Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Wojciech Wilk tłumaczył się przed komisja sejmową

Utworzony przez into orkagest, 26 lipca 2011 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Miron napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=_yry7GnPgqE&feature=player_embedded a tu pięknie opisano "zasługi" pOSŁA S.
a tu opisani pięknie zasługi PO http://www.wprost.pl/ar/246283/Rzad-zwalnia-po-cichu-20-tys-osob-straci-prace-w-administracji/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a tu opisani pięknie zasługi PO http://www.wprost.pl/ar/246283/Rzad-zwalnia-po-cichu-20-tys-osob-straci-prace-w-administracji/
hehehe piszą że do września 20 tyś osób w administracji straci pracę a w PUP naszym jest nowy kierownik zapomniał pewnie Tusk POwiedzieć że straci 20 tyś osób niewygodnych dla PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden poseł Wilk z takiego Kraśnicka, a dla miejscowych PiSowczyków całe PełO nosi na swoim grzbiecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jeden poseł Wilk z takiego Kraśnicka, a dla miejscowych PiSowczyków całe PełO nosi na swoim grzbiecie .
ale głupia babo jedno ziarno piachu pustyni też nie czyni a jeden głos waży istnieniem jaką dajesz gwarancję że poseł W nie kliknął na tak na wiejskiej - czytam Twoje posty i są niezłe , ale czasem to totalna porażka piszesz żeby pisać a to nie tędy droga - pisz {nie PIS } coś mądrego pozdrawiam PIT14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale głupia babo jedno ziarno piachu pustyni też nie czyni a jeden głos waży istnieniem jaką dajesz gwarancję że poseł W nie kliknął na tak na wiejskiej - czytam Twoje posty i są niezłe , ale czasem to totalna porażka piszesz żeby pisać a to nie tędy droga - pisz {nie PIS } coś mądrego pozdrawiam PIT14
Baba musi gdzieś pisać, bo na lokalnym forum już nie "błyszczy" a co do tych Posłów - no to ten Poseł S. ma zasługi, oj ma - chyba dla siebie i swej rodzinki PS> Panie Pośle S. - czy to Pan kiedyś odwiedził pewien lokal w Poznaniu? :-) Czy Pana żona o tym wie? I jak było? Bo mi się zawsze tam podoba :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opoczniok napisał:
PS> Panie S. - czy to Pan kiedyś odwiedził pewien lokal w Poznaniu? :-) Czy Pana żona o tym wie? I jak było? Bo mi się zawsze tam podoba :-)
Ad.1To byłem Ja Ad2..Żona wie bo była razem ze mną. Ad3. Zostałem zaproszony na spotkanie przez kolegów z SLD. Nie wiedziałem ,że lokal jest przeznaczony dla gejów. Nie odpowiem na pytanie jak było, bo zaraz wyszliśmy. Ad4. Nie interesuje mnie to, że Panu się tam podoba, ani kto Pana dyma. Ps. Podszywanie się pod kogoś to świństwo. Szasta Pan zasłużonym dla Kraśnika nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Co? Przepadła kasiora od Czubińskiego, a od Wilka też niepewna? Trzeba będzie wziąć się za robotę, żeby chleb kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale głupia babo jedno ziarno piachu pustyni też nie czyni a jeden głos waży istnieniem jaką dajesz gwarancję że poseł W nie kliknął na tak na wiejskiej - czytam Twoje posty i są niezłe , ale czasem to totalna porażka piszesz żeby pisać a to nie tędy droga - pisz {nie PIS } coś mądrego pozdrawiam PIT14
Czyzby obrzucanie kogos wyzwiskami miało być dowodem Twojej mądrosci i nieomylnosci chłopie? Jakby nie głosował, to nie on podejmuje kluczowe decyzje. Nie on by kliknął na tak, zrobiłby to kto inny. Przeciez jest to ugrupowanie, które ma swoich zwolenników i to nie mało, której mniej lub bardziej odpowiada to co robią. A nie kazdy mysli Twoimi i PiSowskimi kategoriami pod kazdym względem. I dla samego Krasnika lepszy byłby taki poseł niz żaden, tym bardziej, ze jest bardziej niz pewne, ze dalej przy władzy pozostanie PO. A sam Krasnik władzy nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co? Przepadła kasiora od Czubińskiego, a od Wilka też niepewna? Trzeba będzie wziąć się za robotę, żeby chleb kupić?
Czyli ty teraz "czeszesz" kaskę od Włodarczyka i Stawiarskiego - co trzęsiesz portkami że kaska może się skończyć ?? Wiem wiem dla was może rządzić choćby diabeł, byle by kaska była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyzby obrzucanie kogos wyzwiskami miało być dowodem Twojej mądrosci i nieomylnosci chłopie? Jakby nie głosował, to nie on podejmuje kluczowe decyzje. Nie on by kliknął na tak, zrobiłby to kto inny. Przeciez jest to ugrupowanie, które ma swoich zwolenników i to nie mało, której mniej lub bardziej odpowiada to co robią. A nie kazdy mysli Twoimi i PiSowskimi kategoriami pod kazdym względem. I dla samego Krasnika lepszy byłby taki poseł niz żaden, tym bardziej, ze jest bardziej niz pewne, ze dalej przy władzy pozostanie PO. A sam Krasnik władzy nie zmieni.
może i nie podejmuje ale głosuje . jeśli kliknie on to i jego koledzy partyjni . nie mam pis-owskich kategorii gdyż jestem bezpartyjny - inaczej mówiąc normalny . zastanawiam się czy naprawdę nam jest jakiś poseł potrzebny gdyż żaden nie zrobił nic dla miasta no może poseł S pomógł w wywaleniu wielkiego czu . a co do pozostania przy władzy to PO i PIS tracą na rzecz SLD - to normalka gdzie dwóch się bije trzeci korzysta ale myślę że obie partie stracą i Kraśnik też to zmieni bo ma już dość pisu i po ale i sld w wersji Członki- chorągiewki też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo napisał:
Czyli ty teraz "czeszesz" kaskę od Włodarczyka i Stawiarskiego - co trzęsiesz portkami że kaska może się skończyć ?? Wiem wiem dla was może rządzić choćby diabeł, byle by kaska była.
Gdzieś tam wyżej można przeczytać coś równie pokrętnego. Ot i cała retoryka młodzieżowych bojówek PO. Witajcie w świecie normalnych ludzi, tj. nieuzależnionych od koryta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owca napisał:
Ad.1To byłem Ja Ad2..Żona wie bo była razem ze mną. Ad3. Zostałem zaproszony na spotkanie przez kolegów z SLD. Nie wiedziałem ,że lokal jest przeznaczony dla gejów. Nie odpowiem na pytanie jak było, bo zaraz wyszliśmy. Ad4. Nie interesuje mnie to, że Panu się tam podoba, ani kto Pana dyma. Ps. Podszywanie się pod kogoś to świństwo. Szasta Pan zasłużonym dla Kraśnika nazwiskiem.
Pięknie ale kolego to nie byłeś ty choć może byś chciał . Wspomniany często bywał w poznańskim lokalu o zabarwieniu czerwonych lampionów o zgoła innej preferencji niż mają geje. Lokal, o którym wspominasz bardziej pasują do ciebie i twoje żony Konrada (a może Jacka ) niż do naszego wspaniałego samca alfa - posła Jarosława. Oczywiście nie wnikamy co tam robił bo może po prostu tylko lubi takie klimaty i to bez podtekstu choć po małym głębszym sporo opowiadał o swoich wyczynach. Oczywiście dziewczyny w poznańskich hotelach, to tylko dosiadały się na drinki i miłą konwersację z panem posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jimi napisał:
Pięknie ale kolego to nie byłeś ty choć może byś chciał . Wspomniany często bywał w poznańskim lokalu o zabarwieniu czerwonych lampionów o zgoła innej preferencji niż mają geje. Lokal, o którym wspominasz bardziej pasują do ciebie i twoje żony Konrada (a może Jacka ) niż do naszego wspaniałego samca alfa - posła Jarosława. Oczywiście nie wnikamy co tam robił bo może po prostu tylko lubi takie klimaty i to bez podtekstu choć po małym głębszym sporo opowiadał o swoich wyczynach. Oczywiście dziewczyny w poznańskich hotelach, to tylko dosiadały się na drinki i miłą konwersację z panem posłem
Mnie to osobiście wisi co on tam robił, bo bardziej obchodzi mnie dlaczego nic dla miasta nie robił przez ostatnie 6 lat?! Jak ktoś tak próbuje wszystkich swoich politycznych przeciwników obrzucać perfidnie błotem to albo sam musi być kryształowo czysty albo i jego wreszcie doleci. Poseł Jarosław Stawiarski nie jest bez skazy i choć osobiście nic do niego nie mam, to zaczynają mnie jego metody niszczenia ludzi drażnić a tak się składa, że mogę mu wiele przypomnieć ale to nie będzie miłe. Mam nadzieję, że wreszcie PieSki przestana tak ujadać bo wreszcie ktoś i ich pryncypała zacznie kąsać tak tylko dla "zasady".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa ostatnie posty ukazują poziom kraśnickich "elyt" - poziom szamba. Szantaż, ploty, korupcja...tfu! Z kim ci ludzie się zadają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może i nie podejmuje ale głosuje . jeśli kliknie on to i jego koledzy partyjni . nie mam pis-owskich kategorii gdyż jestem bezpartyjny - inaczej mówiąc normalny . zastanawiam się czy naprawdę nam jest jakiś poseł potrzebny gdyż żaden nie zrobił nic dla miasta no może poseł S pomógł w wywaleniu wielkiego czu . a co do pozostania przy władzy to PO i PIS tracą na rzecz SLD - to normalka gdzie dwóch się bije trzeci korzysta ale myślę że obie partie stracą i Kraśnik też to zmieni bo ma już dość pisu i po ale i sld w wersji Członki- chorągiewki też
Ale jest wielu, jak to nazywasz bezpartyjnych - normalnych, którym takie głosowania jak najbardziej odpowiadają. Ludzie mają rózne poglądy, nawet całkowicie odmienne od Twoich. I cóz taki poseł moze zrobic dla miasta i z jakiegokolwiek ugrupowania by nie był, jak tak naprawdę od niego nic nie zalezy, a tylko jest zdany na innych. To juz najłatwiej zdziałac cos takiemu, który jest najbizej władzy, z jej szeregów. Tak jak być moze było to w przypadku posła Wilka, że samo wstawiennictwo, przybliżenie problemów naszego miasta mogło przynieść korzystne dla nas rozwiązania, tak po koleżensku, w ramach zyskania poparcia dla ugrupowania i człowieka go reptezentujacego. A przeciez takich posłów, którzy chcieli cos zyskac dla swoich okręgów wyborczych, rozsianych po wielu miastch i miasteczkach mają wielu, a nie tylko jednego Wilka, a mozliwosci ograniczone. I zauwaz , ze nie kazdemu mogą odpowiadać zasługi posła Stawiarskiego w odsunięciu od władzy Czubinskiego. A jako poseł, wrogiego ugrupowania, pomimo swoich usilnych starań dla mista tez nic nie zyska, jesli przy władzy utrzyma sie PO. I to samo nikt z SLD. A poza tym SLD ze zwględu na swoja przesadną postepowosć nie każdemu odpowiada. Także ich przewagi nie byłabym taka pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski rzeczywiście nic dla nas nie zrobił. Zasiał jedynie zamęt, nałapał kasiory- wielki panisko. Na innych pluje a a sam zamiast tworzyć niszczy. Też słyszałem, że lubi panienki nie tylko z Kraśnika, pan poseł to już globalnie do tematu podchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dwa ostatnie posty ukazują poziom kraśnickich "elyt" - poziom szamba. Szantaż, ploty, korupcja...tfu! Z kim ci ludzie się zadają?
Jakoś jak jechali po panu pośle Wilku w sposób bezceremonialny a wręcz chamski to ci to w ogóle nie przeszkadzało. Jak doleciało twojego guru pana posła Stawiarskiego, to od razu z poziomami wyjeżdżasz. Obaj panowie są najważniejszymi politykami tego zapyziałego miasteczka. Muszą liczyć się z krytyką i różnymi reakcjami ze strony lokalnej społeczności. Obiektywnie oceniając ich pracę to jednak Wilk zdecydowanie w tym porównaniu wypada korzystniej. Znam obu panów. Wiem jedno, Stawiarski był zupełnie innym człowiekiem (albo tak się zdawało) jeszcze 10 lat temu. Wielu tu zarzuca panu Wilkowi,że był bliskim współpracownikiem Czubińskiego ale jak szybko zapomnieli kto pana Stawiarskiego najpierw zrobił dyrektorem szkoły, potem liderem ugrupowania Kraśnik 2002 i jedynką na liście do powiatu. Potem dzięki czyim głosom został starostą. Tym którzy zapomnieli, to przypomnę ten sam burmistrz Piotr Czubiński i lokalne PO. Obaj panowie długie lata bardzo blisko współpracowali a podzieliła ich chęć rządzenia! Stawiarski kiedy został starostą zupełnie się zmienił, zrobił się bucowaty, leniwy i arogancki. Widać jest co w człowieku siedziało, a teraz posłowanie zupełnie go dodatkowo oderwało od lokalnych spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec pora, by obaj wrócili do świata żywych. Mały kopek przyda im sie obu na otrzeźwienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiec pora, by obaj wrócili do świata żywych. Mały kopek przyda im sie obu na otrzeźwienie.
Tylko czy z dania tego kopa miasto całkowicie nie straci? Sytuacje mogą jedynie ratowac inne kandydatury z odrębu naszego miasta. Sa tacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...