Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 grudnia 2010 r.
21:05
Edytuj ten wpis

Ile będzie zarabiał nowy burmistrz Kraśnika? Mniej od Czubińskiego

0 47 A A

12 tys. 480 zł brutto – tyle zarabiał były burmistrz Kraśnika, Piotr Czubiński. Jutro radni ustalą, jak wysokie powinny być zarobki nowego włodarza. Rajcy są zgodni, że powinien on zarabiać mniej. Jedni proponują 9 tys. zł, inni 11 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sesję Rady Miasta w Kraśniku, podczas której Mirosław Włodarczyk, nowy burmistrz miasta, złoży ślubowanie zaplanowano na jutro. Wtedy też radni ustalą wysokość jego wynagrodzenia.

Piotr Czubiński, który sprawował tę funkcję przez 14 lat, otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 12 tys. 480 zł brutto. To jedna z wyższych pensji przewidzianych dla samorządowców. Zarobki Czubińskiego były wyższe niż byłego prezydenta Lublina (12 tys. 310 zł) czy też byłego marszałka województwa lubelskiego (12 tys. 194 zł).

Kraśniccy rajcy w jednym są zgodni. Nowy burmistrz powinien zarabiać mniej niż Czubiński.
9 tys. zł proponuje radny z "Lubię Kraśnik” (kandydatem na burmistrza tego stowarzyszenia był Piotr Czubiński). – Jeśli burmistrz-elekt zapowiadał podczas kampanii wyborczej, że chce zmniejszyć zadłużenie miasta, to oszczędzanie powinien zacząć od siebie – uważa Krzysztof Latosiewicz. – Poprzedni burmistrz nie od pierwszej kadencji miał takie wysokie wynagrodzenie. Dlatego myślę, że stawka 9 tys. zł będzie odpowiednia dla nowego włodarza.

Nieco więcej proponuje Lewica. – Moim zdaniem, powinien zarabiać co najmniej 10 tys. zł – wskazuje Tadeusz Członka z Lewicy, Razem dla Kraśnika i Powiatu. – Burmistrz ma odpowiedzialną pracę, często pełni obowiązki od rana do wieczora, nawet w święta – wylicza przewodniczący rady. – Trzeba mu dobrze zapłacić.

11 tys. to propozycja Prawa i Sprawiedliwości. Włodarczyk startował w wyborach z poparciem PiS. – Nowy burmistrz nie powinien startować z górnego pułapu – uważa Jerzy Misiak, radny PiS. – Jego uposażenie powinno być na średnim poziomie. Myślę, że 11 tys. zł to byłaby rozsądna kwota.
Inni radni uważają jednak, że oszczędności są wskazane. – Mamy ciężkie czasu, wszyscy powinniśmy zacisnąć pasa – twierdzi Paweł Świderski, radny Platformy Obywatelskiej. – Myślę, że na początku kadencji burmistrz-elekt powinien zarabiać nieco mniej niż dotychczasowy. Czas pokaże, jakie są efekty pracy burmistrza-elekta – dodaje Świderski.

Radny nie chce podawać jednak żadnej konkretnej kwoty. – Nie zastanawiałem się nad tym.
Ile chciałby zarabiać nowy burmistrz? – Nie wiem, ustalą to radni – odpowiada Mirosław Włodarczyk. – Myślę, że rada będzie wyważona i będzie wiedziała, na jaką sumę stać miasto. Przyjmę każdą kwotę.
Nowy burmistrz, z wykształcenia lekarz, pracował dotychczas na oddziale kardiologii szpitala w Kraśniku, zapowiada, że zrezygnuje z praktyki lekarskiej. – Jako burmistrz nie mogę mieć drugiej pracy etatowej – wyjaśnia. – Również mój prywatny gabinet lekarski zostanie wyrejestrowany.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siwa / 18 grudnia 2010 r. o 01:30
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 r. o 23:01
0
[quote name='siwa' timestamp='1292617709' post='407534']
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[/quote]
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
Avatar
siwa / 17 grudnia 2010 r. o 21:28
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 r. o 09:25
0
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy rozwiń
Avatar
kolo / 16 grudnia 2010 r. o 19:51
0
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i podpisywane przez Czu nocami w UM, które mają byli v-ce!Właśnie widać jacy są uczciwi i jak sie boją odstawienia od koryta!To powinnaś zgłosic do prokuratury jak tak bardzo leży ci na sercu dobro innych i uczciwość!Jesteś nastepnym ścierwem z tej ekipy!Nie zasługujesz żeby nawet splunąć na ciebie!Przyszedł czas rozliczeń i nic tego nie powstrzyma i to ty zacznij się bać a nie straszysz innych,czasy gestapo w Kraśniku się skończyły!!!
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i p... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 r. o 22:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to u nas - mało , a boga na forum to nie wzywaj , bo to nie biblia , że Abraham miał ileś tam synów i ileś córek a U.M nie arka ,że dobierał sobie kolesi i sekretarki
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 r. o 22:10
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1292273142' post='404990']
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
[/quote]
a byłaś przyzwoitką przez 14 lat ?
Avatar
siwa / 15 grudnia 2010 r. o 21:07
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
[/quote]
Nastepna alimenciara sie odezwala
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś s... rozwiń
Avatar
trąbabomba / 14 grudnia 2010 r. o 22:46
0
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audi... rozwiń
Avatar
Kraśnicznka / 14 grudnia 2010 r. o 21:04
0
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
Avatar
siwa / 18 grudnia 2010 r. o 01:30
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292623270' post='407587']
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
[/quote]
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 r. o 23:01
0
[quote name='siwa' timestamp='1292617709' post='407534']
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[/quote]
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
Avatar
siwa / 17 grudnia 2010 r. o 21:28
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292574351' post='407150']
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[/quote]
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he rozwiń
Avatar
trąbabomba / 17 grudnia 2010 r. o 09:25
0
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
[quote name='siwa' timestamp='1292443654' post='406435']
Nastepna alimenciara sie odezwala
[/quote]

Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy rozwiń
Avatar
kolo / 16 grudnia 2010 r. o 19:51
0
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i podpisywane przez Czu nocami w UM, które mają byli v-ce!Właśnie widać jacy są uczciwi i jak sie boją odstawienia od koryta!To powinnaś zgłosic do prokuratury jak tak bardzo leży ci na sercu dobro innych i uczciwość!Jesteś nastepnym ścierwem z tej ekipy!Nie zasługujesz żeby nawet splunąć na ciebie!Przyszedł czas rozliczeń i nic tego nie powstrzyma i to ty zacznij się bać a nie straszysz innych,czasy gestapo w Kraśniku się skończyły!!!
[quote name='Kraśnicznka' timestamp='1292357040' post='405731']
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
[/quote]
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i p... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 r. o 22:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to u nas - mało , a boga na forum to nie wzywaj , bo to nie biblia , że Abraham miał ileś tam synów i ileś córek a U.M nie arka ,że dobierał sobie kolesi i sekretarki
[quote name='Gość' timestamp='1292274870' post='405023']
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
[/quote]
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2010 r. o 22:10
0
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1292273142' post='404990']
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
[/quote]
a byłaś przyzwoitką przez 14 lat ?
Avatar
siwa / 15 grudnia 2010 r. o 21:07
0
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
[/quote]
Nastepna alimenciara sie odezwala
[quote name='trąbabomba' timestamp='1292363184' post='405829']
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś s... rozwiń
Avatar
trąbabomba / 14 grudnia 2010 r. o 22:46
0
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audiencje u nowego burmistrza - uzdrowiciela! Więc jak szukasz głupiej s..ki to może polecę lusterko?
oj mika, mika... chyba zapomniałaś, że o przydziale mieszkania decyduje komisja mieszkaniowa (wiedziała byś o tym gdybyś faktycznie się o nie starała, a nie tylko trollowała), a poza tym, to w Kraśniku nie ma komunalnych pustostanów pod najem nawet tych socjalnych przynajmniej od kilku lat, to o czym piszesz? Najpierw się zorientuj w sytuacji bo obrzucić kogoś łajnem nie jest trudno... A'propos! Gdyby tak faktycznie było jak piszesz już byś siedziała u prokuratora albo przynajmniej poleciała z tym do Stawiarka nie zaś czekała na audi... rozwiń
Avatar
Kraśnicznka / 14 grudnia 2010 r. o 21:04
0
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!