Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za łapówki legalizowali samowole budowlane

Utworzony przez obywatel, 11 lutego 2011 r. o 14:24 Powrót do artykułu
Bieda rodzi przestępstwa.Od pewnego czasu gazety wyglądają jak kroniki kryminalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przestpcami w togach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak by to trafił. Spóźniłem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Obserwator napisał:
Szlak by to trafił. Spóźniłem się.
W Rzeszowie na wniosek prezydenta rada zalegalizowała samowole budowlane znanego rzeszowskiego biznesmena byłego milicjanta z Jasła -Ryszarda P ale nikt nawet nie chciał sprawdzić ile sałaty poszło pod stołem lub do rodziny w Usa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze startkiem piotrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samowola budowlana nie popłaca... i padło też na inspektorków, którzy znaleźli niezły sposób na dorobienie do pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slawomir napisał:
a co ze startkiem piotrem
On nic nie wiedział i prowadzi czynności naprawcze w swoim biurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Bieda rodzi przestępstwa.Od pewnego czasu gazety wyglądają jak kroniki kryminalne.
Faktycznie bieda / odsyłam do Tygodnika Nadwiślańskiego/ a może jeden z nich jest już ukarany bo ogłosił się ""ofiarą S19".Siebie nie widział a w swojej prywatnej sprawie na działania innych urzędników patrzy inaczej. Trafił swój na swego.hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.behance.net/tissue klikasz wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Faktycznie bieda / odsyłam do Tygodnika Nadwiślańskiego/ a może jeden z nich jest już ukarany bo ogłosił się ""ofiarą S19".Siebie nie widział a w swojej prywatnej sprawie na działania innych urzędników patrzy inaczej.Trafił swój na swego.hehe
Czy ta jego budowla to samowola czy juz zdążył ją zalegalizować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze im tak bo srali pieniędzmi i wkońcu ktos sie wziął za nich a nie udaja niewinnych i hymny w kościele śpiewaja albo jak inny po wczasach jeźdżą i sie stroją tylko! Do wiezienia i tyle a nie poręczenia majątkowe bo maja nazbierało im się trochę tych pieniedzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...