Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

2 grudnia 2013 r.
12:24
Edytuj ten wpis

Nowe bloki wybudują w Kraśniku

0 11 A A
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł<br />
 (SM "METALOWIEC” W
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł
(SM \"METALOWIEC” W

150 mieszkań planuje wybudować Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”. Blok przy al. Niepodległości chce postawić też Interbud. O ile znajdą się chętni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie mamy jeszcze ceny, ponieważ na razie robimy rozeznanie na rynku – tłumaczy Dominika Kuczyńska, dyrektor działu deweloperskiego w Interbudzie.

Firma z Lublina planuje wybudować czteropiętrowy blok przy al. Niepodległości w Kraśniku. Ma powstać 64 mieszkania o metrażu od 46 do 72 mkw z podziemnym parkingiem. Na parterze ma się znaleźć 16 lokali usługowych o powierzchni od 31 do 66 mkw.

– Mamy projekt i pozwolenie na budowę – dodaje Kuczyńska. – W tym momencie nie mogę jednak powiedzieć, kiedy roz-poczniemy prace. Myślę, że wiosną będziemy już wiedzieć, jakie jest zainteresowanie.

Ze sprzedażą nowych mieszkań przy ul. ul. Krasińskiego nie miała problemów Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”, która wybudowała tam blok. W budynku są 24 mieszkania o metrażu od 44 do 62 mkw, z podziemnymi garażami.

– Średnia cena za metr kwadratowy w tym bloku wyniosła 2850 zł – podaje Piotr Iwan, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalowiec” w Kraśniku.

Blok został oddany do użytku ok. miesiąca temu. – W momencie zakończenia tej inwestycji mieliśmy niesprzedaną tylko jedną kawalerkę – przyznaje prezes kraśnickiej SM "Metalowiec”.

Ostatecznie na ten lokal również znalazł się nabywca.

Na tym plany inwestycyjne spółdzielni się nie kończą. Między ulicami Wyszyńskiego a Gmeinera spółdzielnia ma 1,5 hektarową działkę. W tym miejscu mają powstać bloki. – Mamy już opracowaną koncepcję na budowę 150 mieszkań w 6 czteropiętrowych blokach – wyjaśnia Iwan. – Chcemy zbudować też 84 garaże w przyziemiu. Powstanie też parking. Budowa mogłaby ruszyć w przyszłym roku. Aby tak się stało musimy znaleźć, co najmniej połowę chętnych na te mieszkania.

W miniony piątek spółdzielnia dokupiła kolejne pół hektara. Na tym terenie miałyby powstać kolejne dwa bloki. – To wszystko dałoby ma perspektywę rozwoju na najbliższe 12 lat – wylicza prezes SM "Metalowiec” w Kraśniku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 r. o 09:22

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 r. o 07:30

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 r. o 13:21

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 r. o 11:36

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 r. o 22:19

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 r. o 22:15

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 r. o 21:14

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 r. o 13:15

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 r. o 23:52

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 18:27
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 r. o 09:22

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 r. o 07:30

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 r. o 13:21

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 r. o 11:36

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 r. o 22:19

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 r. o 22:15

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 r. o 21:14

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 r. o 13:15

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 r. o 23:52

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 18:27
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?