Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie Wieczorek , może jeszcze , żeby urozmaicić odpoczynek i zapewnić mieszkańcom więcej atrakcji – agencję towarzyską uruchomić ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kraśnik chce miejsc pracy i godnych zarobków ! Strefa ekonomiczna tym należy się zająć !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Weźta wy się w tym łóżędzie opamiętajcie. Zamiast się kur.wa zajmować motorówkami to zajmijcie się tragicznymi drogami i przede wszystkim ścieżkami rowerowymi, bo nawet na tym zdjęciu widać, że po tym nie da się już jeździć a niedługo nawet nie będzie można chodzić. I nie mówię, że to zarośnie, co widać, ale ta ścieżka się cała porozłaziła. O ulicy Granicznej nie wspomnę bo tam jest całkowita żenuła. mieszkaniec
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do zwiększenia frekwencji nad zalewem proponuję jakąś kaplice postawić. Można by tak jakieś procesje, miesięcznice każdego 10, majówki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ubliżająć. Następny znawca znalazł się co do zalewu. Straszna mi to atrakcja siedzić tam i wąchać od 10-tej do 18-stej spaliny z łodzi a do tego warkot silników. Po drugie jak Pan menadżer sobie wyobraża bezpieczeństwo matek z dziećmi na kajaczkach w takiej sytuacji? Gdzie sa ekolodzy małe kaczki, łabędzie i inne ptactwo, które się wylęguje będzie przez motorówki rozbijane, zabijane. Zaczym wydacie takie zezwolenie zastanówcie się Za mały akwen. Już to przerabialiśmy kilka lat temu. Smród spalin, hałas i inne niepotrzebne incysenty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak większość pojedzie do Janowa zamiast siedzieć nad tą wanną. Najpierw projekt do niczego a teraz gospodarza nie ma. Jak w Kraśniku.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy się weźmiecie za zrobienie ścieżki dojazdowej do zalewu od ulicy Urzędowskiej ??? droga to koszmar, korzywa od 30 lat nie remontowana a chodnika by z dziećmi bezpiecznie dojechać rowerem - BRAK !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brak bezpiecznego dojazdu do zalewu od ul. Urzędowskiej !!! i to już tyle lat nic w tej kwestii nie zrobiono !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajna impreza to była w 2014 roku Reggae nad Zalewem ale zlikwidowana ze względu na koszty...a co teraz ma byc jak już tam nikt nie chodzi, tylko spacerowicze bo nigdzie więcej nie można pójść ! Zaniedbaliście CKiP bilety po 14-17 zł do kina , a często film leci, a w kinie nikogo nie ma ! , bo takie umowy że po 5 zł biletu nie można zrobić. Więc lepiej by filmy były grana przy pustej sali hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Motorówki od 10 do 18 i mniej niż 100metrów. Przecież wyegzekwowac to to fikcja!! Poza tym nie po t o się jedzie nad wodę, żeby słuchać ryku silników i wąchać smród spalin !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy koś mi odpowie? Dlaczego do dziś nie zrobiono parkingu od szkoły na Budzyniu aby był lepszy dostęp
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś mi odpowie? Dlaczego do dziś nie ma lepszego dostępu do zalewu od strony szkoły na Budzyniu. Tak blisko są przystanki gdzie starsi ludzie mogą sobie podmiejskim lub busem podjechac i pospacerować. Robi się problem co z sinicą. Poczytaj w internecie o mikroelementach, które zapobiegają sinicy,które można zakupić i wstawić do zalewu. Jaki dochód dla zalewu będzie z motorówek i skuterów. Smród, hałas i olej na wodzie. I to ma być atrakcja dla kogo pytam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No nie ! Znowu następny "mądry" zarządca się znalazł! Dobrze, że tego rege srege nie ma. Puknij się człowieku w głowę! Komu ty chcesz dogodzić tymi motorówkami? Wszyscy są przeciw, bo nad tym małym zbiornikiem chcą ciszy i spokoju właśnie. Chcą pospacerować, posiedzieć, popatrzeć na inny widok niż zwykle, przychodzą z małymi dziećmi, z osobami starszymi, przyjeżdżają rowerzyści i inni. Koleś chce chyba zrobić totalny syf na zalewie, harmider i smrodowisko. Ja wiem, kogo stać na motorówkę i kto chce szpanować i kto naciska... Niech on i jego kolesie sp..... z Kraśnika ! Niech sobie jedzie na Mazury, lub nad morze, bo go stać na to, a Kraśniczanom lepiej niech nie nałazi na oczy, bo takich bubków to ..... Niech rządzi własnymi portkami, a nie narzuca się innym i swoje widzi mi się. I niech nie udaje takiego rozrywkowego uszczęśliwiacza innych. Fałszywa kreatura.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A teraz a propos kultury w Kraśniku. Znowu marnuje się amfiteatr, żadnej promocji tego miejsca, zero koncertów. Szajba odbiła komuś na temat parku, jeszcze brakuje tam tylko odśpiewywania godzinek i mszy pogrzebowych. A park, powinien być po prostu parkiem, a nie miejscem na różnego rodzaju spędy. Kawiarnia przy parku też powinna być normalną kawiarnią z kawą, lodami, dobrym ciastem, winem, koniakiem, miłą dla ucha muzyką, a nie tylko schroniskiem dla emerytek i rozładowywania rozsadzającej je energii i chęci pokazania nowych kiecek i facetów, albo pożal się Boże! ich wycia z fałszami i przewracaniem oczu. Drogie panie, produkujcie się w kościele, macie ich tyle do wyboru, na tym będzie cierpiał tylko organista, a reszta i tak się nie zna. Gdyby się znała, to by was regularnie wygwizdywała i może by do was dotarło, że żadna z was do pięt nie dorasta Santorce czy Eleni i że nie macie głosów do śpiewu, ani aparycji do pokazywania się !!! I nie nagabujcie Burmistrza o finanse na wasze wycieczki, ani wydatki na wasze herbatki i kawki, bo macie swoje emerytury, to sobie fundujcie same z własnych prywatnych pieniędzy. Przydajecie się jako klakierki, ale Burmistrz powinien skupić się i wspierać ważniejsze sprawy ogólne.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zlikwidowano onegdaj Powiatowy Dom Kultury i od tamtej pory "kultura" w mieście i powiecie padła. ODK jest małe, to raczej klub z 1 stałym pracownikiem finansowanym przez Spółdzielnię, więc wynajmują salę na co się da i za ile się da, w imprezach opierając się na grupce emerytów i dzieci z przedszkola. Ileż razy można oglądać stale to samo, no bo jest jakaś okazja i UM się czegoś spodziewa. I hajda na placyk koło Spółdzielni, ściągnie się jeszcze jakiś emerytów z powiatu, trochę usia siusia i imprezka odwalona i cisza w Kraśniku aż do późnej jesieni. Nudy na pudy! W ODK cisza i spokój. W całym mieście ma nic ciekawego, na poziomie, przez pół roku, czyli w okresie, kiedy właśnie powinno się zabiegać o artystów znanych i podziwianych w TV.Jest piękny amfiteatr przecież.Błędem jest płacenie za takie występy z kasy miejskiej i lokowanie ich n.p. na Rynku, czy na polu pod kościołem. Wbrew pozorom jest sporo ludzi w Kraśniku bogatych,a także w całym powiecie, których stać na kupno biletów, tylko odwykli, bo nie ma żadnego programu koncertów, żadnej polityki, tylko odwalanie i chałtura.Jak to mówią, nie ma na co patrzeć. Jest ładny dom kultury w dzielnicy Fabrycznej, ale oni sobie sami rzepkę skrobią,izolują się od Starej dzielnicy, zresztą od lat tam nie ma dyrektora z prawdziwego zdarzenia, który by znał się "na robocie w kulturze".Nie powiem, że nie ma tam fachowców. Nie będę ich wymieniać, żeby nie przysporzyć im kłopotów, żeby im w odwecie nie przeszkadzano w pracy.Osiągnięcia mają duże, ale nie partyjne i .... wiadomo. Sorry, obecny dyrektorze, ale to nie miejsce dla pana, bo pan trafił z przypadku, pana wybrali ludzie którzy nie czują specyfiki tej pracy od podszewki, nie działali w tej branży. Teraz jest moda na skakanie z kwiatka na kwiatek,a przykładów przez wzgląd nie podam. I póki nie postawi się na fachowców,a nie na partie, to nic się w Polsce nie poprawi, a będzie coraz gorzej. W Kraśniku kulturalnie szykują się następne miesiące zmarnowanego sezonu wiosenno-letniego, choć pensyjki są nie takie marne. Żeby wreszcie przestało być byle jak, ale i bez cudów-niewidów w stylu pana M. - ex p.o. dyr., oraz zwykłego "odwalania" imprez chałami, bo Kraśnik jest za biedny, żeby wyrzucać pieniądze na byle co. Czy starosta kraśnicki nie powinien zadbać o powstanie powiatowego domu kultury, z odpowiednią ilością kadry wykształconych instruktorów, z uwzględnieniem szerokiej działalności na terenie miasta? Trzeba się dogadywać z burmistrzem i radą i działać wspólnie, a nie uprawiać swoje poletka, by nie było jak ze świętem kobiet (parodia).  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to tylko zajęcie dla bogatych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oho chyba pan wiceminster sportu nabył skuter wodny stąd to całe zamieszanie. ps. pomysł dno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak około 5-tej minuty mówią o motorówkach na zalewie. I okazuje się, że mogłoby to poprawić czystość wód w czasie upałów. Mnie osobiście najbardziej przekonuje opcja opłaty za używanie motorówki i pływanie nią tylko przez 5 dni w tygodniu, W weekendy byłby zakaz.   [media]https://www.youtube.com/watch?v=9AwK-9yQ4L0[/media]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesteś samotny/samotna? poznajmy się :) http://www.poznajki.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: