Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Będzie skwer imienia Jana Pawła II

Utworzony przez satyr, 28 października 2011 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.[/quote] I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.
Marysieńka napisał:
I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów.
Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz [quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875'] Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi.
Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam. Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach. I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach. I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
To tobie sie tak wydaje. Nie takie rzeczy widziałam tu na forum, za które nikt nie poleciał, a moja pisanina w porównaniu z nimi jest tylko ostrą konstruktywną krytyką, a nie zadnym spamem, trollingiem czy obrazaniem. Także twoje proroctwa co do mojego rychłego konca nie bez powodu musiały się wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...