Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 maja 2011 r.
20:24
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Sprawą odwołanego dyrektora zajmie się sąd

0 72 A A
 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kraśniku został odwołany. Pedagog twierdzi, że jego odwołanie jest niezgodne z prawem. Błędów formalnych dopatrzył się również Urząd Wojewódzki. Przeciwnego zdania jest kraśnicki magistrat, który już ogłosił konkurs na dyrektora tej placówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O dyrektorze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kraśniku zrobiło się głośno pod koniec lutego. Wtedy to wyszło na jaw, że Robert Nowomiejski podczas godzin pracy w szkole dorabiał do pensji prowadząc szkolenia w innym miejscu. 9 marca dyrektor złożył wniosek, że rezygnuje z funkcji dyrektora z końcem sierpnia. Burmistrz rezygnację przyjął i zarządzeniem z dnia 21 marca odwołał go z funkcji. Odwołanie jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy o pracę.

Dyrektor uważa jednak, że odbyło się to niezgodnie z prawem. – Rzeczywiście sam złożyłem rezygnację, bo byłem namawiany przez pana burmistrza Dubiela, że tą sprawę należy załatwić polubownie – tłumaczy Robert Nowomiejski. – Proponowano mi wówczas przejście na etat do innej szkoły. Okazało się, że zostałem wprowadzony w błąd i nowej pracy nie dostałem – tłumaczy Nowomiejski, który uważa, że burmistrz miał kompetencje, aby odwołać go ze stanowiska, ale nie zwolnić z pracy.

Robert Nowomiejski poskarżył się w lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Wątpliwości urzędników wzbudziła data wydania zarządzenia burmistrza i data odwołania dyrektora. – Treść zarządzenia burmistrza nie jest zgodna z treścią wniosku dyrektora – wyjaśnia Rafał Przech z biura prasowego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. – W związku z naruszeniem prawa przy wydaniu tego zarządzenia dyrektor nadal pełni to stanowisko.

Urzędnicy z Kraśnika nie mają sobie jednak nic do zarzucenia

– Działaliśmy na podstawie przepisów prawa – zapewnia Paweł Cioch, radca prawny Urzędu Miasta Kraśnik. – Pan Nowomiejski sam złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Burmistrz nie ma wyboru w takiej sytuacji. Zgodnie z ustawą o systemie oświaty musi odwołać go ze stanowiska i ogłosić konkurs (zrobił to pod koniec kwietnia – przyp. red).

Kraśnicki magistrat będzie się odwoływać od decyzji urzędników wojewody. – Złożymy skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie – zapowiada mecenas Cioch.

Dyrektor od marca jest na 3-miesięcznym wypowiedzeniu. Nie ma obowiązku świadczenia pracy. Wciąż chodzi do szkoły i prowadzi zajęcia z informatyki. Zapowiada, że wystartuje w ogłoszonym konkursie.

Nie będzie śledztwa

Burmistrz Kraśnika podejrzewał, że mogło dojść do próby wyłudzenia pieniędzy przez dyrektora SP nr 4. Skierował sprawę do prokuratury. Śledztwa jednak nie będzie. – Sprawa jest zakończona odmową wszczęcia dochodzenia – potwierdza Mirosław Węcławski, zastępca prokuratora rejonowego w Kraśniku. – Nie stwierdzono przestępstwa, lecz co najwyżej odpowiedzialność dyscyplinarną, służbową. W tej sprawie UM w Kraśniku złożył zażalenie do sądu.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 20 maja 2011 o 09:16
0
Coś dziwnego się dzieje. UM ogłosił już komisje w sprawie konkursu w PG1, ale nie ma nic na temat SP4. Czyżby się wycofali z konkursu na dyrektora w SP4?
Avatar
Marysieńka / 18 maja 2011 o 08:35
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305664017' post='479469']
Byli lepsi od nich
[/quote]
Ale w takim przypadku, ze sie mówi o 5, gdy tym czasem z pracy w urzedzie odeszło 15 ludzi lepszosć jednych nad drugimi nie ma żadnego znaczenia. A i tak, ta ich lepszosć polega na lepszej znajomosci z nową władzą.
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 22:57
0
[quote name='.....' timestamp='1305633819' post='479284']
[b]Zla mi ciebie PO po trupach, Ty Pisowcu co ty piszesz, jedz do kaczora i idzie do psychiatry:) [/b]
[/quote]
zapraszam do logopedy
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 22:26
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305661577' post='479449']
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
[/quote]


Byli lepsi od nich
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 21:46
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305649986' post='479372']
ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
[/quote]
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
Avatar
white / 17 maja 2011 o 21:35
0
[quote name='Gość II' timestamp='1305541723' post='478692']
Niech Rózyński zrobi 10 przysiadów to potwierdzi swoje wysokie i jedyne kwalifikacja "bycia" komendantem. Przypomnijcie sobie onaniści Czubkowi jak zwalniał strażników i co wyprawiał w podczasie wyborów .
[/quote]
Komendant ma wykazać się sprawnością intelektualną i organizacyjną nie zaś siłą fizyczną choć tej Różyńskiemu odmówić nie można. Rozumiem, że wystarczające kwalifikacje na komendanta straży miejskiej kończą się w umiejętności dostarczania pism "nowo namaszczonego" do obywateli tego miasta Generalnie jeżeli masz obrażać forumowiczów to mam dla ciebie propozycje - umyj się wreszcie, posprzątaj pokój i może zaproś jakąś dziewczynę bo ci plemniczki na mózg już biją i tylko ci o masturbacji w głowie
[quote name='Gość II' timestamp='1305541723' post='478692']
Niech Rózyński zrobi 10 przysiadów to potwierdzi swoje wysokie i jedyne kwalifikacja "bycia" komendantem. Przypomnijcie sobie onaniści Czubkowi jak zwalniał strażników i co wyprawiał w podczasie wyborów .
[/quote]
Komendant ma wykazać się sprawnością intelektualną i organizacyjną nie zaś siłą fizyczną choć tej Różyńskiemu odmówić nie można. Rozumiem, że wystarczające kwalifikacje na komendanta straży miejskiej kończą się w umieję... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 18:33
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305646592' post='479352']
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[/quote]


ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305646592' post='479352']
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[/quote]


ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać? rozwiń
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 17:36
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305638937' post='479313']
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
[/quote]
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305638937' post='479313']
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
[/quote]
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni ... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 15:28
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305637754' post='479303']
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
[/quote]

nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 15:09
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305635511' post='479291']
Demokracja!!!
[/quote]
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
Avatar
gosc / 20 maja 2011 o 09:16
0
Coś dziwnego się dzieje. UM ogłosił już komisje w sprawie konkursu w PG1, ale nie ma nic na temat SP4. Czyżby się wycofali z konkursu na dyrektora w SP4?
Avatar
Marysieńka / 18 maja 2011 o 08:35
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305664017' post='479469']
Byli lepsi od nich
[/quote]
Ale w takim przypadku, ze sie mówi o 5, gdy tym czasem z pracy w urzedzie odeszło 15 ludzi lepszosć jednych nad drugimi nie ma żadnego znaczenia. A i tak, ta ich lepszosć polega na lepszej znajomosci z nową władzą.
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 22:57
0
[quote name='.....' timestamp='1305633819' post='479284']
[b]Zla mi ciebie PO po trupach, Ty Pisowcu co ty piszesz, jedz do kaczora i idzie do psychiatry:) [/b]
[/quote]
zapraszam do logopedy
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 22:26
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305661577' post='479449']
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
[/quote]


Byli lepsi od nich
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 21:46
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305649986' post='479372']
ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
[/quote]
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
Avatar
white / 17 maja 2011 o 21:35
0
[quote name='Gość II' timestamp='1305541723' post='478692']
Niech Rózyński zrobi 10 przysiadów to potwierdzi swoje wysokie i jedyne kwalifikacja "bycia" komendantem. Przypomnijcie sobie onaniści Czubkowi jak zwalniał strażników i co wyprawiał w podczasie wyborów .
[/quote]
Komendant ma wykazać się sprawnością intelektualną i organizacyjną nie zaś siłą fizyczną choć tej Różyńskiemu odmówić nie można. Rozumiem, że wystarczające kwalifikacje na komendanta straży miejskiej kończą się w umiejętności dostarczania pism "nowo namaszczonego" do obywateli tego miasta Generalnie jeżeli masz obrażać forumowiczów to mam dla ciebie propozycje - umyj się wreszcie, posprzątaj pokój i może zaproś jakąś dziewczynę bo ci plemniczki na mózg już biją i tylko ci o masturbacji w głowie
[quote name='Gość II' timestamp='1305541723' post='478692']
Niech Rózyński zrobi 10 przysiadów to potwierdzi swoje wysokie i jedyne kwalifikacja "bycia" komendantem. Przypomnijcie sobie onaniści Czubkowi jak zwalniał strażników i co wyprawiał w podczasie wyborów .
[/quote]
Komendant ma wykazać się sprawnością intelektualną i organizacyjną nie zaś siłą fizyczną choć tej Różyńskiemu odmówić nie można. Rozumiem, że wystarczające kwalifikacje na komendanta straży miejskiej kończą się w umieję... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 18:33
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305646592' post='479352']
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[/quote]


ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305646592' post='479352']
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[/quote]


ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać? rozwiń
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 17:36
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305638937' post='479313']
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
[/quote]
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305638937' post='479313']
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
[/quote]
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni ... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 17 maja 2011 o 15:28
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1305637754' post='479303']
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
[/quote]

nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
Avatar
Marysieńka / 17 maja 2011 o 15:09
0
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1305635511' post='479291']
Demokracja!!!
[/quote]
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 5 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 52 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 14

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 131 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!