Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Sprawą odwołanego dyrektora zajmie się sąd

Utworzony przez Mieszkanka, 11 maja 2011 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Jestem ciekawa czy ktos rozliczy i ukaże wreszcie tych darmozjadów co objeli władze, tak pomiatac i bezprawnie zwalniac ludzi!!! Ale co tam to nie ich własne pieniądze, to pieniądze publiczne! A tak na marginesie to tylko pogrtatulowac Burmistrzowi takich radców prawnych!!!! za co biora pieniądze!!!!!! Urzadzili sie w Urzedzie, mają pokoik, telefon za darmo i jeszcze nie umią zgodnie z prawem zwolnić! Panowie za komuny prawo było inne ale teraz jest demokracja, wszytko kazdy wie, ma prawo sie odwołać! Sa niezawistne sady, to nie czasy komuny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli trzeba zwolnić prawników Włodarczyka bo narażają miasto na potencjalne straty w sadach, o to nie jedyna sprawa z tego co wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zajadłość Burmistrza Włodarczyka! Prokuratura śmiała odmówić wszczęcia dochodzenia, to już lecą z odwołaniem do sądu. Wcześniej Miron twierdził, że sprawę kierują do prokuratury celem tylko zbadania czy nie doszło do popełnienia przestępstwa. Teraz okazuje się, że Włodarczyk ze swoją ekipą nie zniosą takiego "policzka" ze strony prokuratury i za nasze podatników pieniądze będą chcieli za wszelką cenę z Nowomiejskiego zrobić przestępce! Dlaczego i skąd tyle jadu w tych ludziach? Panie Włodarczyk weź się pan do roboty bo nos panu już dawno urósł jak Pinokiowi latasz człowieku od prokuratora do prokuratora a miasto ugorem stoi! Kraśnik potrzebuje sprawnego i mądrego zarządzania a nie tylko płakania i donoszenia! Cytując klasyka III RP powiem panu - [i][i] Pan jest zero panie Włodarczyk!!![/i][/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieruje sprawę do sądu bo chce zablokować możliwość startowania do konkursu. Stawiarski już robi podobno „kasting na dyrektora”. Całkiem możliwe że już nawet wybrał nowego dyrektora i teraz trzeba tylko go powołać a konkurs jest pod kandydata wskazanego przez Stawiarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale burmistrz ma prawników,renomowane szkoły pokonczyły brawo wstyd ,boki zrywać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim jest autorytetem prawnym niejaki Rafał Przech z biura prasowego UW , który w sprawie opowiada głupoty, że Nowomiejski jest nadal dyrektorem. Poczkajmy na rozpatrzenie sprawy przez sąd. Na stronach internetowych można sprawdzić ile tak zwanych rostrzygnięć nadzorczych wojewody jest uchylanych z hukiem przez Wojewódzki Sąd Administracyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aloo, gość, jazda_polsko, zbyszku i mieszkanko jeżeli kwestionujecie profesjonalizm prawników UM to dlaczego ukrywacie się przedstawcie te zarzuty publicznie i osobiście . Anonimy to domena 14 lat rządów czubowołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka napisał:
Jestem ciekawa czy ktos rozliczy i ukaże wreszcie tych darmozjadów co objeli władze, tak pomiatac i bezprawnie zwalniac ludzi!!! Ale co tam to nie ich własne pieniądze, to pieniądze publiczne! A tak na marginesie to tylko pogrtatulowac Burmistrzowi takich radców prawnych!!!! za co biora pieniądze!!!!!! Urzadzili sie w Urzedzie, mają pokoik, telefon za darmo i jeszcze nie umią zgodnie z prawem zwolnić! Panowie za komuny prawo było inne ale teraz jest demokracja, wszytko kazdy wie, ma prawo sie odwołać! Sa niezawistne sady, to nie czasy komuny!
,,...i jeszcze nie umią zgodnie z prawem zwolnić!...Sa niezawistne sady.'' Droga mieszkanko!! Boże co za poziom wypowiedzi!!! Ja to widzę, że niektórzy to nie ,,umią'' się wysłowić.... i są pełni zawiści (bo sądy są niezawisłe a nie niezawistne). Najpierw wracamy do szkoły podstawowej, douczamy się, zdajemy chociaż na mierną a później piszemy. A tak nawiasem mówiąc, nie wiem co dokładnie robią radcy bo nie pracuje w UM ale co do rozliczeń to cieszę się, że jest jakaś sprawiedliwość. Bardziej interesują mnie rozliczenia kilkusettysięcznych kontraktów o zakazie konkurencji kilku panów z poprzednich władz, nadużycia związane z zalewem i przyczyny zadłużenia miasta. P.s. i proponuje wypędzić tych radców z pokoiku do piwnicy, odciąć telefon i zabrać krzesła, papier i drukarkę, co się będą wygodnie urządzać. Niech pracują na stojąco i korzystają z gołębi - E-Kraśnik nowoczesne miasto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel to brzmi dumnie , przez 14 lat Czubiński i jego poplecznicy sprowadzili ten zawód w Kraśniku na dno moralne. Uczyłem 40 lat i nie słyszałem aby nauczyciel dopuszczał się tak podłych zachowań , nie słyszałem aby nauczyciele zamieszani byli w afery finasowe , korupcyjne ,aby wykonywali w godzinach pracy inną pracę i brali za to podwódjne wynagrodzenie . W głowie się nie mieści aby takie zachowania znajdowały w dalszym ciągu obrońców . Dam Panu Nowomiejskiemu dobrą radę w zaistniałej sytuacji jedynym dobrym rozwiązaniem jest podtrzymanie złożonej dymisji , było by to wyjście honorowe.Był to mój pierwszy i ostatni wpis ponieważ trudno mi identyfikować się i występować obok ludzi o tak niskich zasadach etycznych, którzy zamieszczają tu wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
aloo, gość, jazda_polsko, zbyszku i mieszkanko jeżeli kwestionujecie profesjonalizm prawników UM to dlaczego ukrywacie się przedstawcie te zarzuty publicznie i osobiście . Anonimy to domena 14 lat rządów czubowołków.
I tutaj się Pan myli anonimy zaczęły się 13 grudnia 2010 roku, a ukrywanie się pod Nickiem w obecnej sytuacji gdzie nowe władze potrafią jedynie donosić jest usprawiedliwione. Co do rozstrzygnięć nadzorczych to zdaje mi się że mają one wykonawstwo natychmiastowe, owszem przysługuje od nich odwołanie ale do czasu rozstrzygnięcia przez WSA wstrzymuje się inne decyzje z nimi związane, to do „prawnik” z wypowiedzi sądzę że obecny w UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do merytorycznej dyskusji. Skoro Pan Nowomiejski złożył rezygnację to dlaczego się dziwi że został odwołany? Liczył na posadę nauczyciela w innej szkole...a można zatrudniać nauczyciela podczas roku szkolnego?? Poza tym to chyba nieetyczne - chciał, żeby zwolnić jakiegoś nauczyciela i zająć jego miejsce, czy na siłę utworzyć dodatkowy etat specjalnie dla niego??? Mam wrażenie, że Pan Nowomiejski czuje się pokrzywdzony, a nie dostrzega ,,belki we własnym oku''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pani lekturę „Karta nauczyciela” bo widzę że bazuje Pani na mitologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenka napisał:
Bardziej interesują mnie rozliczenia kilkusettysięcznych kontraktów o zakazie konkurencji kilku panów z poprzednich władz, nadużycia związane z zalewem i przyczyny zadłużenia miasta.
To któras z tych spraw znalazło swój finał w sądzie, czy tez w ich przypadku nowe władze sa bezradne i ich rozliczenia nie uda Ci sie doczekac? A co do sprawy rozumiem odwołanie ze stanowiska, ale całkowite pozbawianie kogos pracy to juz lekka przesada, a tym bardziej, że nawet polubownie inaczej sie dogadywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
aloo, gość, jazda_polsko, zbyszku i mieszkanko jeżeli kwestionujecie profesjonalizm prawników UM to dlaczego ukrywacie się przedstawcie te zarzuty publicznie i osobiście . Anonimy to domena 14 lat rządów czubowołków.
Spokojnie jeszcze zobaczysz tych swoich pupilków-kłamczuszków na sali sądowej i to już wkrótce. Zaś forum jest tak właśnie stworzone, że każdy ma prawo nie tylko wypowiedzieć się co myśli ale także zachować anonimowość. Dziwnym trafem zarzucasz nam ukrywanie się pod nickami ale dla uszczegółowienia "obiektywny" to twoje drugie imię czy nazwisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz Włodarczyk ma prawo dobierać sobie współpracowników.Wszyscy dyrektorzy no i oczywiście komendant Straży Miejskiej powinni oddać się do jego dyspozycji w dniu 14 grudnia 2010 r. Te standarty są jednak obce jak widać namaszczonym przez Czubińskiego. Odnieśc należy wrażenie , że stanowiska te objęli dożywotnio i o tym są święcie przekonani, co gorsza uważają się za najmądrzejszych i niezastąpionych. P.S. drogi "jazdo _polska" jeżeli czegoś nie rozumiesz to nie zbieraj na ten temat głosu.Jeśli natomiast jesteś taki ideowy to wskaż swój numer telefonu to ci wszystko wyjaśnię poza tematami rolniczymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Pan Burmistrz Włodarczyk ma prawo dobierać sobie współpracowników.Wszyscy dyrektorzy no i oczywiście komendant Straży Miejskiej powinni oddać się do jego dyspozycji w dniu 14 grudnia 2010 r. Te standarty są jednak obce jak widać namaszczonym przez Czubińskiego. Odnieśc należy wrażenie , że stanowiska te objęli dożywotnio i o tym są święcie przekonani, co gorsza uważają się za najmądrzejszych i niezastąpionych. P.S. drogi "jazdo _polska" jeżeli czegoś nie rozumiesz to nie zbieraj na ten temat głosu.Jeśli natomiast jesteś taki ideowy to wskaż swój numer telefonu to ci wszystko wyjaśnię poza tematami rolniczymi.
hymmm... mały zarozumialec Dziękuje za propozycje ale mój nr telefonu jest prywatny B)Już zaś na serio pisząc, to nie jest amerykański system a z pewnością do takiego przywykłeś . To jest samorząd nie zaś rządy gabinetowe. Co oznaczałoby - postawienie się do dyspozycji burmistrza? Oni wszyscy są postawieni ale pod ścianą nie tylko do dyspozycji burmistrza. W którym mieście czy gminie w Polsce coś takiego miało miejsce? Nigdy i w żadnym więc nie próbuj tutaj oczekiwać zachowania, które jest w Polsce obce. Z góry wiadomo, że kiedy Włodarczyk odda urząd za max 3,5 roku nikt z jego ekipy nie poleci w dniu zaprzysiężenia do nowego burmistrza i nie odda się do jego dyspozycji Sam Włodarczyk po zmianie starosty uciekł na bardzo długie zwolnienie lekarskie kiedy miał być odwołany z funkcji wicedyrektora ZOZ-u! O jakich standardach piszesz tego człowieka czy innych? Może przypomnę tylko jakie szopki wyprawiali w radzie powiatu panowie z PiS i Samoobrony kiedy dochodziło do zmiany na stanowisku wicestarosty, tzn. kiedy obecnie prominentnego działacza PiS (wtedy zaś Samoobrony) Wiesława Marca miał zmienić na tym stanowisku Mularczyk. Można by tych przykładów "honoru" i "standardów" ludzi z PiS mnożyć bez końca, ale po co? Mam nadzieję, że prócz szerzenia "ideologii sprawiedliwości dziejowej", która determinuje u Ciebie akceptację wszelkich zachować obecnie rządzących oraz sama w sobie jest usprawiedliwieniem podłości, chamstwa, kolesiostwa, zajadłości i pogardy dla drugiego człowieka, który śmie mieć inne spojrzenie na to co się wokół niego dzieje, prezentujesz wyższy poziom percepcji rzeczywistości. PS. Kolego Obiektywny daj na forum swój numer telefonu może wiele czytających to forum osób chętnie z Tobą porozmawia i nie wykluczone, że i ja się skuszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe jaja i sprawy w sądach tak na poważnie, to dopiero się zaczną: w szkołach nadal dyrektorują ludzie z nadania Czubińskiego, którzy otoczyli się zaufanymi, oddanymi i niekompetentnymi. A zbliża się czas planowania pracy na przyszły rok. Ci wszyscy "zausznicy" byłej władzy i zaprzyjaźnieni z nadal pełniącymi obowiązki dyrektorami, są pewni, że będą mieli pracę. Kosztem, oczywiście, innych, kompetentnych, ale nie udzielających się towarzysko i plotkarsko, nauczycieli. Ma rację wypowiadający się wyżej nauczyciel z 40-letnim stażem: upodlono ten zawód do ostateczności. Przy wsparciu związków zawodowych, ich akceptacji (oczywiście za konkretne profity dla siebie), zastraszono chcących pracować dla dobra dzieci i ich rodziców. Zostawia się miernoty o giętkim kręgosłupie a pozbywa fachowców. Tak było w ubiegłych latach i niestety, nadal tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Konradzie pierwsza część Pana wypowiedzi to zapowiedź tego co planujecie?
Ostatnio edytowany 12 maja 2011 r. o 10:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Panie Konradzie pierwsza część Pana wypowiedzi to zapowiedź tego co planujecie?
Temat dotyczy pracy w szkołach, nie w UM.
Ostatnio edytowany 12 maja 2011 r. o 10:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsadzanie na stołkach ludzi z namaszczenia zawsze bedzie stwarzało patologie, a odwdzięczanie sie ich kręgosłupy giętkimi i bez róznicy kto bedzie dzierżył ster władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...