Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek utonął w jeziorze Zagłębocze

Utworzony przez Paweł, 4 sierpnia 2013 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Tak to się kończy. Co weekend jestem i widzę podobne sytuacje jak barany z piwem w ręku lub już nawaleni wchodzą do wody i kozakują... Gdyby sprawdzić każdemu co wchodzi do wody czy coś pił to okazałoby się że prawie 100%. Brak wyobraźni i głupota na maksa. Najważniejsze dla młodzieży to nachlać się i kozaczyć przed laskami i baranami. Dwa lata temu wyciągnąłem z synem 4 osoby topiące się na raz... z materaca zeszło powietrze i oni upojeni unosili flaszki w górę ponad wodę i sami się topili.... ale na szczęście udało się ich wyciągnąć i było ok. A mieli dziary, łysi, napakowani i ... byłoby po nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś czytałem, że woda pochłonęła już 288 ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos sie tam utopil w poprzednich latach bo wydaje mi sie ze nie (przynajmniej w czasie pracy ratownikow)  ale jak wygnali ratownikow i zatrudnili dozorcow kapieliska ktorych nic wiecej nie obchodzi to takie sa skutki  .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny
Szkoda rodziny,szkoda chłopaka.....szkoda też Ciebie.Ty jeszcze masz szanse,że reszta fałd na mózgu nie wygładzi się.Mizerne szanse(czytając Twój post) ale zawsze szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam wczoraj, naprawdę przykry widok...długo czekaliśmy na karetkę, która jechała z Łęcznej.Patrzyłam na reanimację miałam nadzieję że uda się go uratować ale niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspołczucia dla rodziny...Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam go, bo był z mojej wsi. Był bardzo spokojnym chłopakiem, wątpię żeby tam kozaczył. Po prostu nieszczęśliwy wypadek. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem go z widzenia. Wydawał się spokojny. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co napisal ze kozaczyl przed panienka to niech sobie zrobi badanie na zawartosc mozgu! nie znasz nie oceniaj ! maly po prostu po wielu tygodniach pracy zarobkowej pojechal odpoczc nad wode planowal osiemnastke nigdy nie "cwaniakowal" mimo tak mlodego wieku byl wielka podpora calej rodziny Grzesiu do zobaczenia zawsze bede cie kochac moj maly braciszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...
Przeczytaj ten post jeszcze raz. Ale tak ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny
Szkoda chłopaka,szkoda rodziny...szkoda też Ciebie.Trzymam kciuki,żeby reszta fałd mózgowych(o ile jaszcze jakieś pozostały) ci się nie wygładziła.   Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny
nie znałeS/aś go to się zamknij i nie wypisuj na takich stronach swoich głupich komów był naszym przyjacielem i każdy go uważał za brata i nie pił jak deb*** i baranem nie był zastanów się co piszesz masz zero uczuć co do innych gdybyś ty przeżywał to co my teraz i zobaczył taki komentarz na pewno nie byłoby ci miło jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj innych tylko zacznij siebie bo twoje zdanie jest tutaj zbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekaliśmy to nie znaczy że nic nikt w tym czasie nie robił. Chłopaki go reanimowali ale bezskuteczne. nie wiadomo ile czasu on był pod wodą. nikt nie potrafił tego określić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma
Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny
Daj chlopakowi spoczywac w spokoju,kretynie pusty! Gowno wiesz,a sie wypowiadasz... Nie znales,nie wiesz,wiec zamknij morde i nie wypisuj swoich porytych madrosci! dziwne,ze zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby,ktore nigdy nawet nie widzialy danej osoby,zal mi takich jak Ty! Ciekawe czy Twoim znajomym i rodzinie,byloby przyjemnie czytac takie bezmyslne komentarze na Twoj temat.... Zastanow sie pierwsze,zanim cos o kims nieznajomym napiszesz! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...