Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Mają nowe boisko, czyli koniec z grą na trawie

Utworzony przez tomek, 18 kwietnia 2012 r. o 22:19 Powrót do artykułu
LUX SPRAWA, LEPSZE JAK ORLIK... BRAWO WÓJCIE, TAK TRZYMAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Zakrzówku mówi sie coraz lepiej sporo robią w tej gminie coś sie dziejke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasniku Lemiecha ma coraz lepsze noty, mówia w starostwie, ze odciął sie od polityki i robi sie rasowy samorządowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to jest i powiatowa inwestycja, przyznaję robi wrażenie. BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójcie, a plac zabaw? Obiecałeś w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe? Ale wy chłopcy potrafiicie sobie kadzić. Chyba za dużo ziół.... spożywacie. Nawet z gówna potraficie wywołać sensację, obfotografować i na stronkę urzędu. Ta kwitnie (pokazując jak to wygląda praca i współpraca) . Tylko o ile dobrze mi wiadomo - z tą współpracą jest coś nie tak. I co o was mówią - akurat dobrze wiemy. I to nie tylko w Kraśniku. Nie bądźcie tacy skromni .Ale wy się dalej podniecajcie - niczym.Piszcie, malujcie. Erekcja wskazana. O Reelekcji jednak powoli zapominajcie. Są tacy, którzy dawno wyciągnęli już wnioski z popełnionego błędu. Ich nowy włodarz pokazał już swoją "klasę" , choć tak w zasadzie.... zupełny jej brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chłopaki a może tak łaskawie do roboty! Że też w tej Gminie Zakrzówek cholera - płacą za klepanie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu znowu Zakrzówek, za Cieśli był Sulow a teraz Zakrzówek ale do szkoły mundurowej w Zakrzówku idzie mój syn to tym razem wybaczam a gra chłopak w piłkę w Zakrzówku fajne to boisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
A to ciekawe? Ale wy chłopcy potrafiicie sobie kadzić. Chyba za dużo ziół.... spożywacie. Nawet z gówna potraficie wywołać sensację, obfotografować i na stronkę urzędu. Ta kwitnie (pokazując jak to wygląda praca i współpraca) . Tylko o ile dobrze mi wiadomo - z tą współpracą jest coś nie tak. I co o was mówią - akurat dobrze wiemy. I to nie tylko w Kraśniku. Nie bądźcie tacy skromni .Ale wy się dalej podniecajcie - niczym.Piszcie, malujcie. Erekcja wskazana. O Reelekcji jednak powoli zapominajcie. Są tacy, którzy dawno wyciągnęli już wnioski z popełnionego błędu. Ich nowy włodarz pokazał już swoją "klasę" , choć tak w zasadzie.... zupełny jej brak.
Droga kraśniczanko to miłe,że mieszkanka Kraśnika tak bardzo interesuje się sprawami ościennej gminy i tak z zainteresowaniem śledzi stronę gminy Zakrzówek. Miło nam chłopcom. A po przeczytaniu tego wpisu o ,,klasie,, i kulturze słownej raczej nie ma z kim dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mieszkam już od 30 lat w tamtej okolicy ale ok że coś nowego powstało bo miasteczko po 16-tej jest jak wymarłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
A to ciekawe? Ale wy chłopcy potrafiicie sobie kadzić. Chyba za dużo ziół.... spożywacie. Nawet z gówna potraficie wywołać sensację, obfotografować i na stronkę urzędu. Ta kwitnie (pokazując jak to wygląda praca i współpraca) . Tylko o ile dobrze mi wiadomo - z tą współpracą jest coś nie tak. I co o was mówią - akurat dobrze wiemy. I to nie tylko w Kraśniku. Nie bądźcie tacy skromni .Ale wy się dalej podniecajcie - niczym.Piszcie, malujcie. Erekcja wskazana. O Reelekcji jednak powoli zapominajcie. Są tacy, którzy dawno wyciągnęli już wnioski z popełnionego błędu. Ich nowy włodarz pokazał już swoją "klasę" , choć tak w zasadzie.... zupełny jej brak.
Kobieto, to co wypisujesz jest nieprzyzwoite. Przemawia przez Ciebie zawiść Artykuł opisuje nasze zakrzoskie boisko, duzo wiesz o sytuacji w Zakrzówku, już jest to podejrzane a my te Twoja pollitykę mamy gdzieś. I nie Ty decydujesz o reelekcji czy elekcji. Zajmij sie wyborem burmistrza w Krasniku, bo stamtąd jesteś. A takim tekstem pokazujesz prawdziwe pochodzenie i Twoje słowa brzmia bardzo swojsko, odkryłaś sie stała "forowiczko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie ludzxiom robić a oceniajcie przy wyborach/////Mi się podoba działnie Lemiechy, wójt Ciesla też swoje zrobił a Lemiecha godnie go zastępuje. Nie przejmować się Głupotami wójcie, ale Cieśle zaprosić do współpracy. To jest fajny chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem po chłopsku Robić źle i nie robić źle! Ludziom nie dogodzi! przesrane ma ten Lemiecha, dobry chłopak ale nabawi się zgryzoty i nerwicy z tym wszystkim. Dać jednemu i drugiemu na tydzień fotel to by w pory narobił. Utrzymajta szkoły, opłać opiekę społeczną, zapłać za światło, utrzymaj infrastrukturę i to wszysttko w gminie wiejskij z podatków rolnych a jeszcze każdy chce asfalt, chodnik, wodę, ścieki i jeszcze tu mu zrobić dom kultyury. To wszystko koszruje. ciężka robota w tej gminie i nie chciałbym tego za cholerę robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
No chłopaki a może tak łaskawie do roboty! Że też w tej Gminie Zakrzówek cholera - płacą za klepanie na forum.
W gminie wybaczYmy bo tam nie tylko z podatków żyją ale jeszcze i subwencji, z dotacji rządowe a i trochę działalności dochodowej prowadzą bo przezcież targ mają. Ale wam w KRUSIE nie wybaczymy, bo żyjecie tylko z naszych składek! ROLNICY Z GMINY ZAKRZÓWEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2 lata postaweić dom- chyba najładniejszy na całej ulicy Sienkiewicza, samochody zmieniać jak rękawiczki. Teraz to juz prawdziwa fura- z napędem na 4 koła i to wszystko z pensji kierownika KRUS. A krus to z czego ze składek mojego ojca i dziadka, ze składek mich sasiadów. Ja nikomu nie ublirzam, nikomu nie zazdroszcze. Można mnie po sądach czołgać. Stwierdzam fakty i mam do tego pełne prawo i będę go bronił jak konstytucji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
A to ciekawe? Ale wy chłopcy potrafiicie sobie kadzić. Chyba za dużo ziół.... spożywacie.Nawet z gówna potraficie wywołać sensację, obfotografować i na stronkę urzędu. Ta kwitnie (pokazując jak to wygląda praca i współpraca) . Tylko o ile dobrze mi wiadomo - z tą współpracą jest coś nie tak. I co o was mówią - akurat dobrze wiemy. I to nie tylko w Kraśniku. Nie bądźcie tacy skromni .Ale wy się dalej podniecajcie - niczym.Piszcie, malujcie. Erekcja wskazana. O Reelekcji jednak powoli zapominajcie. Są tacy, którzy dawno wyciągnęli już wnioski z popełnionego błędu. Ich nowy włodarz pokazał już swoją "klasę" , choć tak w zasadzie.... zupełny jej brak.
A daj sobie spokój! Toż przecież trzeba się dowartościować, jak nie na forum to w "Wieściach Zakrzowieckich" (Super gazetka! Drugiej takiej nie ma!). Jeden obiektywny post i od razu psy się rozszczekały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co wypisują ci ludzie to błazenada. nie wiem czy ja jestem psem czy suką, ale zawsze piszę obiektywnie i jako osoba starsza mam prawo do zdania. Ja sie ciesze domem kultury, biblioteka, tym że bedzie plac zabaw. A to co Państwo robią na tych forach to dziecinada i infantylizm. Wciąż na nowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsze osoby - na place zabaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy państwo, to co ci "goście" wypisują to jest chore, cieszmy sie tym co mamy. skąd w tej społecznoć tyle zawiści skąd tyle obłudy czyż nie lepiej działa.ć wspolnie dla dobra gminy i ojczyzny. Przeraża mnie to wszystko> Spójrzmy na Lublin- zgoda w radzie, współpraca z ludźmi, dialog inwestycje. Polityka to jedno wielkie gówno i nie powinno jej być w gminie. MOJE ZDANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
to co wypisują ci ludzie to błazenada. nie wiem czy ja jestem psem czy suką, ale zawsze piszę obiektywnie i jako osoba starsza mam prawo do zdania. Ja sie ciesze domem kultury, biblioteka, tym że bedzie plac zabaw. A to co Państwo robią na tych forach to dziecinada i infantylizm. Wciąż na nowo.
I znowu głos zabiera jakaś starsza pani. Tym razem to jakaś inna Maria, bo ta pisze z błędami. Ja mam pytanie- gdzie są ci rozsądni, stateczni starsi ludzie w życiu codziennym naszej gminy? Dlaczego waszych głosów nie słychać na sesjach? Dlaczego dobrym przykładem nie kształtujecie młodego pokolenia? Dlaczego pani Mario pani głosu nie było słychać jak tyle pomyj wylano na poprzedniego wójta? Wtedy zabrakło napomnień i wezwań do zgody, podpisanych „Maria”!!! To, co pani pisze byłoby piękne, gdyby było prawdziwe. Właśnie wtedy nasza gmina mogłaby się rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...