Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstawała w nocy, oglądała brutalne filmy i cięła się. Przez grę "Niebieski wieloryb"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2017 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Podajcie w końcu link do tej gry, bo nie moge znaleść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szukają duchowego pokoju, ukojenia, wypełnienie wewnętrznej pustki w tysiącach różnych zajęć i w różnych rzeczach ale nie znajdują i nie znajdą w nich, bo to co doczesne, światowe przemija, niszczeje, umiera więc nie wypełni pustki wewnętrznej, nie da nadziei, ukojenia, sensu. Tylko to co wieczne może dać ukojenie i wypełnić wewnętrzną pustkę, dać sens i nadzieję nawet w najgorszych okolicznościach. ........ Epidemia depresji, samobójstw to nie przypadek a ona dramatycznie się zwiększać wg prognoz m.in WHO [Światowa Organizacja Zdrowia ] - ale jest przed nią ochrona i jest na nią lekarstwo - jedyne lekarstwo : ” Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie ” - Ewangelia Mateusza 11:28 Biblia Warszawska ................ google : " jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia " ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się tutaj nie zgadza, przecież pan bóg stworzył walenie i bawi się z nimi kiedy się goli ***s://***youtube.com/watch?v=yzufsi-bttm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej dzieciom kompy ifony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie rodzice..? że dopiero nauczyciele zareagowali...? Wydaje mi się, że problem tkwi nie w grze a w braku uwagi rodziców i otoczenia, a dziecko potrzebuje zainteresowania węc szuka go w necie i niestety też w takiech grach...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podajcie w końcu link do tej gry, bo nie moge znaleść. Najpierw słownik ortograficzny w łapę, bo byki walisz niesamowite, a później gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdarzenie to efekt nachalnej promocji rozmnażania się: w normalnym państwie powinno się prowadzić szeroką edukację, że posiadanie dzieci to wielki obowiązek a nie obietnica 500+. W Polsce mnoży się głównie patologia, która liczy, że dzieci wychowa szkoła, albo internet. Sprzyja temu promowanie idei, że najgorsi rodzice są lepsi niż najlepszy Dom dziecka. To właśnie zdarzenie i obecne ostatnio w prasie doniesienia o zgwałceniu nieletniej przez partnera matki potwierdzają, że niektóre osoby powinny być pozbawiane władzy rodzicielskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gra moze doprowadzic do samobójstwa?To kolejny dowód,ze ludzie to idioci i można im wmówić.To samo robi nasz rzad,rydzyk,etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można się okaleczać, cierpieć, a na końcu się zabić? Rojsjanie to wymyślili (lub rosjanin) więc się nie dziwie. Ale wiecie co nawet na rosjanina to jest chore, każdy wie ze rosja to zawsze coś głupiego wymyślą, ale żeby dzieci się raniły, ogladały jakieś pierdoł i na koniec zabijały się. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie trzeba broni do III wojny światowej bo wystarczy ze przez "grę" ludzie sami się zabiją. ;-;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzycie farmazony jak potłuczeni chłopi. Rodzice pracują, nie interesują się dziećmi.Maluchy szukają przyjaciół w sieci.Doceniają że ktoŝ zwraca na nich uwagę,docenia,chwali.Czują się potrzebni.Czas dorastania jest trudny.Dzieci nie są ustabilizowane emocjonalnie.Kiedyś wykorzystywały to sekty.Teraz jest internet.W niebieskim wielorybie "opiekun"weryfikuje ofiarę.Sprawdza ją czy będzie mu posłuszna.Poprzez dialog wprowadza na kolejne etapy gry.To nie jest tak że masz 50 zadań i lecisz.To jest bardzo przemyślana strategia psychologiczna.Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pieprzycie farmazony jak potłuczeni chłopi. Rodzice pracują, nie interesują się dziećmi.Maluchy szukają przyjaciół w sieci.Doceniają że ktoŝ zwraca na nich uwagę,docenia,chwali.Czują się potrzebni.Czas dorastania jest trudny.Dzieci nie są ustabilizowane emocjonalnie.Kiedyś wykorzystywały to sekty.Teraz jest internet.W niebieskim wielorybie "opiekun"weryfikuje ofiarę.Sprawdza ją czy będzie mu posłuszna.Poprzez dialog wprowadza na kolejne etapy gry.To nie jest tak że masz 50 zadań i lecisz.To jest bardzo przemyślana strategia psychologiczna.Tyle w temacie
-------------------------------------------------------------- to jest bestresowe wychowywanie, a rodzice teraz dostają za darmo 500+ i dużo z nich nie pracuje, bo się nie opłaci, tylko rodzice zajęci są sobą i wydawaniem 500+ na swoje przyjemności a nie wychowywaniem dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej, jak zazdrość z powodu jednej pięćsetki odbiera ludziom rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi stara zrobiła awanturę, że dzieciak ma jakąś grę w stylu Minionki to musiałem Kasperskiego zainstalować...No i zablokowałem małemu tablet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, nauczyciel zauważył pierwszy a nie rodzic. To jest w tym wszystkim najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być naprawdę jebniętym aby robić sobie krzywdę bo gra tak "każe".... pokazuje to jak słaba psychikę ma dzisiejsza młodzież. Tacy imbecyle potem dorastają i sa podatni na wszelkie sugestie, nie mają własnego zdania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszne to jest, bo cala ta gra to jedna wielkaz sciema, która wypuscil jeden z Rosyjskich portali. Widocznie udalo sie im rozpowszechnic to bardzo dobrze. A to ze dziewczyna miala slady ciecia to nie znaczy ze grala w tego wwieloryba.... nie jedna nastolatka sie tnie co jest głupota. Ale same twierdza ze to im pomaga i uspokaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko Antoń-Jucho niech Pani przeczyta to co sama napisała. Nie gryzie w oczy? "Miała wstawać" czy wstawała? A może "miała" tylko zamiar? "Miała wstać" ale się rozmyśliła? a może "miała" iść do szkoły ale została wielką dziennikarką w wielkiej gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, poda ktoś ten link do gry czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEh, ale z was mądrale, a jacy ignoranci! gra to ściema, ktoś rozpowszechnił itd, który to już raz czytam.. ściema? skoro ktoś rozpowszechnił i temat, który miał byc "dla fanu" nabrał rozpędu i dociera do dzieciaków to już chyba wystarczający dowód na to, że coś istnieje, a nie jest tylko ściemą, jak to się mówi z dla ściemy zrobiło się bez ściemy i zaczęło żyć swoim życiem. Pogadamy o ściemie jak wasze dziecko się np potnie, o ile macie dzieci, bo wg mnie to aby mielecie jęzorem jak krowa żując trawę. Dzieci są teraz głupie i mają słabą psychikę.. doprawdy? zapomniał wół jak cielęciem był! słyszeliście takie porzekadło? Dzieci akurat są o wiele dojrzalsze niż my kiedy byliśmy w ich wieku.  Tylko, że kiedyś srejsbuka nie było, a rodzice nawet jak nie mieli czasu, to wyganiali dzieciaka na podwórko a nie kupowali mu smartfona czy laptopa żeby nie zawracało d--y, bo sami muszą zalajkować sweetfocie psiapsióły i kopsnąć posta, że akurat siedzą na kanapie w kapciach i majtach w grochy (i nie pie-----lcie mi tu, że wszyscy tacy zapracowani i przez to nie mają czasu, bo żal czytać). Może nie mam racji? jasne, że nie dotyczy to każdego, ale wychodzę regularnie na spacery z dzieciakami, spędzam z nimi sporo czasu na placach zabaw itp i widzę te mamuśki, które na spacerze mało same nie wejdą w słup ogłoszeniowy, bo im się pokemon może zaraz wychylić zza płota i trzeba go przylukać, albo siedzi na ławce sama jak wieloryb i nawet nie rzuci okiem, że jej pociecha zaraz w głowę zarobi huśtawką. Nie zganiajcie na dzieci, bo są mniej doświadczone, nie są tak krytyczne do informacji jakie do nich docierają. A inforacji mają mnóstwo tylko nikogo kto by im te informacje uporządkował i pomógł odcedzić to co cenne z gnoju głupoty. Ciekawe czy wy cwaniaczki byliście od małego tacy obrotni żeby ocenić gdzie kończy się odwaga a zaczyna głupota, patrząc na mmuśki i tatuśków w przedszkolu, na placach zabaw, w salach zabaw, wszędzie mogę stwierdzić, że sami potrzebują żeby ich wziąć za rączkę i przeprowadzić przez życie. Ze zgnitej jabłoni jabłko zdrowe nie będzie moi drodzy. Jeśli rodzice nie mają pojęcia o wychowywaniu dzieci to te dzieci będą jak to mówicie głupie, ja bym wolał powiedzieć nieobyte w świecie i narażone na wszelkie idiotyzmy jakie ktokolwiek gdzie i kiedykolwiek wymyśli. Później jest lament jak zwykle po fakcie. Dla tych wszystkich pajaców krytykantów ignorantów: schowajcie telefon do kieszeni, otwórzcie oczy i wytężcie słuch dla swoich dzieciaków i przestańcie je traktować jako warunek odebrania 500pln od pisu, chwalcie za drobne sukcesy i krytykujcie zachowania, które nie powinny być udziałem dzieci to może po jakimś czasie praktyk zostaniecie przyzwoitymi rodzicami i takie zagrożenia nie będą wywoływać w was już takich emocji. Pozdro z Kraśnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie :***mitologiawspolczesna.pl/niebieski-wieloryb-krotko-o-nowej-niebezpiecznej-legendzie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...