Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe bloki wybudują w Kraśniku

Utworzony przez realista, 2 grudnia 2013 r. o 13:08 Powrót do artykułu
To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi. Sprzedaję dom i spadam stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie masz znajomych? Chyba jesteś gburem, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracaj z tym wykształceniem do Anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi. Sprzedaję dom i spadam stąd.
  To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu. Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?
a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku? Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć. Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie po ile te mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...