Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 sierpnia 2014 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Jarosław Czerw wystartuje w wyborach o fotel burmistrza Kraśnika

Autor: Zdjęcie autora (aa)
3 89 A A

Jarosław Czerw będzie walczyć o fotel burmistrza Kraśnika. Dzisiaj wicestarosta kraśnicki oficjalnie poinformował o swojej decyzji. Prawdopodobnie będzie miał trzech kontrkandydatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Choć jestem członkiem Platformy Obywatelskiej to będą kandydować z własnego komitetu wyborczego - mówi Jarosław Czerw. - Członkostwa w partii nie zamierzam się wstydzić, ale dla mnie priorytetem jest miasto i jego mieszkańcy a nie interesy partyjne.

- Jarosław Czerw ma poparcie partii - mówi Krzysztof Babisz, szef kraśnickich struktur PO.

O tym, że wicestarosta kraśnicki będzie kandydatem na burmistrza Kraśnika mówiło się już nieoficjalnie od pewnego czasu. - Do funkcji burmistrza przygotowywałem się wiele lat - dodaje wicestarosta kraśnicki. - Właśnie podjąłem decyzję o kandydowaniu.

Swój program wyborczy zamierza przedstawić niebawem. - Założenia programowe przestawię podczas konferencji prasowej najpóźniej za dwa tygodnie. Chociaż już dzisiaj mogę powiedzieć, że w tym programie kluczowe miejsce zajmuje sprawa rozwoju gospodarczego miasta - zapowiada Czerw.

Jarosław Czerw ma 40 lat. Jest doktorem nauk prawnych. W samorządzie pracuje od 16 lat. Obecnie jest wicestarostą kraśnickim, a także radnym powiatowym z okręgu Miasto Kraśnik. Jest żonaty. Ma dwójkę dzieci.

Z kim będzie walczyć w zbliżających się wyborach 16 listopada?

- W najbliższych dniach podejmę decyzję i poinformuję o tym mieszkańców - zapowiada Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. W poprzednich wyborach wystartował z poparciem Prawa i Sprawiedliwości.

- Sądzę, że będzie to Piotr Janczarek, choć nie podjął on jeszcze ostatecznej decyzji - wskazuje Andrzej Maj, szef kraśnickich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

- Zrobię to na początku września, bardzo poważnie rozważam kandydowanie - dodaje Piotr Janczarek, który w 2010 r. startował w wyborach na burmistrza Kraśnika z ramienia PSL.

Z kolei Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawi swojego kandydata na burmistrza Kraśnika 2 września.
Czytaj więcej o:

Komentarze 89

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2016 o 20:51
0
Dzien dobry pisze poniewaz jestem zly jak jest oznaczony w Krasniku dojazd do lotniska w Lublinie to jest katastrofa straszna bardzo.Lecialem pierwszy raz i ostatni dojazd do lotniska jeszcze raz pisze jest fatalnie oznaczony Dziekuje
Avatar
Franek / 22 grudnia 2014 o 23:55
0

Co

Sz.P J.Cz.

teraz robi ?

Avatar
piotr / 3 grudnia 2014 o 22:28
0

prawdziwy burmistrz!!! nareszcie!!! sie ludzie poznali!! hahaha kłamca cynik i despota

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 o 19:31
0

Na szczęście od dzisiaj z ulic miasta zniknęli "wisielcy" - zaczęto zawieszać iluminacje świąteczne!

To będą miłe, spokojne Święta z normalnymi ludźmi, z normalną władzą i miejmy nadzieję, że w normalnej, serdecznej atmosferze:)

Resztki niezadowolonych poczubisiów obiecały, że wyjadą z Kraśnika:) Jest szansa na spokój:)

Avatar
gonzo12 / 1 grudnia 2014 o 14:29
0

plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia

 

Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym

Avatar
:P / 10 października 2014 o 12:19
0

Co to za męższczyzna, nie potrafił mnie zrobić szczęśliwą, to dla czego mam na niego głosować ?? 

Avatar
ja / 10 października 2014 o 11:22
0

Nie aspiruję do funkcji radnej,a tym bardziej wyżej.Osoba o inicjałach D.P.jest mi nieznana,ale jeśli ambitna kobieta to życzę powodzenia.Czemu nie...?! :)

Avatar
Gość / 10 października 2014 o 08:24
0

Oooo! Czyżby radna D.P. pchała sie jeszcze wyżej?! Co to, to nie!

Avatar
ja / 9 października 2014 o 22:50
0

Przychylam się do propozycji przedmówcy.Te samcze zapędy  nic dobrego nie wnoszą.Kobiety to całkowicie inna konstrukcja,myślenie to i rządy. ;)

Avatar
Ja / 9 października 2014 o 22:42
0

Proponję -  kobietę, na burmistrza miasta Kraśnika, napewno lepiej będzie pilnowała spraw miasta, anieżeli - samce.

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2016 o 20:51
0
Dzien dobry pisze poniewaz jestem zly jak jest oznaczony w Krasniku dojazd do lotniska w Lublinie to jest katastrofa straszna bardzo.Lecialem pierwszy raz i ostatni dojazd do lotniska jeszcze raz pisze jest fatalnie oznaczony Dziekuje
Avatar
Franek / 22 grudnia 2014 o 23:55
0

Co

Sz.P J.Cz.

teraz robi ?

Avatar
piotr / 3 grudnia 2014 o 22:28
0

prawdziwy burmistrz!!! nareszcie!!! sie ludzie poznali!! hahaha kłamca cynik i despota

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 o 19:31
0

Na szczęście od dzisiaj z ulic miasta zniknęli "wisielcy" - zaczęto zawieszać iluminacje świąteczne!

To będą miłe, spokojne Święta z normalnymi ludźmi, z normalną władzą i miejmy nadzieję, że w normalnej, serdecznej atmosferze:)

Resztki niezadowolonych poczubisiów obiecały, że wyjadą z Kraśnika:) Jest szansa na spokój:)

Avatar
gonzo12 / 1 grudnia 2014 o 14:29
0

plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia

 

Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym

Avatar
:P / 10 października 2014 o 12:19
0

Co to za męższczyzna, nie potrafił mnie zrobić szczęśliwą, to dla czego mam na niego głosować ?? 

Avatar
ja / 10 października 2014 o 11:22
0

Nie aspiruję do funkcji radnej,a tym bardziej wyżej.Osoba o inicjałach D.P.jest mi nieznana,ale jeśli ambitna kobieta to życzę powodzenia.Czemu nie...?! :)

Avatar
Gość / 10 października 2014 o 08:24
0

Oooo! Czyżby radna D.P. pchała sie jeszcze wyżej?! Co to, to nie!

Avatar
ja / 9 października 2014 o 22:50
0

Przychylam się do propozycji przedmówcy.Te samcze zapędy  nic dobrego nie wnoszą.Kobiety to całkowicie inna konstrukcja,myślenie to i rządy. ;)

Avatar
Ja / 9 października 2014 o 22:42
0

Proponję -  kobietę, na burmistrza miasta Kraśnika, napewno lepiej będzie pilnowała spraw miasta, anieżeli - samce.

Zobacz wszystkie komentarze 89

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 2 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 12 0

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 8 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 3

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!