Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła zakłada stadninę. Kupiła pięć koni

Utworzony przez ja, 26 listopada 2013 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Bardzo fajny pomysł. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roczne klacze - założenie stadniny ?????????. To jeszcze 2 lata aby  mozna było koniki zajeżdżać i jeszcze trochę czasu aby kobyłki mogły wziąć na grzbiet niedoświadczonego jeźdźca. Ale pomysł, jeżeli dobrze przemyslany to nie jest głupi. mam nadzieję, że za kilka lat nie dowiemy się tego co o Państwa strusiach - BYŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://tojest.co.pl/s/gpsphone  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://tojest.co.pl/s/gpsphone  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to  jest  dyrektor  ,  brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chdziłem do tej szkoły w zeszłym roku wiele si e zmieni lo za nowej dyrekcji i to na lepsze, całkowita zmiana. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To jest dyrektor  z powołaniem i zamiłowaniem  rolicznym. Takich  już mało. Inni  dyrektorzy szkół  rolniczych  czekają" na mannę  z nieba ", nie dopuszczając takich myśli do  glowy  ,  z  uwagi   na większy zakres obowiązków swoich , jak i podległych pracowników. Brawo  Panie Dyrektorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, dyrektorek zrobi sobie reklamę, dostanie kopa gdzieś na lepszą posadkę, a ci co zostaną będą musieli się z tymi pomysłami gimnastykować. Nie podoba mi się ta nadgorliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem wieki temu do WÓLECKIEGO UNIWERSYTETU ROLNICZEGO,dobry pomysł by kultywować rolniczą tradycję w szkole.Czasy takie że konia nie uświadczysz a krowy wyliczysz na jednej ręce w Gościeradowie.Niech młodzi tu mieszkający mają jakieś pojęcie o wsi i o pracy na roli.  Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysl uwiebiam konie,szoda ze niezrealizowany jakieś 10lat temu jak chodziłam do tej  szkoły,pozdrowienia dla rocznika  1998-2003 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze akurat hucuły, łagodne? może i tak, ale niestety trudne, charakterne i niszczycielskie, a przede wszystkim za młode aby w najbliższym czasie mogli ruszyć z jakąkolwiek szkółką jezdziecka, do hipoterapii konie przygotowywane sa bardzo dlugo, przez najblizsze 3-4lata pozytku "wierzchowego" z koni nie bedzie, pomysl swietny ale jeszcze odlegly, powinni zaczac od koni juz zajezdzonych, ulozonych, straca duzo kasy zanim cos na tych koniach zarobia, mieseczne utrzymanie takiego konia to dobre 300zl za sztuke, 5*300*24msc.. prosty rachunek a do tego potem zajezdzenie kazdego to koszt ok tysiaca zlotych, tyle trzeba zaplacic zeby kon byl porzadnie "zrobiony" dlatego kupowanie zrebakow to niezbyt trafiony pomysl, miejme nadzieje ze konmi opiekuje sie ktos kto ma o tym pojecie bo huculy trudno jest wychowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...