Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

2 grudnia 2013 r.
12:24
Edytuj ten wpis

Nowe bloki wybudują w Kraśniku

0 11 A A
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł<br />
 (SM "METALOWIEC” W
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł
(SM \"METALOWIEC” W

150 mieszkań planuje wybudować Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”. Blok przy al. Niepodległości chce postawić też Interbud. O ile znajdą się chętni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie mamy jeszcze ceny, ponieważ na razie robimy rozeznanie na rynku – tłumaczy Dominika Kuczyńska, dyrektor działu deweloperskiego w Interbudzie.

Firma z Lublina planuje wybudować czteropiętrowy blok przy al. Niepodległości w Kraśniku. Ma powstać 64 mieszkania o metrażu od 46 do 72 mkw z podziemnym parkingiem. Na parterze ma się znaleźć 16 lokali usługowych o powierzchni od 31 do 66 mkw.

– Mamy projekt i pozwolenie na budowę – dodaje Kuczyńska. – W tym momencie nie mogę jednak powiedzieć, kiedy roz-poczniemy prace. Myślę, że wiosną będziemy już wiedzieć, jakie jest zainteresowanie.

Ze sprzedażą nowych mieszkań przy ul. ul. Krasińskiego nie miała problemów Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”, która wybudowała tam blok. W budynku są 24 mieszkania o metrażu od 44 do 62 mkw, z podziemnymi garażami.

– Średnia cena za metr kwadratowy w tym bloku wyniosła 2850 zł – podaje Piotr Iwan, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalowiec” w Kraśniku.

Blok został oddany do użytku ok. miesiąca temu. – W momencie zakończenia tej inwestycji mieliśmy niesprzedaną tylko jedną kawalerkę – przyznaje prezes kraśnickiej SM "Metalowiec”.

Ostatecznie na ten lokal również znalazł się nabywca.

Na tym plany inwestycyjne spółdzielni się nie kończą. Między ulicami Wyszyńskiego a Gmeinera spółdzielnia ma 1,5 hektarową działkę. W tym miejscu mają powstać bloki. – Mamy już opracowaną koncepcję na budowę 150 mieszkań w 6 czteropiętrowych blokach – wyjaśnia Iwan. – Chcemy zbudować też 84 garaże w przyziemiu. Powstanie też parking. Budowa mogłaby ruszyć w przyszłym roku. Aby tak się stało musimy znaleźć, co najmniej połowę chętnych na te mieszkania.

W miniony piątek spółdzielnia dokupiła kolejne pół hektara. Na tym terenie miałyby powstać kolejne dwa bloki. – To wszystko dałoby ma perspektywę rozwoju na najbliższe 12 lat – wylicza prezes SM "Metalowiec” w Kraśniku.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 o 09:22
0

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 o 07:30
0

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 o 13:21
0

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 o 11:36
0

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 o 22:19
0

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 o 22:15
0

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 21:14
0

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 o 13:15
0

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 o 23:52
0

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 18:27
0
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 o 09:22
0

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 o 07:30
0

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 o 13:21
0

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 o 11:36
0

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 o 22:19
0

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 o 22:15
0

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 21:14
0

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 o 13:15
0

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 o 23:52
0

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 18:27
0
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Boże Narodzenie w baroku". Koncert w Filharmonii Lubelskiej
7 grudnia 2019, 18:00

"Boże Narodzenie w baroku". Koncert w Filharmonii Lubelskiej 0 0

7 grudnia o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zostanie zorganizowany koncert "Boże Narodzenie w baroku".

To budynek znany lubelskim studentom. Tak się może zmienić, kiedy powstanie tu nowe muzeum
galeria

To budynek znany lubelskim studentom. Tak się może zmienić, kiedy powstanie tu nowe muzeum 0 0

Cztery prace wpłynęły w konkursie na koncepcję architektoniczną Muzeum Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczpospolitej. Autorzy zwycięskiej zostaną zaproszeni do negocjacji i będą mieli szansę zaprojektować siedzibę powstającej w Lublinie instytucji.

Hit w hali Globus. MKS Start zagra z Anwilem Włocławek

Hit w hali Globus. MKS Start zagra z Anwilem Włocławek 0 0

W sobotę o godz. 17.30 Start Lublin podejmie w hali Globus Anwil Włocławek. Po 10 kolejkach niespodziewanie to gospodarze są wyżej w tabeli

Ukrainiec zapłacił 26 500 zł grzywny i wyszedł na wolność

Ukrainiec zapłacił 26 500 zł grzywny i wyszedł na wolność 2 1

Był poszukiwany, więc zmienił paszport, żeby uniknąć odpowiedzialności. Ale to nie nie zwiodło funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej pracujących w Dorohusku.

"Nie można tej sprawy traktować tylko jako osobistego problemu Piotra Kowalczyka". Komentarze polityków

"Nie można tej sprawy traktować tylko jako osobistego problemu Piotra Kowalczyka". Komentarze polityków 3 27

W piątek zamojski sąd aresztował na trzy miesiące Piotra Kowalczyka. Wraz z nim do aresztu trafili także jego trzej współpracownicy: Mariusz P., Adam M. oraz Maciej S. To przedsiębiorcy z Lublina, działający na rynku nieruchomości. Prokuratura wnioskowała o tymczasowe aresztowanie całej czwórki. Dziś sąd przychylił się do argumentów śledczych.

13. Kazimierski Jarmark Świąteczny
7 grudnia 2019, 10:00

13. Kazimierski Jarmark Świąteczny 0 0

W tym roku wyjątkowy kazimierski jarmark zorganizowany zostanie w dniach 7-8 grudnia na Rynku i tradycyjnie będzie połączony z Kiermaszem Smaków Regionalnych "Zasmakuj w Kazimierzu". Organizatorzy szykują wiele atrakcji.

Wystawa "Tu Obywatele" na Placu Wolności
7 grudnia 2019, 13:30

Wystawa "Tu Obywatele" na Placu Wolności 0 1

Kontrmiesięcznice obywatelskie doczekają się artystycznego podsumowania. Dwa lata wytrwałego protestu zostały udokumentowane w formie wyjątkowego albumu, na który złożyło się ponad 260 zdjęć. Promocja wydawnictwa połączona z wernisażem wystawy fotografii odbędzie się 7 grudnia o godz. 13.30 na Placu Wolności w Lublinie.

Rywal z górnej półki. LUK Politechnika zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Rywal z górnej półki. LUK Politechnika zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0 0

Początek sobotniego spotkania w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich o godzinie 20

Podwyżki za żłobek w Świdniku. Za leżakowanie i zupę

Podwyżki za żłobek w Świdniku. Za leżakowanie i zupę 0 2

Wzrośnie stawka z wyżywienie dziecka w miejskich żłobkach w Świdniku. Od nowego roku wyższa będzie też opłata za pobyt dziecka w takiej placówce. Jednak w przypadku nieobecności malucha są przewidziane zniżki. Urząd Miasta przygotowuje się też do wprowadzenia udogodnień dla rodziców.

"Paka dla bezdomniaka". Koncert charytatywny na rzecz psów ze schorniska w Krzesimowie
7 grudnia 2019, 17:00

"Paka dla bezdomniaka". Koncert charytatywny na rzecz psów ze schorniska w Krzesimowie 0 0

Były już parada "adopciaków" ulicami miasta, akcja pod hasłem "Nie kupuj, adoptuj", połączoną z meczem piłkarskim i kolejne edycje "Paki dla bezdomniaka". Spółdzielczy Dom Kultury w Świdniku kolejny raz chce pomóc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie i w sobotę organizuje koncert charytatywny.

S17. Wkrótce przejezdne będą kolejne fragmenty trasy Lublin-Warszawa
galeria
film

S17. Wkrótce przejezdne będą kolejne fragmenty trasy Lublin-Warszawa 36 10

Dobra wiadomość dla kierowców. Niedługo dostępne mają być kolejne fragmenty budowanej trasy S17 między Lublinem a Warszawą

Foto Notatki. Wernisaż wystawy Maksa Skrzeczkowskiego w Kazimierzu Dolnym
7 grudnia 2019, 13:00

Foto Notatki. Wernisaż wystawy Maksa Skrzeczkowskiego w Kazimierzu Dolnym 0 0

"Foto Notatki" to tytuł wystawy fotografii Maksa Skrzeczkowskiego, która będzie prezentowana na Dziedzińcu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym. Otwarcie ekspozycji nastąpi 7 grudnia o godz. 13.

W Świdniku przybyło świątecznych dekoracji

W Świdniku przybyło świątecznych dekoracji 1 1

W Świdniku zamontowane zostały już dekoracje świąteczne. Niektóre zdobiące miasto elementy Ratusz kupił w tym roku.

Areszt dla Piotra Kowalczyka i jego współpracowników zatrzymanych przez CBA
PILNE

Areszt dla Piotra Kowalczyka i jego współpracowników zatrzymanych przez CBA 47 131

Zamojski sąd aresztował Piotra Kowalczyka, zatrzymanego we wtorek przez CBA. Były przewodniczący lubelskiej rady miasta spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Wraz z nim aresztowano jego trzech współpracowników, w tym krewnego Przemysława Czarnka - posła PiS.

Biegi, jazda na crossie i morsowianie. W Biłgoraju szykuje się sobota na sportowo

Biegi, jazda na crossie i morsowianie. W Biłgoraju szykuje się sobota na sportowo 0 0

Organizatorzy spodziewają się ponad 200 osób, które wezmą udział w sobotnich wydarzeniach sportowych. Można zacząć od rekreacyjnego biegu mikołajkowego, później ścigać się w crossie a na koniec wskoczyć do zalewu z innymi morsami. Taki jest plan na sobotę, 7 grudnia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!