Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wybory idom. remonty bendom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lecznej jak mowia to zrobi inwestycje .Sympatycy Gornika Leczna pytaja wladze kiedy zadaszenie TRYbuny tam gdzie kibole siedza pora na dokonczenie tego zadaszenia. a w Lublinie to plany plany plany na 2012rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy leczynska wladzuchna zdecyduje sie na wyremontowanie ulic w ciagu trasy Lublin - Sosnowica ?! Nawet najbogatsi producenci samochodow nie maja chyba tak ekstremalnego toru testujacego zawieszenia samochodow .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minte napisał:
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???
O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem jakiś czas temu w Łęcznej i odnoszę jedno nieodparte wrażenie - to miasto ma potencjał ale niestety jest strasznie zaniedbane. Znajomy mi pokazał "stare miasto" to się trochę załamałem... zdewastowane kamieniczki w dużej mierze porzucone przez starych właścicieli, a który przy odrobinie nakładu naprawde mogłby być urokliwym elementem. Miasto wygląda wieczorem jakby nikt tam nie mieszkał, a o jakimkolwiek gospodarzu nie można mówić, bo jaki gospodarz nie robi NIC ?(bo tak to wygląda)Dziura na dziurze, a oświetlenie wieczorem jest takie że strach. Troche mnie rozbawił "sztuczny" deptak między blokami w nowej części Łęcznej .. no ale cóż - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma . Ogólnie miasto naprawdę ma potencjał tylko niech władze postarają się troszkę bardziej i zrobią tam porządek !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie inwestować na kredyt, ja też tak potrafię ) szczególnie w roku wyborczym .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!! Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!! Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....
Jak się finansuje szkoły średnie które są w gestii powiatu to tak jest a ponoś szkoła na Bogdanowicza miała zyski generować jak zwykle Kosiara szukając oszczędności generuje koszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wygiel to burmistrze dac nie chceili, bo same tam nowe urzedy maja i pewno ocieplane nie byle czym, jak my z jaskiem chceili zeby nam azbesty co my go za juzka jeszcze przykrecali a teraz zdjec by chcieli to kazaili nam burmistrze placic a to niby z czego jak nima, jak wogole do łyczny zajechali zeby tez do starosty to na tych skrzyzowaniach co kolo tego placu buraczanego co niby teraz dworzec to my na tym skrzyzowaniu nie mogli dojsc kto kiedy ma jechac, ludziska gadaja ze co ma niby takie byc okrogle te skrzyzowanie co za takie jak u nas za juzkiem sie kolo skpelu objazd wyrobil,to takie same, wtedy to beda sie dopiero krecic to w prawo to w lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysl napisał:
O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna
No chyba raczej krajowa nr 82 Lublin-Włodawa, wojewódzkie to są: nr 820 w kierunku Sosnowicy, nr 829 w kierunku Biskupic (przez Milejów) i w kierunku Lubartowa (przez Kijany) oraz nr 813 w kierunku Ostrowa Lubelskiego i Parczewa Drogi krajowe administruje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chojnicach zabrakło pieniędzy na Orlika, więc dyrekcja i nauczyciele miejscowej szkoły wraz z rodzicami wybudowali własnego "Sępika", stadion dla dzieci, który nie dość, że jest nowocześniejszy od Orlików, to jeszcze kosztuje prawie cztery razy mniej - poinformowały środowe "Fakty" TVN. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach chciała wybudować na swoim terenie Orlik. Okazało się jednak, że na żadne pieniądze z rządu liczyć nie mogą. - Podjęliśmy decyzję, że boisko jednak powstanie bez względu na to, czy załapiemy się na program Orlik 2012 - opowiadał "Faktom" Karol Kołyszko, dyrektor SP nr 3 w Chojnicach. Nauczyciele zakasali więc z rodzicami rękawy i rozpoczeli 1 kwietnia br. budowę obiektu, który powstawał w czynie społecznym. Jednocześnie nauczyciele szukali wsparcia, gdzie się dało. - Zadzwonił do mnie wuefista i powiedział, że część prac niwelacyjnych i melioracyjnych wykonali sami i muszą teraz wysępić troszeczkę pieniędzy z budżetu miasta. Pojechałem tam, zobaczyłem i powiedziałem: "No to wysępcie" - relacjonował Arseniusz Finster, burmistrz Chojnic. Dyrektorowi i nauczycielom udało się w ten sposób "wysępić" od miasta 370 tys. zł. W efekcie tydzień temu doszło do uroczystego otwarcia boiska, które otrzymało nazwę "Sępik". Obiekt jest bardzo nowoczesny - monitorowany, ma trybuny, których rządowe Orliki nie posiadają. W dodatku kosztował cztery razy mniej, niż przeciętny Orlik, na który państwo wydaje średnio 1,2 mln zł za sztukę. - Chętnie bym zaprosił tu tego burmistrz, żeby mi pokazał, jak to się robi, to się nauczę - podsumował sprawę Tomasz Półgrabski, wiceminister sportu i turystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...