Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latek ukrył narkotyki w jajku niespodziance

Utworzony przez bartek1985, 1 marca 2010 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Brawo niech dalej łapią młodych ludzi z ganja zamiast prawdziwych przestępców ! sukces panowie policjanci... zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy diler to nie przestępca? Ci dwaj handlowali narkotykami, jeden je hodował i sprzedawał a drugi był pośrednikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarihuany narkotyk slabszy niz z alkoholu czy nikotyny, kawa czy czekolada tez sa narkotykami bo sa to srodki psychoaktywne ktore w dodatku mogo powodowac uzaleznienie. problem trawki polega na tym ze jest to srodek nowy i nie dokonca zrozumialy w polskiej czy europejskiej kulturze do wszystkich zatwardzialych struzow polskiejgo slowa pisanego: .mam dysleksje ale ty nie masz muzgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno.... młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek1985 napisał:
Brawo niech dalej łapią młodych ludzi z ganja zamiast prawdziwych przestępców ! sukces panowie policjanci... zenada
a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda Babilonczykow ! za marie powinniwjebac ,ze od 18 lat i jebac system zajebka na 100 % susz roslinny z mokotowskiej dzielnicy jp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maska napisał:
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno.... młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem
no to jak ty sie boisz 15 latka to mi ciebie zal czopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij ryj dziwko!!! sam jestes czop do dupy cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwek napisał:
a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem
masz jakis problem cwelu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trawka powinna być zalegalizowana i nie jest wcale taka nowa jak uprzednio było napisane mój dziadek kiedyś sadził marihuanę , mak także mówił, że wtedy prawie każdy miał takie rzeczy w ogródku ja jestem za tym aby tamte czasy powróciły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam podobnie kolego, ale z migrenami. Dzięki konopiom mogłem odstawić silne leki przeciwbólowe sprzedawane na receptę. Tak silne, że po ich zażyciu mogłem jedynie iść spać, a po przebudzeniu byłem otępiały przez pół następnego dnia. MJ w małych ilościach blokuje rozwinięcie się ataku i pozwala normalnie funkcjonować. Nie "upalam" się, w ogóle nie palę, a stosuję specjalny inhalator (vaporizer), normalnie mogę funkcjonować i pracować, co przy stosowaniu medycyny klasycznej po prostu jest nie możliwe. Wszystko to możliwe tylko dlatego, że dobrze znam język angielski i szukając informacji na temat mojej choroby w internecie znalazłem rzetelne źródło informacji. Co więcej w wielu krajach Europejskich są sprzedawane gotowe leki w postaci ustandaryzowanego suszu (Niemcy, Holandia, Belgia czy Finlandia, by wymienić parę), które bez problemu by mogły być mi legalnie przepisane, gdybym mieszkał trochę bardziej na zachód. A tak, z powodu życia te kilkaset km bardziej na wschód grozi mi albo zniszczenie wątroby i problemy w pracy przez stosowanie chemicznych leków, albo 5lat więzienia za samo posiadanie, uznanego przez zachodnie państwa EU, LEKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...