Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 stycznia 2012 r.
15:52
Edytuj ten wpis

PGE likwiduje Zakład Energetyczny w Kraśniku. Najbliższy będzie w Puławach

0 27 A A

Plany PGE Dystrybucja ws. likwidacji Zakładu Energetycznego w Kraśniku niepokoją miejskich radnych. Jutro zbiorą się na nadzwyczajnej sesji poświęconej tej sprawie. Chcą wybrać delegację, która będzie rozmawiać z prezesem spółki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rajcy solidaryzują się z ponad 120 pracownikami. Obawiają się również, że zmiany wpłyną na pogorszenie świadczonych przez spółkę usług.

– Nie chcemy jednak robić jakiegoś wiecu czy manifestacji, tylko wybrać spośród radnych dwie osoby, które wezmą udział w rozmowach z prezesem PGE Dystrybucja. Zobaczymy, jaki to odniesie skutek – mówi Zbigniew Marcinkowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kraśnik. Termin spotkania nie został jeszcze wyznaczony.

PGE Dystrybucja realizuje projekt, który ma m.in. ograniczyć koszty funkcjonowania jak też zwiększyć wydajność pracy rejonów i posterunków energetycznych. Przedstawiciele spółki zapewniają, że zmiany, które potrwają do końca 2013 r. dotyczą nie tylko Kraśnika, ale innych miast.

Poszczególne rejony energetyczne mają zostać połączone – np. Kraśnik z Puławami, Radzyń Podlaski z Białą Podlaską, a Lubartów z Rejonem Energetycznym Lublin-Teren.

– Z tego, co wiem decyzja już zapadła – stwierdza Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. – Dlatego teraz chciałbym wiedzieć, jaka przyszłość czeka pracowników. Ile z tych osób będzie pracować na miejscu w Kraśniku, a ile będzie musiało dojeżdżać do Puław. Już teraz jest u nas duże bezrobocie. Może te zmiany uda się przesunąć w czasie?

Przedstawiciele PGE Dystrybucja tłumaczą, że wciąż trwają prace nad zmianami organizacyjnymi.

– Propozycje personalne wynikłe z tych zmian będą przedstawione pracownikom do końca lutego br. – zapewnia Dorota Szkodziak z PGE Dystrybucja oddział w Lublinie, pod który podlegają rejony w Kraśniku, Lubartowie i Radzeniu Podlaskim. – Nie są przewidywane zwolnienia pracowników.

Reorganizację będzie przechodził również Rejonu Dystrybucji Energii Janów Lubelski. Zapowiadane zmiany spotkały się także z protestem pracowników.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Prawda / 17 marca 2014 o 08:14
0

 A jakiś członek rodziny jakiegoś radnego tam pracuje, ha,ha,ha?

Avatar
Laco / 6 marca 2014 o 11:15
0

I bardzo dobrze ! pracują tam nadęte, nieuprzejme buce, z którymi nic nie można załatwić ! Niech poszukają pracy przy roztrząsaniu obornika !

Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 16:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1328464298' post='593010']
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
[/quote]
Howk!
Avatar
BbbbbGgggg / 6 listopada 2012 o 15:39
0
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić, pensje za mordę ucinać. Czego tam nikt nie wyśle tajemniczego klienta i nie sprawdzi pracy tych próżniaków. Co tu bronić? Na szkolenia wychowania tych ludzi wysłać. Trzy razy dzwoniłem do nich i 3 razy zero punktów u tajemniczego by mieli. Ludzie weźcie się za nich, ja głosuję za likwidacją i redukcją prostactwa. Za to pensje biorą.
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić,... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 18:51
0
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 09:58
0
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
[/quote]
Wielki żal, że centralnego zarządu nie mają kraśnickie wodociągi...

Kiedyś energetyk ważniak straszył mnie, że jeśli nie zgodzę się na usunięcie kiluletniego przyłącza napowietrznego i nie pozwolę zrujnować elewacji i założyć poziemnego, to będą przyjeżdżać do mnie "na końcu, jak się ze wszytkim obrobią".
Nie ma to jak kilka tysiączków na etacie i jeszcze więcej na fuchach. Teraz będzie towarzystwo miało więcej wrażeń podrózując po Polsce
Kiedyś dla nich byłem potencjalnym złodziejem prądu(tak się czułem idąć do mości fachmanów) - a dziś mam być ich obrońcą?
Niech sobie pozwiedzają okolice - podróże kształcą
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaple... rozwiń
Avatar
Juras / 4 lutego 2012 o 23:06
0
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna je... rozwiń
Avatar
czeslaw / 4 lutego 2012 o 19:10
0
[acronym='o prywatyzacji zakładów energetycznych porozmawiajcie z mieszkańcami okolic Oświęcimia którym dostawę energii wznowiono w zimie 2010 roku po dwóch miesiącach. Jeśli brakuje wam wyobraźni spróbu[size="4"][font="Arial"][/font][/size]jcie wyłączyć główny bezpiecznik w mieszkanku na dwa dni a potem porozmawiajmy. '][/acronym]
Avatar
pit14 / 3 lutego 2012 o 21:36
0
No i sorki ale muszę przyznać rację Marysieńce rachunki z telekomunikacji przychodzą krakowskie a nikt do Krakowa nie musi jeździć żeby sprawe załatwić to samo i tu będzie tylko dłuższa droga postępowania
Avatar
Marysieńka / 31 stycznia 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki. rozwiń
Avatar
Prawda / 17 marca 2014 o 08:14
0

 A jakiś członek rodziny jakiegoś radnego tam pracuje, ha,ha,ha?

Avatar
Laco / 6 marca 2014 o 11:15
0

I bardzo dobrze ! pracują tam nadęte, nieuprzejme buce, z którymi nic nie można załatwić ! Niech poszukają pracy przy roztrząsaniu obornika !

Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 16:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1328464298' post='593010']
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
[/quote]
Howk!
Avatar
BbbbbGgggg / 6 listopada 2012 o 15:39
0
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić, pensje za mordę ucinać. Czego tam nikt nie wyśle tajemniczego klienta i nie sprawdzi pracy tych próżniaków. Co tu bronić? Na szkolenia wychowania tych ludzi wysłać. Trzy razy dzwoniłem do nich i 3 razy zero punktów u tajemniczego by mieli. Ludzie weźcie się za nich, ja głosuję za likwidacją i redukcją prostactwa. Za to pensje biorą.
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić,... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 18:51
0
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 09:58
0
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
[/quote]
Wielki żal, że centralnego zarządu nie mają kraśnickie wodociągi...

Kiedyś energetyk ważniak straszył mnie, że jeśli nie zgodzę się na usunięcie kiluletniego przyłącza napowietrznego i nie pozwolę zrujnować elewacji i założyć poziemnego, to będą przyjeżdżać do mnie "na końcu, jak się ze wszytkim obrobią".
Nie ma to jak kilka tysiączków na etacie i jeszcze więcej na fuchach. Teraz będzie towarzystwo miało więcej wrażeń podrózując po Polsce
Kiedyś dla nich byłem potencjalnym złodziejem prądu(tak się czułem idąć do mości fachmanów) - a dziś mam być ich obrońcą?
Niech sobie pozwiedzają okolice - podróże kształcą
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaple... rozwiń
Avatar
Juras / 4 lutego 2012 o 23:06
0
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna je... rozwiń
Avatar
czeslaw / 4 lutego 2012 o 19:10
0
[acronym='o prywatyzacji zakładów energetycznych porozmawiajcie z mieszkańcami okolic Oświęcimia którym dostawę energii wznowiono w zimie 2010 roku po dwóch miesiącach. Jeśli brakuje wam wyobraźni spróbu[size="4"][font="Arial"][/font][/size]jcie wyłączyć główny bezpiecznik w mieszkanku na dwa dni a potem porozmawiajmy. '][/acronym]
Avatar
pit14 / 3 lutego 2012 o 21:36
0
No i sorki ale muszę przyznać rację Marysieńce rachunki z telekomunikacji przychodzą krakowskie a nikt do Krakowa nie musi jeździć żeby sprawe załatwić to samo i tu będzie tylko dłuższa droga postępowania
Avatar
Marysieńka / 31 stycznia 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 9

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 31 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!