Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZABÓJCY napisał:
TIRAMI JEŻDŻĄ W WIĘKSZOŚCI NIEOPIERZENI KIEROWCY.POMIMO ŻE POŁYKAJĄ TYSIĄCE KM ZACHOWUJĄ, SIĘ NA JEZDNI Z POZYCJI SILNIESZEGO, JADĄ PO LINII CIĄGŁEJ 1 KOŁEM, WYMUSZAJĄ PIERWSZEŃSTWO, WYPRZEDZAJĄ PRZEKRACZAJĄC LINIĘ CIĄGŁĄ ALBO "WSIADA" TAKI NA ZDERZAK" I WPROST WYMUSZA SZYBSZĄ JAZDĘ.CHAMSTWO BRAK WYOBRAŹNI I NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNA WIELU KIEROWCÓW JEST PRZYCZYNĄ WYPADKÓW I ZAGROŻEŃ NA DRODZE W POLSCE.
NIE PIE*DOL SYNEK MASZ ŻÓŁTO POD OSTRZYŻONĄ GŁÓWKĄ I ZABIERASZ SIĘ DO OCENIANIA LUDZI NA KTÓRYCH SPOCZYWA OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ . WSIADACIE GÓ*WNIARZE DO "ZABAWK" DLA DOROSŁYCH I ROBICIE OT TAKIE "PREZENTY" SWOIM RODZINOM. SAM PRZED MODLIBORZYCAMI SERWOWAŁEM SIĘ UCIECZKĄ DO ROWU BO TAKI POSRANIEC NA ZAKRĘCIE WYPRZEDZAŁ NA TRZECIEGO-ON POJECHAŁ A JA MAŁO RODZINY NIE WYBIŁEM.wYTŁUCZCIE SIĘ BEZMUZGOWCE OBYŚCIE TYLKO NIEWINNYM LUDZIOM KRZYWDY NIE NAROBILI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
osoba która pisze że nastolatkowie w samochodach rodziców to "królowie szos" chyba wiedzą to z własnego doświadczenia. i myślę ze niejeden 25-latek nie jest tak odpowiedzialny jak był ten chłopak, który zginął przez głupotę jakiegoś deb** kierowcy tira. wspólczuję rodzinie Piortka i jego dziewczynie, bo pewnie do niej jechał. [*]
PEWNIE 50 km/h BO BYŁ TO JAK ROZUMIĘ TEREN ZABUDOWANY ??? COŚ CI POWIEM -GŁUPOTY WYROZUMIAŁOŚCIĄ NIE WYLECZYSZ .JĄ LECZY TYLKO CZAS I DOŚWIADCZENIE-TWOJEMU KOLEDZE NAJWIDOCZNIEJ ZABRAKŁO I JEDNEGO I DRUGIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tata dali się przejechać a to to rozbiło mu auto. Co za niegodziwość...Ech ta dzisiejsza młodzież to potrafi się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrystus napisał:
zabrać wszystkim idiotom prawo jazdy za (cały czas widzę takie manewry na k-82): - wyprzedzanie na wzniesieniach (wjeżdża na swój pas dopiero na szczycie wzniesienia sick!), - wyprzedzanie na zakrętach (na ślepo - myśli że jest terminatorem?), - wyprzedzanie na trzeciego (tutaj wypadałoby zachować bezpieczną odległość - czasami wystarczy minutę poczekać), - przyspieszanie pojazdu wyprzedzanego podczas manewru wyprzedzania (tłuk jedzie na prostej 60-80km/h, nie da się wyprzedzić, a później jedzie komuś na du***), - blokowanie ruchu jadąc 50km/h podczas szczytu, - ścianie zakrętów mimo, że z naprzeciwka jedzie jakiś pojazd (tutaj wszystkich kretynów będę uczyć jazdy po krawężnikach!), przy zdrowym rozsądku można czasami przejechać całą trasę "Łęczna - Lublin" bez użycia hamulców z prędkością rzędu 70-110km/h, zwalniając rzeczywiście tam gdzie istnieje taka konieczność. pozdrawiam myślących, chrystus
UZURPUJESZ SOBIE PRAWO BYĆ BOGIEM........tylko rozum za progiem, panie chrystus z Łyncnyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktos tego chlopaka,jak sie nazywal?skad byl?niech spoczywa w pokoju:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x1 napisał:
O jakich współczuciach tu mówić, zginął i dobrze że nikogo innego nie zabił. Gnojom się w głowach poprzewracało jeżdżą jak szaleni, jednego mniej, nikt inny spokojny nie zginie.[/quote] [quote name='Gość' post='256422' date='25.03.2010, 23:01:45']dobrze, ze zabil sam siebie niz kogos mialby niewinnego zabic... 19 lat, bryka rodzicow i mysli ze jest panem szos...
Skąd możecie wiedzieć jaki Piotrek był. nie oceniajcie jak nie wiecie. był bardzo modrym, spokojnym i wykształconym chłopcem. nie miał ojca ani matki 1 rok temu prawie umarł spadł z 5m i miał uszkodzone organy wewnętrzne ale na szczęście go odratowali. znałem go i wiem. nawet niewiedze co przeżywa jego rodzina wiec się nie wypowiadajcie na ten temat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KLUK napisał:
NIE PIE*DOL SYNEK MASZ ŻÓŁTO POD OSTRZYŻONĄ GŁÓWKĄ I ZABIERASZ SIĘ DO OCENIANIA LUDZI NA KTÓRYCH SPOCZYWA OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ . WSIADACIE GÓ*WNIARZE DO "ZABAWK" DLA DOROSŁYCH I ROBICIE OT TAKIE "PREZENTY" SWOIM RODZINOM. SAM PRZED MODLIBORZYCAMI SERWOWAŁEM SIĘ UCIECZKĄ DO ROWU BO TAKI POSRANIEC NA ZAKRĘCIE WYPRZEDZAŁ NA TRZECIEGO-ON POJECHAŁ A JA MAŁO RODZINY NIE WYBIŁEM.wYTŁUCZCIE SIĘ BEZMUZGOWCE OBYŚCIE TYLKO NIEWINNYM LUDZIOM KRZYWDY NIE NAROBILI.
NIE OCENIAJ KAŻDEGO TAK SAMO JEŚLI CHŁOPAKA NIE ZNAŁEŚ. TO BYŁ MÓJ BLISKI KOLEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak można pisać takie rzeczy o człowieku którego się nawet nie znało. świnie nie ludzie. dla was wszystkich 21-latek to jakiś młody gówiniarz któremu ktoś dał auto na przejażdżkę a nikt nie bierze pod uwagę tego ze na jego miejscu mógł być każdy z was lub waszych znajomych, wtedy też byście tak bezczelnie mówili o osobie która poniosła śmierć? ŻAL MI WAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie rozumiem jak można pisać takie rzeczy o człowieku którego się nawet nie znało. świnie nie ludzie. dla was wszystkich 21-latek to jakiś młody gówiniarz któremu ktoś dał auto na przejażdżkę a nikt nie bierze pod uwagę tego ze na jego miejscu mógł być każdy z was lub waszych znajomych, wtedy też byście tak bezczelnie mówili o osobie która poniosła śmierć? ŻAL MI WAS
Uważam dokładnie tam samo. Znałam tego chłopaka i wiem, że to nie był wcale pusty chłopaczek, który chce się popisać i pokazać jak on to świetnie jeździ. Ciekawa jestem, jak wy o doskonali ludzie, być może kierowcy, poczulibyście się, gdyby to zginął wasz znajomy lub ktoś z rodziny? Nikt nie jest doskonały, nie wiadomo kto zawinił, ale do cholery zginął człowiek, który miał całe życie przed sobą. Skoro ludzie nie mają szacunku dla innego człowieka, może powinni go mieć chociaż dla zmarłych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uważam dokładnie tam samo. Znałam tego chłopaka i wiem, że to nie był wcale pusty chłopaczek, który chce się popisać i pokazać jak on to świetnie jeździ. Ciekawa jestem, jak wy o doskonali ludzie, być może kierowcy, poczulibyście się, gdyby to zginął wasz znajomy lub ktoś z rodziny? Nikt nie jest doskonały, nie wiadomo kto zawinił, ale do cholery zginął człowiek, który miał całe życie przed sobą. Skoro ludzie nie mają szacunku dla innego człowieka, może powinni go mieć chociaż dla zmarłych?
Nie znałem człowieka, ale zgadzam się z Tobą. Z artykułu wnioskuję, że wina leżała po stronie kierowcy tira, który nie zachował ostrożności przy manewrze wycofywania. W takim przypadku, kiedy mamy przed sobą prawie niewidoczną przeszkodę, nie trzeba wcale dużej prędkości, aby doszło do tragedii. W TV pokazywali ostatnio crash test, gdzie przy prędkości 80 km/h samochód wjechał w ścianę. Mimo poduszek i innych zabezpieczających dupereli szanse na przeżycie w takiej sytuacji okazują się nikłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem tyle pierwszeństwo miał ten młody człowiek,a skoro inny dorosły wyjeżdza od kogoś z posesji i wie że nie da rady wysofać i powduje wypadek to wybaczcie powinien siedzieć,bo to jego wina!!!!!!!!!!!! wiem jak tam jest jeżdzę do lublina do pracy z łęcznej znam tę trasę na pamięć!! na litośc rok temu miałabym tam czołówkę ale w ostatnim momecie ktoś sie opanował -zahamował a ja zdążyłam wjechać w czyjąś drogę,dodam ze to ten ktoś jechał pod prąd wyprzedając jak wariat.to po pierwsze!!!!!!!!!!!! po drugie jak jeżdzą busy włodawa-lublin że wyprzedzając mnie skasował nadkole za naprawe sama musiałąm zapłacić bo na sygnał by sie zatrzymał uciekł1!!!! zadzwoniłąm na policje nie mogą nic zrobić pomimo że miałam jego numery...... a dlaczego??? bo pojechałąm za nim by go dogonić!!!!!!!!!!!!!ale niestety ja mam malutki samochód a to bus i mogłąm zapomnieć o złapaniu drania.aha pan wiedział że mnie udeżył bo go zarzuciło i jechał z pasażerami!!!!!!!! BOŻE WIDZISZ A NIE GRZMISZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Mateuszem_19. tez Znałam Piotrka, bylo pożądnym człowiekiem a takie gadanie ze rodzice dali mu samochód i roz*jebał im go jest bez sensu skoro nie znaliście go i nie wiecie jaki naprawde on był.... wiec sie nie wypowiadajcie bo wasze wypowiedzi sa zbędne!! Zawsze nic nie wiedzący maja najwięcej do powiedzenia... poprostu szkoda mi was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie sie! Czy nie możecie uszanować zmarłych?Lub uczuć rodziny ? Ciekawe co byście powiedzieli gdyby to WASZ SYN ALBO BRAT ,PRZYJACIEL!!!! KTOŚ BLISKi był na miejscu Piotrka! Zastanówcie sie czy tak byscie napisali! No KURCZE! Szacunku troche! I czy wy święci jesteście? każdy popełnia błedy! Kazdy madry z was jest ale w necie! mając tysiąc wytłumaczen i argumentów jacy wy jesteście boscy! i wytykając zmarłego!! nie znając zadnych szczegołow! sledząc życie w monitorze! WAS TAM NIEBYŁOOOO! Tam w ulamku sekundy mogło sie coś stać! czynników jest wiele!!!!!!!!!!!!!!! I TO ze miał 21 lat nie znaczy ze nie był odpowiedzialny! Bo on dorósł wczesniej niz niejeden z WAS! Życie go nie rozpieszczało! Nie był jakims rozwydrzonym bahorem który dostał furke od starych! Musiał ZAPRACOWAC i docenić to co osiągnął!!!!!!!! Czemu nie czepicie sie pijanych ojców powodujących wpadki w ktorych giną dzieci! Albo powiedzcie coś o 30, 40 latkach ktorzy powoduja smiertene wpadki w ktorych ginął ludzie!! Ale nieee! oczywiście wg Was młody to odazu głupi i szaleniec! Zastanówcie sie co piszecie! NAPISZCIE TAK KIEDYŚ PRZY KIMŚ BLISKIM który miał wypadek!!!!!!!!!!!!!!!!! SMIAŁOOO!!!! Ciekawa jestem co wtedy mądrego napiszecie! Spoczywaj w pokoju Piotrku(*) Wyrazy współczycia dla Mamy , rodzeństwa i najbliższej rodziny....(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno jet to wina kierowcy ciezarowki ale jak by jeczal 80km/h to by do takiej tragedi nie doszło moim zdanie miał grubo ponad 100 warto czasami pomyslec to naprawde nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci gowno wiecie o moim bracie,to byl niezwykly czlowiek.i nie zycze sobie takim glupich komentarzy,WIESNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jabky was taka tragedia spotkala!!!!!!!!!!!a ten kto nam go zabil,przysiegam zaplaci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jesli ktos go nie znal to powiem jaki byl:madry,rozwazny,pomocny,uczynny, najukochanszy brat,prawdziwy przyjaciel.na wszystko musial sam zapracowac.takze zamilczcie.a tym co nas wspieraja dziekujemy i prosimy o modlitwe za naszego PIOTRUSIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
napewno jet to wina kierowcy ciezarowki ale jak by jeczal 80km/h to by do takiej tragedi nie doszło moim zdanie miał grubo ponad 100 warto czasami pomyslec to naprawde nie boli
Ludzie opamiętajcie się!!!! Wsze gdybanie niczego nie zmieni!!! To jest ludzka tragedia a z czyjej winy nie ważne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asia~ napisał:
idioci gowno wiecie o moim bracie,to byl niezwykly czlowiek.i nie zycze sobie takim glupich komentarzy,WIESNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jabky was taka tragedia spotkala!!!!!!!!!!!a ten kto nam go zabil,przysiegam zaplaci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jesli ktos go nie znal to powiem jaki byl:madry,rozwazny,pomocny,uczynny, najukochanszy brat,prawdziwy przyjaciel.na wszystko musial sam zapracowac.takze zamilczcie.a tym co nas wspieraja dziekujemy i prosimy o modlitwe za naszego PIOTRUSIA.
Asiu jesteśmy z Wami.Trzymajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyzywaj tak ludzi od wieśniaków, bardzo Ci współczuje tragedii ,.ze zginał twój brat.Na pewno jechał z dużą prędkością...bo inaczej by zahamował. Naprawdę ubolewam że tak młody zginął. Jestem za aby prawo jazdy dawać po 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akna napisał:
Nie wyzywaj tak ludzi od wieśniaków, bardzo Ci współczuje tragedii ,.ze zginał twój brat.Na pewno jechał z dużą prędkością...bo inaczej by zahamował. Naprawdę ubolewam że tak młody zginął. Jestem za aby prawo jazdy dawać po 30
A co ciebie to obchodzi wogule?? Przeczytaj i tyle ,jeśli masz wygłaszać opinię kyóra zaboli innych to daj se siana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
A co ciebie to obchodzi wogule?? Przeczytaj i tyle ,jeśli masz wygłaszać opinię kyóra zaboli innych to daj se siana.
Dziecko drogie nie pisz bo jesteś bardzo rozgoryczone!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...