Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

17 kwietnia 2012 r.
16:44
Edytuj ten wpis

Zakrzówek: Mają nowe boisko, czyli koniec z grą na trawie

Autor: Zdjęcie autora (aa)
8 68 A A
Nowe wielofunkcyjne boisko przy Zespole Szkół w Zakrzówku (UG ZAKRZÓWEK)
Nowe wielofunkcyjne boisko przy Zespole Szkół w Zakrzówku (UG ZAKRZÓWEK)

Nowe wielofunkcyjne boisko przy Zespole Szkół w Zakrzówku (pow. kraśnicki) jest już gotowe. Powstało w miejscu już istniejącego, o naturalnej, trawiastej nawierzchni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Teraz została wykonana nowa nawierzchnia poliuretanowa o pow. 1237 mkw – mówi Grzegorz Lemiecha, wójt Zakrzówka.

Położono także chodniki, a teren boiska został ogrodzony. – Mamy nadzieję, że ta inwestycja przyczyni się w sposób znaczący do propagowania kultury fizycznej i zdrowego stylu życia wśród młodzieży z terenu naszej gminy – dodaje Lemiecha.

Inwestycja została współfinansowana ze środków unijnych. Całkowity koszt to ponad 410 tys. zł.

Komentarze 68

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Starszy Pan / 27 czerwca 2012 o 22:07
0
Pan Potocki ma dużo racji w tym co robi. Teraz, gdy wójt pokazuje swoje oblicze tacy mieszkańcy ratują nasz honor. Dość partyjniactwa.... brawo dla młodych.
Avatar
mieszkaniec gminy / 25 maja 2012 o 17:33
0
DROGA MIESZKANKO -Słusznie zauważyłaś iż post Józka Potockiego podpisany imieniem i nazwiskiem .zamurował gminnych ,[dyspozycyjnych] młodych pismaków.A sam dyspozytor zmęczony problemami obok plebani.jedzie odpocząć nad morzem. na farmie wiatrakowej.Słusznie postępuje bo po przyjeżdzie czekają na niego ogromne atrakcje.
Avatar
mieszkanka / 20 maja 2012 o 08:54
0
Brawo Józek. Chyba niektórych zatkało.... Więcej takich postów
Avatar
Józef Potocki / 7 maja 2012 o 21:27
0
Witam wszystkich forumowiczów. Ktoś, kto wstydzi się swojego nazwiska bezczelnie kłamie o mnie i innych osobach z mojej okolicy. Ja nie mam powodów, zeby ukrywac swoje nazwisko. Tak, nazywam się Józef Potocki, mieszkam w Zakrzówku. Wszystko co mówię i piszę, podpisuje swoim nazwiskiem. Ktoś udaje mało zorientowanego, albo rzeczywiście ma jakieś braki w wiedzy. Jeśli chodzi o wiatraki w naszej gminie to ja służę pomoca w dokształceniu, mogę wskazać źródła. Nie chce komentowac słów, które dotyczyły mnie, bo to łgarstwa. Kto chce znac sprawę niech porozmawia z kimś, kto był na spotkaniu, które prowadziłem, na sesji w kwietniu, na spotkaniu wiejskim w marcu. Jeśli kogoś rzeczywiście interesuje moje zdanie i życie to zawsze można ze mną porozmawiać, szczególnie jak ktoś mieszka tak blisko mnie. Zresztą nieważne co ja myślę, ważne, że mieszkańcy ul. Partyzantów nie chcą wiatraków, mieszkańcy ul. Zachodniej nie chcą wiatraków, mieszkańcy Lipna nie chcą wiatraków, mieszkańcy Majoratu nie chcą wiatrasków, mieszkańcy Bystrzycy nie chcą wiatraków, mieszkańcy Rudnika nie chca wiatraków, mieszkańcy Sulowa nie chcą wiatraków i mieszkańcy innych części naszej małej ojczyzny również. Co wiącej rolnicy, którzy dostali umowy na dzierżawę pola pod turbiny tychże dokumentów nie podpisali. To jest ważne i o tym trzeba pisać, a nie wymyślać jakieś pikiety i inne bzdury. Osoby mające problemy ze sobą samym zawsze mogą tak się dowartościować. Niech sobie działają. W mojej okolicy udało nam się zebrać podpisy od zdecydowanej większości mieszkańców przeciwnych budowie wiatraków w naszej gminie. Było kilka gospodarstw, które z różnych powodów nie mogą zająć stanowiska. Uważam, że powodem tej sytuacji jest ciągle brak informacji na temat tej inwestycji. Osoby, które się tu obraża zrobiły to co im podpowiadał rozum, powiedziały nie w sytuacji gdy ich przyszłość może być zagrożona. Gdy ktoś otwarcie mówi swoje zdanie to należy mu się szacunek. Natomiast ten, kto wstydzi się tego kim jest może jedynie pisać bazsensu na forach. Ludzie wyjdźcie z domów, spotkajcie się z kimś kto rzeczysiście istnieje. Ja tak zrobiłem i wielu mieszkańców również. Byłem dwukrotnie na farmie wiatrowej w Orzechowcach(gmina Żurawnica), jakieś 160 km od Zakrzówka. Warto tam pojechać, porozmawiać z ludźmi, zobaczyć jak wygląda wieś. Oczywiście jest organizowana wycieczka do Pucka, ale ja tam nie pojadę, bo mam chorobę lokomocyjną. Zresztaą to strata czasu, tyle kilometrów jechać. Kto chce zobaczyć wiatraki, to polecam wyjazd do Orzechowców, gdyż cała droga zamyka się w 5h w obie strony autem. Zachęcam do zorientowania się, co mówili radni na sesji o działaniach moich, oraz innych ludzi przeciwnych wiatrakom, których jest bardzo wielu. To nieprawda, że jest nas kilkoro. Podpisy, które zebraliśmy w naszej gminie, bo wszedzie są ludzie zainteresowani przyszłością tego skrawka ziemi, są złożone u Przewodniczącego Rady gminy, wraz z apelem od mieszkańców Lipna, który zajmuje 2 strony. Wójt również na sesji otrzymał pismo od mieszkańców naszej gminy, pod którym również mogę się podpisać. Pewnie wiecie o tych faktach , skoro znacie nawet moje myśli i plany. Może umiecie przepowiedzieć losowanie Dużego Lotka. Wszyscy zainteresowani mogą się z tymi pismami zapoznać. Kto chce nabijać się z mojego postu, obrażać mnie, itd. niech pokaże, że nie wstydzi się tego kim jest, albo niech zatrzyma uwagi dla siebie. Pozdrawiam...
Witam wszystkich forumowiczów. Ktoś, kto wstydzi się swojego nazwiska bezczelnie kłamie o mnie i innych osobach z mojej okolicy. Ja nie mam powodów, zeby ukrywac swoje nazwisko. Tak, nazywam się Józef Potocki, mieszkam w Zakrzówku. Wszystko co mówię i piszę, podpisuje swoim nazwiskiem. Ktoś udaje mało zorientowanego, albo rzeczywiście ma jakieś braki w wiedzy. Jeśli chodzi o wiatraki w naszej gminie to ja służę pomoca w dokształceniu, mogę wskazać źródła. Nie chce komentowac słów, które dotyczyły mnie, bo to łgarstwa. Kto chce znac sprawę ni... rozwiń
Avatar
Gość / 7 maja 2012 o 12:23
0
Zadałem kiedyś pytanie osobie pracującej przy wiatrakowym projekcie- okolice Kraśnika:
Wiatraki mają być, czy mają stać w konkretnym miejscu???

A oto odpowiedź:
[color="#FF0000"]"Jeśli chodzi o projekt, który prowadzę, to na samym początku, rok temu odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym zostały zaprezentowane KONKRETNE lokalizacje urządzeń. Z każdym właścicielem prowadzę odrębne rozmowy nt. samej umowy i innych detali, np. kwestii podatków. [/color]Podkreślam, że zawsze może oddać umowę do konsultacji z prawnikiem z czego ludzie korzystają. Zaplanowane turbiny są systematycznie domykane. Jedynie 3 urządzenia z 21 do tej pory zostały przesunięte głównie ze względu na duże rozdrobnienie działek (w Księżomierzy nie było scalania gruntów jak np. w Urzędowie), a przede wszystkim ich nieuregulowany stan prawny. Żadna zmiana nie spowodowała przybliżenia urządzeń do siedzib ludzkich."
Potem tylko niezbędna zmiana planów zagospodarowania, studium wykazujące, że środowisko na tym nie nie ucierpi, uchwały rg i można biec po pozwolenie na budowę i budować.

Po jednej stronie będą ludzie, którzy coś zarobią na tej inwestycji, a po drugiej ci, którzy będą mieli tylko uciążliwe sąsiedztwo. Kłótnia na kilka pokoleń murowana!!!!!!!!!!
Zadałem kiedyś pytanie osobie pracującej przy wiatrakowym projekcie- okolice Kraśnika:
Wiatraki mają być, czy mają stać w konkretnym miejscu???

A oto odpowiedź:
[color="#FF0000"]"Jeśli chodzi o projekt, który prowadzę, to na samym początku, rok temu odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym zostały zaprezentowane KONKRETNE lokalizacje urządzeń. Z każdym właścicielem prowadzę odrębne rozmowy nt. samej umowy i innych detali, np. kwestii podatków. [/color]Podkreślam, że zawsze może oddać umowę do ko... rozwiń
Avatar
MacGyver / 7 maja 2012 o 11:44
0
[quote name='Chuck Norris' timestamp='1336376542' post='628059']
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samopoczucie. Klima działa. Przegrzania styków nie będzie. Nawet załatwimy wejściówkę, ot tak, może da się wykombinować z urzędu. Fakturę w razie czego wystawi się na koszt mieszkańców gminy. Wkońcu tych kosztów trochę ponoszą, poniosą i ten. A jak chcieli mieć tak "przyjazną gminę" - to niech, k... mają! Pozdrawiam - Chuck! Tanie kredyty - to ja, tanie chwyty - to on!
[/quote]Chucku wpadnij do Zakrzówka i zrób z tym wszystkim porządek. Rachu Ciachu i po Chucku. Pozdrawiam - pomysłowy MacGyver!
[quote name='Chuck Norris' timestamp='1336376542' post='628059']
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci&q... rozwiń
Avatar
Chuck Norris / 7 maja 2012 o 09:42
0
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samopoczucie. Klima działa. Przegrzania styków nie będzie. Nawet załatwimy wejściówkę, ot tak, może da się wykombinować z urzędu. Fakturę w razie czego wystawi się na koszt mieszkańców gminy. Wkońcu tych kosztów trochę ponoszą, poniosą i ten. A jak chcieli mieć tak "przyjazną gminę" - to niech, k... mają! Pozdrawiam - Chuck! Tanie kredyty - to ja, tanie chwyty - to on!
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samo... rozwiń
Avatar
sąsiadka / 7 maja 2012 o 08:56
0
[quote name='do mieszkańca Majoratu' timestamp='1336371895' post='628024']
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego pochodzenia. CHcą zniszczyć naszą gminę poprzez budowę wiatraków oraz cementowni w miejscach gdzie ich być nie powinno Osoby te jak i wielu innych mieszkańców pragnie zadać pare kluczowych pytań Panu Wójtowi, lecz on unika
naszej społeczności bądz wysługuje się młodymi pracownikami.A tak gwoli ścisłości,to podwórko państwa Pizoniów,nawiedził Józef Potocki,w trakcie zbierania podpisów pod protestem pzreciwko budowie wiatraków ,a nie w celu pikietowania [PRZYJDZIE I NA TO CZAS]. Jedną ze szkód jaką niosą za sobą wietraki, nasz WÓJT już osiągnął-skłócił społeczeństwo ,a ponoć na swojej ulicy On ijego rodzina odzywają si tylko do siebie.
[/quote]. Kimkolwiek jesteś człowieku nie mąć więcej, wszystko wskazuje na to, że to TY próbujesz skłócić mieszkańców. A ul. Partyzantów nie jest tylko wójta i jego rodziny i masz złe informacje jako sąsiadka potwierdzam że i On i jego żona i teściowie rozmawiają ze wszystkimi sąsiadami. I mam pytanie skąd wiesz ,że Pan Potocki nawiedził podwórko Państwa Pizoniów? Jesteś wyjątkowo dobrze poinformowany. Widzę też, że wypocząłeś po majowym wecendzie więc czekam na kolejne mało trafne komentarze - BĄDŹ DZIELNY!
[quote name='do mieszkańca Majoratu' timestamp='1336371895' post='628024']
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społe... rozwiń
Avatar
do mieszkańca Majoratu / 7 maja 2012 o 08:24
0
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego pochodzenia. CHcą zniszczyć naszą gminę poprzez budowę wiatraków oraz cementowni w miejscach gdzie ich być nie powinno Osoby te jak i wielu innych mieszkańców pragnie zadać pare kluczowych pytań Panu Wójtowi, lecz on unika
naszej społeczności bądz wysługuje się młodymi pracownikami.A tak gwoli ścisłości,to podwórko państwa Pizoniów,nawiedził Józef Potocki,w trakcie zbierania podpisów pod protestem pzreciwko budowie wiatraków ,a nie w celu pikietowania [PRZYJDZIE I NA TO CZAS]. Jedną ze szkód jaką niosą za sobą wietraki, nasz WÓJT już osiągnął-skłócił społeczeństwo ,a ponoć na swojej ulicy On ijego rodzina odzywają si tylko do siebie.
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego poc... rozwiń
Avatar
do porannego ptaszka / 30 kwietnia 2012 o 11:46
0
Niektórzy cierpią jak widać na bezsenność, a jak chcą obskoczyć jeszce kilka for internetowych z rana i jeszcze zdążyć do pracy.... A tak a propos, od której jest czynny Urząd Gminy w Zakrzówku? Pewnie dobrze z rana, trzeba jeszcze wszystkie podsłuchy odsłuchać .
Avatar
Starszy Pan / 27 czerwca 2012 o 22:07
0
Pan Potocki ma dużo racji w tym co robi. Teraz, gdy wójt pokazuje swoje oblicze tacy mieszkańcy ratują nasz honor. Dość partyjniactwa.... brawo dla młodych.
Avatar
mieszkaniec gminy / 25 maja 2012 o 17:33
0
DROGA MIESZKANKO -Słusznie zauważyłaś iż post Józka Potockiego podpisany imieniem i nazwiskiem .zamurował gminnych ,[dyspozycyjnych] młodych pismaków.A sam dyspozytor zmęczony problemami obok plebani.jedzie odpocząć nad morzem. na farmie wiatrakowej.Słusznie postępuje bo po przyjeżdzie czekają na niego ogromne atrakcje.
Avatar
mieszkanka / 20 maja 2012 o 08:54
0
Brawo Józek. Chyba niektórych zatkało.... Więcej takich postów
Avatar
Józef Potocki / 7 maja 2012 o 21:27
0
Witam wszystkich forumowiczów. Ktoś, kto wstydzi się swojego nazwiska bezczelnie kłamie o mnie i innych osobach z mojej okolicy. Ja nie mam powodów, zeby ukrywac swoje nazwisko. Tak, nazywam się Józef Potocki, mieszkam w Zakrzówku. Wszystko co mówię i piszę, podpisuje swoim nazwiskiem. Ktoś udaje mało zorientowanego, albo rzeczywiście ma jakieś braki w wiedzy. Jeśli chodzi o wiatraki w naszej gminie to ja służę pomoca w dokształceniu, mogę wskazać źródła. Nie chce komentowac słów, które dotyczyły mnie, bo to łgarstwa. Kto chce znac sprawę niech porozmawia z kimś, kto był na spotkaniu, które prowadziłem, na sesji w kwietniu, na spotkaniu wiejskim w marcu. Jeśli kogoś rzeczywiście interesuje moje zdanie i życie to zawsze można ze mną porozmawiać, szczególnie jak ktoś mieszka tak blisko mnie. Zresztą nieważne co ja myślę, ważne, że mieszkańcy ul. Partyzantów nie chcą wiatraków, mieszkańcy ul. Zachodniej nie chcą wiatraków, mieszkańcy Lipna nie chcą wiatraków, mieszkańcy Majoratu nie chcą wiatrasków, mieszkańcy Bystrzycy nie chcą wiatraków, mieszkańcy Rudnika nie chca wiatraków, mieszkańcy Sulowa nie chcą wiatraków i mieszkańcy innych części naszej małej ojczyzny również. Co wiącej rolnicy, którzy dostali umowy na dzierżawę pola pod turbiny tychże dokumentów nie podpisali. To jest ważne i o tym trzeba pisać, a nie wymyślać jakieś pikiety i inne bzdury. Osoby mające problemy ze sobą samym zawsze mogą tak się dowartościować. Niech sobie działają. W mojej okolicy udało nam się zebrać podpisy od zdecydowanej większości mieszkańców przeciwnych budowie wiatraków w naszej gminie. Było kilka gospodarstw, które z różnych powodów nie mogą zająć stanowiska. Uważam, że powodem tej sytuacji jest ciągle brak informacji na temat tej inwestycji. Osoby, które się tu obraża zrobiły to co im podpowiadał rozum, powiedziały nie w sytuacji gdy ich przyszłość może być zagrożona. Gdy ktoś otwarcie mówi swoje zdanie to należy mu się szacunek. Natomiast ten, kto wstydzi się tego kim jest może jedynie pisać bazsensu na forach. Ludzie wyjdźcie z domów, spotkajcie się z kimś kto rzeczysiście istnieje. Ja tak zrobiłem i wielu mieszkańców również. Byłem dwukrotnie na farmie wiatrowej w Orzechowcach(gmina Żurawnica), jakieś 160 km od Zakrzówka. Warto tam pojechać, porozmawiać z ludźmi, zobaczyć jak wygląda wieś. Oczywiście jest organizowana wycieczka do Pucka, ale ja tam nie pojadę, bo mam chorobę lokomocyjną. Zresztaą to strata czasu, tyle kilometrów jechać. Kto chce zobaczyć wiatraki, to polecam wyjazd do Orzechowców, gdyż cała droga zamyka się w 5h w obie strony autem. Zachęcam do zorientowania się, co mówili radni na sesji o działaniach moich, oraz innych ludzi przeciwnych wiatrakom, których jest bardzo wielu. To nieprawda, że jest nas kilkoro. Podpisy, które zebraliśmy w naszej gminie, bo wszedzie są ludzie zainteresowani przyszłością tego skrawka ziemi, są złożone u Przewodniczącego Rady gminy, wraz z apelem od mieszkańców Lipna, który zajmuje 2 strony. Wójt również na sesji otrzymał pismo od mieszkańców naszej gminy, pod którym również mogę się podpisać. Pewnie wiecie o tych faktach , skoro znacie nawet moje myśli i plany. Może umiecie przepowiedzieć losowanie Dużego Lotka. Wszyscy zainteresowani mogą się z tymi pismami zapoznać. Kto chce nabijać się z mojego postu, obrażać mnie, itd. niech pokaże, że nie wstydzi się tego kim jest, albo niech zatrzyma uwagi dla siebie. Pozdrawiam...
Witam wszystkich forumowiczów. Ktoś, kto wstydzi się swojego nazwiska bezczelnie kłamie o mnie i innych osobach z mojej okolicy. Ja nie mam powodów, zeby ukrywac swoje nazwisko. Tak, nazywam się Józef Potocki, mieszkam w Zakrzówku. Wszystko co mówię i piszę, podpisuje swoim nazwiskiem. Ktoś udaje mało zorientowanego, albo rzeczywiście ma jakieś braki w wiedzy. Jeśli chodzi o wiatraki w naszej gminie to ja służę pomoca w dokształceniu, mogę wskazać źródła. Nie chce komentowac słów, które dotyczyły mnie, bo to łgarstwa. Kto chce znac sprawę ni... rozwiń
Avatar
Gość / 7 maja 2012 o 12:23
0
Zadałem kiedyś pytanie osobie pracującej przy wiatrakowym projekcie- okolice Kraśnika:
Wiatraki mają być, czy mają stać w konkretnym miejscu???

A oto odpowiedź:
[color="#FF0000"]"Jeśli chodzi o projekt, który prowadzę, to na samym początku, rok temu odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym zostały zaprezentowane KONKRETNE lokalizacje urządzeń. Z każdym właścicielem prowadzę odrębne rozmowy nt. samej umowy i innych detali, np. kwestii podatków. [/color]Podkreślam, że zawsze może oddać umowę do konsultacji z prawnikiem z czego ludzie korzystają. Zaplanowane turbiny są systematycznie domykane. Jedynie 3 urządzenia z 21 do tej pory zostały przesunięte głównie ze względu na duże rozdrobnienie działek (w Księżomierzy nie było scalania gruntów jak np. w Urzędowie), a przede wszystkim ich nieuregulowany stan prawny. Żadna zmiana nie spowodowała przybliżenia urządzeń do siedzib ludzkich."
Potem tylko niezbędna zmiana planów zagospodarowania, studium wykazujące, że środowisko na tym nie nie ucierpi, uchwały rg i można biec po pozwolenie na budowę i budować.

Po jednej stronie będą ludzie, którzy coś zarobią na tej inwestycji, a po drugiej ci, którzy będą mieli tylko uciążliwe sąsiedztwo. Kłótnia na kilka pokoleń murowana!!!!!!!!!!
Zadałem kiedyś pytanie osobie pracującej przy wiatrakowym projekcie- okolice Kraśnika:
Wiatraki mają być, czy mają stać w konkretnym miejscu???

A oto odpowiedź:
[color="#FF0000"]"Jeśli chodzi o projekt, który prowadzę, to na samym początku, rok temu odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym zostały zaprezentowane KONKRETNE lokalizacje urządzeń. Z każdym właścicielem prowadzę odrębne rozmowy nt. samej umowy i innych detali, np. kwestii podatków. [/color]Podkreślam, że zawsze może oddać umowę do ko... rozwiń
Avatar
MacGyver / 7 maja 2012 o 11:44
0
[quote name='Chuck Norris' timestamp='1336376542' post='628059']
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samopoczucie. Klima działa. Przegrzania styków nie będzie. Nawet załatwimy wejściówkę, ot tak, może da się wykombinować z urzędu. Fakturę w razie czego wystawi się na koszt mieszkańców gminy. Wkońcu tych kosztów trochę ponoszą, poniosą i ten. A jak chcieli mieć tak "przyjazną gminę" - to niech, k... mają! Pozdrawiam - Chuck! Tanie kredyty - to ja, tanie chwyty - to on!
[/quote]Chucku wpadnij do Zakrzówka i zrób z tym wszystkim porządek. Rachu Ciachu i po Chucku. Pozdrawiam - pomysłowy MacGyver!
[quote name='Chuck Norris' timestamp='1336376542' post='628059']
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci&q... rozwiń
Avatar
Chuck Norris / 7 maja 2012 o 09:42
0
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samopoczucie. Klima działa. Przegrzania styków nie będzie. Nawet załatwimy wejściówkę, ot tak, może da się wykombinować z urzędu. Fakturę w razie czego wystawi się na koszt mieszkańców gminy. Wkońcu tych kosztów trochę ponoszą, poniosą i ten. A jak chcieli mieć tak "przyjazną gminę" - to niech, k... mają! Pozdrawiam - Chuck! Tanie kredyty - to ja, tanie chwyty - to on!
Myśleć, myśleć, wymyśleć! Że też akurat "mieszkańca Majoratu" interesują pikiety pod domem P. Pizoniów . Pachnie mi to jakąś kolejną prowokacją. Że też cholercia ten "majoratczyk" wykazuje się tak dobrą znajomością mieszkańców z ulicy Partyzantów, no no zadziwiające .....i żałosne, żałosne Panie W..... - szukąjacy znowu nowych wrażeń i doznań.... Emocje, emocje, szukanie emocji... Hm - jest taki program "Duże dzieci" - do pewnych rozgrywek pasuje tu jak ulał, a i frajda podobna. Może udział - poprawi samo... rozwiń
Avatar
sąsiadka / 7 maja 2012 o 08:56
0
[quote name='do mieszkańca Majoratu' timestamp='1336371895' post='628024']
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego pochodzenia. CHcą zniszczyć naszą gminę poprzez budowę wiatraków oraz cementowni w miejscach gdzie ich być nie powinno Osoby te jak i wielu innych mieszkańców pragnie zadać pare kluczowych pytań Panu Wójtowi, lecz on unika
naszej społeczności bądz wysługuje się młodymi pracownikami.A tak gwoli ścisłości,to podwórko państwa Pizoniów,nawiedził Józef Potocki,w trakcie zbierania podpisów pod protestem pzreciwko budowie wiatraków ,a nie w celu pikietowania [PRZYJDZIE I NA TO CZAS]. Jedną ze szkód jaką niosą za sobą wietraki, nasz WÓJT już osiągnął-skłócił społeczeństwo ,a ponoć na swojej ulicy On ijego rodzina odzywają si tylko do siebie.
[/quote]. Kimkolwiek jesteś człowieku nie mąć więcej, wszystko wskazuje na to, że to TY próbujesz skłócić mieszkańców. A ul. Partyzantów nie jest tylko wójta i jego rodziny i masz złe informacje jako sąsiadka potwierdzam że i On i jego żona i teściowie rozmawiają ze wszystkimi sąsiadami. I mam pytanie skąd wiesz ,że Pan Potocki nawiedził podwórko Państwa Pizoniów? Jesteś wyjątkowo dobrze poinformowany. Widzę też, że wypocząłeś po majowym wecendzie więc czekam na kolejne mało trafne komentarze - BĄDŹ DZIELNY!
[quote name='do mieszkańca Majoratu' timestamp='1336371895' post='628024']
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społe... rozwiń
Avatar
do mieszkańca Majoratu / 7 maja 2012 o 08:24
0
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego pochodzenia. CHcą zniszczyć naszą gminę poprzez budowę wiatraków oraz cementowni w miejscach gdzie ich być nie powinno Osoby te jak i wielu innych mieszkańców pragnie zadać pare kluczowych pytań Panu Wójtowi, lecz on unika
naszej społeczności bądz wysługuje się młodymi pracownikami.A tak gwoli ścisłości,to podwórko państwa Pizoniów,nawiedził Józef Potocki,w trakcie zbierania podpisów pod protestem pzreciwko budowie wiatraków ,a nie w celu pikietowania [PRZYJDZIE I NA TO CZAS]. Jedną ze szkód jaką niosą za sobą wietraki, nasz WÓJT już osiągnął-skłócił społeczeństwo ,a ponoć na swojej ulicy On ijego rodzina odzywają si tylko do siebie.
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego poc... rozwiń
Avatar
do porannego ptaszka / 30 kwietnia 2012 o 11:46
0
Niektórzy cierpią jak widać na bezsenność, a jak chcą obskoczyć jeszce kilka for internetowych z rana i jeszcze zdążyć do pracy.... A tak a propos, od której jest czynny Urząd Gminy w Zakrzówku? Pewnie dobrze z rana, trzeba jeszcze wszystkie podsłuchy odsłuchać .
Zobacz wszystkie komentarze 68

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 0

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 2 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 10 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 17 16

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 2 4

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 11 8

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 64 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!