Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mieszkaniec napisał:
wszyscy wiemy że to picie trwało od dawna i jego tłumaczenie się jest ustawione żeby się jakoś wytłumaczyć. Od wielu lat pokój nauczycieli wf-u jest miejscem picia także niech teraz poniesie konsekwencje. A ta osoba która go broniła dla niewtajemniczonych to były nauczyciel wf-u z którym Pan Zbigniew od lat pił. Wszyscy w Zakrzówku wiedzą jak ta sprawa wygląda a to co mówi to ściema dla innych żeby się wykręcić. Mam nadzieje że ktoś w końcu porządek z piciem w kontorku przez nauczycieli wf-u.
A GDZIE JEST DYREKTOR P., KTÓRY MIAŁ PORZĄDEK W SZKOLE ZAPROWADZIĆ. COŚ NIE WYSZŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela -Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z Zakrzówkiem do końca świata" -my internauci rozrzuceni po całym globie,nie takich newsów oczekujemy jak wyczyny skłóconych frakcji przykościołowych czy wyczyn pana M.Rzeczywiście-głupia sprawa z tym panem od W-F."Nie o take "promocję Zakrzówka nam szło.Jak by nie patrzeć mleko się rozlało.Pocieszające jest że winowajca nie kręci jak młody kot za szafą tylko mówi co i jak.Teraz czekamy na werdykt zawsze Prawych i Sprawiedliwych. Pozdrawiam i życzę abyście się tam w naszym sentymentalnie wspominanym Zakrzówku nie pozagryzali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wódaplusauto' date='22.05.2009, 19:00:47' post='132090'] trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
I CZEPIA...
wojtek gdzie ty masz honor. nie ma już s.p. Władka- przyjaciół zawodzisz. Z kim ty wypijesz- chyba do lustra, jak bedziesz umial spojzeć sobie w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKRZOW SITY napisał:
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela -Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ
jak zostanie a wypowiedzi wojta w mediach byly na gorąco, przeciez bierze leki które potęguja działanie alkoholu, w szkole tez nie był bez przyczyny- gratulacje wojcie za dyplomacje i wyczucie sytuacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce. [/quote] "Zbyszek" sam się pogrążył i zniszczył jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zakrzówku macie samych pijaków czy preferujecie trunkowych samorządowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy mu szansę napisał:
Kim ty jesteś i czemu go tak nienawidzisz?
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!
ECCE HOMO czy urzędnicy mają moralność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!
ECCE HOMO czy urzędnicy mają moralność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...