Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

22 września 2008 r.
12:20
Edytuj ten wpis

Zabójca stracił pamięć (wideo)

0 11 A A

Lublin, Kraśnik. - Uderzyłem nożem raz czy dwa, co było dalej nie pamiętam - wpierał dziś w Sądzie Okręgowym w Lublinie Rafał I.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna zabił mieszkańca Kraśnika żeby jego samochodem wyjechać do Niemiec.

Do zbrodni doszło pod koniec lutego. 20-letni Rafał I. zaczaił się pod garażami przy ul. Komunalnej. Mercedesem podjechał tam 57-letni Bronisław M. Bandyta zaatakował go drewnianą pałką i nożem. Ofiarę wrzucił do bagażnika mercedesa i pojechał po swoją dziewczynę - Żanetę S., uciekinierkę z kraśnickiego Domu Dziecka.

Po drodze wyrzucił zwłoki na pole w pobliżu Karczmisk w powiecie opolskim. Dziewczyna pomagała mu wytrzeć ślady krwi w aucie. Prokuratura oskarżyła ją o zacieranie śladów zbrodni i pomaganie w przygotowywaniu napadu.

Na procesie Rafał I. utrzymywał, że nie chciał swej ofiary zabić.




- Po co oskarżony wyjął nóż ? - zapytał go sędzia

- Zdenerwowałem się i wyjąłem, nie wiem dlaczego - odparł mężczyzna. - Nóż nosiłem dla samoobrony.

Dwie miesiące przez zbrodnią Rafał I. został skazany za próbę obrabowania sklepu. Też z nożem w ręku.

Dobrze o zabójcy mówiła Żaneta S. - Wrażliwy, czasem płakał - stwierdziła cichym głosem. Policjanci przyprowadzili ją z aresztu.

Dziewczyna twierdziła, że myślała, iż Rafał I. tylko ukradnie samochód potrzebny do ich wspólnego wyjazdu. - Myślałam, ze nie zrobi nikomu krzywdy - stwierdziła.

Teraz sąd przesłuchuje pierwszych świadków.
(er)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZANETA S / 27 kwietnia 2009 o 16:23
0
Rahl89 napisał:
Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.

takjie jest zycie musial tez wsadzic do pierdla wlasna panienke-mnie!!
Avatar
ZANETA S / 27 kwietnia 2009 o 16:06
0
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..

TWOIM KOLEGA A MOIM CHLOPAKIEM A JA DOSTALAM POLTORA ROKU NIE TRZY I DAJCIE MI SPOKOJ ZAPOMNIJCIE TO BYLA TRAGEDIA DLACZEGO TO ZROBIL BO CHCIAL SIE Z BAGNA WYBIC NIE UDASLO SIE EH

TWOIM KOLEGA A MOIM CHLOPAKIEM A JA DOSTALAM POLTORA ROKU NIE TRZY I DAJCIE MI SPOKOJ ZAPOMNIJCIE TO BYLA TRAGEDIA DLACZEGO TO ZROBIL BO CHCIAL SIE Z BAGNA WYBIC NIE UDASLO SIE EH rozwiń
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:38
0
I nie ma się co litować, postawcie się na miejscu rodziny zabitego, ja mam aż dreszcze. Kara śmierci dla drania.
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:34
0
Dla mnie powinien dostać karę śmierci. Jakby zrobił coś mojemu ojcu, sama bym go......
Avatar
Rahl89 / 7 października 2008 o 13:50
0
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..


Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.


Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada. rozwiń
Avatar
to mówię ja / 26 września 2008 o 21:14
0
ten twoj kolega to morderca. zabił niewinnego człowieka z zimną krwią. zdemoralizowany i bezwzględny. dopiero co wyszedł z więzienia. nic go juz nie zmieni. jesli wyjdzie na wolność kiedyś to mieszkańcy krasnika musza mieć się na baczności. bo on już nigdy nie będzie porzadnym obywatelem.
Avatar
lkr18 / 26 września 2008 o 00:46
0
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..
Avatar
cyga / 25 września 2008 o 20:23
0
jacky64 napisał:
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Skoro nie ma KARY ŚMIERCI , to dać takiego BANDZIORA ludziom , aby go odpowiednio ukarali.. ( ale to nie w naszym kraju, bo prawo niestety jest dla BANDYTÓW zbyt łaskawe , a z NORMALNYMI śmiertelnikami nikt się nie liczy. Skoro gówniara pomagała mu zacierać ślady, jest także winna i musi za to zostać odpowiednio ukarana...

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Skoro nie ma KARY ŚMIERCI , to dać takiego BANDZIORA ludziom , aby go odpowiednio ukarali.. ( ale to nie w naszym kraju, bo prawo niestety jest dla BANDYTÓW zbyt łaskawe , a z NORMALNYMI śmiertelnikami nikt się nie liczy. Skoro gówniara pomagała mu zacierać ślady, jest także winna i musi za to zostać odpowiednio ukarana... rozwiń
Avatar
jacky64 / 25 września 2008 o 00:04
0
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...
Avatar
~gościu~ / 24 września 2008 o 07:59
0
Nie masz racji. Wyrok będzie kilka dni. Sprawa faktycznie zakończyła się w rekordowym tempie. Kary o których piszesz to te o jakie wnioskuje prokurator, a jakie będą w rzeczywistości dowiemy się niedługo.
Avatar
ZANETA S / 27 kwietnia 2009 o 16:23
0
Rahl89 napisał:
Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.

takjie jest zycie musial tez wsadzic do pierdla wlasna panienke-mnie!!
Avatar
ZANETA S / 27 kwietnia 2009 o 16:06
0
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..

TWOIM KOLEGA A MOIM CHLOPAKIEM A JA DOSTALAM POLTORA ROKU NIE TRZY I DAJCIE MI SPOKOJ ZAPOMNIJCIE TO BYLA TRAGEDIA DLACZEGO TO ZROBIL BO CHCIAL SIE Z BAGNA WYBIC NIE UDASLO SIE EH

TWOIM KOLEGA A MOIM CHLOPAKIEM A JA DOSTALAM POLTORA ROKU NIE TRZY I DAJCIE MI SPOKOJ ZAPOMNIJCIE TO BYLA TRAGEDIA DLACZEGO TO ZROBIL BO CHCIAL SIE Z BAGNA WYBIC NIE UDASLO SIE EH rozwiń
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:38
0
I nie ma się co litować, postawcie się na miejscu rodziny zabitego, ja mam aż dreszcze. Kara śmierci dla drania.
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:34
0
Dla mnie powinien dostać karę śmierci. Jakby zrobił coś mojemu ojcu, sama bym go......
Avatar
Rahl89 / 7 października 2008 o 13:50
0
lkr18 napisał:
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..


Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada.


Skoro był takim dobrym ziomkiem to powinnaś wiedzieć o tym, że miał on problemy z rodziną. Ćpał klej, walił nalewki, kradł, okradał nawet włąsny dom... No ale cóż niektórzy ludzie są ślepi. To było pewne, że to aby kwestia czasu aż odwali coś co skaże go na wiele lat. Szkoda, że akurat musiał zabijać mojego sąsiada. rozwiń
Avatar
to mówię ja / 26 września 2008 o 21:14
0
ten twoj kolega to morderca. zabił niewinnego człowieka z zimną krwią. zdemoralizowany i bezwzględny. dopiero co wyszedł z więzienia. nic go juz nie zmieni. jesli wyjdzie na wolność kiedyś to mieszkańcy krasnika musza mieć się na baczności. bo on już nigdy nie będzie porzadnym obywatelem.
Avatar
lkr18 / 26 września 2008 o 00:46
0
wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? ze znam tego chlopaka. chodzilam z nim do klasy, siedzialam z nim w lawce, byl moim dobrym ziomkiem. byl naprawde dobrym chlopakiem. nigdy bym sie po nim takiego czegos nie spodziewala. jak sie dowiedzialam bylam w strasznym szoku. niewiem dlaczego to zrobil, chcialabym aby z nim pogadac teraz zeby dowiedziec sie co mu odwalilo..
Avatar
cyga / 25 września 2008 o 20:23
0
jacky64 napisał:
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Skoro nie ma KARY ŚMIERCI , to dać takiego BANDZIORA ludziom , aby go odpowiednio ukarali.. ( ale to nie w naszym kraju, bo prawo niestety jest dla BANDYTÓW zbyt łaskawe , a z NORMALNYMI śmiertelnikami nikt się nie liczy. Skoro gówniara pomagała mu zacierać ślady, jest także winna i musi za to zostać odpowiednio ukarana...

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Skoro nie ma KARY ŚMIERCI , to dać takiego BANDZIORA ludziom , aby go odpowiednio ukarali.. ( ale to nie w naszym kraju, bo prawo niestety jest dla BANDYTÓW zbyt łaskawe , a z NORMALNYMI śmiertelnikami nikt się nie liczy. Skoro gówniara pomagała mu zacierać ślady, jest także winna i musi za to zostać odpowiednio ukarana... rozwiń
Avatar
jacky64 / 25 września 2008 o 00:04
0
Takiego typa powinno się wystawić na rynku i pozwolić ludziom go osądzić-jak w średniowieczu!!!co z tego,ze dostanie wyrok i za kilka lat wyjdzie na wolność...zrobi to znowu!to bydle nie ma żadnych cech ludzkich!!!zwierzę zabija by przeżyć,a to bydle???zabił Bogu winnego człowieka!każdego z nas mogło spotkać,a takich jak on jest coraz więcej...
Avatar
~gościu~ / 24 września 2008 o 07:59
0
Nie masz racji. Wyrok będzie kilka dni. Sprawa faktycznie zakończyła się w rekordowym tempie. Kary o których piszesz to te o jakie wnioskuje prokurator, a jakie będą w rzeczywistości dowiemy się niedługo.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 2

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 10 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 5 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 6

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 5

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 129 7

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 27

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!