Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przychylam się do propozycji przedmówcy.Te samcze zapędy  nic dobrego nie wnoszą.Kobiety to całkowicie inna konstrukcja,myślenie to i rządy. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo! Czyżby radna D.P. pchała sie jeszcze wyżej?! Co to, to nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie aspiruję do funkcji radnej,a tym bardziej wyżej.Osoba o inicjałach D.P.jest mi nieznana,ale jeśli ambitna kobieta to życzę powodzenia.Czemu nie...?! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za męższczyzna, nie potrafił mnie zrobić szczęśliwą, to dla czego mam na niego głosować ??   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście od dzisiaj z ulic miasta zniknęli "wisielcy" - zaczęto zawieszać iluminacje świąteczne! To będą miłe, spokojne Święta z normalnymi ludźmi, z normalną władzą i miejmy nadzieję, że w normalnej, serdecznej atmosferze:) Resztki niezadowolonych poczubisiów obiecały, że wyjadą z Kraśnika:) Jest szansa na spokój:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy burmistrz!!! nareszcie!!! sie ludzie poznali!! hahaha kłamca cynik i despota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Sz.P J.Cz. teraz robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry pisze poniewaz jestem zly jak jest oznaczony w Krasniku dojazd do lotniska w Lublinie to jest katastrofa straszna bardzo.Lecialem pierwszy raz i ostatni dojazd do lotniska jeszcze raz pisze jest fatalnie oznaczony Dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...