Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 listopada 2007 r.
18:40
Edytuj ten wpis

Policja u burmistrza

Autor: Zdjęcie autora Fabian Plapis
0 17 A A

W Kraśniku zachodzą w głowę, dlaczego Wydział do Walki z Korupcją interesuje się miejscowymi notablami

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzech bardzo ważnych samorządowców z Kraśnika sprawdzają śledczy z Lublina. Jednego przesłuchali, a mieszkania dwóch kolejnych - w tym burmistrza Kraśnika Piotra Czubińskiego - dokładnie przeszukali.
Zaczęło się dwa tygodnie temu od zatrzymania Piotra L., prezesa Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Zarzut: grożenie pracownikowi dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy. Miał w ten sposób wywrzeć wpływ na jego zeznania. Pracownik jest świadkiem w tajnym śledztwie, które prowadzi prokuratura.
Kolejne kroki funkcjonariuszy - według naszych ustaleń - także mają związek z tym śledztwem. W ub. tygodniu w Kraśniku byli policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Zapukali do drzwi najważniejszych samorządowców w mieście. Przeszukali mieszkanie Piotra Czubińskiego, burmistrza Kraśnika. Zajęli mu laptopa.
- Jestem nie tylko zaskoczony, ale przede wszystkim zaniepokojony, bowiem działania prokuratury zbiegły się w czasie z pogróżkami pod moim adresem - komentuje Czubiński. - A wszystko na kilka dni przed referendum w sprawie prywatyzacji KPEC.
Policjanci przeszukali również mieszkanie najbliższego współpracownika burmistrza, Ireneusza Ofczarskiego. Obecnie jest on dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku i wiceprzewodniczącym Rady Miasta. Wcześniej przez kilka lat był zastępcą Czubińskiego.
W przeszukanych domach prokuratura zabezpieczyła kilka przedmiotów. - Jakich i o jakie śledztwo chodzi nie mogę powiedzieć - ucina Marek Woźniak, zastępca prokuratora okręgowego w Lublinie.
Z naszych ustaleń wynika, że w domu Ofczarskiego policjanci zabezpieczyli m.in. komputer i telefon komórkowy. Ani Czubiński, ani Ofczarski nie byli przesłuchiwani. Prokuratura jednak nie wyklucza takiej możliwości.
Sytuacją zaniepokojeni są radni. Na dzisiejszej sesji będą domagali się wyjaśnień od burmistrza i wiceprzewodniczącego rady. - Oficjalnie zapytam, o co chodzi - denerwuje się Mirosław Włodarczyk, przewodniczący klubu radnych PiS.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gabrys / 27 lutego 2008 o 16:41
0
b napisał:
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.

Skończyłeś te studia i nic nie kumasz. aż się chce powiedzieć na takie gadki sfajdasz się pod siebie i będziesz czekał aż ktoś za ciebie sprzatniePrzez takich jak ty Cz. rzadzi juz12 lat

Skończyłeś te studia i nic nie kumasz. aż się chce powiedzieć na takie gadki sfajdasz się pod siebie i będziesz czekał aż ktoś za ciebie sprzatniePrzez takich jak ty Cz. rzadzi juz12 lat rozwiń
Avatar
b / 10 grudnia 2007 o 08:42
0
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko ... rozwiń
Avatar
GOSTEK / 9 grudnia 2007 o 18:31
0
grin napisał:
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
rozwiń
Avatar
grin / 30 listopada 2007 o 19:05
0
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z ty... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 30 listopada 2007 o 05:33
0
jaaaa napisał:
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje


A co powiesz na to, to u Iwana
[url="http://lkr.pl/viewtopic.php?f=30&t=18281&p=364932#p364932"]http://lkr.pl/viewtopic.php?f=30&t=182...=364932#p364932[/url]
Avatar
brat Temidy / 29 listopada 2007 o 22:06
0
No to przed aparatami sprawiedliwości i organami ścigania stoi nie lada zadanie: udowodnić, że istnieją i NAPRAWDĘ stają na straży prawa. Ludzie w Kraśniku już zwątpili czy jest jakiekolwiek prawo i czy dotyczy wszystkich mieszkańców kraju. To nie ma nic wspólnego z zemstą polityczną. To prośba o przywrócenie godności Temidzie - nie dość, że ślepa, to jeszcze opluwana przez cwaniaczków z układu
Avatar
jaaaa / 29 listopada 2007 o 20:45
0
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje
Avatar
NINA / 29 listopada 2007 o 16:55
0
NO I CO TWÓJ PIS ZROBIŁ? NIC. WYCHODZI TWOJA ŻÓŁĆ!!!!!!! CHYBA MASZ JUŻ ZGAGĘ.
Avatar
Anna / 29 listopada 2007 o 14:18
0
A no dowie się może wreszcie społeczeństwo czym się zajmował przez lata cały ten urzędnik. Miał przecież popleczników i kompanów, teraz pokazać ich i rozliczyć. Miał to zrobić pis, ale oni tylko robili konferencje, a tu trzeba był coś robić.
Avatar
cba / 29 listopada 2007 o 14:05
0
chyba czas najwyzszy aby ci panowie i jeszcze ich kolega j. stawiar. poszli na zasluzony dlugi odpoczynek tam gdzie pan peczak i rywin. moze jednak jest jakaś sprawiedliwość jeszcze na tym świecie.
Avatar
gabrys / 27 lutego 2008 o 16:41
0
b napisał:
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.

Skończyłeś te studia i nic nie kumasz. aż się chce powiedzieć na takie gadki sfajdasz się pod siebie i będziesz czekał aż ktoś za ciebie sprzatniePrzez takich jak ty Cz. rzadzi juz12 lat

Skończyłeś te studia i nic nie kumasz. aż się chce powiedzieć na takie gadki sfajdasz się pod siebie i będziesz czekał aż ktoś za ciebie sprzatniePrzez takich jak ty Cz. rzadzi juz12 lat rozwiń
Avatar
b / 10 grudnia 2007 o 08:42
0
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko my jesteśmy takim dziwnym narodem. Dlatego Pan Czubiński też był inny, ale żeby żyć jest teraz inny. Ja to rozumiem ale zazdrośnicy nie, bo ich przy korycie nie ma. Dla mnie to nic nie zmieni, więc żryjcie się dalej.
Chyba racje macie wszyscy w tym wszystkim, ale co nam to daje, jak dla mnie zwykłego zjadacza chleba nic. Nie mam pracy po studiach w tym Kraśniku, bo nie znam zbyt dobrze burmistrza ani nie wiem jak to załatwić. Czy coś to zmieni jak przyjdzie następny, nie wierzę już w nic. Ten kraj jest tak dziwny i beznadziejny, skorumpowany, że nie chce się o tym mówić. Nawet ci co ścigają nie sądzę, że są bez skazy. A jeżeli ktoś jest to po pewnym czasie musi się zmienić i być tym złym, bo inaczej ci inni go zjedzą. Takie są warunki w Polsce, to tylko ... rozwiń
Avatar
GOSTEK / 9 grudnia 2007 o 18:31
0
grin napisał:
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
rozwiń
Avatar
grin / 30 listopada 2007 o 19:05
0
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z tym się dzieje? ...nic, cisza jak maczkiem zasiał. Wykryto nieprawidłowości m.in jeden człowiek jednego dnia miał płacone na 2 etatach miejskich i co? ...nic, cisza, a młody "członek grupy" pracuje nadal prężnie pokazując się obok swojego wodza. Teraz kiedy rządzi PO wykrycie nieprawidłowości w UM Kraśnik jest praktycznie niemożliwe, bo przeciez jednym z czołowych pozaparlamentarnych działaczy PO jest właśnie burmistrz Kraśnika. Tak więc bedzie jak było i nie ma co sobie robić złudnych nadziei na zmianę stanu rzeczy.
Nie rozumiem tego, dlaczego burmistrz jest zaniepokojony wizytą policji, bo przecież co jego sprawdzać nie wolno? Mimo że wątpię aby kiedykolwie i cokolwiek mu udowodniono to jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie możliwe kontrole państwowe prześwietliły działalność władz kraśnickich. Wiadomo w Kraśniku rządzi "grupa kolegów" i nie ważne czy nadają sie na stołek czy nie, to i tak ciepłe posadki mieć po prostu muszą. Niedawno Dziennik Wschodni poruszał temat nienależnie pobranych pieniędzy ze Strefy Usług Komunalnych i co z ty... rozwiń
Avatar
kraśniczanin / 30 listopada 2007 o 05:33
0
jaaaa napisał:
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje


A co powiesz na to, to u Iwana
[url="http://lkr.pl/viewtopic.php?f=30&t=18281&p=364932#p364932"]http://lkr.pl/viewtopic.php?f=30&t=182...=364932#p364932[/url]
Avatar
brat Temidy / 29 listopada 2007 o 22:06
0
No to przed aparatami sprawiedliwości i organami ścigania stoi nie lada zadanie: udowodnić, że istnieją i NAPRAWDĘ stają na straży prawa. Ludzie w Kraśniku już zwątpili czy jest jakiekolwiek prawo i czy dotyczy wszystkich mieszkańców kraju. To nie ma nic wspólnego z zemstą polityczną. To prośba o przywrócenie godności Temidzie - nie dość, że ślepa, to jeszcze opluwana przez cwaniaczków z układu
Avatar
jaaaa / 29 listopada 2007 o 20:45
0
no wreszcie. czekam na to od lat że ktoś go wreszcie skasuje
Avatar
NINA / 29 listopada 2007 o 16:55
0
NO I CO TWÓJ PIS ZROBIŁ? NIC. WYCHODZI TWOJA ŻÓŁĆ!!!!!!! CHYBA MASZ JUŻ ZGAGĘ.
Avatar
Anna / 29 listopada 2007 o 14:18
0
A no dowie się może wreszcie społeczeństwo czym się zajmował przez lata cały ten urzędnik. Miał przecież popleczników i kompanów, teraz pokazać ich i rozliczyć. Miał to zrobić pis, ale oni tylko robili konferencje, a tu trzeba był coś robić.
Avatar
cba / 29 listopada 2007 o 14:05
0
chyba czas najwyzszy aby ci panowie i jeszcze ich kolega j. stawiar. poszli na zasluzony dlugi odpoczynek tam gdzie pan peczak i rywin. moze jednak jest jakaś sprawiedliwość jeszcze na tym świecie.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Masowe protesty w Iranie. Przyczyną wzrost cen paliw
film

Masowe protesty w Iranie. Przyczyną wzrost cen paliw 0 0

Teheran, Iran. Antyrządowe protesty w Iranie. To wynik ogłoszenia podwyżek cen benzyny. Podczas starć z policją zginęła jedna osoba.

Kolorowe zdrowie i fajna zabawa. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie chce być bardziej eko [zdjęcia]
Magazyn
galeria

Kolorowe zdrowie i fajna zabawa. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie chce być bardziej eko [zdjęcia] 3 3

Zakładki z odciskami warzyw, książki o zdrowym stylu życiu, kolorowe gotowanie i odnowiona stolika. W Szkole Podstawowej im. Róży Kołaczkowskej w Pliszczynie rozpoczął się właśnie projekt edukacyjny „Kolorowe zdrowie”

Lubelskie: Czołowe zderzenie samochodów na krajowej "12". Są ranni
Aktualizacja

Lubelskie: Czołowe zderzenie samochodów na krajowej "12". Są ranni 5 5

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 12 na trasie Piaski-Chełm. W wypadku ucierpiały trzy osoby. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Lubelskie: Walczą z czasem i dziurami w DK 12. Mają czas do połowy grudnia

Lubelskie: Walczą z czasem i dziurami w DK 12. Mają czas do połowy grudnia 0 0

Minimum dwa tygodnie potrwa jeszcze cząstkowy remont 5 km krajowej „12” na odcinku Bezek – Stołpie. Drogowcy muszą zdążyć przed prawdziwą zimą.

Niedziela handlowa 2019. Czy zrobimy dzisiaj zakupy w sklepach?

Niedziela handlowa 2019. Czy zrobimy dzisiaj zakupy w sklepach? 5 11

Dzisiaj sklepy będą zamknięte. Możemy odwiedzać tylko te miejsca, w których za ladą stoi właściciel. Najbliższa niedziela handlowa przypadnie za tydzień, 24 listopada.

Kamil Kiereś: To był dla nas bardzo trudny tydzień

Kamil Kiereś: To był dla nas bardzo trudny tydzień 0 1

Górnik Łęczna pokonał 1:0 Garbarnię Kraków i utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. Mecz miał dwa oblicza - przed przerwą lepsze wrażenie sprawiali łęcznianie, a po zmianie stron goście kilka razy zagrozili bramce "zielono-czarnych"

Dwoje olimpijczyków otrzyma dodatkowe wsparcie od marszałka. "To są dwie marki"

Dwoje olimpijczyków otrzyma dodatkowe wsparcie od marszałka. "To są dwie marki" 0 3

Dwójka zawodników z regionu dostanie od marszałka województwa lubelskiego dodatkowe wsparcie na czas przygotowań do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Nie wiadomo jeszcze jak duże. Aleksandra Mirosław i Paweł Fajdek spotkali się w piątek z Jarosławem Stawiarskim

"Korytarz życia" oraz jazda na "suwak" będą obowiązkowe. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany

"Korytarz życia" oraz jazda na "suwak" będą obowiązkowe. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany 54 7

Od 6 grudnia wjedzie w życie obowiązek tworzenia przez kierowców „korytarza życia” oraz jazdy na „suwak”. Teraz nie jest z tym najlepiej.

Serial improwizowany w Chatce Żaka: "Szatnia"
17 listopada 2019, 19:00

Serial improwizowany w Chatce Żaka: "Szatnia" 0 0

Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16) zaprasza na serię improwizowanych spektakli w wykonaniu Impro Teatru Bezczelnego. Pierwszy odcinek "Szatni" będzie można zobaczyć 17 listopada o godz. 19.

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca. Wieczór IV i V

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca. Wieczór IV i V 0 0

Podobno tancerzy Company Wayne McGregor bawiło, gdy słyszeli oklaski w trakcie spektaklu. Może dziś nikt nie potraktuje „Autobiography” jak wiązanki tańców

Nie dojechali na pierwszą połowę, czyli opinie po meczu Motor - Hetman

Nie dojechali na pierwszą połowę, czyli opinie po meczu Motor - Hetman 0 9

Bardzo dobry mecz Motoru w pierwszej połowie i pewna wygrana z Hetmanem Zamość 4:1. Po przerwie lepiej spisali się goście, ale to nie dało im punktów. Jak sobotnie derby oceniają drużyny obu ekip?

Nazywam się Katarina. Katarina Jagellonica. "Potrafiła być szczęśliwa w nieszczęśliwym czasie"
Magazyn
galeria

Nazywam się Katarina. Katarina Jagellonica. "Potrafiła być szczęśliwa w nieszczęśliwym czasie" 5 0

Widzi podobieństwo między Katarzyną Jagiellonką a sobą. Obie urodziły się w Polsce, ale mieszkały w Szwecji. Obie wierzące i zainteresowane modą. W tym roku Victoria ma tyle lat, ile miała Katarzyna, gdy została koronowana na królową Szwecji. - Świętowałam to w wielu miejscach i będę świętować przez cały rok - Rozmowa z Victorią Enefors, Polką mieszkającą w Szwecji, zafascynowaną postacią Katarzyny Jagiellonki, polskiej księżniczki, królowej Szwecji.

Huragan – Unia Hrubieszów 0:2. Porażka na własne życzenie

Huragan – Unia Hrubieszów 0:2. Porażka na własne życzenie 0 1

Niespodzianka w Międzyrzecu Podlaskim. Tamtejszym Huragan w sobotę przegrał u siebie z innym beniaminkiem – Unią Hrubieszów 1:2

Izrael – Polska 1:2. Wygrywamy grupę G!
film

Izrael – Polska 1:2. Wygrywamy grupę G! 0 2

Reprezentacja Polski wygrała w Jerozolimie z Izraelem 2:1 po trafieniach Grzegorza Krychowiaka i Krzysztofa Piątka. Dzięki temu drużyna selekcjonera Jerzego Brzęczka zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie G

Kłos – Tomasovia 1:2. Jakość po stronie gości

Kłos – Tomasovia 1:2. Jakość po stronie gości 0 0

Tomasovia musiała się mocno napracować na zwycięstwo w Rożdżałowie, ale pokonała na wyjeździe Kłosa Chełm 2:1.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!