Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd sprzedaje działkę. A może hotel nad wodą?

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2014 o 15:15 Powrót do artykułu
Będzie to parking ogólnodostępny czy  ogrodzony czyt, już niedostępny ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokąd zmierza ten Kraśnik? 99% bonifikaty dla na działkę dla parafii, działka pod pomnik, który chcą postawić ludzie zwiazani z kościołem czyt PiSem. Co jeszcze? No co? Skoro kościół chce kupić działkę niech kupi, ale po cenie rynkowej a jedynie mogą zapłacić w ratach. Stać ich przecież, nie muszą księża takimi furami jeździć! Może nas jeszcze opodatkują na poczet panów-biznesmenów w czarnych kieckach? Czasami niektórzy radni i radne i burmistrz zachowują się tak jakby pod tą czarną kiecką siedzieli i innego świata nie widzieli. Może pora już wyjść, bo inny świat nie jest taki zły jak wam wmawiają!!! A sprawą tej bonifikaty powinno zająć się RIO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miasto moze dac kosciolowi tylko w DZIERZAWE a nie podarowac.   czy to jest legalne?       gdzie sa te dzialki?           na targu przy Balladyny?    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to jest ten deal za kampanię wyborczą na Piaskach? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozdział 4 Przetargi na zbycie nieruchomości Art.37.  1. Z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, nieruchomości są sprzedawane lub oddawane w użytkowanie wieczyste w drodze przetargu.   2. Nieruchomość jest zbywana w drodze bezprzetargowej, jeżeli: 10) jest zbywana na rzecz kościołów i związków wyznaniowych, mających uregulowane stosunki z państwem, na cele działalności sakralnej;       parking nie jest dzialalnoscia sakralna   to co ? na dach pieniadze nie dalo sie wyludzic to prawo sie obchodzi bogobojnie i moralnie tak jak uczy pis z ksiedzem? polamcie sie oplatkiem wspolnicy szatana.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Art. 68. 1. Właściwy organ może udzielić bonifikaty od ceny ustalonej zgodnie z art. 67 ust. 3, na podstawie odpowiednio zarządzenia wojewody albo uchwały rady lub sejmiku, jeżeli nieruchomość jest sprzedawana: 6) kościołom i związkom wyznaniowym, mającym uregulowane stosunki z państwem, na cele działalności sakralnej;   Publikacja aktu prawnego w oparciu o obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. poz. 518 z dnia 23.04.2014 r.) - stan prawny po uchwaleniu przed Sejm RP ustawy z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków (Dz.U. z dnia 8.09.1994 r., poz. 1200) - (aktualizacja wg stanu prawnego na dzień 18.09.2014 r.).   ciekawe jak biskup nagrodzi ksiedza za pozyskanie dla watykanu polskiej ziemi?   ksiadz bedzie chcial kase za polozenie przyslowiowego pod parkingiem kabla tak jak zakonnice gdzies w polsce?   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  ksiadz bedzie chcial kase za polozenie przyslowiowego pod parkingiem kabla tak jak zakonnice gdzies w polsce?   
  Obyś w złą godzinę tego nie powiedział, bo proboszcz z Piask to biznesmen jak mało który! Dla niego hajs jest najważniejszy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Włodarczyk musi spłacić dług względem kleru, ale macie co chcieliście. Zamiast Rady Miasta, Radę Parafialną, a zamiast Burmistrza kościelnego. Co laska Panie Mirosławie? Oj przepraszam łaska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma to jak wynajmować hotele na delegacjach. Ale miejmy nadzieję, że nowa władza będzie przynajmniej się starać. Oceniajmy ich działanie nie po miesiącu (bo to nie ten budżet), ale przynajmniej po roku.
Ostatnio edytowany 26 sierpnia 2015 o 20:16
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hotel?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: