Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczne związki burmistrza

Utworzony przez Irek, 8 grudnia 2007 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Piotrek trzymaj sie... 11 lat nam wszystko umarzali może i teraz sie uda wyjść z tego. Na koparkę muszę jeszcze dozbierać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci Irek że pamiętasz to ja Ci to wynagrodzę... razem na twoja koparkę uzbieramy. A jak nie starczy to Janusz z Lublina coś dorzuci on tam coś ma z Polmosu - nie będzie taki... Cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu trzymaj się pan jeszcze. no bo teraz jak ja jestem z panem to może coś jeszcze pomyślimy? musimy Razem dla Kraśnika to wszystko przetrwać. PS. Mirek daj se już spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO , TERAZ NIECH SKIERUJą WSZYSTKO W STRONE STAWIARKA I CZUBEK ZNOWU WYJDZIE Z TEGO CZYSTO.TYLE SPRAW BYLO PRZECIWKO NIEMU I JEST CZYSTY.JANUSZ GO ZE WSZYSTKIEGO OCZYSCI, TO JASNE, TAK JAK ZAWSZE, SZKODA NAWET GADAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna piosenka o działaniach burmitrza została odśpiewana wczoraj na antenie TVP w programie "szkoda gadać" http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html ? ... ideo=29903
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem naiwna i tak mu nic nie zrobią, a szkoda!Nawet naiwna potrafi odczytać jego coroczne dane z dochodów tylko Urząd Skarbowy nie. To smieszne. On tylko cieszy sie z reklamy.Pieśn o Czubińskim-który burmistrz tak ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin > Prokurator apelacyjny odejdzie? Robert Bednarczyk, szef lubelskiej Prokuratury Apelacyjnej, pożegna się wkrótce ze swoją funkcją – poinformowało dzisiaj Radio Lublin. Powołuje się na anonimowego informatora. Nowym szefem lubelskiej apelacji miałby być prokurator Jacek Radoniewicz. Według Radia Lublin już dwa lata temu był widziany na tym stanowisku, jednak ministerstwo sprawiedliwości wybrało Bednarczyka. Prędzej rozpirzą prokuratorów niż ... szkoda pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak znowu wszystko pójdzie bokiem, na pana Stawiarskiego. Po co te szopki, po co szukacie kozła ofiarnego, mydlenie oczu. Niedobrze mi już. Przecież wiadomo, że korupcja będzie, była i jest, tylko chodzi tutaj o miejsca przy korytku. Dlaczego nikt naprawdę nie zajmie się uzdrowieniem tego kraju, dlaczego każdy sam nie zrobi sobie rachunku sumienia, tylko na pokaz chodzi do kościoła? Moglibyśmy być naprawdę silnym i dobrym państwem, bo Polak jak chce to potrafi, ale niestety lepiej kraść, żyć na pokaz w kredytach, kłamać i oszukiwać. O co wy się kłócicie, koryto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wystąpieniu telewizyjnym, były prokurator stwierdził, że świadkowie "wiedzą, ale się boją". Ja domagam się wyjaśnienia, dlaczego ludzie w Kraśnniku się boją i jak to możliwe, żeby w demokratycznym państwie, gdzie obowiązuje konstytucja i prawo , ludzie byli zastraszani? To jest przestępstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec krasnika napisał:
W wystąpieniu telewizyjnym, były prokurator stwierdził, że świadkowie "wiedzą, ale się boją". Ja domagam się wyjaśnienia, dlaczego ludzie w Kraśnniku się boją i jak to możliwe, żeby w demokratycznym państwie, gdzie obowiązuje konstytucja i prawo , ludzie byli zastraszani? To jest przestępstwo!
Głosujcie na PO to wszyscy pozabijamy się. Ludzie są skłócenie, jedni boją się drugich, bardziej niż za czasów Bieruta, Gomułki i Breżniewa. Kablowanie, zastraszanie pracowników, niszczenie ludzi uczciwych, oto kraj pod rządami kłamców w eleganckich garniturach, wytresowanych na konferencjach PR. Róbta co chceta, oto dewiza platfusów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jak opcja jest teraz, wszyscy są tacy sami, po co tak kłamać, wcześniej też nie było lepiej, wielkie zamieszanie i korupcja rozwiązywana publicznie, oni też szukali kozłów ofiarnych, przestańcie nikt nie jest idiotą, nie kłamcie w żywe oczy. Boją się nawet nie należeć nigdzie do opcji jakiejś, to jak będą zeznawać, boją się swojego cienia i żyją jak barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek z Metalowca napisał:
Panie burmistrzu trzymaj się pan jeszcze. no bo teraz jak ja jestem z panem to może coś jeszcze pomyślimy? musimy Razem dla Kraśnika to wszystko przetrwać. PS. Mirek daj se już spokój...
"panie burmistrzu" - trzeba chyba sobie dać już spokój z tym "rządzeniem" jak udzielny feudał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...