Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podrzucających śmieci sfilmuje TV kablowa

Utworzony przez betsa, 18 kwietnia 2008 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Rozumiem, że wiele osób szuka puszek i makulatury, ale ma to też drugą stronę medalu. Ludzie rozrywają worki i robią straszny bałagan. A telewizja Kraśnik niech zrobi materiał o działkowcach Słonecznego, którzy wyrzucają wszystko za płot do lasu. Ostatnio pan działkowiec wyniósł cały foliowy tunel. Czysta działka jest jego, a las czyj ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś ciekawego w tej kablówce! Najlepszy seriaj nowoczesnej Europy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwanowi chyba odjęło rozum. Wystarczyło zamontować zamki i rozdać ludziom klucze, tak robi się setkach miast i spółdzielni. Po co takie koszty, kto to teraz będzie przeglądał zapis z kamer i wyłapywał ludzi, którzy wrzucają. Znów koszt. A jak ktoś odmówi zapłacenia za wrzucony worek, Iwan poda go do sądu i zapis będzie oceniał biegły. Wiele mówi nam na temat prezesa wpis na kraśnikim forum, który zacytuję "Dziś była sesja absolutoryjna... Ciekawe wystąpienie miał prezes Piotr Iwan... mówił o tym, że w poprzedniej radzie był "ofiarą" grupy opozycyjnej, sterowano nim i niesłusznie wmawiano mu, iż burmistrz jest złym człowiekiem (taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi). Prezes nie wyjawił jednak co powodowało, że przychodził na zebrania klubu Twoje Miasto i był na nich jedną z najaktywniejszych osób. Nie powiedział też, dlaczego nocami nagrywał płyty z INTERWENCJĄ i rozpowszechniał je po mieście... (mam jeszcze cały plik płyt od prezesa). Prezes publicznie podziękował burmistrzowi za zatrudnienie jego żony w MOPS (moderatorzy, to była publiczna wypowiedź radnego, proszę więc nie usuwać wpisu) i za to będzie go teraz popierał. Prezes mówił, że ma natomiast żal do lidera poprzedniej grupy opozycyjnej, iż nie zatrudnił mu żony. Ciekawe kogo miął na myśli? Prezes stwierdził ponadto, że cały komitet Razem Dla Kraśnika wie o tym, że jedyny radny z tego komitetu współpracuje z burmistrzem i popiera takie posunięcie (ciekawe co na to Marcin, pani Ania, Ewa, Grzesiek i inni)... Sądzę, ze po przyjęciu protokołu z sesji cała wypowiedź prezesa - ze względu na walor poznawczy - ukaże się w internecie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą
E co ty. Żona Iwana pracuje w MOPS, mąż kierowniczki MOPS jest właścicielem wspomnianej firmy, to pachniałoby korupcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie prezesie. Wreszcie kawałek życia z naszego podwórka w TV. I na dodatek niekontrolowany. Każdy bedzie mogł przypolnować by nikt go nie okradał czyli wyrzucał smieci za nasze pieniadze. A ten pan co go Plapis zacytował, to niech sie puknie w czoło. Niech ten ktoś zacznie płacić za wywóz smieci a nie wozi do lasu czy Metalowca. A jak ten pan chce, to niech zasponsoruje my wywóz - dziennik pewnie chetnie ogłosi liste chetnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać, że prezes rozpędził na cztery wiatry tych złych i zawistnych doradców, którzy mu jeszcze w tamtym roku doradzali. Od razu chłopina stanął na nogi i wykazał się swą niebywałą inteligencją i genialną wręcz pomysłowością. No i złożył nie mniej genialną samokrytykę w trakcie rady Miasta Kraśnika. Po tym wystąpieniu bez wątpienia ma zarezerwowane miejsce od stołem pana burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwszym przeczytaniu tego atykułu sprawdziłem jaką mamy dziś datę, bo naiwny myślałem że to po prostu prima aprilis, ale okazało sie że ta data już była. Przeczyatłem to drugi raz w nadziei, że gdzieś są słowa "głupi żart" ale nic z tego. Po prostu trudno mi uwierzyć, że można wpaść na tak idiotyczny, ale jakże kosztowny pomysł !!!!! Przeraża mnie też fakt, że nikt z mieszkańców tej spółdzielni nie każe opłacanym przez siebie pracownikom (decydentom) tejże spółdzielni pójśc gdzieś po rozum do głowy. No chyba, że spółdzielcy są tak zamożni że dla nich te 40 tysięcy to drobiazg na który mogą sobie ot tak pozwolić. Z drugie strony jakże ja sie cieszę, że takie "przemyslane" decyzje mnie nie dotyczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już niedługo mieszkańcy SM Metalowiec będą mogli w swojej kablówce przez 24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci" A to bedzie kanał dodatkowo płatny? Proponuje 20zł miesiecznie-na pewno każdy go wykupi bo wszyscy członkowie spółdzielni juz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli śledzić w swoim TV czy nikt nie podrzuca im smieci Ależ mnie Pan Panie Prezesie rozbawił tym pomysłem i to w poniedziałek z rana po ciężkim weekendzie. A przecież o ile mi wiadomo spółdzienia nie ma swoich nieruchomości pod adresem Alternatywy 4, bo pomysł nadawałby się do serialu - mieszkańcy spółdzielni przy niedzielnym obiedzie oglądają czy nikt nie podrzuca im smieci - SUPER ) Gratulacje Panie Prezesie P.S. Więcej takich pomysłów to moze wspomną o Panu w programie typu Szymon Majewski Show Pozdrowienia z Krakowa Kraśniczanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może by tak strzelić kamerę na ulicy Żytniej?w okolicy cmentarza jest nielegalne wysypisko.Jakiś czas temu byłam świadkiem jak to nasze cudowne PDiO zabiera segregowane na rynku śmieci,otóż śmieci posegregowane- zostały zsypane do jednego pojemnika,taki mix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUBEL TO m.sz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...