Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powiem tak. jestem pracownikiem ZE powiem tak 1. prąd nie będzie tańszy ni cholery 2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo. 3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly) 4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo 5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie. 6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ. Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje. Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem. Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha? Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa. Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras napisał:
powiem tak. jestem pracownikiem ZE powiem tak 1. prąd nie będzie tańszy ni cholery 2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo. 3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly) 4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo 5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie. 6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ. Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje. Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem. Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha? Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa. Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
Wielki żal, że centralnego zarządu nie mają kraśnickie wodociągi... Kiedyś energetyk ważniak straszył mnie, że jeśli nie zgodzę się na usunięcie kiluletniego przyłącza napowietrznego i nie pozwolę zrujnować elewacji i założyć poziemnego, to będą przyjeżdżać do mnie "na końcu, jak się ze wszytkim obrobią". Nie ma to jak kilka tysiączków na etacie i jeszcze więcej na fuchach. Teraz będzie towarzystwo miało więcej wrażeń podrózując po Polsce Kiedyś dla nich byłem potencjalnym złodziejem prądu(tak się czułem idąć do mości fachmanów) - a dziś mam być ich obrońcą? Niech sobie pozwiedzają okolice - podróże kształcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi. Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić, pensje za mordę ucinać. Czego tam nikt nie wyśle tajemniczego klienta i nie sprawdzi pracy tych próżniaków. Co tu bronić? Na szkolenia wychowania tych ludzi wysłać. Trzy razy dzwoniłem do nich i 3 razy zero punktów u tajemniczego by mieli. Ludzie weźcie się za nich, ja głosuję za likwidacją i redukcją prostactwa. Za to pensje biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi. Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Howk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ! pracują tam nadęte, nieuprzejme buce, z którymi nic nie można załatwić ! Niech poszukają pracy przy roztrząsaniu obornika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A jakiś członek rodziny jakiegoś radnego tam pracuje, ha,ha,ha?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...