Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS bankrutuje. Cała załoga przedsiębiorstwa trafi na bruk

Utworzony przez krasnostawiak, 31 marca 2009 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Mamy w naszym mieście światowej sławy specjalistę od ratowania PKS-ów. Nazywa się mgr inż. Zieliński. Spec jak jasna cholera. Napewno chętnie poda rękę. tel. (0-82) 576 34 61. Goraco polecam. AAAAA jeszcze jedno. Ma byc kolejnym starostą w naszym powiecie po najbliższych wyborach. NARESZCIE. WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma kryzys do przewozów osób, argument najlepszy na likwidację firmy to magiczne inadużywane ostatnio słowo "kryzys"!!! Równie dobrze można by było powiedzieć, że na upadek pks mialy wpływ fazy księżyca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina kryzysu tylko nieumiejętne zarządzanie firmą. Niby dlaczego prywatni przewoźnicy dalej prowadzą swój biznes??? Za PKSem ustawi się kolejka chętnych prywaciarzy i interes będzie się kręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnostawiak napisał:
Mamy w naszym mieście światowej sławy specjalistę od ratowania PKS-ów. Nazywa się mgr inż. Zieliński. Spec jak jasna cholera. Napewno chętnie poda rękę. tel. (0-82) 576 34 61. Goraco polecam. AAAAA jeszcze jedno. Ma byc kolejnym starostą w naszym powiecie po najbliższych wyborach. NARESZCIE. WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Panie Tomku Internet to kopalnia wiedzy Szkoda że nie dla wszystkich Zieliński Szybka riposta to podstawa Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu miałem możność korzystać z usług tej firmy.Pewnego razu poprosiłem kierowcę o zatrzymanie w miejscu gdzie jedni przewoźnicy się zatrzymują inni nie.Odpowiedź jaką usłyszałem była taka:Z JAKIEJ RACJI??? Facio miał rację.Ale Z JAKIEJ RACJI teraz,ktoś ma wykładać kasę żeby taki gburowaty burek mógł pracować i zarabiać.Trzeba było wcześniej zabiegać o klienta a nie teraz szukać winnych.Jak by co polecam market na Chemicznej, mają zaj... taczki.I teraz pajacu zadaj sobie to pytanie Z JAKIEJ RACJI????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer napisał:
Jakiś czas temu miałem możność korzystać z usług tej firmy.Pewnego razu poprosiłem kierowcę o zatrzymanie w miejscu gdzie jedni przewoźnicy się zatrzymują inni nie.Odpowiedź jaką usłyszałem była taka:Z JAKIEJ RACJI??? Facio miał rację.Ale Z JAKIEJ RACJI teraz,ktoś ma wykładać kasę żeby taki gburowaty burek mógł pracować i zarabiać.Trzeba było wcześniej zabiegać o klienta a nie teraz szukać winnych.Jak by co polecam market na Chemicznej, mają zaj... taczki.I teraz pajacu zadaj sobie to pytanie Z JAKIEJ RACJI????
wszystko pięknie tylko, jeśli przewoźnik nie ma zezwolenia na ten przystanek, to złapany kierowca zapłaci kilka tys kary!!, pare przypadków takich było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według załogi (nota bene - rozmawiającej a nie pracującej) winni są wszyscy: wojewoda, starosta, kolejni zarządcy,kryzys, wybuch wulkanu na Hawajach, itp - aby nie załoga, oni są bez winy. Kombinacje z paliwem, z biletami, mizerna wydajność, durni (tak durni przywódcy związkowi) oto prawdziwa przyczyna upadku tego zapyziałego reliktu komuny. Gdzie teraz będą uprawiać swoją działalność "działacze" związkowi broniący swoich stołków do krwi ostatniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze !!!!! Ja się cieszę, dość kursów których nie ma, bo kierowcy nie opłacało się z 2 pasarzerami jechać, albo co gorsze zatrzymać się na przysranku (rozkładowym), naburmuszonych kierowców zawsze w złym humorze. Na renomę trzeba sobie zapracować! i sobie zapracowali... Jakoś Wiz i Jumbo trzyma standard od wielu lat, to i kryzys niestraszny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Pan panie Zileiński szuka dalej, Nie tylko "Pan Tomek" Pana lubi. Wielu jest takich jak "Pan Tomek". No jednak tym razem to nie On. Niech Pan Panie Zieliński będzie pewny, że jak te Pana krótkotrwałe układy się kończą to ktoś Pana rzoliczy, za to co Pan zrobił z NASZYM PKS-EM. kRÓLIKOWSKA NIE JEST WIECZNA, A PROKURATOR I ZA 5 LAT chętnie Pana przepyta. My zaczekamy. Cierpliwie zaczekamy. Teraz niech Pan zbiera te 400 tys. na tę karę za wycięcie drzew wspólnie z dyspozytorem. Kidyś to PSL-owskie bagno przestanie Pana chronić i wtedy zapukamy do Pana ponownie. Masz Pan Panie Zieliński chorobliwy przerost formy nad treścią. To że Szpak wsadził Pana na tę minę żeby miec Pana "z głowy" w starostwie to tylko dowód, że jako pierwszy zepchnie Pana w przepaśc. Dałes się Pan podprowadzić w głosowaniu nad budżetem powiatu a władza nie wybacza. NIE WSZYSTKO ZAŁATWI ZA PANA PARTIA. TYM BARDZIEJ ŻE CO KWARTAŁ JESTEŚ PAN W INNEJ. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "krasnostawiak" jesteś pan kopalnią wiedzy o PKS-ie w Krasnymstawie i nie tylko. Szkoda żebyś Pan marnował się we wtórnym obiegu. Wy zdaje się ( familijnie ) już pokazaliście na co was stać w PKS-ie ale nie zdążyliście do końca go utopić. I teraz różnymi sposobami z tylnego fotela poprzez słupy próbujecie dopiąć swego. To jest wasza walka i ja nie mam z nią nic wspólnego. Pamiętajcie tylko o jednym, że zostało tu ponad 80-ciu ludzi, którzy chcieliby dalej pracować i zarabiać na chleb dla siebie i swoich rodzin. Co do mojej osoby i mojego postępowania biorę za nie pełną odpowiedzialność a straszenie mnie nie ma sensu Jeśli posiadacie jakieś zarzuty to już dziś prokurator czeka. Anonimowość to wasza domena i nią tylko potraficie się posługiwać. Śmiało szable w dłoń trzeba zmieść jeszcze resztki tego co zostało po PKS w Krasnymstawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA... zapomniałem nie zostały jeszcze wypłacone wszystkie DODATKOWE ODPRAWY No cóż sytuacja jest dalej ciężka POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Chcieli kapitalizmu, to ich kapitalizm rozliczył, ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ik napisał:
wszystko pięknie tylko, jeśli przewoźnik nie ma zezwolenia na ten przystanek, to złapany kierowca zapłaci kilka tys kary!!, pare przypadków takich było
Było to w czsach,gdy zezwolenia nie były tak restrykcyjnie przestrzegane.Z drugiej strony jeśli inni się zatrzymują i potrafią załatwić zezwolenie,to zgoda.Niech Pajac nie wyrabia zezwolenia,nie zatrzymuje się i WOZI KARTOFLE,a rodzine niech wykarmi grantami z pomocy społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy jako podstawa komunikacji to trzeci świat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w woj. lubelskim to wlasnie PKS i PKP sa trzecim swiatem. Polaczenia z Lublina do Krasnika co 1-2 godziny, chyba oni nie mysleli zze ktos bedzie tyle czekal. To nie Wielkopolska gdzie ludzie maja pociagi co godzine i sie ciesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...