Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejscy Radni: Zróbmy sobie liceum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2017 o 08:32 Powrót do artykułu
Panie Starosto Andrzeju Maj samorząd decyduje o lokalnej społeczności.Nie upłynął miesiąc jak pan wiecował w Lublinie za obroną demokracji i samorządu.METODA KALEGO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie, to samorząd decyduje, nie "ludzkie pany", starosta jest samorządowcem i radnym Rady Powiatu. Robi co do niego należy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda jest taka: radny Członka obawia się ludzi z maturą; Radny Iwan bierze na przeczekanie, żeby zgłosić i chcieć realizować ten pomysł jako własny; starosta obawia się konkurencji dla swoich nauczycieli; nauczyciele z podstawówek mają sukcesy w nauczaniu dzieci, które potem giną na korytarzach kiepskich szkół średnich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Gdybyśmy nie inwestowali w oświatę, to rzeczywiście mielibyśmy złote klamki, tylko kto potrafiłby je otwierać? Analfabeci? – komentował słowa kolegi radny Jarosław Jamróz. Jego zdaniem inicjatywa władz Kraśnika jest słuszna." Otwarcie nowego liceum to obniżenie poziomu nauczania i to radny musi rozważyć ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzięki temu że szkoły średnie nie są kiepskie młodzież z Kraśnika dostaje się na dobre uczelnie w kraju i za granicą, czy dzięki temu że 6 lat wcześniej chodziły do podstawówki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Minister Edukacji przecież głosi wszem i wobec że nie bedzie zwolnień nauczycieli! Czyżby Pan Burmistrz nie zgadzał się z Panią Minister??? Potrzebne mu liceum, nie żeby podnosić poziom edukacji, tylko żeby nie było buntu zwalnianych nauczycieli i żeby nie wyszło na jaw, że ta pseudoreforma powoduje że kadra z gimnazjum pójdzie na zieloną trawkę. A Starosta dba o swoje podwórko, bo jak pozwoli żeby mu konkurencję otworzyli, to częśc uczniów odejdzie mu z jego szkół, a co za tym idzie subwencja oświatowa (za ucznia). Skutkiem będzie konieczność zwalniania przez Starostę nauczycieli. A po co mu to? Dobrze facet robi!!! Niech się Pan Burmistrz martwi, albo napisze do Pani Minister żeby zatrudniła zwalnianych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda jest taka: szkoły średnie w Kraśniku są kiepskie, a na studia dostają się teraz wszyscy chętni (z uprzejmości nie wspomnę o korepetycjach); burmistrz organizując konkurencyjną szkołę średnią faktycznie może zagospodarować w niej najlepszych nauczycieli, którzy podniosą poziom nauczania. I tu jest coś, co jest nie do zniesienia przez wyznawców totalnej opozycji: burmistrz zadba i o uczniów i o nauczycieli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poroniony pomysł, tym bardziej, ze ma byc realizowany w dobie niżu demograficznego. Pomysł ze stworzeniem czwartego liceum w miesci i zarazem trzeciego na fabrycznym jest tylko nastawieniem na zwiekszenie liczebnosci członków PISu w miescie, oraz analogicznym wzrostem jej słupków wyborczych. Watpię, zeby w pierwszych latach istnienia tego liceum, marzeniem rodziców było wysłanie do niej swojego dziecka. Żeby całkowicie nie znając jej poziomu nauczania, zrezygnowanie dla niej z juz sprawdzonych szkół. Przeciez to liceum ma byc przechowalnią dla nauczycieli gimnazju, a więc i poziomu nauczania w niej najprawdopodobniej mozna  spodziwac sie gimnazjalnego. I z powodzeniem nauczyciele moga podzielic los innych grup zawodowych, które przez ponad ćwierc wieku zostawały pozbawiane pracy. Przeciez tak jak inni po utracie zatrudnienia moga sie przekwalifikować i szukać zatrudnienia dla siebie. A nie na przymus dawac im zatrudnienie. A poza tym jest cos takiego jak nauczycielskie świadczenie kompensacyjne i z niego tez niekórzy nauciele moga skorzystac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoły średnie w Kraśniku to porażka a dostanie się na dobre studia to zasługa korepetycji, za które płacą rodzice. Słuchać nie można jak dyrektorzy szkół średnich chwalą się wynikami matur.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na razie to burmistrz próbuje zadbać rękami powiatu i starosty o nauczycieli - ofiary "dobrej zmiany". Co nauczyciele z liceów myślą o rzekomo nowej lepszej szkole to lepiej nie cytować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję zrezygnować z edukacji w szkołach średnich i pobierać korepetycje u nauczycieli z gimnazjum albo szkoły podstawowej tam mają wyniki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A za korepetycje w tym liceum zapłaci chyba miasto z pieniedzy podatników, żeby rodzice mogli zaoszczędzić. Przy ich arogancji nikt im tego nie zabroni. Beda mogli szastac pieniędzmi na ten cel na prawo i lewo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Manipulacja tytuł Miejscy Radni : Zróbmy sobie Liceum to są słowa Pana Zielonego Maja można w tekście przeczytać .Pesel wszędzie tak jak W Kurwierze za sprawą Pani Machalewskiej co pluje na PIS od zawsze Po zielony dziennik .... Oczyszczenie mediów wydaje się konieczne z Axelow Szpringerow i tych manipulantow dzienniczkow regionalnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję oczyscmy powiat .:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEŚLI CO DO JAKOŚCI NASZYCH LICEUM TO JEDYNIE REJ UTRZYMUJE PEWIEN NIEZŁY POZIOM GÓRKA DNO PANI OD MATEMATYKI LATAŁA DO DRUGIEGO MATEMATYKA BY ZADANIA PODCZAS LEKCJI JEJ ROZWIAZYWAL PANI OD WOSU Z KSIĄŻKI TYLKO MOCNA SWOJEJ WIEDZY ZA GROSZ OD POLAKA CIENKO STRASZNIE MOŻE JEDNA POLONISTKA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA OGÓLNY TRAGIZM TRÓJKA KREATORZy PATOLOGII WIĘC POMYSŁ NOWEGO LICEUM NIEZŁY MOŻE BĘDZIE ZALEŻAŁO NAUCZYCIELOM NA KSZTAŁCENIU PRZEZ TO ŻE ROBOTĘ UTRZYMAJĄ POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Samobujczy pomysl, przeciez do oswiatt tak jak i sluzby zdrowia trzeba tylko doplacac....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No wlasnie, a co o tym sadza mooszkancy Krasnika, czy miasto Krasnik na to stac?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobry sposob na reforme oswiaty, tworzenie szkol zwiekszy liczbe etatow, tylko ktos tu zapomnial o uczniach ktorych do jowej szkoly w Krasniku nie wystarczy.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS zlikwidowal gimazja i PiS spojrzy w oczy zwalnianym nauczycielom. Nie ma wątpliwości ze z każdego gimnazjum poleci kilka nauczycielskich etatów i nauczyciele ci nie znajdą miejsca w żadnej innej szkole. Niech nie podrzucają kukułczego jajka powiatowi. W Kraśniku są 2 licea na wysokim poziomie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Włodarczyk może się pakować w następnych wyborach. Czy wprowadzą kadencyjność czy nie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: