Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójca stracił pamięć (wideo)

Utworzony przez ~Piotr~, 24 września 2008 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Ta sprawa się już zakończyła. Dla dobra rodziny dopiero teraz publikowane są materiały z procesu. Bandzior dostał dożywocie , a jego niunia 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz racji. Wyrok będzie kilka dni. Sprawa faktycznie zakończyła się w rekordowym tempie. Kary o których piszesz to te o jakie wnioskuje prokurator, a jakie będą w rzeczywistości dowiemy się niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacky64 napisał:
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Skoro nie ma KARY ŚMIERCI , to dać takiego BANDZIORA ludziom , aby go odpowiednio ukarali.. ( ale to nie w naszym kraju, bo prawo niestety jest dla BANDYTÓW zbyt łaskawe , a z NORMALNYMI śmiertelnikami nikt się nie liczy. Skoro gówniara pomagała mu zacierać ślady, jest także winna i musi za to zostać odpowiednio ukarana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten twoj kolega to morderca. zabił niewinnego człowieka z zimną krwią. zdemoralizowany i bezwzględny. dopiero co wyszedł z więzienia. nic go juz nie zmieni. jesli wyjdzie na wolność kiedyś to mieszkańcy krasnika musza mieć się na baczności. bo on już nigdy nie będzie porzadnym obywatelem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..
Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie powinien dostać karę śmierci. Jakby zrobił coś mojemu ojcu, sama bym go......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie ma się co litować, postawcie się na miejscu rodziny zabitego, ja mam aż dreszcze. Kara śmierci dla drania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..
TWOIM KOLEGA A MOIM CHLOPAKIEM A JA DOSTALAM POLTORA ROKU NIE TRZY I DAJCIE MI SPOKOJ ZAPOMNIJCIE TO BYLA TRAGEDIA DLACZEGO TO ZROBIL BO CHCIAL SIE Z BAGNA WYBIC NIE UDASLO SIE EH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rahl89 napisał:
Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.
takjie jest zycie musial tez wsadzic do pierdla wlasna panienke-mnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...