Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

1 marca 2010 r.
15:38
Edytuj ten wpis

14-latek ukrył narkotyki w jajku niespodziance

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A

Policjanci zatrzymali do kontroli 14-letniego motorowerzystę. Nastolatek trzymał marihuanę w plastikowym pudełku, po czekoladowym jajku-niespodziance.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
14 – letni mieszkaniec gminy Puchaczów wpadł z narkotykami, bo zachowywał się podczas kontroli drogowej bardzo nerwowo.

- Wkrótce wyszła na jaw przyczyna tego zachowania – mówi Magdalena Myśliwiec z policji w Łęcznej. – 14 latek miał susz roślinny w plastikowym pudełku po czekoladowym jajku - niespodziance. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.

Nastolatek początkowo tłumaczył, że pudełeczko znalazł przy drodze. Potem powiedział, że kupił narkotyki od 16 - letniego kolegi. Na końcu przyznał, że dzielił się nimi z rówieśnikiem.

Policjanci zatrzymali również 16-latka. Nastolatek tłumaczył, że w lesie znalazł krzak przypominający marihuanę. Potem sprzedawał znajomym zerwane liście. Brał po 10 zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jk / 25 sierpnia 2010 o 13:21
0
Mam podobnie kolego, ale z migrenami. Dzięki konopiom mogłem odstawić silne leki przeciwbólowe sprzedawane na receptę. Tak silne, że po ich zażyciu mogłem jedynie iść spać, a po przebudzeniu byłem otępiały przez pół następnego dnia. MJ w małych ilościach blokuje rozwinięcie się ataku i pozwala normalnie funkcjonować. Nie "upalam" się, w ogóle nie palę, a stosuję specjalny inhalator (vaporizer), normalnie mogę funkcjonować i pracować, co przy stosowaniu medycyny klasycznej po prostu jest nie możliwe.

Wszystko to możliwe tylko dlatego, że dobrze znam język angielski i szukając informacji na temat mojej choroby w internecie znalazłem rzetelne źródło informacji. Co więcej w wielu krajach Europejskich są sprzedawane gotowe leki w postaci ustandaryzowanego suszu (Niemcy, Holandia, Belgia czy Finlandia, by wymienić parę), które bez problemu by mogły być mi legalnie przepisane, gdybym mieszkał trochę bardziej na zachód. A tak, z powodu życia te kilkaset km bardziej na wschód grozi mi albo zniszczenie wątroby i problemy w pracy przez stosowanie chemicznych leków, albo 5lat więzienia za samo posiadanie, uznanego przez zachodnie państwa EU, LEKU!
Mam podobnie kolego, ale z migrenami. Dzięki konopiom mogłem odstawić silne leki przeciwbólowe sprzedawane na receptę. Tak silne, że po ich zażyciu mogłem jedynie iść spać, a po przebudzeniu byłem otępiały przez pół następnego dnia. MJ w małych ilościach blokuje rozwinięcie się ataku i pozwala normalnie funkcjonować. Nie "upalam" się, w ogóle nie palę, a stosuję specjalny inhalator (vaporizer), normalnie mogę funkcjonować i pracować, co przy stosowaniu medycyny klasycznej po prostu jest nie możliwe.

Wszystko to możliwe... rozwiń
Avatar
wolne konopie / 26 marca 2010 o 14:45
0
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj
wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Avatar
~Bonifacy~ / 5 marca 2010 o 20:18
0
Trawka powinna być zalegalizowana i nie jest wcale taka nowa jak uprzednio było napisane mój dziadek kiedyś sadził marihuanę , mak także mówił, że wtedy prawie każdy miał takie rzeczy w ogródku ja jestem za tym aby tamte czasy powróciły
Avatar
Gość / 2 marca 2010 o 21:26
0
iwek napisał:
a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem


masz jakis problem cwelu ?
Avatar
maska / 2 marca 2010 o 17:53
0
zamknij ryj dziwko!!! sam jestes czop do dupy cioto
Avatar
yyy / 2 marca 2010 o 00:13
0
maska napisał:
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno....
młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem

no to jak ty sie boisz 15 latka to mi ciebie zal czopie

no to jak ty sie boisz 15 latka to mi ciebie zal czopie rozwiń
Avatar
JP / 1 marca 2010 o 20:54
0
Banda Babilonczykow !


za marie powinniwjebac ,ze od 18 lat i jebac system zajebka na 100 % susz roslinny z mokotowskiej dzielnicy jp!
Avatar
iwek / 1 marca 2010 o 20:41
0
bartek1985 napisał:
Brawo niech dalej łapią młodych ludzi z ganja zamiast prawdziwych przestępców ! sukces panowie policjanci... zenada



a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem
Avatar
maska / 1 marca 2010 o 20:38
0
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno....
młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem
Avatar
yyy / 1 marca 2010 o 19:12
0
zmarihuany narkotyk slabszy niz z alkoholu czy nikotyny, kawa czy czekolada tez sa narkotykami bo sa to srodki psychoaktywne ktore w dodatku mogo powodowac uzaleznienie. problem trawki polega na tym ze jest to srodek nowy i nie dokonca zrozumialy w polskiej czy europejskiej kulturze

do wszystkich zatwardzialych struzow polskiejgo slowa pisanego:
.mam dysleksje ale ty nie masz muzgu.
Avatar
jk / 25 sierpnia 2010 o 13:21
0
Mam podobnie kolego, ale z migrenami. Dzięki konopiom mogłem odstawić silne leki przeciwbólowe sprzedawane na receptę. Tak silne, że po ich zażyciu mogłem jedynie iść spać, a po przebudzeniu byłem otępiały przez pół następnego dnia. MJ w małych ilościach blokuje rozwinięcie się ataku i pozwala normalnie funkcjonować. Nie "upalam" się, w ogóle nie palę, a stosuję specjalny inhalator (vaporizer), normalnie mogę funkcjonować i pracować, co przy stosowaniu medycyny klasycznej po prostu jest nie możliwe.

Wszystko to możliwe tylko dlatego, że dobrze znam język angielski i szukając informacji na temat mojej choroby w internecie znalazłem rzetelne źródło informacji. Co więcej w wielu krajach Europejskich są sprzedawane gotowe leki w postaci ustandaryzowanego suszu (Niemcy, Holandia, Belgia czy Finlandia, by wymienić parę), które bez problemu by mogły być mi legalnie przepisane, gdybym mieszkał trochę bardziej na zachód. A tak, z powodu życia te kilkaset km bardziej na wschód grozi mi albo zniszczenie wątroby i problemy w pracy przez stosowanie chemicznych leków, albo 5lat więzienia za samo posiadanie, uznanego przez zachodnie państwa EU, LEKU!
Mam podobnie kolego, ale z migrenami. Dzięki konopiom mogłem odstawić silne leki przeciwbólowe sprzedawane na receptę. Tak silne, że po ich zażyciu mogłem jedynie iść spać, a po przebudzeniu byłem otępiały przez pół następnego dnia. MJ w małych ilościach blokuje rozwinięcie się ataku i pozwala normalnie funkcjonować. Nie "upalam" się, w ogóle nie palę, a stosuję specjalny inhalator (vaporizer), normalnie mogę funkcjonować i pracować, co przy stosowaniu medycyny klasycznej po prostu jest nie możliwe.

Wszystko to możliwe... rozwiń
Avatar
wolne konopie / 26 marca 2010 o 14:45
0
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj
wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Avatar
~Bonifacy~ / 5 marca 2010 o 20:18
0
Trawka powinna być zalegalizowana i nie jest wcale taka nowa jak uprzednio było napisane mój dziadek kiedyś sadził marihuanę , mak także mówił, że wtedy prawie każdy miał takie rzeczy w ogródku ja jestem za tym aby tamte czasy powróciły
Avatar
Gość / 2 marca 2010 o 21:26
0
iwek napisał:
a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem


masz jakis problem cwelu ?
Avatar
maska / 2 marca 2010 o 17:53
0
zamknij ryj dziwko!!! sam jestes czop do dupy cioto
Avatar
yyy / 2 marca 2010 o 00:13
0
maska napisał:
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno....
młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem

no to jak ty sie boisz 15 latka to mi ciebie zal czopie

no to jak ty sie boisz 15 latka to mi ciebie zal czopie rozwiń
Avatar
JP / 1 marca 2010 o 20:54
0
Banda Babilonczykow !


za marie powinniwjebac ,ze od 18 lat i jebac system zajebka na 100 % susz roslinny z mokotowskiej dzielnicy jp!
Avatar
iwek / 1 marca 2010 o 20:41
0
bartek1985 napisał:
Brawo niech dalej łapią młodych ludzi z ganja zamiast prawdziwych przestępców ! sukces panowie policjanci... zenada



a ty Skalski zamknij ryja ty tez chandlujesz ziołem
Avatar
maska / 1 marca 2010 o 20:38
0
dorzywicie za takiecośśśś trzeba potraktowac ich jak bandytów przestepców..... dorzywocie zyby inni zobaczyli ze tak nie wolno....
młodzi mordercy i bandyci... to zapewne ci co straszyli w PUCHACZOWIE... i zabijali wszystkie psy i koty... sam cos takiego widzialem strach wychodzic wieczorami bo dresy szukaja zaczepki hamy i zlodzieje przewarznie złodzieje łby do 15 lat a i apewne maja całe plantacje w tym lesie trzeba ich przycisnac niech wydadza kolegów chandlarzy tym guwnem
Avatar
yyy / 1 marca 2010 o 19:12
0
zmarihuany narkotyk slabszy niz z alkoholu czy nikotyny, kawa czy czekolada tez sa narkotykami bo sa to srodki psychoaktywne ktore w dodatku mogo powodowac uzaleznienie. problem trawki polega na tym ze jest to srodek nowy i nie dokonca zrozumialy w polskiej czy europejskiej kulturze

do wszystkich zatwardzialych struzow polskiejgo slowa pisanego:
.mam dysleksje ale ty nie masz muzgu.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 0

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 2 1

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 8 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 50 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 16 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2