Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 stycznia 2012 r.
15:52
Edytuj ten wpis

PGE likwiduje Zakład Energetyczny w Kraśniku. Najbliższy będzie w Puławach

0 27 A A

Plany PGE Dystrybucja ws. likwidacji Zakładu Energetycznego w Kraśniku niepokoją miejskich radnych. Jutro zbiorą się na nadzwyczajnej sesji poświęconej tej sprawie. Chcą wybrać delegację, która będzie rozmawiać z prezesem spółki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rajcy solidaryzują się z ponad 120 pracownikami. Obawiają się również, że zmiany wpłyną na pogorszenie świadczonych przez spółkę usług.

– Nie chcemy jednak robić jakiegoś wiecu czy manifestacji, tylko wybrać spośród radnych dwie osoby, które wezmą udział w rozmowach z prezesem PGE Dystrybucja. Zobaczymy, jaki to odniesie skutek – mówi Zbigniew Marcinkowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kraśnik. Termin spotkania nie został jeszcze wyznaczony.

PGE Dystrybucja realizuje projekt, który ma m.in. ograniczyć koszty funkcjonowania jak też zwiększyć wydajność pracy rejonów i posterunków energetycznych. Przedstawiciele spółki zapewniają, że zmiany, które potrwają do końca 2013 r. dotyczą nie tylko Kraśnika, ale innych miast.

Poszczególne rejony energetyczne mają zostać połączone – np. Kraśnik z Puławami, Radzyń Podlaski z Białą Podlaską, a Lubartów z Rejonem Energetycznym Lublin-Teren.

– Z tego, co wiem decyzja już zapadła – stwierdza Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. – Dlatego teraz chciałbym wiedzieć, jaka przyszłość czeka pracowników. Ile z tych osób będzie pracować na miejscu w Kraśniku, a ile będzie musiało dojeżdżać do Puław. Już teraz jest u nas duże bezrobocie. Może te zmiany uda się przesunąć w czasie?

Przedstawiciele PGE Dystrybucja tłumaczą, że wciąż trwają prace nad zmianami organizacyjnymi.

– Propozycje personalne wynikłe z tych zmian będą przedstawione pracownikom do końca lutego br. – zapewnia Dorota Szkodziak z PGE Dystrybucja oddział w Lublinie, pod który podlegają rejony w Kraśniku, Lubartowie i Radzeniu Podlaskim. – Nie są przewidywane zwolnienia pracowników.

Reorganizację będzie przechodził również Rejonu Dystrybucji Energii Janów Lubelski. Zapowiadane zmiany spotkały się także z protestem pracowników.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Prawda / 17 marca 2014 o 08:14
0

 A jakiś członek rodziny jakiegoś radnego tam pracuje, ha,ha,ha?

Avatar
Laco / 6 marca 2014 o 11:15
0

I bardzo dobrze ! pracują tam nadęte, nieuprzejme buce, z którymi nic nie można załatwić ! Niech poszukają pracy przy roztrząsaniu obornika !

Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 16:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1328464298' post='593010']
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
[/quote]
Howk!
Avatar
BbbbbGgggg / 6 listopada 2012 o 15:39
0
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić, pensje za mordę ucinać. Czego tam nikt nie wyśle tajemniczego klienta i nie sprawdzi pracy tych próżniaków. Co tu bronić? Na szkolenia wychowania tych ludzi wysłać. Trzy razy dzwoniłem do nich i 3 razy zero punktów u tajemniczego by mieli. Ludzie weźcie się za nich, ja głosuję za likwidacją i redukcją prostactwa. Za to pensje biorą.
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić,... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 18:51
0
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 09:58
0
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
[/quote]
Wielki żal, że centralnego zarządu nie mają kraśnickie wodociągi...

Kiedyś energetyk ważniak straszył mnie, że jeśli nie zgodzę się na usunięcie kiluletniego przyłącza napowietrznego i nie pozwolę zrujnować elewacji i założyć poziemnego, to będą przyjeżdżać do mnie "na końcu, jak się ze wszytkim obrobią".
Nie ma to jak kilka tysiączków na etacie i jeszcze więcej na fuchach. Teraz będzie towarzystwo miało więcej wrażeń podrózując po Polsce
Kiedyś dla nich byłem potencjalnym złodziejem prądu(tak się czułem idąć do mości fachmanów) - a dziś mam być ich obrońcą?
Niech sobie pozwiedzają okolice - podróże kształcą
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaple... rozwiń
Avatar
Juras / 4 lutego 2012 o 23:06
0
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna je... rozwiń
Avatar
czeslaw / 4 lutego 2012 o 19:10
0
[acronym='o prywatyzacji zakładów energetycznych porozmawiajcie z mieszkańcami okolic Oświęcimia którym dostawę energii wznowiono w zimie 2010 roku po dwóch miesiącach. Jeśli brakuje wam wyobraźni spróbu[size="4"][font="Arial"][/font][/size]jcie wyłączyć główny bezpiecznik w mieszkanku na dwa dni a potem porozmawiajmy. '][/acronym]
Avatar
pit14 / 3 lutego 2012 o 21:36
0
No i sorki ale muszę przyznać rację Marysieńce rachunki z telekomunikacji przychodzą krakowskie a nikt do Krakowa nie musi jeździć żeby sprawe załatwić to samo i tu będzie tylko dłuższa droga postępowania
Avatar
Marysieńka / 31 stycznia 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki. rozwiń
Avatar
Prawda / 17 marca 2014 o 08:14
0

 A jakiś członek rodziny jakiegoś radnego tam pracuje, ha,ha,ha?

Avatar
Laco / 6 marca 2014 o 11:15
0

I bardzo dobrze ! pracują tam nadęte, nieuprzejme buce, z którymi nic nie można załatwić ! Niech poszukają pracy przy roztrząsaniu obornika !

Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 16:09
0
[quote name='Gość' timestamp='1328464298' post='593010']
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
[/quote]
Howk!
Avatar
BbbbbGgggg / 6 listopada 2012 o 15:39
0
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić, pensje za mordę ucinać. Czego tam nikt nie wyśle tajemniczego klienta i nie sprawdzi pracy tych próżniaków. Co tu bronić? Na szkolenia wychowania tych ludzi wysłać. Trzy razy dzwoniłem do nich i 3 razy zero punktów u tajemniczego by mieli. Ludzie weźcie się za nich, ja głosuję za likwidacją i redukcją prostactwa. Za to pensje biorą.
Zakład energetyczny powinni zamknąć w Kraśniku, pracują tam nieuprzejmi i wulgarni ludzie do niczego się nie nadający. Za 15 minut trzecia komputery są wyłączone i nie można sprawdzić rachunku. Panie z księgowości czy wręcz z sekretariatu to gwiazdy i cwaniaczki brzydkie jak noc, ale podbudowane przez męską załogę i wybite w ambicje swej piękności i chyba mądrości, bo w sklepach gdzie chcą przelewy na piękne oczy bez dokumentów nie umieją się nawet zachować, po prostu cham........, byłem tego świadkiem, prostaczki. Załogę trzeba przeszkolić,... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 18:51
0
Moim zdaniem "fizycznym" nic się nie stanie, ktoś przecież robotę tu na miejscu robić musi.
Larum podnoszą biurwy wszelkiej maści, kierowniki i dyrektory
Avatar
Gość / 5 lutego 2012 o 09:58
0
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
[/quote]
Wielki żal, że centralnego zarządu nie mają kraśnickie wodociągi...

Kiedyś energetyk ważniak straszył mnie, że jeśli nie zgodzę się na usunięcie kiluletniego przyłącza napowietrznego i nie pozwolę zrujnować elewacji i założyć poziemnego, to będą przyjeżdżać do mnie "na końcu, jak się ze wszytkim obrobią".
Nie ma to jak kilka tysiączków na etacie i jeszcze więcej na fuchach. Teraz będzie towarzystwo miało więcej wrażeń podrózując po Polsce
Kiedyś dla nich byłem potencjalnym złodziejem prądu(tak się czułem idąć do mości fachmanów) - a dziś mam być ich obrońcą?
Niech sobie pozwiedzają okolice - podróże kształcą
[quote name='Juras' timestamp='1328393192' post='592814']
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaple... rozwiń
Avatar
Juras / 4 lutego 2012 o 23:06
0
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna jest kasa. (dotyczy to 26 ZE i 60 posterunkow po tej czesci Wisly)
4. fakt, ze czasami trafi sie arogancki pracownik, nie swiadczy ze wszyscy tacy sa - w innych frmach czy urzedach jest tak samo
5. kolejny temat to zarobki jak tu zarobie 2000 to przeciez je wydam w krasnickich sklepach i inny z tego maja korzysc. jak zarobie tyle w Pulawach albo Lublinie to wydam tak a nie tu bo jak wroce po 1.00 do Krasnika to gdzie? A jak tu znajde robote za 1000 to wydam tylko 1000 w krasnickich firmach - przeciez nie bede was przepraszal, ze mialem szczescie i trafilem do dobrej firmy z dobrymi zarobkami. Kazdemu Bog daje wg swej woli i jak widac nie na cale zycie.
6. Teraz zlikwiduja ZE, potem starostwo, kolejny bedzie sad i oddzialy bankow i bedzie wiocha, ze HEJ.

Pomyslcie o tym i nie bicie piany - my w wiekszosci pracownicy sobie poradzimy bo znamy sie na robocie ale w koncu to znami wspolpracuje wiele firm, ktorym dajemy zarobic, w ktorych byc moze ktos z waszych rodzin pracuje.

Pomyslcie o tym chwile o tych zmianach ale bez negatywnych emocji a zobaczycie problem.

Dlaczego Pulawy maja byc super miastem a Krasnik super wiocha?

Zycze wszystkim zdrowia, pomyslnosci, takich zarobkow aby na wszystko wystarczalo i wszelkiego Bozego blogoslawienstwa.

Myslacy o wszystkich dobrze, krasniczanin
powiem tak.

jestem pracownikiem ZE powiem tak
1. prąd nie będzie tańszy ni cholery
2. wydluzy sie czas usuwania usterek wszelkiego rodzaju, ktore zamiast zglaszac bezposrednio do
Krasnika to na infolinie a jak juz trafi rozmowa do Pulaw to zanim ludzie z Pulaw znajda na mapie m-ce awarii to Wam sie rozladuja komorki i juz dalej nie bedziecie mogli wyjasnic co sie i gdzie stalo.
3. zajebiscie wyposazony budynek i zaplecze idzie pod mlotek, bo rzad wraz z PGE chca budowac elektrownie atomowa i potrzebna je... rozwiń
Avatar
czeslaw / 4 lutego 2012 o 19:10
0
[acronym='o prywatyzacji zakładów energetycznych porozmawiajcie z mieszkańcami okolic Oświęcimia którym dostawę energii wznowiono w zimie 2010 roku po dwóch miesiącach. Jeśli brakuje wam wyobraźni spróbu[size="4"][font="Arial"][/font][/size]jcie wyłączyć główny bezpiecznik w mieszkanku na dwa dni a potem porozmawiajmy. '][/acronym]
Avatar
pit14 / 3 lutego 2012 o 21:36
0
No i sorki ale muszę przyznać rację Marysieńce rachunki z telekomunikacji przychodzą krakowskie a nikt do Krakowa nie musi jeździć żeby sprawe załatwić to samo i tu będzie tylko dłuższa droga postępowania
Avatar
Marysieńka / 31 stycznia 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1327958165' post='590451']
O. Poqurwieniec, który całkiem niedawno przestał używać łuczywa usiłuje znać się i na energetyce ! Nie dyskutujmy z trollem !
[/quote]
Nawet, żeby przejśc z łuczywa na elektrykę trzeba było mieć w nim trochę rozeznania, a nie, jak tobie się wydaje , że prąd przewodzi kabelek podpięty do twojej dupy. A dowodem na dobre przewodzenie maja być wydawane przez ciebie szczeki. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób 0 4

Sala sportowo-widowiskowa na 800 osób, ścianka wspinaczkowa, dwie sale do squasha, zewnętrzne boiska do koszykówki, piłki plażowej i tenisa, sala sportów walki. To tylko niektóre funkcje hali sportowo-widowiskowej, którą buduje Uniwersytet Medyczny. Wczoraj uczelnia podpisała umowę z wykonawcą – spółką Mirbud

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się!

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się! 69 24

W wielu miastach Polski, w tym w Lublinie, mają być prowadzone lekcje o mowie nienawiści. Ale Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris namawia rodziców, by się na to nie zgadzali

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna 0 10

Po dziesięciu latach sądowej batalii Krystyna Zaręba i jej syn odzyskali działkę w Maszkach w okolicach Nałęczowa. Ziemia została przejęta na podstawie testamentu, który najprawdopodobniej został sfałszowany. Sprawa zakończyła się ugodą

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta" 0 6

O brakach kadrowych w służbie zdrowia oraz potrzebie większej życzliwości dla pacjenta i współpracy wszystkich zwodów medycznych mówił w czwartek w Lublinie minister zdrowia Łukasz Szumowski

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd 69 10

W czwartek odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Wisła Puławy. Podczas spotkania podjęto decyzje o zmianach w zarządzie klubu.

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach
26 stycznia 2019, 16:00

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 stycznia o godz. 16 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach zorganizowana zostanie druga odsłona Kolędowania z XX. Czartoryskimi.

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami?
galeria

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami? 49 31

Część lubelskich instytucji kulturalnych odwołuje lub przenosi zaplanowane na piątek i sobotę wydarzenia. Ma to związek z ogłoszoną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek 0 0

To będzie bardzo emocjonujący weekend dla kibiców. W naszym województwie odbędą się w weekend dwie duże imprezy. Dodatkowo, Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w niedzielę będzie walczyć o medal mistrzostw świata juniorek

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP 0 15

Marceli Niezgoda, polityk PSL, stracił fotel dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Instytucja podlega marszałkowi (PiS), który rozpisał już konkurs na nowego szefa.

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury 0 4

Nie ma już przeszkód, by Sejm zajął się wnioskiem prokuratury o wydanie zgody na pociągniecie do odpowiedzialności karnej posła Piotra Olszówki.

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało
film

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało 58 8

35-letni Marcin wyszedł do sklepu po papierosy. Dwie godziny później jego ciało zostało znalezione w bramie, zaledwie sto metrów od jego mieszkania.

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz 173 14

W sobotę otwarcie lokalu, który zajął miejsce po „Domku Saskim” LSS Społem. Przy głównym wejściu do parku będzie połączenie małej gastronomii ze sklepem

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej 35 30

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył Piotrowi Krawcowi pełnienie obowiązków dyrektora Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Ślisko na drogach. Dachowanie i lądowanie w rowie