Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 sierpnia 2013 r.
19:01
Edytuj ten wpis

17-latek utonął w jeziorze Zagłębocze

Autor: Zdjęcie autora dudi
7 16 A A
 (Internautka Monika)
(Internautka Monika)

Tragiczne zdarzenie nad Zagłęboczem. Utonął 17-latek, który wybrał się z kolegami nad jezioro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od internautki Moniki na alarm24@dziennikwschodni.pl

17-latek z gm. Gorzków przyjechał w sobotę nad jezioro razem z kolegami. W niedzielę po południu wypłynął na materacu. - W pewnym momencie jego koledzy zorientowali się, że po wodzie pływa sam materac. Zaalarmowali ratownika. Rozpoczęto poszukiwania i wezwano policjantów na miejsce - informuje Sławomir Cielniak, z komendy powiatowej policji w Łęcznej.

Przypadkowa osoba znalazła 17-latka przy brzegu, w zaroślach. Był nieprzytomny. Ratownicy reanimowali chłopaka, ale nie udało się go uratować. Akcja ratunkowa trwała ok. godziny.

Przyczynę śmierci nastolatka wyjaśni sekcja zwłok. Na razie nie wiadomo czy młodzi ludzie tego dnia spożywali alkohol. - Trwa przesłuchiwanie świadków - dodaje Cielniak.




Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajoma / 7 sierpnia 2013 o 22:25
0

znajoma

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

Daj chlopakowi spoczywac w spokoju,kretynie pusty! Gowno wiesz,a sie wypowiadasz... Nie znales,nie wiesz,wiec zamknij morde i nie wypisuj swoich porytych madrosci! dziwne,ze zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby,ktore nigdy nawet nie widzialy danej osoby,zal mi takich jak Ty! Ciekawe czy Twoim znajomym i rodzinie,byloby przyjemnie czytac takie bezmyslne komentarze na Twoj temat.... Zastanow sie pierwsze,zanim cos o kims nieznajomym napiszesz! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Daj chlopakowi spoczywac w spokoju,kretynie pusty! Gowno wiesz,a sie wypowiadasz... Nie znales,nie wiesz,wiec zamknij morde i nie wypisuj swoich porytych madrosci! dziwne,ze zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby,ktore nigdy nawet nie widzialy danej osoby,zal mi takich jak Ty! Ciekawe czy Twoim znajomym i rodzinie,byloby przyjemnie czytac takie bezmyslne komentarze na Twoj temat.... Zastanow sie pierwsze,zanim cos o kims nieznajomym napiszesz! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

rozwiń
Avatar
Wiktoria25 / 7 sierpnia 2013 o 10:15
0

czekaliśmy to nie znaczy że nic nikt w tym czasie nie robił. Chłopaki go reanimowali ale bezskuteczne. nie wiadomo ile czasu on był pod wodą. nikt nie potrafił tego określić.

Avatar
przyjaciele / 6 sierpnia 2013 o 14:21
0

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

nie znałeS/aś go to się zamknij i nie wypisuj na takich stronach swoich głupich komów był naszym przyjacielem i każdy go uważał za brata i nie pił jak deb*** i baranem nie był zastanów się co piszesz masz zero uczuć co do innych gdybyś ty przeżywał to co my teraz i zobaczył taki komentarz na pewno nie byłoby ci miło jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj innych tylko zacznij siebie bo twoje zdanie jest tutaj zbędne.

nie znałeS/aś go to się zamknij i nie wypisuj na takich stronach swoich głupich komów był naszym przyjacielem i każdy go uważał za brata i nie pił jak deb*** i baranem nie był zastanów się co piszesz masz zero uczuć co do innych gdybyś ty przeżywał to co my teraz i zobaczył taki komentarz na pewno nie byłoby ci miło jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj innych tylko zacznij siebie bo twoje zdanie jest tutaj zbędne.

rozwiń
Avatar
mario 13 / 6 sierpnia 2013 o 07:44
0

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

Szkoda chłopaka,szkoda rodziny...szkoda też Ciebie.Trzymam kciuki,żeby reszta fałd mózgowych(o ile jaszcze jakieś pozostały) ci się nie wygładziła.

Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia.

Avatar
jupi a jej / 6 sierpnia 2013 o 06:43
0

do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...

Przeczytaj ten post jeszcze raz. Ale tak ze zrozumieniem.
Avatar
siostra / 6 sierpnia 2013 o 00:03
0
do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...
Avatar
siostra / 5 sierpnia 2013 o 23:58
0
ten co napisal ze kozaczyl przed panienka to niech sobie zrobi badanie na zawartosc mozgu! nie znasz nie oceniaj ! maly po prostu po wielu tygodniach pracy zarobkowej pojechal odpoczc nad wode planowal osiemnastke nigdy nie "cwaniakowal" mimo tak mlodego wieku byl wielka podpora calej rodziny Grzesiu do zobaczenia zawsze bede cie kochac moj maly braciszku
Avatar
Znajomy / 5 sierpnia 2013 o 19:56
0
Znałem go z widzenia. Wydawał się spokojny. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Koleżanka / 5 sierpnia 2013 o 13:42
0

Znałam go, bo był z mojej wsi. Był bardzo spokojnym chłopakiem, wątpię żeby tam kozaczył. Po prostu nieszczęśliwy wypadek. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]

Avatar
zawesx / 5 sierpnia 2013 o 10:46
0

Wyrazy wspołczucia dla rodziny...Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]

Avatar
znajoma / 7 sierpnia 2013 o 22:25
0

znajoma

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

Daj chlopakowi spoczywac w spokoju,kretynie pusty! Gowno wiesz,a sie wypowiadasz... Nie znales,nie wiesz,wiec zamknij morde i nie wypisuj swoich porytych madrosci! dziwne,ze zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby,ktore nigdy nawet nie widzialy danej osoby,zal mi takich jak Ty! Ciekawe czy Twoim znajomym i rodzinie,byloby przyjemnie czytac takie bezmyslne komentarze na Twoj temat.... Zastanow sie pierwsze,zanim cos o kims nieznajomym napiszesz! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Daj chlopakowi spoczywac w spokoju,kretynie pusty! Gowno wiesz,a sie wypowiadasz... Nie znales,nie wiesz,wiec zamknij morde i nie wypisuj swoich porytych madrosci! dziwne,ze zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby,ktore nigdy nawet nie widzialy danej osoby,zal mi takich jak Ty! Ciekawe czy Twoim znajomym i rodzinie,byloby przyjemnie czytac takie bezmyslne komentarze na Twoj temat.... Zastanow sie pierwsze,zanim cos o kims nieznajomym napiszesz! Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

rozwiń
Avatar
Wiktoria25 / 7 sierpnia 2013 o 10:15
0

czekaliśmy to nie znaczy że nic nikt w tym czasie nie robił. Chłopaki go reanimowali ale bezskuteczne. nie wiadomo ile czasu on był pod wodą. nikt nie potrafił tego określić.

Avatar
przyjaciele / 6 sierpnia 2013 o 14:21
0

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

nie znałeS/aś go to się zamknij i nie wypisuj na takich stronach swoich głupich komów był naszym przyjacielem i każdy go uważał za brata i nie pił jak deb*** i baranem nie był zastanów się co piszesz masz zero uczuć co do innych gdybyś ty przeżywał to co my teraz i zobaczył taki komentarz na pewno nie byłoby ci miło jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj innych tylko zacznij siebie bo twoje zdanie jest tutaj zbędne.

nie znałeS/aś go to się zamknij i nie wypisuj na takich stronach swoich głupich komów był naszym przyjacielem i każdy go uważał za brata i nie pił jak deb*** i baranem nie był zastanów się co piszesz masz zero uczuć co do innych gdybyś ty przeżywał to co my teraz i zobaczył taki komentarz na pewno nie byłoby ci miło jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj innych tylko zacznij siebie bo twoje zdanie jest tutaj zbędne.

rozwiń
Avatar
mario 13 / 6 sierpnia 2013 o 07:44
0

Jednego barana mniej myśli że wypił pare piw i kozakuje przy pustych panienkach...Jak to zrobi to ta mu nadstawi w krzakach.Jak mu się uda i tak mu nie da tego co on chce.Szkoda tylko rodziny

Szkoda chłopaka,szkoda rodziny...szkoda też Ciebie.Trzymam kciuki,żeby reszta fałd mózgowych(o ile jaszcze jakieś pozostały) ci się nie wygładziła.

Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia.

Avatar
jupi a jej / 6 sierpnia 2013 o 06:43
0

do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...

Przeczytaj ten post jeszcze raz. Ale tak ze zrozumieniem.
Avatar
siostra / 6 sierpnia 2013 o 00:03
0
do wiktorii dlaczego CZEKALISCIE na karetke? dlaczego nikt go w tym czasie nie reanimowal? 2 wdechy 30 ucisniec czy to tak wiele?????? a byc moze uratowaloby mu zycie...
Avatar
siostra / 5 sierpnia 2013 o 23:58
0
ten co napisal ze kozaczyl przed panienka to niech sobie zrobi badanie na zawartosc mozgu! nie znasz nie oceniaj ! maly po prostu po wielu tygodniach pracy zarobkowej pojechal odpoczc nad wode planowal osiemnastke nigdy nie "cwaniakowal" mimo tak mlodego wieku byl wielka podpora calej rodziny Grzesiu do zobaczenia zawsze bede cie kochac moj maly braciszku
Avatar
Znajomy / 5 sierpnia 2013 o 19:56
0
Znałem go z widzenia. Wydawał się spokojny. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Koleżanka / 5 sierpnia 2013 o 13:42
0

Znałam go, bo był z mojej wsi. Był bardzo spokojnym chłopakiem, wątpię żeby tam kozaczył. Po prostu nieszczęśliwy wypadek. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]

Avatar
zawesx / 5 sierpnia 2013 o 10:46
0

Wyrazy wspołczucia dla rodziny...Spoczywaj w pokoju Grzesiu [*]

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!