Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

2 grudnia 2013 r.
12:24
Edytuj ten wpis

Nowe bloki wybudują w Kraśniku

2 11 A A
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł<br />
 (SM "METALOWIEC” W
Średnia cena za mkw mieszkania w bloku przy ul. Krasińskiego wyniosła 2850 zł
(SM \"METALOWIEC” W

150 mieszkań planuje wybudować Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”. Blok przy al. Niepodległości chce postawić też Interbud. O ile znajdą się chętni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie mamy jeszcze ceny, ponieważ na razie robimy rozeznanie na rynku – tłumaczy Dominika Kuczyńska, dyrektor działu deweloperskiego w Interbudzie.

Firma z Lublina planuje wybudować czteropiętrowy blok przy al. Niepodległości w Kraśniku. Ma powstać 64 mieszkania o metrażu od 46 do 72 mkw z podziemnym parkingiem. Na parterze ma się znaleźć 16 lokali usługowych o powierzchni od 31 do 66 mkw.

– Mamy projekt i pozwolenie na budowę – dodaje Kuczyńska. – W tym momencie nie mogę jednak powiedzieć, kiedy roz-poczniemy prace. Myślę, że wiosną będziemy już wiedzieć, jakie jest zainteresowanie.

Ze sprzedażą nowych mieszkań przy ul. ul. Krasińskiego nie miała problemów Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec”, która wybudowała tam blok. W budynku są 24 mieszkania o metrażu od 44 do 62 mkw, z podziemnymi garażami.

– Średnia cena za metr kwadratowy w tym bloku wyniosła 2850 zł – podaje Piotr Iwan, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalowiec” w Kraśniku.

Blok został oddany do użytku ok. miesiąca temu. – W momencie zakończenia tej inwestycji mieliśmy niesprzedaną tylko jedną kawalerkę – przyznaje prezes kraśnickiej SM "Metalowiec”.

Ostatecznie na ten lokal również znalazł się nabywca.

Na tym plany inwestycyjne spółdzielni się nie kończą. Między ulicami Wyszyńskiego a Gmeinera spółdzielnia ma 1,5 hektarową działkę. W tym miejscu mają powstać bloki. – Mamy już opracowaną koncepcję na budowę 150 mieszkań w 6 czteropiętrowych blokach – wyjaśnia Iwan. – Chcemy zbudować też 84 garaże w przyziemiu. Powstanie też parking. Budowa mogłaby ruszyć w przyszłym roku. Aby tak się stało musimy znaleźć, co najmniej połowę chętnych na te mieszkania.

W miniony piątek spółdzielnia dokupiła kolejne pół hektara. Na tym terenie miałyby powstać kolejne dwa bloki. – To wszystko dałoby ma perspektywę rozwoju na najbliższe 12 lat – wylicza prezes SM "Metalowiec” w Kraśniku.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 o 09:22
0

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 o 07:30
0

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 o 13:21
0

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 o 11:36
0

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 o 22:19
0

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 o 22:15
0

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 21:14
0

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 o 13:15
0

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 o 23:52
0

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 18:27
0
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2013 o 09:22
0

ktos wie po ile te mieszkania?

Avatar
krasniczek / 11 grudnia 2013 o 07:30
0

Niestety zainwestowanie we własne "M" w tym mieście to jakby strzał w stopę. Brak pracy, brak perspektyw. FŁT jeszcze ciągnie, ale pewnie nie długo. Chińczyk musi utrzymać zatrudnienie przez 4 lata, a później? Bóg raczy wiedzieć.

Władza dba tylko o to by nadal sprawować władzę. Byle g...no ogłaszane z wielką pompą jakby chodziło o lot w kosmos.

Avatar
v / 7 grudnia 2013 o 13:21
0

W Kraśniku nic się nie dzieje nie ma dobrych gospodarzy powiatu.Nie potrawią zadbać o miejsca pracy i infrastruktórę swojego regionu.Kto im będzie kupował mieszkania w takim grajdole.

Avatar
gość / 6 grudnia 2013 o 11:36
0

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

a gdzie napisałałem że pracowałem za granicą na zmywaku?

Otóż byłem specjalistą w Polskiej firmie w dużym mieście.

Avatar
kon.kra. / 5 grudnia 2013 o 22:19
0

kupiłem chatę w tym bloku jest zajeb..... Zapierdalam w fabryce  a żona robi w banku/ jesli to mozna nazwać bankiem/ co robi nie wiem ale wiem że ma pół etatu. Po zapłaceniu raty kredytu nie wiele nam zostaje, tak ok. 800zł na nas troje /mamy syna/ . Ale tak ogólnie to podoba mi się w Kraśniku :D

Avatar
Aghata / 4 grudnia 2013 o 22:15
0

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z perspektywy czasu...praca za 1500zł i wegetacja z miesiąca na miesiąc.Liczą się tylko znajomośći i układy ilu młodych,wykształconych ludzi wyemigrowało,założyło rodziny w obcym kraju,kupiło domy i godnie żyją nie martwiąc sie o jutro...

no tak..jak widac zacofanie nadal istnieje :)tym co sie nie powiodło na zachodzie lub co pracowali na zmywaku,bo na nic więcej ich nie bylo stać,teraz wszystkich mierzą swoją miarą .Ludzie obudzcie się wreszcie praca na zachodzie to nie tylko zmywak i sprzątanie.Są też wsród was bardziej ambitni ludzie,którzy nie mając żadnych znajomości tylko wiedze i doświadczenie zarabiają godziwe pieniądze na obczyźnie.I nie chcą wracać to tak zacofanego i obłudnego narodu.

Przyjeżdżam do rodziny raz na rok do Kraśnika i widzę co się dzieję z p... rozwiń

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 21:14
0

To miasto w którym nic się nie dzieje, brak jakichkolwiek perspektyw, wróciłem tu po 10 lat ale żałuję, bo mimo doświadczenia i wykształcenia nie mozna tu znalezć żadnej pracy. Wszędzie tu liczą się znajomości, wszystko poobstawiane jest znajomymi.

Sprzedaję dom i spadam stąd.

To zasuwaj na zmywaku w Glasgow czy w Dublinie do końca życia - może przed śmiercią coś zrozumiesz ?

Avatar
AGA / 3 grudnia 2013 o 13:15
0

LEPIEJ WYBUDOWAĆ FABRYKĘ Z MIEJSCAMI PRACY DLA KRAŚNICZAN!!!!!

Avatar
13 3922599 / 2 grudnia 2013 o 23:52
0

wracaj z tym wykształceniem do Anglii

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 o 18:27
0
Dlaczego nie masz znajomych?
Chyba jesteś gburem, co?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 2 0

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 7 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 1 0

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 1

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 1

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa
galeria
film

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa 5 0

50-letni ginekolog z Zabrza (woj. śląskie) jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się innym czynnościom seksualnym - informuje Śląska Policja.

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych 0 0

Tylko do 20 sierpnia młodzi ludzie mogą złożyć wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień na kurs podoficerski, który odbędzie się w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Czeka na nich 56 miejsc.

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą?

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą? 4 0

Hetman w pierwszej kolejce rozbił MKS Ryki 5:0. Trener Jacek Ziarkowski nie do końca był jednak zadowolony z postawy swojego zespołu. W niedzielę głównego faworyta do awansu czeka starcie w Łukowie (godz. 17). Beniaminek też udanie przywitał się z ligą, bo na dzień dobry rozbił Włodawiankę 4:0

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę 52 1

„Agroturystyka Polesie” Anny i Grzegorza Gołosiów na podium konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej. – Staramy się żyć powoli i z sensem. Nie lubimy gonitwy za wszystkim i za niczym. W pełni też identyfikujemy się z tytułem konkursu „Na wsi najlepiej” – przyznają gospodarze z Babska (gm. Urszulin).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!