Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja u burmistrza

Utworzony przez bezradny, 29 listopada 2007 r. o 01:38 Powrót do artykułu
Cudownie było być kotem , a jak to jest kiedy jest się myszą wśród stada buszujących kotów?!?Do owcy i czuba (i do kogoś jeszcze z PO, ale chroni go immunitet) - wierzę , że tym razem sprawiedliwości stanie się zadość i znajdziecie w końcu swoje miejsce , do którego niezwłocznie zmierzacie. Składam przyżeczenie ,że nie zapomnę o was i przyślę czasem banany - ale takie z wyprzedaży. Może ktoś jeszcze wam pomoże ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pora, już pora...go go go!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE O CO CHODZI W TYM WSZYSTKIM ? CZY KTOŚ SIĘ DOMYŚLA O JAKIE ŚLEDZTWO CHODZI W KPECU-U?NA PEWNO NIE CHODZI TU O P.CZ. BO NA TEGO JEST NIEWĄTPLIWIE WIECEJ PUNKTÓW ZACZEPIENIA NIŻ COŚ Z KPECEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze, kto cię straszy? Co za polityczny banał? Lubisz kpić sobie przy każdej okazji np. cytując dla swoich celów ("zło dobrem zwyciężaj" - tak sobie kpiłeś, kiedy prawda wyłaziła o twoich sprawkach) - oj nie wolno szydzić, nie wolno... a przecież "biada temu, kto dobro nazywa złem , a zło dobrem". Czas zebrać zapłatę za uczynione "dobro" po twojemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do owcy to przychodzi baca by ją ostrzyc, a do czuba psychiatra - a nie policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w sprawiedliwość...przynajmniej na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyrzeczenie nie ważne, bo z błędem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba czas najwyzszy aby ci panowie i jeszcze ich kolega j. stawiar. poszli na zasluzony dlugi odpoczynek tam gdzie pan peczak i rywin. moze jednak jest jakaś sprawiedliwość jeszcze na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no dowie się może wreszcie społeczeństwo czym się zajmował przez lata cały ten urzędnik. Miał przecież popleczników i kompanów, teraz pokazać ich i rozliczyć. Miał to zrobić pis, ale oni tylko robili konferencje, a tu trzeba był coś robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I CO TWÓJ PIS ZROBIŁ? NIC. WYCHODZI TWOJA ŻÓŁĆ!!!!!!! CHYBA MASZ JUŻ ZGAGĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to przed aparatami sprawiedliwości i organami ścigania stoi nie lada zadanie: udowodnić, że istnieją i NAPRAWDĘ stają na straży prawa. Ludzie w Kraśniku już zwątpili czy jest jakiekolwiek prawo i czy dotyczy wszystkich mieszkańców kraju. To nie ma nic wspólnego z zemstą polityczną. To prośba o przywrócenie godności Temidzie - nie dość, że ślepa, to jeszcze opluwana przez cwaniaczków z układu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaa napisał:
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje
A co powiesz na to, to u Iwana http://lkr.pl/viewtopic.php?f=30&t=182...=364932#p364932
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grin napisał:
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.
Skończyłeś te studia i nic nie kumasz. aż się chce powiedzieć na takie gadki sfajdasz się pod siebie i będziesz czekał aż ktoś za ciebie sprzatniePrzez takich jak ty Cz. rzadzi juz12 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...