotr Czubiński. Jutro radni ustalą, jak wysokie powinny być zarobki nowego włodarza. Rajcy są zgodni, że powinien on zarabiać mniej. Jedni proponują 9 tys. zł, inni 11 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sesję Rady Miasta w Kraśniku, podczas której Mirosław Włodarczyk, nowy burmistrz miasta, złoży ślubowanie zaplanowano na jutro. Wtedy też radni ustalą wysokość jego wynagrodzenia.

Piotr Czubiński, który sprawował tę funkcję przez 14 lat, otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 12 tys. 480 zł brutto. To jedna z wyższych pensji przewidzianych dla samorządowców. Zarobki Czubińskiego były wyższe niż byłego prezydenta Lublina (12 tys. 310 zł) czy też byłego marszałka województwa lubelskiego (12 tys. 194 zł).

Kraśniccy rajcy w jednym są zgodni. Nowy burmistrz powinien zarabiać mniej niż Czubiński.
9 tys. zł proponuje radny z "Lubię Kraśnik” (kandydatem na burmistrza tego stowarzyszenia był Piotr Czubiński). – Jeśli burmistrz-elekt zapowiadał podczas kampanii wyborczej, że chce zmniejszyć zadłużenie miasta, to oszczędzanie powinien zacząć od siebie – uważa Krzysztof Latosiewicz. – Poprzedni burmistrz nie od pierwszej kadencji miał takie wysokie wynagrodzenie. Dlatego myślę, że stawka 9 tys. zł będzie odpowiednia dla nowego włodarza.

Nieco więcej proponuje Lewica. – Moim zdaniem, powinien zarabiać co najmniej 10 tys. zł – wskazuje Tadeusz Członka z Lewicy, Razem dla Kraśnika i Powiatu. – Burmistrz ma odpowiedzialną pracę, często pełni obowiązki od rana do wieczora, nawet w święta – wylicza przewodniczący rady. – Trzeba mu dobrze zapłacić.

11 tys. to propozycja Prawa i Sprawiedliwości. Włodarczyk startował w wyborach z poparciem PiS. – Nowy burmistrz nie powinien startować z górnego pułapu – uważa Jerzy Misiak, radny PiS. – Jego uposażenie powinno być na średnim poziomie. Myślę, że 11 tys. zł to byłaby rozsądna kwota.
Inni radni uważają jednak, że oszczędności są wskazane. – Mamy ciężkie czasu, wszyscy powinniśmy zacisnąć pasa – twierdzi Paweł Świderski, radny Platformy Obywatelskiej. – Myślę, że na początku kadencji burmistrz-elekt powinien zarabiać nieco mniej niż dotychczasowy. Czas pokaże, jakie są efekty pracy burmistrza-elekta – dodaje Świderski.

Radny nie chce podawać jednak żadnej konkretnej kwoty. – Nie zastanawiałem się nad tym.
Ile chciałby zarabiać nowy burmistrz? – Nie wiem, ustalą to radni – odpowiada Mirosław Włodarczyk. – Myślę, że rada będzie wyważona i będzie wiedziała, na jaką sumę stać miasto. Przyjmę każdą kwotę.
Nowy burmistrz, z wykształcenia lekarz, pracował dotychczas na oddziale kardiologii szpitala w Kraśniku, zapowiada, że zrezygnuje z praktyki lekarskiej. – Jako burmistrz nie mogę mieć drugiej pracy etatowej – wyjaśnia. – Również mój prywatny gabinet lekarski zostanie wyrejestrowany.


Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siwa / 18 grudnia 2010 o 01:30
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 o 23:01
0
[quote name='siwa' timestamp='1292617709' post='407534']
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[/quote]
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
Avatar
siwa / 17 grudnia 2010 o 21:28
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 o 09:25
0
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy rozwiń
Avatar
kolo / 16 grudnia 2010 o 19:51
0
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i podpisywane przez Czu nocami w UM, które mają byli v-ce!Właśnie widać jacy są uczciwi i jak sie boją odstawienia od koryta!To powinnaś zgłosic do prokuratury jak tak bardzo leży ci na sercu dobro innych i uczciwość!Jesteś nastepnym ścierwem z tej ekipy!Nie zasługujesz żeby nawet splunąć na ciebie!Przyszedł czas rozliczeń i nic tego nie powstrzyma i to ty zacznij się bać a nie straszysz innych,czasy gestapo w Kraśniku się skończyły!!!
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i p... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 22:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to u nas - mało , a boga na forum to nie wzywaj , bo to nie biblia , że Abraham miał ileś tam synów i ileś córek a U.M nie arka ,że dobierał sobie kolesi i sekretarki
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 22:10
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1292273142' post='404990']
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
[/quote]
a byłaś przyzwoitką przez 14 lat ?
Avatar
siwa / 15 grudnia 2010 o 21:07
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
[/quote]
Nastepna alimenciara sie odezwala
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś s... rozwiń
Avatar
trąbabomba / 14 grudnia 2010 o 22:46
0
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audi... rozwiń
Avatar
Kraśnicznka / 14 grudnia 2010 o 21:04
0
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
Avatar
siwa / 18 grudnia 2010 o 01:30
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 o 23:01
0
[quote name='siwa' timestamp='1292617709' post='407534']
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[/quote]
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
Avatar
siwa / 17 grudnia 2010 o 21:28
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 o 09:25
0
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy rozwiń
Avatar
kolo / 16 grudnia 2010 o 19:51
0
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i podpisywane przez Czu nocami w UM, które mają byli v-ce!Właśnie widać jacy są uczciwi i jak sie boją odstawienia od koryta!To powinnaś zgłosic do prokuratury jak tak bardzo leży ci na sercu dobro innych i uczciwość!Jesteś nastepnym ścierwem z tej ekipy!Nie zasługujesz żeby nawet splunąć na ciebie!Przyszedł czas rozliczeń i nic tego nie powstrzyma i to ty zacznij się bać a nie straszysz innych,czasy gestapo w Kraśniku się skończyły!!!
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i p... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 22:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to u nas - mało , a boga na forum to nie wzywaj , bo to nie biblia , że Abraham miał ileś tam synów i ileś córek a U.M nie arka ,że dobierał sobie kolesi i sekretarki
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 o 22:10
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1292273142' post='404990']
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
[/quote]
a byłaś przyzwoitką przez 14 lat ?
Avatar
siwa / 15 grudnia 2010 o 21:07
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
[/quote]
Nastepna alimenciara sie odezwala
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś s... rozwiń
Avatar
trąbabomba / 14 grudnia 2010 o 22:46
0
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audi... rozwiń
Avatar
Kraśnicznka / 14 grudnia 2010 o 21:04
0
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
Zobacz wszystkie komentarze 47
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu
galeria

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu 0 0

20-letni kierujący audi potrącił 68-latka, który przechodził przez jezdnię. Pieszy zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor bez Jonssona [relacja na żywo, transmisja w TV]
Zdjęcia
galeria

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor bez Jonssona [relacja na żywo, transmisja w TV] 3 0

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Początek meczu o godz. 16.30. Zapraszamy do śledzenia relacji online na naszej stronie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji.

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki 0 6

Do końca sezonu drużyna z Kocka gra już tylko mecze o życie. Pierwsze z tych spotkań Polesie rozstrzygnęło na swoją korzyść po wygranej ze Startem Krasnystaw 2:0. Do bezpiecznej strefy tabeli drużyna Grzegorza Białka traci jednak ciągle cztery punkty

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli
galeria
film

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli 5 3

Samochód osobowy i autobus uderzyły w elementy trakcji trolejbusowej na ul. Choiny w Lublinie

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki
26 maja 2019, 17:00

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki 0 0

Dom Kultury 3D (ul. Śliwińskiego 1) zaprasza na spektakl "Japońska bajka" Anny Polarusz i Weroniki Lewoń-Juszczyk organizowanego na Dzień Matki. Wydarzenie odbędzie się 26 maja o godz. 17.

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach
26 maja 2019, 17:00

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach 0 0

26 maja o godz. 17 w Europejskim Ośrodku Integracyjnym w Niemcach (ul. Lubelska 16) odbędzie się koncert Chóru Męskiego Bas Canto "O Matce pieśń..." oraz wystawa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków "Kwiaty dla Mam".

Do Puław zbliża się fala wezbraniowa, Wisła zalewa bulwar i okolice portu [zdjęcia]
pilne
galeria

Do Puław zbliża się fala wezbraniowa, Wisła zalewa bulwar i okolice portu [zdjęcia] 79 5

Poziom wody w Wiśle dzisiaj o godz. 9:00 wyniósł 576 cm i stale rośnie. Trwa ogłoszony przez wojewodę alarm przeciwpowodziowy. Mieszkańcy nie powinni w tym czasie znajdować się w okolicach wałów wiślanych, w tym na ścieżce rowerowej do Bochotnicy. Fala wezbraniowa nasz region zacznie opuszczać w środę.

Trwa festiwal Wielokulturowy Lublin. Wystąpiły Zelowskie Dzwonki [wideo, zdjęcia]
film

Trwa festiwal Wielokulturowy Lublin. Wystąpiły Zelowskie Dzwonki [wideo, zdjęcia] 0 2

Trwa 12 edycja festiwalu Wielokulturowy Lublin. W niedzielę w programie m.in. koncerty muzyki cerkiewnej i teatralnej

Kulturalia 2019. Bovska i XXANAXX. Zdjęcia z sobotnich koncertów
galeria

Kulturalia 2019. Bovska i XXANAXX. Zdjęcia z sobotnich koncertów 0 0

KULturalia były zakończeniem tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. W sobotę wieczorem na placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur wystąpili m.in. Bovska i XXANAXX. Zobaczcie zdjęcia

Chcą darmowych przejazdów komunikacją miejską. Napisali petycję do radnych Lublina

Chcą darmowych przejazdów komunikacją miejską. Napisali petycję do radnych Lublina 25 14

O przyznanie osobom niesłyszącym prawa do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską apeluje do radnych Polski Instytut Praw Głuchych. Dziś niesłyszący mają w Lublinie tylko prawo do przejazdów z 50-procentową ulgą. – To wybiórcze traktowanie osób niepełnosprawnych – przekonuje stowarzyszenie

Noc Kultury. Co zobaczymy nad ulicą Złotą?

Noc Kultury. Co zobaczymy nad ulicą Złotą? 0 1

Pod hasłem „Scenografia UMCS” w programie tegorocznej Nocy Kultury kryje się praca 36 osób tworzących instalację pod opieką Jarosława Koziary.

Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję w Lublinie i regionie [zdjęcia]
relacja
galeria

Trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję w Lublinie i regionie [zdjęcia] 6 10

O godz. 7 w niedzielę rozpoczęły się wybory do Parlamentu Europejskiego. Trwa cisza wyborcza, głosowanie potrwa do godz. 21

75-latka uwięziona i poniżana przez najbliższą rodzinę