Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 października 2011 r.
16:02
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Będzie skwer imienia Jana Pawła II

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 24 A A

We czwartek radni zgodzili się, aby plac przy ul. Narutowicza stał się skwerem bł. Jana Pawła II. Projekt uchwały przygotował radny Tadeusz Bartoś ("Lubię Kraśnik”), który już kilka miesięcy temu proponował aby w mieście powstało takie miejsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Propozycja pojawiła się w czerwcu. Wtedy urzędnicy z miasta zaproponowali, aby imię Papieża Polaka nosił park w dzielnicy fabrycznej miasta, pomiędzy ulicami: al. Niepodległości, Mickiewicza i Sikorskiego. Projektu uchwały w tej sprawie jednak nie przygotowali.

Dopytywał o to radny. Władze Kraśnika sugerowały jednak konsultacje w tej sprawie. – Zapewniam, że pańska inicjatywa uczenia pamięci Jana Pawła II, aczkolwiek bardzo cenna, wymaga dopracowania” – pisze w odpowiedzi na interpelację Zbigniew Dżugaj, zastępca burmistrza Kraśnika. – Zwłoka w przygotowaniu projektu uchwały wynika wyłącznie z szacunku do Wielkiego Polaka. Zasadnym jest także udokumentowanie konsultacji z mieszkańcami, na które powołuje się pan w interpelacji. W żadnym razie nie chcemy uchybić godności tak Wielkiej Postaci wskazując miejsce, które nie zyskałoby akceptacji kraśniczan”.

W projekcie uchwały radnego z "Lubię Kraśnik”, który został przedstawiony na ostatniej sesji radnym jest inna lokalizacja. Chodzi o plac przy ul. Narutowicza.

– Wcześniejsze miejsce nie miało żadnego związku z Ojcem Świętym – przekonuje radny Bartoś. – Przy Narutowicza był przytułek dla ubogich i bezdomnych. W latach 60-tych w jednym z mieszkań gościł też Karol Wojtyła. Zachowało się zdjęcie z tych odwiedzin, które chciałbym aby pojawiło się na pamiątkowej tablicy w tym miejscu.

Mają zostać też posadzone trzy dęby o nazwach Wiara, Nadzieja i Miłość.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:37
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320596486' post='555354']
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[/quote]
To tobie sie tak wydaje.
Nie takie rzeczy widziałam tu na forum, za które nikt nie poleciał, a moja pisanina w porównaniu z nimi jest tylko ostrą konstruktywną krytyką, a nie zadnym spamem, trollingiem czy obrazaniem. Także twoje proroctwa co do mojego rychłego konca nie bez powodu musiały się wziąć.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320596486' post='555354']
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[/quote]
To tobie sie tak wydaje.
Nie takie rzeczy widziałam tu na forum, za które nikt nie poleciał, a moja pisanina w porównaniu z nimi jest tylko ostrą konstruktywną krytyką, a nie zadnym spamem, t... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 17:21
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320595920' post='555343']
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[/quote]

I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320595920' post='555343']
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[/quote]

I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub u... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:12
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320594954' post='555328']
I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.



Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz



Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
[/quote]
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320594954' post='555328']
I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.



Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz



Bezpośrednim imp... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 16:55
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.[/quote]

I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów.
[/quote]

Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi.
[/quote]

Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.[/quote]

I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów.
... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 22:15
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320428020' post='554783']
Wsiowy filozof napisał:



Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?
[/quote]
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów. Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320428020' post='554783']
Wsiowy filozof napisał:



Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?
[/quote]
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów. Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi. rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 4 listopada 2011 o 18:33
0
Wsiowy filozof napisał:

Chyba z tego miotania sie w nienawiści do mnie coś ci sie z główką porobiło.
Jakos miasto nie czuje sie zwolnione z pasienia sie z podatków płaconych z nieruchomosci znajdujących sie w tym obszarze. A nie to że ciągnie, to jeszcze bez skrupułów wydaje je na co i gdzie popadnie, na co i gdzie jej wygodnie, tylko nie tutaj i jeszcze do tego chce nam mówić, ze nie możemy decydowac na jakie gówna wydaje wydarte od nas pieniądze. Ze swoją arogancja na łeb na szyję zaczęło bic Czubuinskiego. Chyba panu burmistrzowi mało na wojaze zagraniczne i sponsoring i chce tym dać do zrozumienia mieszkancom, że urząd to nie oni, to i im nic do tego na co sie trwoni ich pieniądze.
Mówimy o terenach publicznych użytykowanych przez wszystkich mieszkanców tego miasta, na zagospodarowanie których tez idą pieniądze wszystkich mieszkanców, a nie tylko takiej garstki , która chciała by za wszystkich decydować i jeszcze może stawiac warunki pozostałym.
W swoim zacietrzewieniu, nie trzymasz się faktów, ale twój mózg nadinterpretuje treści, których nigdzie nie ma.Po pierwsze to wypowiadam się za siebie, a pozostali mieszkancy moga sie ze mną zgodzić albo nie, ale to już przerasta twój poziom intelektualny, żebyś mógł zauwazyć tak istotną różnice.gdyz jak płachta na byka zadziałała na ciebie uwaga o braku o konsultacji z mieszkancami w sprawie podejmowania ostatecznych decyzji, a które niby miały miec miejsce.Czyzbys swoimi krzykami chciał zagłuszyć, że władze miasta robią tak, jak same sobie zaplanują czy tez prowadzą konsultacje , ale w swoim scisłym gronie z tymi, którzy zawzięcie wspierali pan burmistrza w wyborach, że az przez to wydaje im sie, ze miasto stała sie ich własnoscią. A że ty jestes takim stawiajacym sie w tych kwestiach, to mozna odniesc wrazenie, ze czujesz jego największym właścicielem.
I mimo wszystko sprawy Krasnika musza ciebie przerastac, skoro nie potrafisz zabrać konkretnego głosu, w sprawach go dotyczących, a jedynie ujadasz zza płotu, którego szczelność daje ci poczucie bezpieczenstwa, gdyz w przeciwnym wypadku mogło by sie okazać, że jestes tylko nakręcaną pacynką nastawioną na głośne szczekanie, żeby byc bardziej grożnieszą i skuteczniej odstraszac. I nawet nie ma pewnosci, czy ten twój płot miesci sie granicach tego miasta, którego poruszanie spraw tak cię irytuje.
I nie liczyłabym,żeby UM czy Starostwo było gotowe swoje działania w sprawach ogółu kosultowac z kimkolwiek , kto nie jest z ich wzajemnie wspierającej sie kliki. Inaczej mogło by sie okazac, zę ich pomysły nie znalazły by akceptacji wsród społeczemstwa i duzo trudniej było by je przeforsowac. A tak to bez problemu mogą postawic na swoim jednocześnie wbijając sie w ambicje o swojej mądrosci, nieomylnosci, wspaniałosci. Moga innym pokazac swoją waznosć , w jaki sposób władza daje im przewagę, a cała reszta podług nich ma jedno gówno do powiedzenia.


Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?


Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ? rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2011 o 13:53
0
Marycha! Idź ty na spacer, póki pogoda! Zostaw komputer w spokoju, nich odpocznie trochę!
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 13:30
0
A tak szczerze, to co da Krasnikowi nazwanie takiego skrawka skweru? Jest to tylko potrzebne ludziom, którzy potrzebują manifestować sie z czymś za zewnątrz, a czego tak naprawdę w środku im brakuje.
Avatar
Rai / 3 listopada 2011 o 21:03
0
[quote name='ala' timestamp='1320059986' post='553300']
Marian poleciałeś teraz po bandzie swoim błyskiem intelektu, popracuj nad pisownią. Odpowiedz sobie na proste pytanie jak był i jest finansowany GŁOS, jakie ma relacje finansowe z krasnickimi firmami i dlaczego, gdzie etatowo był zatrudniony red. Bieleń itp. Jeżeli natomiast chodzi o M.Sz to rzemiosłem dziennikarskim Minnik i Bieleń mu nie dorównują.
[/quote]

Pani również powinna popracować nad poprawnością językową, zwłaszcza nad pisownią i poprawną odmienianą nazwisk. Jeżeli posiada Pani informacje na temat możliwości popełnienia przestępstwa to forum raczej nie jest dobrym miejscem na ich zgłaszanie, ale prokuratura. W przeciwnym razie jest to zwykłe pomówienie. Nad wartością MMK lepiej się nie wypowiadać... Nie jest to na pewno mój Kraśnik. Co do Głosu może nie jest to szczyt dziennikarskiego kunsztu, ale przynajmniej przebija się w nim jakaś rzeczowość, a nie dominują wyrwane z kontekstu "Fakty".

Co do przebłysku intektu Mariana - był to wręcz porażający argument z Pani strony. Pozdrawiam.
[quote name='ala' timestamp='1320059986' post='553300']
Marian poleciałeś teraz po bandzie swoim błyskiem intelektu, popracuj nad pisownią. Odpowiedz sobie na proste pytanie jak był i jest finansowany GŁOS, jakie ma relacje finansowe z krasnickimi firmami i dlaczego, gdzie etatowo był zatrudniony red. Bieleń itp. Jeżeli natomiast chodzi o M.Sz to rzemiosłem dziennikarskim Minnik i Bieleń mu nie dorównują.
[/quote]

Pani również powinna popracować nad poprawnością językową, zwłaszcza nad pisown... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 2 listopada 2011 o 14:59
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1319886649' post='552662']
A w jakim ty żyjesz mieście ? Od kiedy to styk Budzynia i Piask nazywamy miastem ?



I tóż z tego, że ciągle się błaźnisz i konfabulujesz, wykazując się beztroskim pisaniem o sprawach, które cię tradycyjnie przerastają (w tym konkretnym przypadku: brak elementarnych podstaw topografii Kraśnika). Ale z drugiej strony: czegoż to wymagać od zrytego mohera z Piask ?



Sprawy Starego Kraśnika zostaw jego mieszkańcom, i nie wypowiadaj się w ich imieniu - OK ? Zajmij się zalewem, łąkami, krowami, kijankami, ul. Nadstawną, itp.



Jeszcze raz: nie wypowiadaj się za mieszkańców dzielnic Kraśnika, o istnieniu i topografii których nie masz zielonego pojęcia. A nawet jak by sprawy dotyczyły dajmy na to wpuszczenia żab do zalewu (czyt: zbiornika retencyjnego) ,to ty byłabyś ostatnią osobą, z którą konsultowałoby się Starostwo Powiatowe czy Urząd Miasta
[/quote]
Chyba z tego miotania sie w nienawiści do mnie coś ci sie z główką porobiło.
Jakos miasto nie czuje sie zwolnione z pasienia sie z podatków płaconych z nieruchomosci znajdujących sie w tym obszarze. A nie to że ciągnie, to jeszcze bez skrupułów wydaje je na co i gdzie popadnie, na co i gdzie jej wygodnie, tylko nie tutaj i jeszcze do tego chce nam mówić, ze nie możemy decydowac na jakie gówna wydaje wydarte od nas pieniądze. Ze swoją arogancja na łeb na szyję zaczęło bic Czubuinskiego. Chyba panu burmistrzowi mało na wojaze zagraniczne i sponsoring i chce tym dać do zrozumienia mieszkancom, że urząd to nie oni, to i im nic do tego na co sie trwoni ich pieniądze.
Mówimy o terenach publicznych użytykowanych przez wszystkich mieszkanców tego miasta, na zagospodarowanie których tez idą pieniądze wszystkich mieszkanców, a nie tylko takiej garstki , która chciała by za wszystkich decydować i jeszcze może stawiac warunki pozostałym.
W swoim zacietrzewieniu, nie trzymasz się faktów, ale twój mózg nadinterpretuje treści, których nigdzie nie ma.Po pierwsze to wypowiadam się za siebie, a pozostali mieszkancy moga sie ze mną zgodzić albo nie, ale to już przerasta twój poziom intelektualny, żebyś mógł zauwazyć tak istotną różnice.gdyz jak płachta na byka zadziałała na ciebie uwaga o braku o konsultacji z mieszkancami w sprawie podejmowania ostatecznych decyzji, a które niby miały miec miejsce.Czyzbys swoimi krzykami chciał zagłuszyć, że władze miasta robią tak, jak same sobie zaplanują czy tez prowadzą konsultacje , ale w swoim scisłym gronie z tymi, którzy zawzięcie wspierali pan burmistrza w wyborach, że az przez to wydaje im sie, ze miasto stała sie ich własnoscią. A że ty jestes takim stawiajacym sie w tych kwestiach, to mozna odniesc wrazenie, ze czujesz jego największym właścicielem.
I mimo wszystko sprawy Krasnika musza ciebie przerastac, skoro nie potrafisz zabrać konkretnego głosu, w sprawach go dotyczących, a jedynie ujadasz zza płotu, którego szczelność daje ci poczucie bezpieczenstwa, gdyz w przeciwnym wypadku mogło by sie okazać, że jestes tylko nakręcaną pacynką nastawioną na głośne szczekanie, żeby byc bardziej grożnieszą i skuteczniej odstraszac. I nawet nie ma pewnosci, czy ten twój płot miesci sie granicach tego miasta, którego poruszanie spraw tak cię irytuje.
I nie liczyłabym,żeby UM czy Starostwo było gotowe swoje działania w sprawach ogółu kosultowac z kimkolwiek , kto nie jest z ich wzajemnie wspierającej sie kliki. Inaczej mogło by sie okazac, zę ich pomysły nie znalazły by akceptacji wsród społeczemstwa i duzo trudniej było by je przeforsowac. A tak to bez problemu mogą postawic na swoim jednocześnie wbijając sie w ambicje o swojej mądrosci, nieomylnosci, wspaniałosci. Moga innym pokazac swoją waznosć , w jaki sposób władza daje im przewagę, a cała reszta podług nich ma jedno gówno do powiedzenia.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1319886649' post='552662']
A w jakim ty żyjesz mieście ? Od kiedy to styk Budzynia i Piask nazywamy miastem ?



I tóż z tego, że ciągle się błaźnisz i konfabulujesz, wykazując się beztroskim pisaniem o sprawach, które cię tradycyjnie przerastają (w tym konkretnym przypadku: brak elementarnych podstaw topografii Kraśnika). Ale z drugiej strony: czegoż to wymagać od zrytego mohera z Piask ?



Sprawy Starego Kraśnika zostaw... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:37
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320596486' post='555354']
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[/quote]
To tobie sie tak wydaje.
Nie takie rzeczy widziałam tu na forum, za które nikt nie poleciał, a moja pisanina w porównaniu z nimi jest tylko ostrą konstruktywną krytyką, a nie zadnym spamem, trollingiem czy obrazaniem. Także twoje proroctwa co do mojego rychłego konca nie bez powodu musiały się wziąć.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320596486' post='555354']
I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[/quote]
To tobie sie tak wydaje.
Nie takie rzeczy widziałam tu na forum, za które nikt nie poleciał, a moja pisanina w porównaniu z nimi jest tylko ostrą konstruktywną krytyką, a nie zadnym spamem, t... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 17:21
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320595920' post='555343']
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[/quote]

I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub usiłuje cię krytykować, jest na pewno dybiącym na ciebie siepaczem Włodarczyka ! Gdzie jest dr Mucha ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320595920' post='555343']
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[/quote]

I znowu pier.....isz jak potłuczona swoje farmazony, jak zdarta płyta - jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty, lub u... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:12
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320594954' post='555328']
I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.



Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz



Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
[/quote]
Tylko ci współczuć, jak moje wszelkiej masci sprawy musisz dzwigać na swoich barkach.
I az takie macie chody w Dzienniku Wschodnim? W sumie nie dziwota, zawsze sie mówiło, ze jest tubą propagandową obecnej władzy, to i może stanie na straży jej obłudy, by każdy mógł łykać jej propagandę i lans.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320594954' post='555328']
I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.



Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz



Bezpośrednim imp... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 16:55
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.[/quote]

I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów.
[/quote]

Twoje wypie....lone jak stąd do Rzeszowa ego,. i niezachwaina wiara we własną nieomylność powoduje, że stałaś się pajacem tego forum. Pieprzysz głupoty jak potłuczona, i co ciekawe - święcie w nie wierzysz

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi.
[/quote]

Bezpośrednim impulsem do powołanie do życia (istnienia) takiej parszywej gnidy jak ja była (i jest) twoja "radosna tfurcość" na forum. Takie trolle internetowe jak ty, masowo produkujące spam, obrażajace ludzi nie mają prawa bytu na forum. Powoli zbliża się powtórka z LKR - pamietasz, jak tam początkowo "brylowałaś" ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.[/quote]

I dlatego jesteś zrytym łbem, i moherem z Piask, leniwą babą, która zamiast sprostać obowiązkom domowym siedzi 24h/ dobę przy compie, masowo produkując bezużyteczny spam.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320441356' post='554875']
I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów.
... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 22:15
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320428020' post='554783']
Wsiowy filozof napisał:



Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?
[/quote]
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów. Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320428020' post='554783']
Wsiowy filozof napisał:



Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?
[/quote]
Określeń to sobie kazdy może uzywać jakich jemu wygodniej.I tylko twoja obłuda, tresci zgodne z rzeczywistością pozwala nazywac puszczeniem nerwów. Nerwy to sie ujawniają , ale w twoim podejsciu - parszywej gnidy, która swoje istnienie - być albo nie być, zawdzięczać fałszywemu znachorowi. rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 4 listopada 2011 o 18:33
0
Wsiowy filozof napisał:

Chyba z tego miotania sie w nienawiści do mnie coś ci sie z główką porobiło.
Jakos miasto nie czuje sie zwolnione z pasienia sie z podatków płaconych z nieruchomosci znajdujących sie w tym obszarze. A nie to że ciągnie, to jeszcze bez skrupułów wydaje je na co i gdzie popadnie, na co i gdzie jej wygodnie, tylko nie tutaj i jeszcze do tego chce nam mówić, ze nie możemy decydowac na jakie gówna wydaje wydarte od nas pieniądze. Ze swoją arogancja na łeb na szyję zaczęło bic Czubuinskiego. Chyba panu burmistrzowi mało na wojaze zagraniczne i sponsoring i chce tym dać do zrozumienia mieszkancom, że urząd to nie oni, to i im nic do tego na co sie trwoni ich pieniądze.
Mówimy o terenach publicznych użytykowanych przez wszystkich mieszkanców tego miasta, na zagospodarowanie których tez idą pieniądze wszystkich mieszkanców, a nie tylko takiej garstki , która chciała by za wszystkich decydować i jeszcze może stawiac warunki pozostałym.
W swoim zacietrzewieniu, nie trzymasz się faktów, ale twój mózg nadinterpretuje treści, których nigdzie nie ma.Po pierwsze to wypowiadam się za siebie, a pozostali mieszkancy moga sie ze mną zgodzić albo nie, ale to już przerasta twój poziom intelektualny, żebyś mógł zauwazyć tak istotną różnice.gdyz jak płachta na byka zadziałała na ciebie uwaga o braku o konsultacji z mieszkancami w sprawie podejmowania ostatecznych decyzji, a które niby miały miec miejsce.Czyzbys swoimi krzykami chciał zagłuszyć, że władze miasta robią tak, jak same sobie zaplanują czy tez prowadzą konsultacje , ale w swoim scisłym gronie z tymi, którzy zawzięcie wspierali pan burmistrza w wyborach, że az przez to wydaje im sie, ze miasto stała sie ich własnoscią. A że ty jestes takim stawiajacym sie w tych kwestiach, to mozna odniesc wrazenie, ze czujesz jego największym właścicielem.
I mimo wszystko sprawy Krasnika musza ciebie przerastac, skoro nie potrafisz zabrać konkretnego głosu, w sprawach go dotyczących, a jedynie ujadasz zza płotu, którego szczelność daje ci poczucie bezpieczenstwa, gdyz w przeciwnym wypadku mogło by sie okazać, że jestes tylko nakręcaną pacynką nastawioną na głośne szczekanie, żeby byc bardziej grożnieszą i skuteczniej odstraszac. I nawet nie ma pewnosci, czy ten twój płot miesci sie granicach tego miasta, którego poruszanie spraw tak cię irytuje.
I nie liczyłabym,żeby UM czy Starostwo było gotowe swoje działania w sprawach ogółu kosultowac z kimkolwiek , kto nie jest z ich wzajemnie wspierającej sie kliki. Inaczej mogło by sie okazac, zę ich pomysły nie znalazły by akceptacji wsród społeczemstwa i duzo trudniej było by je przeforsowac. A tak to bez problemu mogą postawic na swoim jednocześnie wbijając sie w ambicje o swojej mądrosci, nieomylnosci, wspaniałosci. Moga innym pokazac swoją waznosć , w jaki sposób władza daje im przewagę, a cała reszta podług nich ma jedno gówno do powiedzenia.


Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ?


Puściły nerwy ? To bardzo dobrze Kiedy następna wizyta u dr Muchy, tak jak ci radzono ? rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2011 o 13:53
0
Marycha! Idź ty na spacer, póki pogoda! Zostaw komputer w spokoju, nich odpocznie trochę!
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 13:30
0
A tak szczerze, to co da Krasnikowi nazwanie takiego skrawka skweru? Jest to tylko potrzebne ludziom, którzy potrzebują manifestować sie z czymś za zewnątrz, a czego tak naprawdę w środku im brakuje.
Avatar
Rai / 3 listopada 2011 o 21:03
0
[quote name='ala' timestamp='1320059986' post='553300']
Marian poleciałeś teraz po bandzie swoim błyskiem intelektu, popracuj nad pisownią. Odpowiedz sobie na proste pytanie jak był i jest finansowany GŁOS, jakie ma relacje finansowe z krasnickimi firmami i dlaczego, gdzie etatowo był zatrudniony red. Bieleń itp. Jeżeli natomiast chodzi o M.Sz to rzemiosłem dziennikarskim Minnik i Bieleń mu nie dorównują.
[/quote]

Pani również powinna popracować nad poprawnością językową, zwłaszcza nad pisownią i poprawną odmienianą nazwisk. Jeżeli posiada Pani informacje na temat możliwości popełnienia przestępstwa to forum raczej nie jest dobrym miejscem na ich zgłaszanie, ale prokuratura. W przeciwnym razie jest to zwykłe pomówienie. Nad wartością MMK lepiej się nie wypowiadać... Nie jest to na pewno mój Kraśnik. Co do Głosu może nie jest to szczyt dziennikarskiego kunsztu, ale przynajmniej przebija się w nim jakaś rzeczowość, a nie dominują wyrwane z kontekstu "Fakty".

Co do przebłysku intektu Mariana - był to wręcz porażający argument z Pani strony. Pozdrawiam.
[quote name='ala' timestamp='1320059986' post='553300']
Marian poleciałeś teraz po bandzie swoim błyskiem intelektu, popracuj nad pisownią. Odpowiedz sobie na proste pytanie jak był i jest finansowany GŁOS, jakie ma relacje finansowe z krasnickimi firmami i dlaczego, gdzie etatowo był zatrudniony red. Bieleń itp. Jeżeli natomiast chodzi o M.Sz to rzemiosłem dziennikarskim Minnik i Bieleń mu nie dorównują.
[/quote]

Pani również powinna popracować nad poprawnością językową, zwłaszcza nad pisown... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 2 listopada 2011 o 14:59
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1319886649' post='552662']
A w jakim ty żyjesz mieście ? Od kiedy to styk Budzynia i Piask nazywamy miastem ?



I tóż z tego, że ciągle się błaźnisz i konfabulujesz, wykazując się beztroskim pisaniem o sprawach, które cię tradycyjnie przerastają (w tym konkretnym przypadku: brak elementarnych podstaw topografii Kraśnika). Ale z drugiej strony: czegoż to wymagać od zrytego mohera z Piask ?



Sprawy Starego Kraśnika zostaw jego mieszkańcom, i nie wypowiadaj się w ich imieniu - OK ? Zajmij się zalewem, łąkami, krowami, kijankami, ul. Nadstawną, itp.



Jeszcze raz: nie wypowiadaj się za mieszkańców dzielnic Kraśnika, o istnieniu i topografii których nie masz zielonego pojęcia. A nawet jak by sprawy dotyczyły dajmy na to wpuszczenia żab do zalewu (czyt: zbiornika retencyjnego) ,to ty byłabyś ostatnią osobą, z którą konsultowałoby się Starostwo Powiatowe czy Urząd Miasta
[/quote]
Chyba z tego miotania sie w nienawiści do mnie coś ci sie z główką porobiło.
Jakos miasto nie czuje sie zwolnione z pasienia sie z podatków płaconych z nieruchomosci znajdujących sie w tym obszarze. A nie to że ciągnie, to jeszcze bez skrupułów wydaje je na co i gdzie popadnie, na co i gdzie jej wygodnie, tylko nie tutaj i jeszcze do tego chce nam mówić, ze nie możemy decydowac na jakie gówna wydaje wydarte od nas pieniądze. Ze swoją arogancja na łeb na szyję zaczęło bic Czubuinskiego. Chyba panu burmistrzowi mało na wojaze zagraniczne i sponsoring i chce tym dać do zrozumienia mieszkancom, że urząd to nie oni, to i im nic do tego na co sie trwoni ich pieniądze.
Mówimy o terenach publicznych użytykowanych przez wszystkich mieszkanców tego miasta, na zagospodarowanie których tez idą pieniądze wszystkich mieszkanców, a nie tylko takiej garstki , która chciała by za wszystkich decydować i jeszcze może stawiac warunki pozostałym.
W swoim zacietrzewieniu, nie trzymasz się faktów, ale twój mózg nadinterpretuje treści, których nigdzie nie ma.Po pierwsze to wypowiadam się za siebie, a pozostali mieszkancy moga sie ze mną zgodzić albo nie, ale to już przerasta twój poziom intelektualny, żebyś mógł zauwazyć tak istotną różnice.gdyz jak płachta na byka zadziałała na ciebie uwaga o braku o konsultacji z mieszkancami w sprawie podejmowania ostatecznych decyzji, a które niby miały miec miejsce.Czyzbys swoimi krzykami chciał zagłuszyć, że władze miasta robią tak, jak same sobie zaplanują czy tez prowadzą konsultacje , ale w swoim scisłym gronie z tymi, którzy zawzięcie wspierali pan burmistrza w wyborach, że az przez to wydaje im sie, ze miasto stała sie ich własnoscią. A że ty jestes takim stawiajacym sie w tych kwestiach, to mozna odniesc wrazenie, ze czujesz jego największym właścicielem.
I mimo wszystko sprawy Krasnika musza ciebie przerastac, skoro nie potrafisz zabrać konkretnego głosu, w sprawach go dotyczących, a jedynie ujadasz zza płotu, którego szczelność daje ci poczucie bezpieczenstwa, gdyz w przeciwnym wypadku mogło by sie okazać, że jestes tylko nakręcaną pacynką nastawioną na głośne szczekanie, żeby byc bardziej grożnieszą i skuteczniej odstraszac. I nawet nie ma pewnosci, czy ten twój płot miesci sie granicach tego miasta, którego poruszanie spraw tak cię irytuje.
I nie liczyłabym,żeby UM czy Starostwo było gotowe swoje działania w sprawach ogółu kosultowac z kimkolwiek , kto nie jest z ich wzajemnie wspierającej sie kliki. Inaczej mogło by sie okazac, zę ich pomysły nie znalazły by akceptacji wsród społeczemstwa i duzo trudniej było by je przeforsowac. A tak to bez problemu mogą postawic na swoim jednocześnie wbijając sie w ambicje o swojej mądrosci, nieomylnosci, wspaniałosci. Moga innym pokazac swoją waznosć , w jaki sposób władza daje im przewagę, a cała reszta podług nich ma jedno gówno do powiedzenia.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1319886649' post='552662']
A w jakim ty żyjesz mieście ? Od kiedy to styk Budzynia i Piask nazywamy miastem ?



I tóż z tego, że ciągle się błaźnisz i konfabulujesz, wykazując się beztroskim pisaniem o sprawach, które cię tradycyjnie przerastają (w tym konkretnym przypadku: brak elementarnych podstaw topografii Kraśnika). Ale z drugiej strony: czegoż to wymagać od zrytego mohera z Piask ?



Sprawy Starego Kraśnika zostaw... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 0 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 3

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!