Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

17 kwietnia 2008 r.
15:24
Edytuj ten wpis

Podrzucających śmieci sfilmuje TV kablowa

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 11 A A

Już niedługo mieszkańcy SM "Metalowiec” będą mogli w swojej kablówce przez
24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kilka altanek śmietnikowych jest już wyposażonych w porządne stalowe kraty zamykane na zamki. Na dwóch wiszą tabliczki, że obiekt jest monitorowany. To na razie straszak, pierwsze kamery pojawią się w ciągu miesiąca.

- Mamy problem z mieszkańcami innych części Kraśnika, szczególnie z osiedli domków jednorodzinnych. Podrzucają śmieci do naszych altanek, a sami za wywóz nie płacą. Ludzi drażni, że ktoś podjeżdża samochodem i podrzuca nieczystości. Bo przecież to nasi spółdzielcy ponoszą koszty - tłumaczy Piotr Iwan, prezes SM "Metalowiec”.

Większości mieszkańców Metalowca pomysł przypadł do gustu. - Teraz każdy ma swój klucz, w śmietniku jest porządek i nikt nam niczego nie podrzuca. Bo niby, dlaczego ja mam płacić za cudze śmieci? - mówi pani Stanisława z bloku przy al. Niepodległości 13.

Ale żeby nikt nie podrzucał śmieci pod drzwi szczelnie zamkniętych śmietników, pojawią się następne zabezpieczenia - będzie monitoring. Na początek, w czujnym oku kamery znajdą się altanki przy al. Niepodległości obok sklepu Biedronka i na ulicy Mickiewicza.

- Chodzi o oddziaływanie psychologiczne. Bo przecież tak do końca nie będzie wiadomo, czy akurat w danym momencie obraz jest nagrywany. Jeżeli pomysł się sprawdzi, to w przyszłym roku kamery będą zamontowane w pozostałych 20 altankach, na parkingach osiedlowych i placach zabaw - dodaje Iwan.

Nawet jeśli obraz nie będzie nagrywany, to w każdej chwili mieszkańcy spółdzielni będą mogli śledzić, co się dzieje przed śmietnikami na ekranach swoich telewizorów w osiedlowej kablówce. Ale czy będą na to chętni? - Na pewno nie będę leżał przed telewizorem i śledził, kto akurat podrzuca śmieci. W sumie nie przeszkadzało mi, gdy ktoś powyrzucał sobie plastikowe butelki albo od czasu do czasu nawet jakiś worek śmieci. Lepiej tu, niż miałby wywieźć do lasu. Kraty są od kilku dni, a już ktoś podrzucił śmieci pod drzwi. Ciekawe czy służby porządkowe będą to też sprzątać - mówi pan Jerzy z ul. Balladyny.

Jedno jest pewne. Najgorzej na działaniach spółdzielni wyjdą ludzie żyjący ze śmietników. - Przeglądam, wybieram, przeważnie makulaturę i puszki, wszystko co można sprzedać w skupie. Ale czasami to się trafi coś fajnego - zegarek, meble. A teraz jak mam sobie przeglądać te śmietniki? - żali się pan Andrzej.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ubel / 8 maja 2008 o 18:43
0
BUBEL TO m.sz.
Avatar
xyz / 27 kwietnia 2008 o 23:26
0
to może by tak strzelić kamerę na ulicy Żytniej?w okolicy cmentarza jest nielegalne wysypisko.Jakiś czas temu byłam świadkiem jak to nasze cudowne PDiO zabiera segregowane na rynku śmieci,otóż śmieci posegregowane- zostały zsypane do jednego pojemnika,taki mix
Avatar
kraśniczanin / 21 kwietnia 2008 o 11:44
0
"Już niedługo mieszkańcy SM Metalowiec będą mogli w swojej kablówce przez
24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci"
A to bedzie kanał dodatkowo płatny? Proponuje 20zł miesiecznie-na pewno każdy go wykupi
bo wszyscy członkowie spółdzielni juz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli śledzić w swoim TV czy nikt nie podrzuca im smieci
Ależ mnie Pan Panie Prezesie rozbawił tym pomysłem i to w poniedziałek z rana po ciężkim weekendzie.
A przecież o ile mi wiadomo spółdzienia nie ma swoich nieruchomości pod adresem Alternatywy 4, bo pomysł nadawałby się do serialu - mieszkańcy spółdzielni przy niedzielnym obiedzie oglądają czy nikt nie podrzuca im smieci - SUPER )
Gratulacje Panie Prezesie
P.S. Więcej takich pomysłów to moze wspomną o Panu w programie typu Szymon Majewski Show

Pozdrowienia z Krakowa

Kraśniczanin
"Już niedługo mieszkańcy SM Metalowiec będą mogli w swojej kablówce przez
24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci"
A to bedzie kanał dodatkowo płatny? Proponuje 20zł miesiecznie-na pewno każdy go wykupi
bo wszyscy członkowie spółdzielni juz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli śledzić w swoim TV czy nikt nie podrzuca im smieci
Ależ mnie Pan Panie Prezesie rozbawił tym pomysłem i to w poniedziałek z rana po ciężkim weekendzie.
A przecież o ile mi wiadomo spółdzienia nie ma swoi... rozwiń
Avatar
zawri / 19 kwietnia 2008 o 16:19
0
Po pierwszym przeczytaniu tego atykułu sprawdziłem jaką mamy dziś datę, bo naiwny myślałem że to po prostu prima aprilis, ale okazało sie że ta data już była. Przeczyatłem to drugi raz w nadziei, że gdzieś są słowa "głupi żart" ale nic z tego. Po prostu trudno mi uwierzyć, że można wpaść na tak idiotyczny, ale jakże kosztowny pomysł !!!!! Przeraża mnie też fakt, że nikt z mieszkańców tej spółdzielni nie każe opłacanym przez siebie pracownikom (decydentom) tejże spółdzielni pójśc gdzieś po rozum do głowy. No chyba, że spółdzielcy są tak zamożni że dla nich te 40 tysięcy to drobiazg na który mogą sobie ot tak pozwolić. Z drugie strony jakże ja sie cieszę, że takie "przemyslane" decyzje mnie nie dotyczą.
Po pierwszym przeczytaniu tego atykułu sprawdziłem jaką mamy dziś datę, bo naiwny myślałem że to po prostu prima aprilis, ale okazało sie że ta data już była. Przeczyatłem to drugi raz w nadziei, że gdzieś są słowa "głupi żart" ale nic z tego. Po prostu trudno mi uwierzyć, że można wpaść na tak idiotyczny, ale jakże kosztowny pomysł !!!!! Przeraża mnie też fakt, że nikt z mieszkańców tej spółdzielni nie każe opłacanym przez siebie pracownikom (decydentom) tejże spółdzielni pójśc gdzieś po rozum do głowy. No chy... rozwiń
Avatar
kraśnicki.śmieć / 18 kwietnia 2008 o 23:53
0
Od razu widać, że prezes rozpędził na cztery wiatry tych złych i zawistnych doradców, którzy mu jeszcze w tamtym roku doradzali. Od razu chłopina stanął na nogi i wykazał się swą niebywałą inteligencją i genialną wręcz pomysłowością. No i złożył nie mniej genialną samokrytykę w trakcie rady Miasta Kraśnika. Po tym wystąpieniu bez wątpienia ma zarezerwowane miejsce od stołem pana burmistrza.
Od razu widać, że prezes rozpędził na cztery wiatry tych złych i zawistnych doradców, którzy mu jeszcze w tamtym roku doradzali. Od razu chłopina stanął na nogi i wykazał się swą niebywałą inteligencją i genialną wręcz pomysłowością. No i złożył nie mniej genialną samokrytykę w trakcie rady Miasta Kraśnika. Po tym wystąpieniu bez wątpienia ma zarezerwowane miejsce od stołem pana burmistrza. rozwiń
Avatar
spoldzielca / 18 kwietnia 2008 o 18:08
0
Brawo panie prezesie. Wreszcie kawałek życia z naszego podwórka w TV. I na dodatek niekontrolowany. Każdy bedzie mogł przypolnować by nikt go nie okradał czyli wyrzucał smieci za nasze pieniadze. A ten pan co go Plapis zacytował, to niech sie puknie w czoło. Niech ten ktoś zacznie płacić za wywóz smieci a nie wozi do lasu czy Metalowca. A jak ten pan chce, to niech zasponsoruje my wywóz - dziennik pewnie chetnie ogłosi liste chetnych.
Avatar
MAT / 18 kwietnia 2008 o 10:57
0
kraśniczanin napisał:
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą


E co ty. Żona Iwana pracuje w MOPS, mąż kierowniczki MOPS jest właścicielem wspomnianej firmy, to pachniałoby korupcją.
Avatar
kraśniczanin / 18 kwietnia 2008 o 08:46
0
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą
Avatar
Spółdzielca / 18 kwietnia 2008 o 08:25
0
Iwanowi chyba odjęło rozum. Wystarczyło zamontować zamki i rozdać ludziom klucze, tak robi się setkach miast i spółdzielni. Po co takie koszty, kto to teraz będzie przeglądał zapis z kamer i wyłapywał ludzi, którzy wrzucają. Znów koszt. A jak ktoś odmówi zapłacenia za wrzucony worek, Iwan poda go do sądu i zapis będzie oceniał biegły.
Wiele mówi nam na temat prezesa wpis na kraśnikim forum, który zacytuję "Dziś była sesja absolutoryjna...
Ciekawe wystąpienie miał prezes Piotr Iwan... mówił o tym, że w poprzedniej radzie był "ofiarą" grupy opozycyjnej, sterowano nim i niesłusznie wmawiano mu, iż burmistrz jest złym człowiekiem (taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi). Prezes nie wyjawił jednak co powodowało, że przychodził na zebrania klubu Twoje Miasto i był na nich jedną z najaktywniejszych osób. Nie powiedział też, dlaczego nocami nagrywał płyty z INTERWENCJĄ i rozpowszechniał je po mieście... (mam jeszcze cały plik płyt od prezesa).
Prezes publicznie podziękował burmistrzowi za zatrudnienie jego żony w MOPS (moderatorzy, to była publiczna wypowiedź radnego, proszę więc nie usuwać wpisu) i za to będzie go teraz popierał. Prezes mówił, że ma natomiast żal do lidera poprzedniej grupy opozycyjnej, iż nie zatrudnił mu żony. Ciekawe kogo miął na myśli?
Prezes stwierdził ponadto, że cały komitet Razem Dla Kraśnika wie o tym, że jedyny radny z tego komitetu współpracuje z burmistrzem i popiera takie posunięcie (ciekawe co na to Marcin, pani Ania, Ewa, Grzesiek i inni)...
Sądzę, ze po przyjęciu protokołu z sesji cała wypowiedź prezesa - ze względu na walor poznawczy - ukaże się w internecie..."
Iwanowi chyba odjęło rozum. Wystarczyło zamontować zamki i rozdać ludziom klucze, tak robi się setkach miast i spółdzielni. Po co takie koszty, kto to teraz będzie przeglądał zapis z kamer i wyłapywał ludzi, którzy wrzucają. Znów koszt. A jak ktoś odmówi zapłacenia za wrzucony worek, Iwan poda go do sądu i zapis będzie oceniał biegły.
Wiele mówi nam na temat prezesa wpis na kraśnikim forum, który zacytuję "Dziś była sesja absolutoryjna...
Ciekawe wystąpienie miał prezes Piotr Iwan... mówił o tym, że w poprzedniej radzie był... rozwiń
Avatar
bee / 18 kwietnia 2008 o 08:20
0
Nareszcie coś ciekawego w tej kablówce! Najlepszy seriaj nowoczesnej Europy!
Avatar
ubel / 8 maja 2008 o 18:43
0
BUBEL TO m.sz.
Avatar
xyz / 27 kwietnia 2008 o 23:26
0
to może by tak strzelić kamerę na ulicy Żytniej?w okolicy cmentarza jest nielegalne wysypisko.Jakiś czas temu byłam świadkiem jak to nasze cudowne PDiO zabiera segregowane na rynku śmieci,otóż śmieci posegregowane- zostały zsypane do jednego pojemnika,taki mix
Avatar
kraśniczanin / 21 kwietnia 2008 o 11:44
0
"Już niedługo mieszkańcy SM Metalowiec będą mogli w swojej kablówce przez
24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci"
A to bedzie kanał dodatkowo płatny? Proponuje 20zł miesiecznie-na pewno każdy go wykupi
bo wszyscy członkowie spółdzielni juz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli śledzić w swoim TV czy nikt nie podrzuca im smieci
Ależ mnie Pan Panie Prezesie rozbawił tym pomysłem i to w poniedziałek z rana po ciężkim weekendzie.
A przecież o ile mi wiadomo spółdzienia nie ma swoich nieruchomości pod adresem Alternatywy 4, bo pomysł nadawałby się do serialu - mieszkańcy spółdzielni przy niedzielnym obiedzie oglądają czy nikt nie podrzuca im smieci - SUPER )
Gratulacje Panie Prezesie
P.S. Więcej takich pomysłów to moze wspomną o Panu w programie typu Szymon Majewski Show

Pozdrowienia z Krakowa

Kraśniczanin
"Już niedługo mieszkańcy SM Metalowiec będą mogli w swojej kablówce przez
24 godziny na dobę śledzić, czy ktoś nie podrzuca im śmieci"
A to bedzie kanał dodatkowo płatny? Proponuje 20zł miesiecznie-na pewno każdy go wykupi
bo wszyscy członkowie spółdzielni juz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli śledzić w swoim TV czy nikt nie podrzuca im smieci
Ależ mnie Pan Panie Prezesie rozbawił tym pomysłem i to w poniedziałek z rana po ciężkim weekendzie.
A przecież o ile mi wiadomo spółdzienia nie ma swoi... rozwiń
Avatar
zawri / 19 kwietnia 2008 o 16:19
0
Po pierwszym przeczytaniu tego atykułu sprawdziłem jaką mamy dziś datę, bo naiwny myślałem że to po prostu prima aprilis, ale okazało sie że ta data już była. Przeczyatłem to drugi raz w nadziei, że gdzieś są słowa "głupi żart" ale nic z tego. Po prostu trudno mi uwierzyć, że można wpaść na tak idiotyczny, ale jakże kosztowny pomysł !!!!! Przeraża mnie też fakt, że nikt z mieszkańców tej spółdzielni nie każe opłacanym przez siebie pracownikom (decydentom) tejże spółdzielni pójśc gdzieś po rozum do głowy. No chyba, że spółdzielcy są tak zamożni że dla nich te 40 tysięcy to drobiazg na który mogą sobie ot tak pozwolić. Z drugie strony jakże ja sie cieszę, że takie "przemyslane" decyzje mnie nie dotyczą.
Po pierwszym przeczytaniu tego atykułu sprawdziłem jaką mamy dziś datę, bo naiwny myślałem że to po prostu prima aprilis, ale okazało sie że ta data już była. Przeczyatłem to drugi raz w nadziei, że gdzieś są słowa "głupi żart" ale nic z tego. Po prostu trudno mi uwierzyć, że można wpaść na tak idiotyczny, ale jakże kosztowny pomysł !!!!! Przeraża mnie też fakt, że nikt z mieszkańców tej spółdzielni nie każe opłacanym przez siebie pracownikom (decydentom) tejże spółdzielni pójśc gdzieś po rozum do głowy. No chy... rozwiń
Avatar
kraśnicki.śmieć / 18 kwietnia 2008 o 23:53
0
Od razu widać, że prezes rozpędził na cztery wiatry tych złych i zawistnych doradców, którzy mu jeszcze w tamtym roku doradzali. Od razu chłopina stanął na nogi i wykazał się swą niebywałą inteligencją i genialną wręcz pomysłowością. No i złożył nie mniej genialną samokrytykę w trakcie rady Miasta Kraśnika. Po tym wystąpieniu bez wątpienia ma zarezerwowane miejsce od stołem pana burmistrza.
Od razu widać, że prezes rozpędził na cztery wiatry tych złych i zawistnych doradców, którzy mu jeszcze w tamtym roku doradzali. Od razu chłopina stanął na nogi i wykazał się swą niebywałą inteligencją i genialną wręcz pomysłowością. No i złożył nie mniej genialną samokrytykę w trakcie rady Miasta Kraśnika. Po tym wystąpieniu bez wątpienia ma zarezerwowane miejsce od stołem pana burmistrza. rozwiń
Avatar
spoldzielca / 18 kwietnia 2008 o 18:08
0
Brawo panie prezesie. Wreszcie kawałek życia z naszego podwórka w TV. I na dodatek niekontrolowany. Każdy bedzie mogł przypolnować by nikt go nie okradał czyli wyrzucał smieci za nasze pieniadze. A ten pan co go Plapis zacytował, to niech sie puknie w czoło. Niech ten ktoś zacznie płacić za wywóz smieci a nie wozi do lasu czy Metalowca. A jak ten pan chce, to niech zasponsoruje my wywóz - dziennik pewnie chetnie ogłosi liste chetnych.
Avatar
MAT / 18 kwietnia 2008 o 10:57
0
kraśniczanin napisał:
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą


E co ty. Żona Iwana pracuje w MOPS, mąż kierowniczki MOPS jest właścicielem wspomnianej firmy, to pachniałoby korupcją.
Avatar
kraśniczanin / 18 kwietnia 2008 o 08:46
0
i jestem pewien,,że monitoring śmietników wykona "tuba" Czubińskiego czyli "BEIKS" I TV Kraśnik, a mieszkańcy Spółdzielni zapłacą
Avatar
Spółdzielca / 18 kwietnia 2008 o 08:25
0
Iwanowi chyba odjęło rozum. Wystarczyło zamontować zamki i rozdać ludziom klucze, tak robi się setkach miast i spółdzielni. Po co takie koszty, kto to teraz będzie przeglądał zapis z kamer i wyłapywał ludzi, którzy wrzucają. Znów koszt. A jak ktoś odmówi zapłacenia za wrzucony worek, Iwan poda go do sądu i zapis będzie oceniał biegły.
Wiele mówi nam na temat prezesa wpis na kraśnikim forum, który zacytuję "Dziś była sesja absolutoryjna...
Ciekawe wystąpienie miał prezes Piotr Iwan... mówił o tym, że w poprzedniej radzie był "ofiarą" grupy opozycyjnej, sterowano nim i niesłusznie wmawiano mu, iż burmistrz jest złym człowiekiem (taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi). Prezes nie wyjawił jednak co powodowało, że przychodził na zebrania klubu Twoje Miasto i był na nich jedną z najaktywniejszych osób. Nie powiedział też, dlaczego nocami nagrywał płyty z INTERWENCJĄ i rozpowszechniał je po mieście... (mam jeszcze cały plik płyt od prezesa).
Prezes publicznie podziękował burmistrzowi za zatrudnienie jego żony w MOPS (moderatorzy, to była publiczna wypowiedź radnego, proszę więc nie usuwać wpisu) i za to będzie go teraz popierał. Prezes mówił, że ma natomiast żal do lidera poprzedniej grupy opozycyjnej, iż nie zatrudnił mu żony. Ciekawe kogo miął na myśli?
Prezes stwierdził ponadto, że cały komitet Razem Dla Kraśnika wie o tym, że jedyny radny z tego komitetu współpracuje z burmistrzem i popiera takie posunięcie (ciekawe co na to Marcin, pani Ania, Ewa, Grzesiek i inni)...
Sądzę, ze po przyjęciu protokołu z sesji cała wypowiedź prezesa - ze względu na walor poznawczy - ukaże się w internecie..."
Iwanowi chyba odjęło rozum. Wystarczyło zamontować zamki i rozdać ludziom klucze, tak robi się setkach miast i spółdzielni. Po co takie koszty, kto to teraz będzie przeglądał zapis z kamer i wyłapywał ludzi, którzy wrzucają. Znów koszt. A jak ktoś odmówi zapłacenia za wrzucony worek, Iwan poda go do sądu i zapis będzie oceniał biegły.
Wiele mówi nam na temat prezesa wpis na kraśnikim forum, który zacytuję "Dziś była sesja absolutoryjna...
Ciekawe wystąpienie miał prezes Piotr Iwan... mówił o tym, że w poprzedniej radzie był... rozwiń
Avatar
bee / 18 kwietnia 2008 o 08:20
0
Nareszcie coś ciekawego w tej kablówce! Najlepszy seriaj nowoczesnej Europy!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 3 1

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 17 8

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 12

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!